TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Zakazana Planeta opowie o Star Wars Celebration

2007-11-27 15:38:42 Zakazana Planeta

Jutro, w środę, podczas spotkania poznańskiego Klubu Fantastyki Druga Era odbędzie się niezwykłe widowisko: Redaktorzy Zakazanej Planety, Commander John J. Adams i Lord New`Age, opowiedzą o swojej gwiezdnowojennej wyprawie do Londynu (za granica!). A kanwą tej opowieści będzie Star Wars Celebration Europe, jeden z lepszych konwentów na kontynencie (zaraz po Pyrkonach i Nordconach). Wśród zaproszonych gości znajdują się też: George Lucas, Kevin J. Anderson oraz Shannon McRandle. Ten niezwykły multimedialny pokaz odbędzie się 28 listopada, o godzinie 20:00. Miejsce spotkania to poznańska Akademia Ekonomiczna, Collegium Altum (ten wysoki wieżowiec), al. Powstańców Wielkopolskich 16, sala 514 (V piętro).

Temat na forum.
KOMENTARZE (4)

Fandom

Nawikon: Blok SW - dokładny program

2007-11-23 14:37:44 RAM

Już w przyszły piątek (30.11.), o godzinie 17.45, w szkole podstawowej nr 16 przy ul. Bohaterów 1, w Rzeszowie rozpocznie się NawiKon organizowany przez Rzeszowski Klub Fantastyki "Nawigator". Na konwencie znajdzie się też sporo atrakcji dla fanów Star Wars, przygotowanych przez Rzeszowską Akademię Mocy, zgromadzonych w jednym bloku. Poniżej prezentujemy jego dokładny program. Impreza zakończy się w niedzielę (2.12.) o godzinie 13.00. Wjazd na NawiKon kosztuje zaledwie 15 zł.

PIĄTEK

18.00-19.00 Darth Vader – zrób to sam
Czy chciałbyś poczuć się jak Darth Vader, wstąpić w szeregi szturmowców Imperium, a może chciałbyś odczuć kosmos jako pilot Rebelii? Z nami poznasz techniki dzięki którym stworzysz ulubiony kostium bez wydawania majątku na gotowe części. Tajniki twórców strojów rodem z Hollywood staną przed Tobą otworem.

19.00-20.00 Stary, ale jary - Star Wars RPG druga edycja
Słów kilka na temat "starego" Star Wars RPG. Czy system się nie zestarzał i dlaczego warto w niego grać? Omówienie mechaniki, zalet i wad, a także podobieństw oraz różnic w porównaniu ze Star Wars RPG d20.

20.00-21.00 Czym Imperium robiło ziaziu
Ile kryształów wzmacniających miał superlaser Gwiazdy Śmierci? W czym tkwił sekret Silencera-7 i innych Pogromców Światów? Co za zły duch podkusił Kypa Durrona, by zniszczyć cały system Carridy? I last but not least, co do Sitha w świecie Star Wars robi kilkudziesięciokilometrowa armata? Na te i inne pytania odpowie powyższa prelekcja.

21.00-22.20 Konkurs Muzyczny "Star Wars"
Dla wszystkich wielbicieli Johna Williamsa, „Gwiezdnych Wojen” oraz dobrej zabawy. Wśród zagadek, zarówno banalnych jak i trudnych, znajdą się fragmenty muzyki i nie tylko. Przyjdź i sprawdź się.


SOBOTA

10.00-11.30 Nauka Sabacca
Poznajcie zasady rządzące tą grą na Odległych Rubieżach!

11.30-12.00 Prezentacja RAMu
Nietaktem byłoby nie przedstawić się tak zacnemu gronu i nie powiedzieć kilku słów o sobie. Korzystając więc z okazji, jednakże nie zajmując wiele czasu, opowiemy o jednym z fandomów odległych rubieży, który ośmielił się zorganizować ten oto skromny blok Star Wars, na konwencie zwanym NawiKonem. Jeżeli Was to zainteresuje to posłuchajcie o naszych sukcesach jak i porażkach oraz pośmiejcie się razem z nami wspominając te kilka lat istnienia Rzeszowskiej Akademii Mocy.

