TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Raport z XV SWFSW

2005-09-28 15:09:00 Seishiro

17 września miało miejsce kolejne Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars. Raport ze owego spotkania możecie przeczytać tu.
KOMENTARZE (23)

Fandom

CorusCon - zniżki dla prelegentów

2005-09-26 17:49:00 Yako i CorusCon

Oto przed Wami obiecane informacje na temat zniżek dla prelegentów na CorusConie 2005:

 • Za każdy pierwszy organizowany przez Was punkt programu (np. panel, prelekcja, turniej itp.) macie prawo do zniżki 10 złotych i po 5 złotych za każdy następny (czyli organizując na przykład 3 punkty programu masz zniżkę 20 złotych). Jeśli decydujesz się prowadzić prelekcję z "pomocnikiem" (pomocnikami), to przysługuje im połowa Twojej zniżki - czyli 5 złotych za każdy punkt programu, który pomagają Ci prowadzić.
 • Dla mistrzów gry - każdego systemu, niekoniecznie Star Wars. przysługuje zniżka 5 złotych za każdą minimum 3 godzinną sesję z przynajmniej 3 graczami.


OK, teraz wyjaśnienia troszkę luźniejszym językiem:
Za "punkt programu" rozumie się właśnie punkt programu, a nie "godzinę prelekcji" czyli na przykład dwugodzinna prelekcja liczy się jako JEDEN punkt programu.

Co do Mistrzów gry: Mistrz Gry zgłasza w akredytacji system w jakim chce prowadzić przygodę, liczbę graczy dla których ma przygotowaną przygodę, oraz godzinę rozpoczęcia sesji. Przyczepia też ogłoszenie na tablicy ogłoszeń. Chętni gracze zgłaszają się do akredytacji skąd pobierają bileciki. Z tymi bilecikami udają się na sesję. Po skończonej sesji oddają swoje bileciki Mistrzowi Gry. MG idzie z tymi bilecikami do akredytacji, oddaje je i dostaje w zamian śliczne i lśniące pięć złotych. :)

Zapraszamy zatem do współorganizowania konwentu - pozostałe szczegóły w tym newsie.

KOMENTARZE (6)

Fandom

XX Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars

2005-09-22 10:36:00 Vong

W najbliższą sobotę, 24.09 odbędzie się jubileuszowe XX Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars. Spotykamy się o godzinie 12:55 w Empiku w Galerii Centrum przy stoisku z książkami Star Wars, po czym udamy się do jednego z lokali, prawdopodobnie na Starym Mieście. Warto zauważyć, że najprawdopodoniej nie będzie to Irish Pub „U Szewca” jak to tradycyjnie w wypadku LSFSW bywa, dlatego prosilibyśmy o punktualne przybycie do Galerii Centrum.

Pierwszą część spotkania spędzimy w jednym z pubów, gdzie odbędą się następujące punkty progamu:
 • rozmowa z twórcami fan-filmu „Proroctwo Naznaczenia”
 • przygotowania do konwentu Falkon 2005
 • zbieranie chętnych na wyjazd do Warszawy na CorusCon
 • starwarsowa familiada
 • dyskusja o wielu innych tematach związanych z Gwiezdnymi Wojnami

  Około godziny 15 przeniesiemy się do Wojewódzkiego Ośrodka Kultury przy ulicy Dolnej Panny Marii 4, gdzie używając sprzętu audiowizualnego obejrzymy DVD A Musical Journey dołączone do soundtracka z Zemsty Sithów. Część oficjalna zakończy się około godziny 19:00.

  Po zakończeniu części oficjalnej spotkania, chętni będą mogli się udać do kina Kosmos na film „Wyspa” z Ewanem McGregorem w roli głównej.

  Serdecznie zapraszamy stałych bywalców jak i osoby nowe, zainteresowane tematyką z Gwiezdnych Wojen. Dodatkowe informacje pod adresem thon@outerrim.pl.

  Organizatorzy


  KOMENTARZE (5)
 • Fandom

  CorusCon koszty

  2005-09-19 22:51:00 Yako za CorusCon

  Aby zbytnio nie zaciemniać przekazu, prezentujemy to, co Was pewnie najbardziej interesuje, czyli opłaty na konwencie CorusCon:
  W dniu imprezy: 40 zł za 3 dni.

