TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Fotoreportarz z 49 WSFSW

2004-07-31 22:29:00 John Waiter

Po wielu waszych protestach i petycjach, w dniu dzisiejszym prezentuję zdjęcia z 49 WSFSW, które wykonał John Waiter, o którym można dowiedzieć się więcej czytając raport i właśne tam zobaczyć zdjęcia. Mam nadzieję, że spodobają się wam, jednocześnie przepraszam za brak zdjęć z nocnych manewrów po Coruscant, ale sami wiecie i musicie nas zrozumieć, w nocy jest ciemno i wszystkie rejestratory śpią.
KOMENTARZE (7)

Fandom

Konkursy Alderaańskie i nie tylko

2004-07-28 13:56:00

Lipiec kończy się w sobotę, a odzew na konkursy jest dość marny. W przypadku konkursu na plakat oczywiście nawet należy przywieźć go na konwent (więcej o konkursie plakatowym). Natomiast w przypadku konkursu na opowiadania i rysunki fanów, swoje rzeczy należy wysłać do 31 lipca, zgodnie z sugestiami zawartymi tutaj.

Bardzo proszę też osoby, które chcą przyjechać w piątek, bo przyjeżdżają z daleka i chcą się przed konwentem wyspać, o bardzo szybką decyzję i informację bezpośrednio do mnie na mejla. Do piątku mamy zamiar tę listę zamknąć.

Przypominamy też o płatnościach (więcej >>>), bez których jest trudno cokolwiek przygotować.

Przypominamy też o przygotowaniu strojów do LARPa i konkursów Mocy.

I na koniec jeszcze jedno przypomnienie. W planach są przygotowane sale w których będzie można się pochwalić swoimi kolekcjami (ale tu trzeba je jakość dowieść), oraz gdzie będzie można się powymieniać rzeczami np. na inne rzeczy, albo na kredyty. Pomysłowość zależy od Was. Sala będzie czekać, miejmy tylko nadzieję, że nie będzie świecić pustkami.
KOMENTARZE (9)

Fandom

VI Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

2004-07-28 10:56:00 Lord Sidious

Trwają wakacje. Jedni wyjeżdżają (vide Fizyk), jedni wracają (vide twardy), inni zostają w domu (vide Lord Sidious). Ale fascynacja Gwiezdną Sagą trwa nadal. Ostatnimi czasy znów pojawiło się wiele tematów do obgadania, dlatego właśnie 7 sierpnia 2004 odbędzie się już VI Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu, w klubie Alladin's (chyba po raz ostatni, pod warunkiem, że nas tam wpuszczą), jak zwykle o godzinie 12:00. Tematem przewodnim Imperiady Epizod VI pt. "Powrót twardy'ego" będą gry karciane Star Wars i w Star Wars.

Jakby ktoś miał coś ciekawego do powiedzenia czy pokazania na temat CCG, TCG czy Young Jedi, to bardzo serdecznie zapraszamy. Będzie też możliwość porozmawiania o znanym z KOTORa Pazzaku, a także wszystko wskazuje na to, że będziemy gościć przedstawicieli Polskiej Ligii Sabacca, którzy zaprezentują nam zawiłości tej gry. (Zasady Sabacca znajduja się tutaj). Będzie to doskonałe preludium do konkursu na Alderaanie.

Inne planowane tematy: - Zemsta Sithów - tytuł Epizodu III
- Związek
- Pogawędki przy koreliańskim fanfilm - wspomnienia
- Droids & Ewoks na DVD
- zmiany w trylogii na DVD
- wykład Fizyka o początkach wielkich bohaterów
- Fizyk w "The Cestus Deception" oraz wśród ładjaków (temat na forum
- wykład twardego o australijskim fandomie, kangurach i studiu Foxa.
- knucie spisków na Alderaan (w tym rady doświadczonych bywalców, np. jak ukraść z kuchni kompot)
Miejsce jak dotrzeć do przybytku znajduje się na mapie Wrocławia.
Jej alternatywna (i schematyczna) wersja znajduje się poniżej:
O spotkaniu można pogadać:
tutaj, tutaj bądź tutaj.
Pytania można kierować też drogą mejlową na adres darthfizyk@wp.pl tudzież luc@gwiezdne-wojny.pl albo twardyb@op.pl. Niestety Fizyk szybko nie odpisze, gdyż delikatnie mówiąc jest obecnie niedysponowany. Ale wróci.
KOMENTARZE (13)

Fandom

Raport z 49 WSFSW ... - Wielki Update fotosów !!