12.00-14.00 Turniej Sabacca
Wkrocz z nami do świata gwiezdnowojennego hazardu. Poznaj tajniki sabacca, gry podczas której Han Solo wygrał Sokoła Milenium. Spotkaj się z innymi szulerami z całej galaktyki i weź udział w emocjonującym turnieju. Może tym razem szczęście uśmiechnie się do ciebie.

14.00-15.00 Holokrony Zakonu Jedi
"Holokrony Zakonu Jedi", czyli niewyczerpalne źródło informacji o dawnych czasach. Pokrótce prześledzimy historię, Kodeks oraz tradycje Zakonu.

15.00-16.00 Konkurs Fragmentowy
Sprawdź jak dużo wiesz o znanych cytatach i opisach różnych miejsc z Gwiezdnych Wojen. Co powiedział Vader do Luke'a podczas ich pierwszego pojedynku? Jak została opisana Tatooine w nowelizacji Nowej nadziei? Czy potrafisz rozpoznać obcą rasę mając tylko jej opis? Konkurs Fragmentowy SW - filmy i książki - ZAPRASZAMY!!

16.00-17.30 30 lat Star Wars
„Gwiezdne Wojny” są z nami od 1977 roku. Przez te lata na stałe wpisały się we współczesną kulturę. W ciągu półtorej godziny prześledzimy ich bogatą historię oraz zobaczymy jaki wpływ wywarły na otaczający je świat.

17.30-19.30 Star Wars Va Banque! - Konkurs wiedzowy
Konkurs wiedzy o świecie Gwiezdnych Wojen, w którym samemu wybierasz kategorię i trudność pytania. Całość w stylu teleturnieju Va Banque, tylko z innym prowadzącym ;)

19.30-20.30 Azjatyckie wpływy na świat Star Wars
Wpływy azjatyckie w świecie Gwiezdnych Wojen - prelekcja przedstawiająca wpływ kultury Orientu na uniwersum Gwiezdnych Wojen (ze szczególnym uwzględnieniem Jedi i Mocy).

20.30-22.00 Zemsta Siczy, czyli zmagania MOCarzy - turniej konsolowy
Zawsze uważałeś, że Obi-Wan dał się bez sensu zabić na Gwieździe Śmierci? Hrabia Dooku był stanowczo zbyt doświadczony, żeby zginąć z ręki Anakina? A może to właśnie Wybraniec powinien był zwyciężyć na Mustafar i przejąć tytuł Imperatora? Oto twoja szansa! Zapraszamy na konsolowy turniej gwiednowojenny, gdzie w blasku mieczy świetlnych rozstrzygną się losy Galaktyki! Może to właśnie Tobie sprzyjać będzie Moc.

LARP: Spotkanie na Coruscant.
Jest rok 3891 BBY (Before Battle of Yavin ), 60 lat po zniszczeniu Malachor V w Galaktyce panuje spokój. Lecz już niedługo. Kolejnym zarzewiem konfliktu staje się Telos IV. Planeta ledwo podniosła się na nogi po zniszczeniach ostatniej wojny, kiedy spadł na nią kolejny cios. Atak ze strony floty Korporacji Czerka kosztował życie kilkudziesięciu tysięcy ludzi. Teraz dyplomaci i przedstawiciele obydwu stron zbierają się na stacji „Pokój” orbitującej wokół Coruscant. Może to być ostatnia szansa, by uchronić Republikę przed kolejną, wyczerpującą wojną. Wojną, która po tragediach ostatnich lat, może okazać się zbyt ciężkim ciosem. Ale, na szczęście, nikt nie chce kolejnej wojny... Prawda?


NIEDZIELA

10.00-11.00 Film dokumentalny „Star Wars: Feel the Force"
“Feel the Force” - ciekawy dokument o Star Wars. Kilka słów poświęconych gwiezdnej sadze widzianej oczami jej twórców i nie tylko, po 30 latach jej istnienia.