  Poszczególne dni będą kosztować:
  - 15 zł za piątek
  - 25 zł za sobotę
  - 15 zł za niedzielę

  Ci, którzy będą posiadać "bilety" jednodniowe powinni opuścić teren imprezy do godziny 22:00. Po uzgodnieniu z organizatorami w wyjątkowych przypadkach (na przykład pociąg rano) - można zostać na konwencie do 6:00.

  Wszystkich chętnych zapraszamy jednak do "zaklepywania sobie miejsca" na konwencie wcześniejszą wpłatą. Przedpłata ma dwie zasadnicze zalety:
  - Płacisz 30 zł za cały konwent,
  - Przy punktach programu, w których jest limitowana liczba uczestników, pierwszeństwo mają ci, którzy kupią wejściówki w przedpłacie.

  Przedpłat neleży dokonywać na konto:

  PKO BP / Inteligo
  50 1020555 81111128519700174
  Właściciel: Piotr Wasiak / OUTLANDER
  W polu TYTUŁEM proszę wpisać swoje Imię i Nazwisko, nick oraz adres e-mail.

  Wyślemy potwierdzenie otrzymania wpłaty, ale Ty dodatkowo zabierz ze sobą na konwent potwierdzenie wpłaty!
  Termin nadsyłania wpłat upływa 15.10.2005, czyli za niecały miesiąc. Po tym terminie wejściówkę będzie można kupić w dniu imprezy.

  W kolejnym newsie informacje o zniżkach dla tych, któzy pomogą nam przy tworzeniu programu CC :)
  KOMENTARZE (5)

  Fandom

  XXIII Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

  2005-09-14 20:18:00 LS

  17 września 2005, w pubie "Na Strychu" przy ul. Ruskiej 34 odbędzie się XXIII Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen. Uprasza się wszystkich uczestników zainteresowanych grami o odrobinę wstrzemięźliwości. Otóż do części z grami przejdziemy dopiero po realizacji punktów programu, których się trochę namnożyło przez wakacje. Wiadomo gry w TCGa czy miniaturki albo Sabacca trochę dezorganizują spotkanie, więc jeśli ktoś jest tylko zainteresowany tą częścią Imperiady, to może się trochę spóźnić, by nie tracił niepotrzebnie czasu. Szczegóły programu są podane na Forum, ale jak ktoś ma własne pomysły, których tam nie uwzględniono, to serdecznie zapraszam do ich zaproponowania.
  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  XVSWFSW

  2005-09-14 19:43:00

  W sobotę 17 września odbędzie się XV Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars. Zbieramy się o godzinie 15, tradycyjnie pod pubem "Dramat" skąd udamy się na właściwe miejsce spotkania. We wstępnym planie znajdują się:
  - Wymiana kartoklepek i innych gadżetów,
  - Pokaz gadżetów Fanów
  - Tematy wymyślane na bieżąco :P
  Oraz może w końcu udamy się zobaczyć woskowego Yode :D
  Serdecznie zapraszamy!
  KOMENTARZE (6)

  Fandom

  Potwierdzona data

  2005-09-14 13:45:00 Yako

  Yako na stronie CorusConu 2005 informuje:

  Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich fanów Star Wars na Konwent CorusCon 2005, który odbędzie się w dniach 11-13 listopada 2005 roku. To znaczy, że konwent potrwa aż 3 dni, od piątku do niedzieli. CorusCon odbędzie się w szkole nr 211 im. Janusza Korczaka, przy ulicy Nowy Świat 21a. (na tyłach Empiku Megastore przy rondzie De Gaulle'a w Warszawie.) Wszelkie szczegóły dojazdu podamy niebawem. Wszystkich spoza Warszawy zapraszamy do zapoznania się z mapką, która ułatwi Wam zlokalizowanie budynku konwentowego.
  KOMENTARZE (16)

  Fandom

  XXV Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

  2005-09-13 23:45:00 ceta

  24 września, czyli w sobotę odbędzie się XXV Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars. Po raz kolejny spotykamy się w Toszku. Zaczynamy zbierać się między godziną 10.00 a 11.00 – w zależności jak kto może przyjechać – na Zamku, który znajduje się w północno-zachodniej części Toszka. Dla tych, którzy planują swój przyjazd zamieszczamy mapki: mapka dojazdowa oraz plan Toszka.