2004-07-26 18:07:00 Kaczor

W ostatnią sobotę, 24 lipca odbyło się 49 WSFSW. Tradycyjnie już spotkaliśmy się w „Starym Młynku” przy Alejach Ujazdowskich. Dotarłem na miejsce lekko spóźniony i moim oczom ukazała się grupka pierwszych fanów wylegujących się na słońcu, chłodząc się „Perłą Tych”. Korzystając z okazji zaprezentowałem obecnym swój miecz świetlny wykonany z przedmiotów codziennego użytku po czym leniwie gaworząc czekaliśmy na resztę towarzystwa.

Po pewnym czasie przybyli pozostali fani w tym dwie solenizantki, czyli Ania (FaultFett) i Hania (Handzik). Zostały obdarowane kwiatami, wspaniałymi koszulkami z Vaderem i Fettem made by Falcon&Herbu, winem OwocowoMocowym oraz jedną (!) kartką z życzeniami (wpada jak się patrzy). Podczas spotkania ku zdziwieniu dziewczyn, co jakiś czas ktoś opuszczał stoliki udając się do podziemi lokalu aby złożyć podpis na laurce.

FaultFett zaprezentowała swoją pracę, portret zbiorowy fandomu warszawskiego, na którym każdy był przebrany podług preferencji gwiezdnowojennych, a także szablon do sprayownia na murach hasła „Boba Fett żyje!”. Handzik przyniosła bardzo dziwny miecz, który po otworzeniu okazuje się być wnętrzem Gwiazdy Śmierci z malutkimi figurkami Tarkina i Vadera.

Potem rozmowy zeszła na temat wyjazdu na Alderaan. Padł pomysł aby na konwent jechać autokarem, ponieważ może zabraknąć dla wszystkich miejsc w transportowcach, a kierowca jednego z nich, czyli NaVaR doznał kontuzji – złamana łapa, gips jest ql. Część obecnych uważa jednak, że wyprawa autobusem może okazać się dla nas zbyt kosztowna*.

Spotkanie w odróżnieniu od poprzedniego było bardzo spokojne, wręcz senne. Powodem zapewne było to, że dla niektórych była to trzecia czy piąta impreza w ostatnich dniach, a nawet fani Gwiezdnych Wojen nie są niezniszczalni...

Około godziny 23 obsługa lokalu delikatnymi sugestiami skłoniła nas do opuszczenia lokalu, więc zgodnie z tradycją WSFSW udaliśmy się w stronę Starówki. Niestety w połowie drogi niektórych z nas opuściła Moc i zaczęliśmy udawać się na miejsca noclegu. Andaral, Ania i ja opuściliśmy ekipę fanów, która jeszcze przez jakąś godzinę krążyła po Krakowskim Przedmieściu aby ostatecznie rozstać się na Dworcu Centralnym.

Obecni na spotkaniu byli:

- Aiden Taan
- Alassea
- Andaral
- DantE-mk
- Darek Jedi
- Falcon
- FaultFett
- Handzik
- Herbu
- John Waiter
- Kaczor
- Klimont (Kasia) - szpieg innego Mocarstwa
- Killrah Goku
- Loru
- Mefisto
- NaVaR
- Nowy (niestety nie zapamiętałem ksywki)
- Nico
- Sendywigius & S-ka
- TDC
- Yako

* - jest bardzo kosztowna, lepiej będę milczał.
Andaral


UpDate : Fotoreportarz z 49 WSFSW made by John Waiter:
Navar & Handzik - to tylko życzenia, nic więcej


Yako & Andaral (aka prezes) – dwaj plotkarze z Bastionu, w tle Kaczor, Faultfett i Handzik


Co tam może być – „myślą” nasze solenizantki, może nowe stringi z Anakinem ?? (Handzia i Faultfett)


Faultfett – a jednak nie stringi, to t-shirt od Łowców.