11.00-12.00 Gwiezdnowojenne kalambury
Kalambury czyli o „Gwiezdnych Wojnach” na migi. Konkurs drużynowy więc potrzebny Ci będzie drugi pilot i strzelec, albo przynajmniej dwa droidy do pomocy. Hasła trudne i banalne, a nawet takie, które można pokazać i zgadnąć nie znając „Star Wars”.

12.00-13.00 Muzyczna podróż z Johnem Willimasem
Magiczny świat, a w nim magiczna muzyka. Przed wyruszeniem do domu odpocznij trochę po trudach konwentu i zrelaksuj się przy najlepszych kawałkach z gwiezdnej sagi. Muzyczna podróż w którą zabierze Was mistrz John Williams.


Więcej informacji o imprezie możecie znaleźć bezpośrednio na stronie NawiKonu. Pojawi się tam niedługo również pełny program całego konwentu.
Temat na Forum.
KOMENTARZE (18)

Fandom

SFera 2007 - program bloku SW

2007-11-20 23:16:38 Ragnus

Kolejny konwent z blokiem poświęconym Gwiezdnym Wojnom przed nami. Mowa o SFerze w Bydgoszczy, która odbędzie się w dniach 30.11 - 02.12 2007.
Poniżej zamieszczamy program imprezy.

PIĄTEK

17.00-18.00 Star Wars a szaleństwo popkultury
Całkowicie nieobiektywny, nietuzinkowy i geekowski rzut oka na wpływ jaki universum Star Wars wywarło (lub wywiera) na najbardziej popularne odcienie kultury

18.00-20.00 Konkurs wiedzy
Myślisz, że wiesz wszystko o galaktyce położonej daleko stąd? Udowodnij to!

20.00-21.00 Ke`jorhaa`i Mando`a!
Mów po mandaloriańsku - nauka języka Mando`a

21.00-22.00 Prezentacja Legionu KEK
Przedstawienie genezy powstania oraz dokonań organizacji. Cała prawda o fenomenie Krypty w polskim fandomie Star Wars.

SOBOTA

10.00-14.00 StarWarsGamesRoom
Najlepsze gry ze świata gwiezdnych wojen. Pokazy oraz turnieje gier wykorzystujących SW: Miniatures, SW: Pocket Models, SW:TCG, Sabacc, Pazaaak oraz Dejarrik. Dowiedz się w jaki sposób Han Solo został właścicielem Sokoła Millenium.

14.00-15.00 Polish Oupost
Prezentacja polskiego oddziału „501st Legion” - Organizacji zrzeszającej osoby posiadającej profesjonalne pro imperialne stroje.

15.00-16.00 Pokaz Strojów
Prezentacja gwiezdowojennych kostiumów wykonanych przez członków BFSW oraz zaprzyjaźnionych organizacji fanowskich z Polski

16.00-18.00 Kalambury
Wyśmienita zabawa dla każdego fana

18.00-19.00 Prezentacja BFSW
Mówią o nich „Legendarni”, ich sława sięga najdalszych rubieży. Przyjdź i zrozum fenomen Bydgoskiego Fanklubu Star Wars.

19.00-20.00 Gwiezdne Wojny w telewizji
Od najstarszych specjali aż po nadchodzące dopiero seriale.

20.00-22.00 Konkurs konstruktorski
Przemień się w inżyniera z kosmosu i stwórz co tylko zechcesz z niczego.

NIEDZIELA

10.00-11.00 Efekty specjalne w fanfilmach
Proste i nie tylko sztuczki filmowców niezbędne przy tworzeniu legendarnych fanvideo.

11.00-13.00 Gwiezdna Familiada
Czy sądzisz, że zdołasz odpowiedzieć na pytania tak jak większość spośród ankietowanych? Zbierz drużynę i stań do walki w tym nieprzewidywalnym konkursie.