  ATRAKCJĄ będzie kręcenie kolejnej części fan filmu Tosh’eeckie Wojny; więc proszę się przygotować (np. stroje, płaszcze, miecze, blastery, ew. scenariusz, lub pomysły co można zrobić). Jeżeli ktoś np chce być Jedi a ma w domu dużo "blasterów" to niech zabierze je również ze sobą, może ktoś inny nie będzie mieć.
  Wracając do scenariusza to jest uzależniony od ilości osób na spotkaniu i może być luźny wobec poprzednich części, bo tym razem będziemy kręcić część I czyli wszyscy jeszcze żyją :D. Jednak role tych co już występowali muszą być zachowane.

  Obiad jest planowany w pobliskiej pizzerii, lub ew. restauracji, więc proszą zabrać ze sobą trochę więcej mamony.

  Jest to spotkanie jednodniowe. Rok temu skończyło się po 19.00.

  Link to tematu XXV SŚFSW
  Link do tematu fanfilmu na forum

  Dojazd komunikacją zbiorową:
  PKP z Gliwic 9:23, z Opola 9:18
  PKS z Gliwic 9:40

  Jeżeli ktoś ma jakieś pytania proszę pisać na mail organizatora JORUUSa.
  W razie kłopotów z dojazdem do Toszka dzwońcie na 600612900.

  Zapraszamy wszystkich serdecznie!
  KOMENTARZE (5)

  Fandom

  Zostań współorganizatorem CorusConu

  2005-09-11 18:05:00 CorusCon

  Jak donosi oficjalna strona CorusConu:

  Zapraszamy wszystkich chętnych do współorganizowania CorusConu! Tak zwani "Orgowie" to tylko część wielkiej machiny, którą trzeba uruchomić, aby zaistniał konwent.
  Każdy chętny do współorganizowania CorusConu ma kilka możliwości:

 • Zgłosić swoje pomysły na forum CC: www.corusforum.outlander.pl
 • Jeśli masz pomysł już gotowy pomysł na jakiś punkt programu to ściągnij i wypełnij "ankietę prelegenta". Można ją pobrać stąd (spakowany RARem plik MS WORD) potem odeślij ją na adres coruscon@wp.pl. Skontaktujemy się z Tobą aby omówić szczegóły Twojego punktu programu.
 • Jeśli ani ankieta, ani post na forum nie spełniają twoich oczekiwań - po prostu napisz: coruscon@wp.pl.

  Dla współorganizatorów - zniżki przy wejściu na konwent!

  KOMENTARZE (27)
 • Fandom

  Kolejne informacje na temat CorusCon'u 2005 ...

  2005-09-08 10:17:00 Yako / CorusCon

  Informacje na temat CorusCon'u 2005:

  Negocjacje ze szkołą wkraczają w finalną fazę... (Hmm, wiecie jak to jest - dyrekcja boi się rozrób, popękanych sedesów i tym podobnych, a my musimy ich przekonać, że Fani SW to naprawdę porządni ludzie!...). Liczne problemy związane z konwentem są powolutku rozwiązywane. dziękujemy tym, któzy nadesłali swoje opowiadania do informatora. Już niebawem podamy wyniki tego konkursu. Dzięki!


  Topic na temat CorusCon'u 2005 na Forum.
  KOMENTARZE (7)

  Fandom

  Premiera `Zemsty Sithów` w szczecińskim Multikinie

  2005-09-06 21:59:00 YangObi

  W dniach 18-19 maja br. w szczecińskim Multikinie odbyła się oficjalna premiera "Zemsty Sithów", zorganizowana przez Gorzowski Fandom Star Wars. Raport oraz zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć w tym miejscu.
  Zapraszamy!
  KOMENTARZE (18)

  Fandom

  Tsuneo Sanda członkiem 501 Legionu

  2005-09-04 20:17:00 Polish Outpost

  W dniu dzisiejszym honorowym członkiem Legionu 501 został Tsuneo Sanda, znany fanom Gwiezdnych wojen japoński grafik, którego prace można podziwiać na stronie www.sandaworld.com.

  Uroczystość nadania honorowego członkostwa odbyła się w restauracji Cantina w Tokio, której właścicielem jest Toshiki Komiya (SL-5201), będący członkiem Japońskiego Garnizonu, oraz na którego wniosek artysta został zaproszony do Legionu.  Tsuneo Sanda jest pierwszym honorowym członkiem pochodzącym z Japonii.
  KOMENTARZE (8)
  Loading..