Handzik – a jednak coś z Anakinem (koszulkę wykonał własnoręcznie dla Handzik sam Falcon, nasz Tusken)


herbu – a ja se pokręcę, a co mi tam, no nie – kręcić każdy może, trochę lepiej, trochę gorzej, lalalaaalaalalalaala
(Anakin Solo, ch'Loru i Nico)


Niczym ostatnia wieczerza, ale to nie jest ostatnia wieczerza.
(Alassea, Kaczor, Faultfett, Prezes, Falcon i czyjaś głowa)


Jak ja tego gościa nie lubię, kiedyś mu to chyba powiem w te wstrętne czerwone ...
(Handzik & Falcon i natrętny TDC)


Co ty qrna wiesz chłopcze o Mocy i czego suszysz te ząbki?? – rzekł Killrah Goku do TeDeCa.
(Killrah Goku, John Waiter i ten TeDeCe)


Widziałeś Shrek, co to za dziwni ludzie ?? Podobno to ci co tak się szwendają potem po całym Coruscant – ja też tak chcę !! Shrek, ja też .. !!
(na fotce jest tylko 1/2 WFSW)


A tak oni wyglądają naprawdę, serio Shrek, naprawdę nie kłamię, Shrek no co ty !!??


Na temat 49 spotkania możecie porozmawiać z innymi na Forum w tym topicu.


KOMENTARZE (10)

Fandom

Prośba do osób przyjeżdżających w piątek

2004-07-26 07:45:00

Bardzo prosimy osoby, które przyjeżdżając z daleka, zamierzają być już w Sosnowcu w piątek, to jest 20 sierpnia, w godzinach wieczornych w szkole, o bardzo szybki kontakt. W miarę możliwości do 29 lipca. Prosimy też o informację od osób, które zamierzają przyjechać samochodami w sobotę. Konwent zaczyna się w sobotę. W piątek mogą przyjechać jedynie osoby, z odległych części Polski.
KOMENTARZE (15)

Fandom

XVI Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2004-07-24 22:17:00 JORUUS

31 lipca na 1 sierpnia w PILCHOWICACH będzie towarzyskie całonocne ognisko z fanami w ramach XVI SŚFSW pod hasłem „Na 3 tygodnie przed” (Alderaanem 2004).

Zbiórka zainteresowanych odbędzie się o godz.: 16:00 w Gliwicach przed Dworcem PKP, a następnie o 16:15 przejazd autobusem PKS do Pilchowic (cena biletu ok. 4 zł). Wszyscy udający się własnym transportem powinni dotrzeć do Pilchowic na ulicę Gliwicką 1.

Co do jedzenia i picia to każdy przywozi w własnym zakresie [w grę wchodzą kiełbaski, szaszłyki, karczki czy jakie tam mięso wam się uda zdobyć + jakieś napoje (alkoholowe bądź nie). trzeba się będzie zrzucić na opał 5zł od osoby. Proszę także zaopatrzyć się w ciepłe ubranka bo noc długa, a rano zimno. Spotkanie odbędzie się nawet gdyby padało.

Na początek zaplanowany jest seans pełnego (43 min). materiału z „Muchowiec Classic Podracer” z ostatniego spotkania.

Koniec zaplanowany jest na 6:00 rano.

Wszelkie pytania można zgłaszać do organizatorów: Banity (tel. kom. 695 510 975) albo Kyla Katarna (tel. kom. 608 160 977) Poniżej mapa dojazdowa oraz plan Pilchowic.