13.00-14.00 Fanfilmy
Fanvideo tworzone przez fanów dla fanów. Te bardziej znane i mniej. Klasyka oraz najnowsze produkty światowego przemysłu fanowskiego.
KOMENTARZE (6)

Fandom

XV Rzeszowskie Spotkanie Fanów Star Wars

2007-11-17 23:45:22 RAM


Piętnaste Rzeszowskie Spotkanie fanów "Gwiezdnych Wojen" odbędzie się w sobotę 24 listopada, o godzinie 16.00. Ponownie spotykamy się w "Bulandzie" przy ul. 3 Maja 20.
A co tym razem w planie?
 • Porozmawiamy o książkach i komiksach w świecie Star Wars. Zastanowimy się nad tym jaką odgrywają one rolę. Czy są potrzebne czy może to tylko zbędny dodatek do filmów?
 • Przybliżymy jeden ze starszych tytułów EU.
 • Porozmawiamy o NawiKonie, który już przecież tuż, tuż.
 • I na pewno znajdzie się jeszcze kilka innych atrakcji …


  Temat na forum

  Serdecznie zapraszamy!
  KOMENTARZE (6)
 • Fandom

  Ossus rusza w nowej odsłonie...

  2007-11-16 00:14:09 The Chosen One

  Z radością informujemy Was że największa i jedyna aktywna Wikipedia poświęcona Gwiezdnym Wojnom, którą każdy może edytować - Biblioteka Ossus - po długiej przerwie na powrót otwiera swoje gościnne progi w nowej, pięknej odsłonie. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną zgłębiać swoją wiedzę na temat Star Wars, a także dołożyć coś od siebie, by przyłączyli się do zacnego grona redaktorów i ruszyli do dzieła! Biblioteka Ossus czeka na Was tutaj. Zapraszamy!
  KOMENTARZE (14)

  Fandom

  XLIX Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

  2007-11-08 20:38:00 LS

  17 listopada 2007, o godzinie 12:30 w Czeskim Filmie odbędzie się XLIX Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu. Znów spotkamy się w piwnicach lokalu przy ulicy Kiełbaśniczej 2 (wejście przez bramę) tuż przy rynku. To co nas będzie zajmowało to z pewnością kolejne doniesienia o The Force Unleashed, obu serialach, konwersji 3-D, nowościach książkowych za granicą (kwestia kontraktu na lata po 2008, Death Star, opis Fury, Pop-up Guide), nowym wydaniu muzyki, a także kwestia zbliżającego się jubileuszowego L Spotkania, które odbędzie się 15 grudnia.

  Wątpliwości, pytania i sugestie nt. XLIX Spotkania prosimy kierować na forum, natomiast jeśli ktoś szuka konkretów na temat grudniowej imperiady to zapraszamy tu.
  KOMENTARZE (4)

  Fandom

  II Wrocławski Turniej Star Wars Miniatures... - UPDATE

  2007-11-08 19:22:47 Ki Adi

  Po sukcesie jaki odniósł poprzedni turniej Star Wars Miniatures w pięknym mieście Wrocławiu organizatorzy zapowiedzieli już kolejny. Ponownie odbędzie się on w Ogrynie, DH Feniks 4 piętro ul. Szewska 75/77. Start 24 listopada o godzinie 11. Nie przewiduje się sankcjonowania DCI. Wstęp około 10 złotych, nagrody do ustalenia na miejscu. Format rozgrywek również jest do ustalenia w ankiecie tutaj. Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy i widzów!

  UPDATE:

  Godzinę spotkania przełożono na 11:30, a format ustalono na 150 punktów. Zapraszamy!
  KOMENTARZE (7)

  Fandom

  Falkon 2007 - plan bloku SW

  2007-11-05 18:12:09 Lubelski Fandom Star Wars

  Na stronie konwentu Falkon 2007 pojawiła się już rozpiska godzinowa bloku "Star Wars". Poniżej możecie się jej dokładnie przyjrzeć. Pod programem znajdziecie również informacje dotyczące akredytacji oraz parę przydatnych linków.

