TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

65 Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars

2005-08-31 20:19:00

Już 10 września, tradycyjnie w sobotę o godz. 16:00, odbędzie się już 65 Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars. Jak zwykle, spotykamy się w kafejce "Stary Młynek" przy Al. Ujazdowskich 6 (vis'a'vis ambasady USA). Na spotkaniu nie zabraknie oczywiście dyskusji na tematy gwiezdnowojenne, ale nie tylko, odbędą się również rozgrywki i lekcje nauki w SW: Miniatures oraz wiele innych tematów powiązanych z SW. Na pewno wielu fanów poszerzy swoja wiedzę w zakresie Gwiezdnych wojen, a inni będą mogli podzielić się nią, to jest gwarantowane.

Zapraszamy gorąco.Dojazd autobusami: 101, 116, 122, 159, 180, 195, E1, E2.

65. Warszawskie Spotkania na Forum.
KOMENTARZE (1)

Fandom

I Bydgoski Meeting Fanów Star Wars ...

2005-08-24 16:28:00

Jak już pisaliśmy w tym newsie, w Bydgoszczy w dniach 27-28.08 - najbliższa sobota i niedziela, odbędzie się Meeting fanów Star Wars. Możliwe, że w przyszłym roku odbędzie się ponownie i zagości na stałe w kalendarium polskiego fana Gwiezdnych wojen. Organizatorzy zapraszają wszystkich fanów, fanatyków i ortodoksów do swego miasta.

Nie bądź Banthą, przyjeżdżaj !!
Andaral.

Bydgoski Meeting na Forum.
KOMENTARZE (2)

Fandom

Outlander Magazin #1 i #2

2005-08-22 21:35:00 John Waiter

Od czerwca na Warszawskich Spotkaniach Fanów Star Wars zaczęło pojawiać się pismo pt. "Outlander Magazin", będące streszczeniem najważniejszych wydarzeń w fandomie i świecie gwiezdno-wojennym. Jego redaktorem naczelnym jest John Waiter - członek stowarzyszenia Outlander, a w tworzeniu tekstów pomagają także inne osoby z warszawskiego fandomu. Dziś możecie ściągnąć dwa pierwsze numery w formacie pdf. Klikajcie na linki prawym przyciskiem myszy, wybierając następnie "Zapisz element docelowy jako...".
Miłego czytania!

Numer #1
Numer #2
KOMENTARZE (9)

Fandom

XIII Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars

2005-08-19 13:10:00 Anor

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich na XIII Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars, które odbędzie się 20 sierpnia 2005 roku.
Spotykamy się już tradycyjnie o godzinie 15.00 przed poznańskim Ratuszem bądź przy PUBie „Dramat”.
KOMENTARZE (1)

Fandom

64 Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars ...

2005-08-17 09:59:00

W najbliższą sobotę - 20 Sierpnia, odbędzie się 64 Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars. Jak zwykle, spotykamy się w kafejce "Stary Młynek" przy Al. Ujazdowskich 6A o godzinie 16:00 (vis'a'vis ambasady USA). Na spotkaniu nie zabraknie dyskusji na tematy gwiezdnowojenne, rozgrywek i nauki w SW: Miniatures oraz walk na miecze świetlne i na wiele, wiele innych tematów powiązanych z SW.

Zapraszamy gorąco.Dojazd autobusami: 101, 116, 122, 159, 180, 195, E1, E2.

Warszawskie Spotkania na Forum.
KOMENTARZE (1)

Fandom

XXI i ½ Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

2005-08-16 22:02:00 LS

W dniu 20 sierpnia 2005, o godzinie 12:00 w knajpie „Na Strychu”, która znajduje się przy ulicy Ruskiej 34 (w bramie naprzeciw wejścia do księgarni językowej należy zejść po schodach do piwnicy. Najlepiej lokal znaleźć idąc od Placu 1-szego Maja).

W planie przewidziane są jedynie luźne rozmowy i gry (w TCGa, Miniaturki, (i Neuroshimę – przyp. celediv)). Zapewne porozmawiamy też o najnowszym tomie X-wingów: Zemście Isard.

Więcej informacji na Forum.
KOMENTARZE (1)

Fandom

Meeting Fanów w Bydgoszczy ...

2005-08-14 16:44:00 Long J.B.

Bydgoscy fani mają niewątpliwą przyjemność zaprosić do siebie, do Bydgoszczy, fanów z całej Polski, na miłe towarzyskie spotkanie, mające na celu zacieśnianie więzi międzyfanowskich i bliższe poznanie się.