Dla przypomnienia:
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=99436- Aktualny topic na Forum poświecony spotkaniu.
http://www.gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=371- Tak bawiliśmy się rok temu

Zapraszamy wszystkich serdecznie
KOMENTARZE (12)

Fandom

Spraw Kilka

2004-07-23 08:01:00

Dziś zostały wysłane potwierdzenia dotarcia zgłoszeń do osób, które wysłały je pocztą tradycyjną. Przepraszamy, że tak późno, ale nałożyły się na to różne czynniki, w tym fakt, że niektóre zgłoszenia przyszły jeszcze nawet w tym tygodniu. Jeśli ktoś nie otrzymał informacji (a nie jest z Górnego Śląska – tam PAJ zajmie się osobistym poinformowaniem) bardzo proszę o szybki kontakt mejlowy (luc@gwiezdne-wojny.pl).

Program LARPa został trochę zmodyfikowany. Obecnie wygląda na to, że będą 4 drużyny po 6 osób (Imperium, Rebelia, Jedi i Yuuzhan Vong). Reszta będą to postaci niezależne. Co za tym idzie, ilość miejsc w drużynach jest ograniczona, więc pierwszeństwo mają osoby, które się zdeklarowały na zgłoszeniach, oraz wpisały na Forum (co jeszcze można ew. uczynić). Prosimy zaopatrzyć się w broń – np. pistolety (chodzi o imitację, a nie prawdziwe), by każdy z uczestników, miał czym walczyć.

Przypominamy o przygotowaniu także strojów, które mogą okazać się nieodzowną częścią zarówno LARPa jak i Turnieju Mocy.

Prosimy osoby chętne na zakup pamiątkowych koszulek o kontakt, przez Forum lub mejla. Potrzebujemy dokładną liczbę zainteresowanych. Prosimy też o dość szybką informację (najlepiej na mejla) w sprawie przyjazdu – o której w sobotę mniej więcej będziecie i czy jedziecie pociągiem czy samochodem. W każdym razie informacja ta jest potrzebna by zorganizować w sobotę transport z okolic dworca do szkoły. Osoby, które przyjeżdżają z daleka (Gdańsk, Szczecin) mogą przyjechać do szkoły w piątek wieczorem – ale tu też prosimy o wcześniejszą informację. Przypominamy, że konwent zaczyna się 21 sierpnia między 11-12.
KOMENTARZE (9)

Fandom

Czas nagli

2004-07-19 07:51:00

Przypominamy, że czas biegnie nieubłaganie. Do 31 lipca (to jest sobota, więc mogą być pewne problemy, więc lepiej do 30 lipca) należy wpłacić akredytację za Alderaan w wysokości 60 PLN na konto:
Polska Akademia Jedi
Millennium Bank
87 1160 2202 0000 0000 4513 8285
W tytule przelewu (wpłaty) należy podać „Alderaan 2004 akredytacja” oraz imię, nazwisko i ksywkę – ew. gdy jest to wpłata zbiorowa imiona, nazwiska i ksywki. Prosimy zachować dowód wpłaty i przywieść go ze sobą na Alderaan.
Druga sprawa to prace fanów w szczególności opowiadania i rysunki. Po szczegóły odsyłam tutaj.
KOMENTARZE (11)

Fandom

Co robić na spotkaniu Fanów ?

2004-07-18 19:52:00

Coraz więcej Fanów Gwiezdnych Wojen organizuje spotkania w różnych miastach Polski. Niosą one z sobą wiele wrażeń.
Jednak, co zrobić, kiedy tematy do rozmów się skończą? Pozostaje ewakuować się do domu? Nie!!!
Polecamy zagrać w „planety-miasta”.
Na łamach Naszej strony umieściliśmy instrukcję do tej gry. Jest to lekko przerobiona wersja w „państwa-miasta”, którą wielu Fanów kojarzy z młodych lat nauki w szkole.
Gorąco zachęcam do zapoznania się ze Star Warsowa grą tutaj.
KOMENTARZE (11)

Fandom

49 Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars

2004-07-16 12:37:00

W następnym tygodniu, w sobotę 24.07, o godz. 16:00 odbędzie się 49 Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars. Spotykamy się w „Starym Młynku” przy Al. Ujazdowskich 6A w ogródku, gdzie zapewne spędzimy spotkanie.

