TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Kapitan Typho porzucił Rebelię

2005-10-29 18:28:00 Polish Outpost

Aktor Jay Laga`aia, odtwórca roli kapitana Typho z AOTC i ROTS, wstąpił jako Honorowy Członek w szeregi "Pięści Vadera".
Do organizacji zaproszony został 15 października bieżącego roku przez Terror Australis Garrison. Jay podczas trwania największego konwentu fanów Gwiezdnych Wojen - Celebration III, wyraził swój prawdziwy podziw dla 501 Legionu. Aktor chciałby również wejść w posiadanie zbroi szturmowca, aby stać się prawdziwym członkiem organizacji.

Jay Laga'aia na grupowym zdjęciu 501 Legionu podczas Celebration III

KOMENTARZE (6)

Fandom

XVI SWFSW

2005-10-25 21:42:00 Anor

W sobotę 29 października odbędzie się XVI Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars. Będzie to o tyle wyjątkowe spotkanie, iż odwiedzą nas goście z Wrocławia oraz ze Śląska. Dlatego właśnie zamierzamy zebrać się wcześniej, a mianowicie o godzinie 12, tradycyjnie pod pubem "Dramat". Właściwym miejscem spotkania, będzie bądź "Proletariat" bądź też pub "Dromader", jednak udamy się tam dopiero po wypełnieniu pierwszego punktu programu :) Decyzję co do wyboru lokalu zostawiamy na ostatnią chwilę, gdyż jest ona uzależniona ilością osób, które przybędą na spotkanie oraz kilkoma mniej oficjalnymi powodami :P We wstępnym planie znajdują się:
- W końcu nadszedł odpowiedni moment, aby udać się do woskowego Yody (zaznaczamy, iż wstęp do muzeum figur woskowych jest odpłatny - c.a. 5 PLN)
- Po przybyciu do lokalu zabawimy się w grę zwaną "Striptis Zaxa" - jednym słowem gra w której używać będziemy swoich członków i trochę mimiki.
- Później dla chętnych przewidziany jest panel dyskusyjny z serii "Inteligentne konwersacje Fanów SW" pt. "Idioci na forach dyskusyjnych - czy możemy już mówić o Otasizmie?".
- Następnie przewidziany jest czas na prezentację i wymianę wszelakich kart, kartolepek oraz innego stuffu - czyli "łapaj tę figurkę i w nogi".
- Po tym wszyscy będą mieli na pewno dość, ale jeśli ktoś jeszcze zostanie, to będzie mógł równolegle do zajęć luźnych :P pograć w TCG lub CCG (może ktoś wreszcie nas Wielkopolan nauczy tej sztuki).
- Dla najwytrwalszych obywatel Seishiro przeprowadzi prelekcje nt. "Fascynacja pindolizmem jako zjawisko społeczne w kulturze Star Wars".

Serdecznie zapraszamy!
KOMENTARZE (12)

Fandom

CorusCon - pierwsze elementy programowe ujawnione! Update

2005-10-18 17:26:00 Yako za CorusCon

Z życia orgów:
- walczymy o sponsorów,
- walczymy o atrakcyjny program.
Amunicji nam narazie nie brakuje. A zatem co będzie w programie konwentu:

Goście:
Dr. Stanisław Krajski - doktor filozofii, przeciwnik Star Wars i Harego Pottera, opowie o elementach okultyzmu i New Age w Gwiezdnych Wojnach.
Staszek Mąderek - tej postaci chyba nie trzeba przedstawiać. On jest na tyle szybki, że wiedza o nim napewno już do Was dotarła. Staszek poprowadzi dwa punkty programu na CC! Pierwszy - na temat efektów specjalnych w starej trylogii Star Wars, A drugi - na temat swoich produkcji, teledysków i warsztatów filmowych.
Toczą się rozmowy z Witoldem Jabłońskim... Szczegóły wkrótce.