  Piątek (16 listopada)

  17.00 - "Rebelia – czy to było potrzebne? - dyskusja"
  18.00 - "Kodeks Jedi"
  19.00 - "Darth Vader – zrób to sam"
  20.00 - "Ludzie Imperium"
  21.00 - "Konkurs filmowy Star Wars"
  22.00 - "Konkurs konstruktorski"

  Sobota (17 listopada)

  10.00 - "Familiada Star Wars"
  11.30 - "Jak zrobić doktorat z historii Galaktyki..."
  12.30 - "Mary Sue w krainie slashy czyli fanfiki kontratakują"
  13.30 - "Hipernapęd i inne bajery, czyli o technice w świecie Star Wars"
  15.00 - "Efekty specjalne w Gwiezdnych wojnach"
  16.30 - "Wpływy fenomenu Gwiezdnych wojen na kino SF klasy Ż"
  18.30 - "Flota Imperialna zawsze lojalna"
  19.30 - "Wojny klonów"
  20.30 - "Pokaz fanfilmów"
  22.30 - "Star Wars na konsolach retro"

  Niedziela (18 listopada)

  10.00 - "Konkurs muzyczny Star Wars"
  11.00 - "Kobiety w Gwiezdnych wojnach"
  12.00 - "Anakin Skywalker – wybraniec Ciemnej czy Jasnej Strony Mocy?"
  13.00 - "Nowa Era Jedi – dyskusja"
  13.30 - "Gwiezdne Wojny D20 - Generation Next" *
  14.30 - "Pokazywanki Star Wars"

  * - prelekcja znajduje się w bloku RPG

  Ceny akredytacji:
  Akredytacja na cały konwent - 25 zł
  Wejściówki na poszczególne dni:
 • piątek - 15 zł
 • sobota - 20 zł
 • niedziela - 10 zł

  Przydatne linki:
 • Lista pozostałych punktów programu znajduje się tutaj,
 • Program w postaci tabelki,
 • Informacje dotyczące dojazdu, noclegów i zniżek można znaleźć tutaj,
 • Opisy punktów programu z bloku "Gwiezdnych wojen".

  Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!
  KOMENTARZE (4)
 • Fandom

  Falkon 2007: Opisy punktów programu...

  2007-11-03 23:20:21 Lubelski Fandom Star Wars

  Oto opisy poszczególnych punktów programu z bloku Star Wars, które zostały przygotowane na Falkon 2007. Jest to już końcowa lista atrakcji.

  Kilka słów od organizatorów:
  Niedługo pojawi się godzinne rozplanowanie całego bloku. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z przedstawionymi poniżej opisami. Łącznie przygotowane mamy 22 punkty programu! Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie wśród nich coś dla siebie i, że będziemy mieli okazję spotkać się na kolejnej edycji tego wspaniałego konwentu. Dla wszystkich którzy się jeszcze wahają zapraszamy do obejrzenia trailera Falkona 2007. Po więcej informacji o samym konwencie odsyłamy na oficjalną stronę.


  PRELEKCJE:

  "Rebelia – czy to było potrzebne? - dyskusja" - Jacek 'Thon' Skulimowski & Kacper 'Mr. Fett' Stanicki
  Kiedy w końcu w odległej galaktyce nastał spokój i porządek musieli pojawić się Oni… Wielu zadaje sobie pytanie po co i dlaczego powstał Sojusz? Też nurtuje Cię to pytanie? A może znasz na nie odpowiedź? Przyjdź i podziel się z nami Swoim zdaniem!

  "Kobiety w Gwiezdnych wojnach" - Paula 'Rinna' Żurakowska
  Czy kobiety w „Star Wars” pełnią ważną rolę? Czy też może są mało istotnym dodatkiem? Na prelekcji przyjrzymy się przedstawicielkom płci pięknej w odległej galaktyce. Może okaże się, że ich rola jest dużo większa niż myśli wielu fanów… szczególnie męska część tej grupy.

  "Kodeks Jedi" - Krzysztof 'Celt' Nowacki
  Rycerze Jedi to bardzo zmyślne bestie... Grupa ta dawno dawno temu opracowała swój własny (bardzo prosty...) kodeks, którego do końca nie rozumie nikt po za nimi i naszym prelegentem. Poznaj tajniki Zakonu Rycerzy Jedi...