Dojazd: [A] 116, 122, 159, 180, 195, E1, E2.

Topic na Forum o WSFSW
KOMENTARZE (7)

Fandom

I Gorzowskie Spotkanie Fanów Star Wars

2004-07-13 17:47:00 YangObi

Spotkanie odbędzie się 31 lipca o godzinie 14.00 w Gorzowie Wlkp. Nazwaliśmy je Gorzowskimi z powodu tego, że miasto to jest stolicą województwa Lubuskiego, nie chcieliśmy używać literki „L” z ponieważ mamy już Lubelskie spotkania Fanów. Spotykamy się przed kinem „Słońce”. Następnie udajemy się do pubu „Mezzoforte”, który mieści się tuż obok kina. Zapraszamy wszystkich z województwa Lubuskiego oraz wszystkich fanów Star Wars. Na ten temat możesz porozmawiać na forum. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

darkobiwan@interia.pl
c-3po@wp.pl
gg:1032179 (YangObi)

Mapka poniżej:


KOMENTARZE (12)

Fandom

Raport z V Spotkania fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

2004-07-13 15:26:00 LS

W sobotę, to jest 10 lipca odbyło się V Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu. Raport z tej imprezy jest obecnie przedmiotem badań w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Można go też przeczytać tutaj. Tym, którym raport ów nie wystarcza zapraszamy na forum, a jeśli nadal czujecie niedosyt, to koniecznie udajcie się na Stację Kolejową. Następne spotkanie planowane jest na pierwszą sobotę sierpnia, jeszcze przed Alderaanem. Ale w najbliższą sobotę, 17 planowane są zdjęcia do fanfilmu na podstawie "Pogawędek przy koreliańskim". Oba wydarzenia planujemy w zwyczajowym miejscu (pewnie jeszcze, bo niedługo nas wywalą) i godzinie. Serdecznie zapraszamy.
KOMENTARZE (5)

Fandom

Raport z 48 Warszawskiego Spotkania Fanów Star Wars

2004-07-13 02:40:00

W dniu 10.07.2004 w Warszawie odbyło się 48 WSFSW. Tradycyjnie wszyscy przybyli do miejsca spotkań jakim jest Stary Młynek przy Al. Ujazdowskich. Wielu Warszawskich fanów zostało zaskoczonych, (oczywiście chodzi tu o miłe zaskoczenie) widokiem przybyłych miłośników SW z całej Polski. Napewno będziemy to wydarzenie wspominać długo...

Do Warszawy zawitali reprezentanci najbardziej znanych serwisów internetowych Star Wars (ale nie tylko), czyli: ICO, StarWars Retro, Holonet, Dziwne Tabletki oraz przedstawiciele miast - Gdańsk, Bydgoszcz, Łódź i kilku innych.

Warszawska siedziba została opanowana przez sporą, a nawet bardzo dużą grupę fanów Star Wars. Młynek wrzał, fani poznawali siebie, wymieniali poglądy, rozmawiali na tematy książek, komiksów, stuffu gwiezdnowojennego pozaksiążkowego np. kart do gry w systemach CCG i TCG, czy też sesjach Star Wars RPG. Wymieniali swoje spostrzeże na temat własnych konstrukcji mieczy świetlnych, strojów czy nawet zakupu oryginalnych ubiorów, takich jak zbroja Szturmowca.

Ogólnopolskie Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars zapewne by trwało do białego rana, ale goście musieli wracać. Na placu „boju” pozostali tylko Warszawiacy, którzy wymieniali swoje wrażenia z pierwszego etapu spotkania. Teraz nadszedł czas na sprawy lokalne, dotyczące fandomu warszawskiego i reprezentacji na zbliżający się II Ogólnopolski Konwent Polskich Miłośników Gwiezdnych Wojen, który odbędzie się pod koniec Sierpnia, a dokładnie 20-22.08 w Sosnowcu. I to by było na tyle.