Inne punkty programu:
- "Flota w świecie Gwiezdnych Wojen" - prelekcja,
- "Histora Sith" - prelekcja,
- "Modelinki" - warsztaty,
- Konkurs wiedzy,
- "Sabacc" - nauka gry oraz turniej
- Kurs kręcenia Fanfilmów
- Star Wars Miniatures - prelekcja oraz pierwsze, ogólnopolskie mistrzostwa,
- Gamesroom, w którym będzie można pograć w SW Miniatures a także w inne, niekoniecznie starwarsowe gry...
- Kalambury
...I inne!

Oficjalny program do ściągnięcia już niebawem. Cały czas mamy kilka dziur, więc jeśli chcesz pomóc - daj znać.

UpDate (19/10/2005 15:34) by Freed:
Swoje przybycie oficjalnie potwierdził Witold Jabłoński, który poprowadzi prelekcję "Polityka i mistyka w Gwiezdnych Wojnach".
KOMENTARZE (27)

Fandom

Lord Vader na prezydenta - raport i zdjęcia

2005-10-18 00:22:00 YangObi

Jak zapowiadaliśmy w tym newsie, 7 października na Placu Katedralnym w Gorzowie Wlkp. odbył się happening, przedstawiający nowego kandydata na prezydenta - Lorda Vadera! Raport i zdjęcia przedstawiające nam w szerszym świetle to wydarzenie możecie zobaczyć pod tym linkiem.
KOMENTARZE (10)

Fandom

Strona internetowa Bydgoskiego Fanklubu Star Wars

2005-10-17 23:08:00 Ante Gregu za Bydgoski Fanklub

Jak donosi ArTooRo na stronie internetowej Bydgoskiego Fanklubu Star Wars:

Dnia 17.10.2005r. w końcu, po wielu trudach ruszyła oficjalna strona Bydgoskiego Fanklubu Star Wars.
W przyszłości postaramy się uzupełnić witrynę o skrypty php, dzięki czemu newsy będą bardziej czytelne.
Niestety obecna zawartość strony jest raczej uboga, ale jest to przecież dopiero początek istnienia samej witryny toteż żywimy nadzieję, że jako Bydgoski Fanklub Star Wars wspólnymi siłami doprowadzimy do szybkiego i rzetelnego zapełnienia strony niezbędną oraz rozrywkową treścią.


Strona dostępna jest pod adresem: www.bfsw.for.pl
Zapraszamy!
KOMENTARZE (4)

Fandom

XXVI Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2005-10-16 09:58:00 Ceta

XXVI SŚFSW odbędzie się w sobotę, 22 października 2005, o godzinie 14:00, w Zabrzu. Organizacją lokalu zajął się tym razem Ganner. Miejscem spotkania będzie pub „Kameleon".
Zbiórka na dworcu PKP w Zabrzu - czekamy do 14:30, jeśli ktoś zdecyduje się na przyjazd później albo innym środkiem komunikacji i będzie miał problemy z trafieniem na miejsce, niech dzwoni 600612900.

Pociąg od strony Gliwic: Gliwice-Zabrze odjazd 13:48 /w Zabrzu o 13:58

Pociąg od strony Katowic: Katowice-Zabrze odjazd 13:35 /w Zabrzu o 14:01


Atrakcje:

-nauka i gra w SW TCG
-SW CCG
-Sabacc


Temat na forum>>>.

W razie pytań skontaktujcie się z Cetą>>>.
KOMENTARZE (11)

Fandom

XXIV Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

2005-10-12 07:46:00 LS

15 października 2005, w pubie "Na Strychu" przy ulicy Ruskiej 34 odbędzie się XXIV Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu. Główną atrakcją spotkania będzie Gwiezdno-wojenna Familiada.