  "Darth Vader – zrób to sam" - Kacper 'Mr. Fett' Stanicki
  Czy chciałbyś poczuć się jak Darth Vader, wstąpić w szeregi szturmowców Imperium, a może chciałbyś odczuć kosmos jako pilot Rebelii? Z nami poznasz techniki dzięki którym stworzysz ulubiony kostium bez wydawania majątku na gotowe części. Tajniki twórców strojów rodem z Hollywood staną przed Tobą otworem.

  "Ludzie Imperium" - Marek 'Krad' Dudziak
  Imperium to nie tylko Palpatine i Vader... Było wiele innych niezwykłych osób, które poświęciły swoje życie by służyć galaktyce. Dzięki naszemu prelegentowi dowiesz się nieco więcej o tych postaciach i o tym czego dokonali.

  "Jak zrobić doktorat z historii Galaktyki..." - Marek Jeziorski
  ...czyli rzecz o chronologii uniwersum Star Wars. Kto gdzie i kiedy z kim się bił, kiedy urodziny obchodził Darth Tyranus i co można zobaczyć w codziennym kalendarium HoloNetu.

  "Mary Sue w krainie slashy czyli fanfiki kontratakują" - Agnieszka 'Achika' Szady
  Na przykładzie fanfików ze świata "Gwiezdnych wojen" wyjaśnimy podstawowe pojęcia dotyczące zjawiska fanfiction i zbiorowo zastanowimy się, jak powinno się je pisać, żeby trafić do czytelnika.

  "Hipernapęd i inne bajery, czyli o technice w świecie Star Wars" - Jacek 'Spider' Strzyż
  Chciałeś kiedyś zbudować własny statek kosmiczny i wyposażyć go w hipernapęd, ale nigdy nie wiedziałeś jak dokładnie się za to zabrać? Poznaj budowę przeróżnych pojazdów i maszyn znanych z sagi „Gwiezdnych wojen” i kto wie, może spełnisz swoje marzenie.

  "Efekty specjalne w Gwiezdnych wojnach" - Wojtek 'Gith' Jakubowski & Jacek 'Thon' Skulimowski
  Efekty specjalne to nierozłączny element filmów z sagi „Gwiezdnych wojen” - bez niezwykle dokładnie zrealizowanych scen bitew czy to na lądzie czy w kosmosie, to nie byłyby po prostu te same filmy. Dowiedz się jak powstały kolejne ujęcia, z czego się składają i ile czasu oraz ludzi potrzeba na to aby je stworzyć.

  "Wpływy fenomenu Gwiezdnych wojen na kino SF klasy Ż" - Tomasz 'Merridius' Steifer & Łukasz 'Miagi' Młotkowski
  Jak wielu niechcianych uczniów miał George Lucas? Czy kobieta w bikini może być ostatnią nadzieją Galaktyki? Czy David Hasselhoff był spadkobierca tronu Międzyplanetarnego Imperium? Czy promy w kształcie macicy są przyszłością lotów kosmicznych? I na czym wzorowali się twórcy Krypty Exara Kuna? Odpowiedzi na pytania dostarczą państwu Tomasz M. Steifer i Łukasz Młotkowski na wykładzie pt. "Dinozaury kina SF klasy Ż albo: 30 lat gwiezdnowojennej space opery (i wystarczy?)"

  "Flota Imperialna zawsze lojalna" - Anna 'Xsiężna' Łuszczak & Michał 'Doh' Łuszczak
  Z nami poznasz taktyka imperialną, pokażemy Ci skład floty Imperatora oraz udowodnimy, że Endor tak naprawdę był największym zwycięstwem Imperium.

  "Wojny klonów" - Kacper 'Mr. Fett' Stanicki
  30 lat temu ludzie usłyszeli o nich po raz pierwszy. Dzisiaj wszyscy możemy je poznać. Odkryj sekrety Wojen Klonów – konfliktu, który zrodził Imperium. Ewolucja szturmowców, ogromne armady, wojna w podziemiu, sekretne bronie i wiele wiele innych informacji.