Fotografie ze spotkania zostaną opublikowane w późniejszym terminie.Ze strony WSFSW/WFKSW obecni byli:

- Alassea
- Anakin Solo
- Andaral
- Ania (faultfett)
- Carnoks Iniro
- Chimpo
- Dante
- DantE-mk
- Darek_Jedi (aka Bliźniak)
- Falcon
- Handzik
- Herbu
- Kaczor
- KossaFett
- #1 osoba towarzysząca Fettowi
- #2 osoba towarzysząca Fettowi/fan Star Treka
- Pafawag
- Robo
- Loru
- Mefisto
- Navar
- Skała
- Syndywigius
- Yako

Na temat minionego spotkania możesz porozmawiać z innymi fanami na Forum w tym topicu.

Ogólny topiki na Forum o warszawskich spotkaniach

Raport w wersji specjalnej jest tutaj.
KOMENTARZE (16)

Fandom

III Spotkania Bydgoskich Fanów Star Wars

2004-07-09 12:18:00 Long J.B. i fan_STAR_WARS

Dnia 7 lipca odbyło się III Spotkanie Bydgoskich Fanów Star Wars. Wszyscy zebrali się o 16 na pokładzie „Barki”.
Long J.B. i fan_STAR_WARS podesłali nam raport. Możecie go przeczytać tutaj.
KOMENTARZE (1)

Fandom

Akredytacje na Alderaan

2004-07-04 16:35:00

Kwota akredytacji na Alderaan 2004 wynosi 60 PLN i należy ją wpłacić do 30 lipca 2004 na konto:
Polska Akademia Jedi
Millennium Bank
87 1160 2202 0000 0000 4513 8285
W tytule przelewu (wpłaty) należy podać „Alderaan 2004 akredytacja” oraz imię, nazwisko i ksywkę – ew. gdy jest to wpłata zbiorowa imiona, nazwiska i ksywki. Prosimy zachować dowód wpłaty i przywieść go ze sobą na Alderaan.
KOMENTARZE (9)

Fandom

Bitwa na LARPie

2004-07-03 10:55:00

Podczas LARPa przewidywana jest bitwa pomiędzy głównymi siłami. Tutaj chcemy zwrócić uwagę na broń. Oczywiście, cześć będzie wyposażona w piankowe miecze, reszta w broń „palną”. Broń palna – czyli pistolety, karabiny, blastery mogą być dowolne – z tym, że będziemy się rzucać szyszkami, tak by nikomu nie zrobić krzywdy. Ciężka artyleria będzie rzucać piłeczkami tenisowymi. Tutaj prosimy o jedno, PAJ zapewni trochę amunicji – szyszek – ale w bitwie, może okazać się to nie wystarczające. Drużyny będą musiały same zapewnić sobie zapasy. Ponadto przypominamy o strojach – spróbujcie zrobić coś klimatycznego, wtedy gra nabierze innego kolorytu.

Niebawem kolejne informacje o Alderaanie.
KOMENTARZE (24)

Fandom

Spotkanie Fanów SW w Pucku

2004-07-02 20:31:00 Vong Gin`aal

W niedzielę 4 lipca (pojutrze), w Pucku odbędzie się, już po raz drugi Pomorskie Spotkanie Fanów Star Wars.

Tak jak ostatnio, spotykamy się o godzinie 13:00 w knajpie "Bursztynia" na Puckim molo. Jeśli pogoda dopisze - na tarasie widokowym, jeśli nie - wewnątrz. W spotkaniu zapowiedział udział kwiat pomorskiego a także lubelskiego fandomu - warto skorzystać z takiej okazji.

Poniżej godziny odjazdów PKS i PKP z Gdyni do Pucka:

PKP: 7:00; 8:30; 8:55; 9:53; 10:46; 12:05

PKS: 7:20; 7:40; 7:50; 8:30; 9:20; 9:50; 10:10; 10:30; 10:40; 11:10; 11:30; 12:00

Poniżej mapka Pucka wraz z zaznaczoną drogą z dwórców PKS i PKP do "Bursztynii"Serdecznie zapraszmy.

KOMENTARZE (6)

Fandom

Ksiązki i komiksy dostępne na Alderaanie !!