Rozpoczniemy spotkanie standardowo od dyskusji, w tym na tematy:

  • X-Wingi: Myśliwce Adumaru
  • X-Wingi - podsumowanie serii
  • Nowe wydanie Trylogii na DVD w USA
  • Sceny usunięte z ROTS
  • Komiks KOTORowy
  • Nowe informacje o serialu TV


Koło godziny 13:30 (+/- 15 minut) powinniśmy rozpocząć Familiadę, która powinna skończyć się przed godziną 16:00. To właśnie po 16:00 rozpoczniemy blok gier (TCG, Miniaturki itp.), jeśli ktoś nastawia się przede wszystkim na gry i nie będzie mógł wytrzymać do 16:00, uprasza się, by pojawił się dopiero koło 16:00.

Na Forum znajdują się postulaty, z którymi proszę się zapoznać przed spotkaniem.
KOMENTARZE (4)

Fandom

CorusBitewniak

2005-10-11 16:16:00 DantE

Jak napisano na forum Konwentu CorusCon:

Na CorusConie szykowany jest blok poświęcony bitewniakowi SWM. Odbędzie się prelekcja przedstawiająca ten system, przez cały konwent będzie czynny stolik w gamesroomie, przy którym będzie się można nauczyć zasad i pograć.
Planowane jest także zorganizowanie turnieju. Będzie to najprawdopodobnie 100 punktowy Constructed. Musze się zorientować ilu będzie graczy więc poproszę osoby, które będą chciału wziąść udział o zgłaszanie się - dante2@interia.pl.


Na Konwencie nie zabraknie też innych atrakcji, o których niebawem poinformuje dział programowy. Tymczasem zapraszamy na oficjalną stronę Konwentu.
KOMENTARZE (4)

Fandom

Lord Vader na Prezydenta!

2005-10-06 14:31:00 Sizar

Na gorzowskim Placu Katedralnym, 7 października o godzinie 16;00 Gorzowscy Fani Star Wars przedstawią swojego kandydata na prezydenta Galaktyki. Pod hasłem "Vader - prezydent z Mocą", na Placu Katedralnym, obok fontanny, odbędzie się wiec z udziałem kandydata. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przyszłością Galaktyki! Wydarzenie to będzie można obserwować również dzięki kamerom internetowym, zaglądając na oficjalny portal miasta www.gorzow.pl, do działu WebCam. Będzie to już piąty happening zorganizowany przez Gorzowski Fandom Star Wars. Od 7 października, oficjalna nazwa takich i podobnych działań, będzie brzmiała HoloProjekcja.

Sizar


KOMENTARZE (8)

Fandom

Raport z imprezy Star Wars w gorzowskiej Panoramie

2005-10-02 22:50:00 YangObi

Jakiś czas temu, gorzowski fandom, zorganizował kolejną imprezę mającą na celu promowanie Gwiezdnych Wojen w Polsce. Odbyła się ona w kompleksie handlowym "Panorama" w Gorzowie Wlkp., a raport z jej przebiegu wraz z kilkunastoma zdjęciami możecie zobaczyć pod tym linkiem.
Zapraszamy!
KOMENTARZE (3)

Fandom

Raport z XX Spotkania Lubelskich Fanów Star Wars

2005-10-02 21:53:00 Thon

W sobotę, 24 września, odbyło się jubileuszowe - XX Spotkanie Lubelskich Fanów Star Wars. Raport opisujący ów meeting znajdziecie w tym miejscu.
Serdecznie zapraszamy do przeczytania!
KOMENTARZE (0)

Fandom

66 Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars

2005-10-02 13:44:00 Outlander

W sobotę, 8 października, tradycyjnie o godz. 16;00, odbędzie się 66 Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars. Spotykamy się, jak zwykle, w kafejce "Stary Młynek" przy Al. Ujazdowskich 6 (vis'a'vis ambasady USA).
Poniżej przedstawiamy mapkę dojazdu:Dojazd autobusami: 101, 116, 122, 159, 180, 195, E1, E2.

Serdecznie zapraszamy!
KOMENTARZE (4)
Loading..