  "Pokaz fanfilmów" - Wojtek 'Gith' Jakubowski & Jacek 'Thon' Skulimowski
  Wszyscy znają już na pamięć każdy epizod sagi „Gwiezdnych wojen”, ale czy wiecie, że fani też potrafią? Zobaczcie znane oraz najświeższe produkcje fanowskie. Tak... polskie też.

  "Anakin Skywalker – wybraniec Ciemnej czy Jasnej Strony Mocy?" - Krzysztof 'Celt' Nowacki
  Czy Anakin Skywalker rzeczywiście był Wybrańcem? Tym który miał przywrócić równowagę Mocy? Jeśli tak to kto i dlaczego go wybrał? Czy Anakin spełnił swoje przeznaczenie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznasz na tej właśnie prelekcji.

  "Gwiezdne Wojny D20 - Generation Next" - Marek Jeziorski
  Słowo wprowadzające do najnowszej edycji znanego systemu. Kilka słów o mechanice i kierunku rozwoju systemu. Spojrzenie na świat i sesje z punktu MG i gracza. Chwila refleksji nad rolplejowymi Gwiezdnymi Wojnami i decyzja końcowa - grać, czy powrócić do d6?

  "Nowa Era Jedi – dyskusja" - Kuba 'Shonsu' Barański & Paula 'Rinna' Żurakowska
  Nowa Era Jedi to seria, która wzbudziła wśród fanów wiele różnych emocji. Jedni ją ubóstwiają, inni nienawidzą, dla jeszcze innych jest to cykl zupełnie obojętny. Wspólnie zastanowimy się, czy NEJ była dobrym pomysłem oraz jak ten pomysł został zrealizowany. Jeżeli masz na ten temat własne zdanie przyjdź i podziel się nim z nami!


  KONKURSY I TURNIEJE:

  "Konkurs filmowy Star Wars" - Jacek 'Spider' Strzyż
  Chcesz się zmierzyć z innymi fanami sprawdzając jednocześnie swoją wiedzę dotyczącą filmów z „Gwiezdnych wojen”? Jeśli tak, to spróbuj swoich sił w konkursie filmowym i wygraj atrakcyjne nagrody.

  "Konkurs konstruktorski" - Kuba 'Shonsu' Barański & Marcin 'Indiana' Waciński
  Jesteś fanem Star Wars? Zapalonym modelarzem? Może jedno i drugie? Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to jest właśnie konkurs dla Ciebie. Zbierz swój zespół i spróbuj sił w budowaniu maszyny, statku, okrętu czy innego „złomu” z odległej galaktyki. Konkurs potrwa do późnych godzin nocnych.

  "Konkurs muzyczny Star Wars" - Wojtek 'Gith' Jakubowski & Jacek 'Thon' Skulimowski
  Myślisz, że znasz te wszystkie motywy na pamięć. Uważasz, że w kilka sekund odgadniesz jaki to utwór? Zobacz jak bardzo się mylisz...

  "Star Wars na konsolach retro" - Kuba 'Shonsu' Barański & Wojtek 'Abad' Czerczak
  Turnieju na Pegasusie co prawda nie będzie ale konsole takie jak Play Station One czy Nintendo 64 czasy świetności mają już za sobą, a bawić się można za ich pomocą wciąż świetnie. Sobotniej nocy będziecie mogli zmierzyć się z innymi śmiałkami w następujących kategoriach: Star Wars Racer (N64), Star Wars Masters Of Teras Kasi (PSX) i Star Wars Demolition (PSX). Zapraszamy wszystkich rządnych ostrej rywalizacji!

  "Familiada Star Wars" - Kuba 'Shonsu' Barański & Jacek 'Thon' Skulimowski
  Gwiezdnowojenna wersja popularnego teleturnieju. Zbierzcie na biegu jakąś rodzinę i pokażcie, że jesteście najlepsi. UWAGA: Prowadzący nie opowiadają dowcipów.

  "Pokazywanki Star Wars" - Wojtek 'Abad' Czerczak
  Kalambury w gwiezdnej oprawie.
  KOMENTARZE (8)
  Loading..