2004-07-01 10:01:00

Lista książek i komiksów jakie będą dostępne w promocyjnych cenach na Alderaanie.

Książki:

- NEJ : HERETYK MOCY II UCHODŹCA
- NEJ : HERETYK MOCY I. RUINY IMPERIUM
- NEJ : ZDRAJCA
- ATAK KLONÓW
- NADCHODZĄCA BURZA
- TRYLOGIA HANA SOLO 1-3 (Pakiet)
- MANDALORIAŃSKA ZBROJA
- SPISEK XIZORA
- POLOWANIE NA ŁOWCĘ
- X-WINGI I ESKADRA ŁOTRÓW
- X-WINGI II RYZYKO WEDGE'A
- X-WINGI III PUŁAPKA KRYTOSA
- X-WINGI IV WOJNA O BACTĘ
- X-WINGI V ESKADRA WIDM
- X-WINGI VI ŻELAZNA PIĘŚĆ
- ZJAWA Z TATOOINE

Komiksy:

- DZIEDZIC IMPERIUM 1
- DZIEDZIC IMPERIUM 2
- DZIEDZIC IMPERIUM 3
- OSTATNI ROZKAZ 1
- OSTATNI ROZKAZ 2
- OSTATNI ROZKAZ 3
- CIEMNA STRONA MOCY 1
- CIEMNA STRONA MOCY 2
- CIEMNA STRONA MOCY 3
- CIEMNOŚĆ 1
- CIEMNOŚĆ 2
- ZAM WESELL
- JANGO FETT
- ZWIĄZEK 1
- ZWIĄZEK 2 (?)
- DARTH MAUL 1
- DARTH MAUL 2

Ceny będą wachały się od 10 zł do 30 zł.
KOMENTARZE (17)

Fandom

Zgłoszenia na Alderaan – specjalna oferta

2004-07-01 07:30:00

Ponieważ listę zgłoszeń przysyłanych drogą elektroniczną i tak będę zamykał w sobotę rano (pewnie koło 7:00 – 8:00 jakby ktoś chciał przysłać w sobotę), więc przymknę oko na datę. Każde zgłoszenie, które będzie na mojej skrzynce do czasu zamykania listy, będzie uznane i nikt poza mną (i wysyłającym) nie będzie wiedział, kiedy zostało wysłane. Czyli można wysyłać jeszcze dziś i jutro oraz w sobotę (3 lipca 2004), przed 8:00. Przy okazji jeszcze kilka sugestii, które wynikły:
- Zgłoszenia osób poniżej 18 roku życia, które będą mieć już przed Alderaanem ukończone 18 lat, nie muszą zawierać zgody rodziców/opiekunów.
- Zgłoszenia osób poniżej 18 roku życia, które nie mają jak zeskanować podpisów rodziców, mogą zostać wysłane, pod warunkiem, że zgoda takowa zostanie przywieziona na Alderaan.
- Płatności o których napiszemy niebawem, będą przyjmowane do końca lipca. Jest to drugi etap akredytacji. Czyli po wysłaniu zgłoszenia, trzeba jeszcze je potwierdzić wpłatą. Osoby, które teraz nie znają swoich planów wakacyjnych mogą wysłać zgłoszenie teraz, a pod koniec lipca – zdecydować co robić dalej.
- W jakiś specyficznych przypadkach proszę o kontakt.
- Wszystkie osoby, których zgłoszenia dostałem mejlowo powinny już dostać powiadomienia o przyjęciu. Gdyby tak nie było proszę o szybki kontakt.
- Tytuł mejla, który ułatwia mi automatyczne sortowanie zgłoszeń to „[Alderaan2004_zgloszenie]” – bez cudzysłowów, ale z [].
Mej należy wysłać na adres luc@gwiezdne-wojny.pl i powinien zawierać zdjęcie oraz wypełnione zgłoszenie. Wszystkie pytania proszę najlepiej umieszczać na Forum w tym wątku a sugestie w tym.
KOMENTARZE (6)
Loading..