Spotkanie ma zamiar się odbyć około godziny 18:00, w noc z soboty na niedzielę, 27/28 sierpnia, na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej.
Oprócz wszelakich rozmów na różne tematy, planowane są również inne małe atrakcje, związane z Gwiezdnymi Wojnami, mające uprzyjemnić czas fanom. Fani zamierzają zostać na Wyspie do rana.
Zapewniona będzie nawet możliwość posilenia się na miejscu.
Gotowość przyjazdu zadeklarowali już fani m.in. z Warszawy, Kielc, Włocławka, Szczytna.
Wszelkie pytania dotyczące tego spotkania kierujcie na adres janok@interia.pl.

Jeśli ktoś z zainteresowanych przyjazdem chce, aby go odebrać z Dworca PKP, skontaktujcie się z nami, poprzez podany mail janok@interia.pl, bądź poprzez telefon: 603867901 - na dworcu będzie czekała na Was reprezentacja.
Ci, którzy chcą dostać się do centrum na własną rękę, mogą skorzystać z autobusu 54 (kierunek dworzec PKS), wysiąść na Placu Teatralnym i spotkać się z nami o godzinie 18:00 pod pomnikiem na Starym Rynku. Rozpoznacie nas bez trudu, po Gwiezdno-Wojennych koszulkach.

Pozdrawiam i zapraszam
Long J.B.

Na temat spotkania możecie podyskutować na forum>>>.
KOMENTARZE (3)

Fandom

Dziękujemy Ci Katie za wszystko...

2005-08-13 11:25:00 Polish Outpost

We wtorek, 9 sierpnia o godzinie 17:20, zakończyła się wielomiesięczna walka Katie Johnson z chorobą.

Polish Outpost składa najszczersze wyrazy współczucia rodzicom Katie - Katie i Albinowi Johnson.

Katie i jej walka z rakiem mózgu stały się inspiracją dla wielu na całym świecie. Przez te parę miesięcy, ta 7 letnia dziewczynka była oczkiem w głowie całego Legionu, oraz fanów Star Wars na całym świecie. Modliliśmy się za nią i ją wspieraliśmy.

Losy Katie można było przez ten cały czas śledzić na stronie - forkatie.org. Kiedy Katie walczyła z chorobą były momenty, gdy można było zaobserwować wyraźną poprawę i wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze. Jednak 2 miesiące temu doszło do gwałtownego nawrotu choroby, lekarze orzekli, medycyna nie jest już w stanie jedyne co można zrobić w tym momencie to się modlić.


Katie Johnson, 5 lipca, stała się najmłodszym Honorowym Członkiem organizacji,doczekała się także swojej własne kolekcjonerskiej karty, wydanej przez 501 Legion, która jest widoczna w tym miejscu.

Podczas premiery Zemsty Sithów w Japonii, sam George Lucas oraz Hayden Christensen, wraz z Japońskim Garnizonem, życzyli Katie szybkiego powrotu do zdrowia. Przekaz można obejrzeć pod tym adresem.

Niestety los chciał, że stało się inaczej. Katie znajduję się już na tym drugim, lepszym świecie, jednak na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Gorąco zachęcamy do ściągnięcia kilkuminutowego pokazu zdjęć, poświęconego pamięci Katie Johnson, który ukazuję także jej walkę z chorobą.

http://www.wizzer.org/video/Katie.wmv
http://mg501.com/garrisoninfo/Katie.wmv
http://www.ga501st.com/movies/Katie.wmv
http://www.thx1138.jp/video/Katie.wmv

Dziękujemy Ci Katie za wszystko...
KOMENTARZE (13)

Fandom

XXI Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

2005-08-04 22:45:00 LS

Choć początkowy plan przeprowadzenia paintballa, na XXI Imperiadzie, się nie udał (z powodu zbyt małej liczby chętnych, może w innym terminie się uda zorganizować), nie oznacza to, że Imperiady nie będzie. W sobotę, 6 sierpnia odbędzie się już XXI Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu, tym razem jednak w nowej knajpce. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 w pubie „Pod Strychem” przy ulicy Ruskiej 34 (blisko placu 1 maja, wchodzi się do bramy nr 34, jest tam obok księgarnia językowa i trzeba zejść do piwnicy!).

W planie spotkania będą przede wszystkim gry w TCG i miniaturki, ale też omówimy sprawę wyjazdu na Goblikon, oraz dalsze plany. Podczas spotkania odbędzie się wyprawa po „Zemstę Isard”, tak więc osoby zainteresowane, niech przygotują odpowiednią ilość pieniędzy. Będziemy też wspominać ostatnie spotkania fanów – Ognisko w Pilchowicach i Kar-Kon.
O spotkaniu można porozmawiać na forum.
KOMENTARZE (0)
Loading..