TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2007-12-30 17:27:00 s.w.a.t.

Kolejny raz fani Gwiezdnych Wojen wesprą działania Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w dniu 13 stycznia 2008 roku.
Członkowie stowarzyszenia kostiumowego s.w.a.t. oraz stowarzyszenia outlander wraz z przyjaciółmi w godzinach przedpołudniowych (około 9-14), uatrakcyjnią imprezę organizowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Marek w centrum handlowym M1.
Następnie wszyscy przeniosą się do centrum Warszawy, gdzie odbędzie się zbieranie datków z ramienia sztabu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
W planach możliwość fotografowania się z osobami w strojach wzorowanych na filmowych kostiumach, pokazy walki na miecze świetlne oraz MOC dobrej zabawy!

Serdecznie zapraszamy!
KOMENTARZE (2)

Fandom

Nowy oficer w Polish Outpost!

2007-12-29 15:30:55 Polish Outpost


Z przyjemnością donosimy, że Polish Outpost liczy już 25 członków. W jego szeregi wstąpił nowy oficer – Adrian D. Dabek (ID 1778), który przeniósł się do Polish Outpost z Florida Garrison. Dzięki temu już niebawem, po spełnieniu kilku formalności, Polish Outpost stanie się Garnizonem.
Serdecznie gratulujemy.
Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjami z przystąpienia Polski do strefy Schengen oraz z ostatniej odsłony akcji Imperium Czyta Dzieciom VI – Powrót Jedi.


KOMENTARZE (11)

Fandom

Polish Outpost w strefie Schengen

2007-12-18 23:03:45 Valara za Polish Outpost

Z przyjemnością donosimy, że polscy fani Star Wars uświetnią wejście Polski do strefy Schengen. Informacja pochodzi ze strony Polish Outpost.

Polish Outpost i Gorzowskie Stowarzyszenie Miłośników Star Wars "Dagobah", zostali zaproszeni przez Wojewodę Lubuskiego, panią Helenę Hatkę do udziału w uroczystości przystąpienia Polski do strefy Schengen. Uroczystość odbędzie się w nocy z 20 na 21 grudnia, na przejściu granicznym Słubice - Frankfurt n/O. Polish Outpost ma dodać "kolorytu" podczas przemarszu przez most graniczny.
KOMENTARZE (16)

Fandom

Imperium czyta dzieciom - epizod VI

2007-12-13 13:49:17 Sizar

Dotarła do nas informacja o kolejnej odsłonie akcji "Imperium czyta dzieciom":

16.12.2007 w księgarni "Daniel" w Gorzowie Wlkp. o godzinie 15.00 odbędzie się kolejna edycja akcji "Imperium czyta dzieciom - Epizod VI".
Członkowie Gorzowskiego Stowarzyszenia Miłośników Star Wars "Dagobah" i Polish Outpost, będą czytać najmłodszym historie związane z Epizodem VI Gwiezdnej Sagi. Podczas czytania przewidziane są również gry i zabawy dla najmłodszych, czyli tak jak zawsze zapowiada się dużo śmiechu i zabawy.


Serdecznie zapraszamy!
KOMENTARZE (11)

Fandom

Konkursy na stronie Galaxy...

2007-12-12 22:42:45 Galaxy

Z przyjemnością informujemy, że na zaprzyjaźnionej z Bastionem stronie Galaxy skupiającej na swoich łamach graczy w gwiezdno-wojenne PBF ("Play By Forum") pojawiły się dwa konkursy, w których do wygrania są cenne nagrody książkowe. Pierwszy z nich dotyczy nowego projektu logo strony, drugi zaś jest związany z samą grą. Obydwa konkursy kończą się 25 grudnia, więc nie zwlekajcie. Wszelkie szczegóły dotyczące zasad oraz nagród znajdziecie tutaj. Zapraszamy!
KOMENTARZE (8)

Fandom

Ponad 3000 haseł w Bibliotece Ossus

2007-12-10 01:11:00 The Chosen One

Z wielką przyjemnością informujemy, że Biblioteka Ossus ma już ponad 3000 haseł! Oznacza to, że średnio co miesiąc w jej archiwach przybywało prawie 200 haseł. Jak widać największa polska encyklopedia poświęcona Gwiezdnych Wojnom rozwija się prężnie.
Co więcej do końca tego roku można wziąć udział w konkursie, który polega na uzupełnianiu i wzbogacaniu haseł. Dokładne informacje znajdziecie tutaj.

Wszystkich fanów zapraszamy do odwiedzania Ossusa w celu zdobywania wiedzy oraz pomocy przy powiększaniu banków danych.
Mamy nadzieję, że Biblioteka Ossus nadal będzie się tak szybko rozwijała ku radości polskich fanów SW.
KOMENTARZE (8)

Fandom

L Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

2007-12-09 13:11:53

To już pięćdziesiąte, jubileuszowe spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu. Odbędzie się ono 15 grudnia 2007 (sobota), acz w trochę innym miejscu i czasie niż zwykle. Spotykamy się o godzinie 15:00 w piwnicy Starej Kanapy, przy ulicy Świętego Antoniego 15 (dojście do knajpy według mapki). Tam rozpoczniemy okolicznościowy program, w którym znajdą się, prelekcja połączona z pokazem slajdów przybliżająca działalność Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen, a także konkurs raportowy (lub spotkaniowy, jak kto woli), oraz kalambury imperiadowe. Pewnie będą też i inne niespodzianki, ale o tym można będzie się już przekonać na miejscu. Program skończy się koło godziny 18:00, od tego czasu spotkanie przybierze nieformalny, towarzyski charakter.W razie pytań i sugestii zapraszamy na forum.

Zapraszamy również do poczytania świeżo wrzuconych zaległych raportów z XXXVIII, XLVI, XLVII, XLVIII oraz XLIX Imperiady.
KOMENTARZE (2)

Fandom

XVI Rzeszowskie Spotkanie Fanów Star Wars

2007-12-07 11:14:10 RAM


Ostatnie w tym roku Rzeszowskie Spotkanie fanów "Gwiezdnych Wojen" odbędzie się w sobotę 15 grudnia, o godzinie 16.00. Spotkamy się w "Bulandzie" przy ul. 3 Maja 20. W programie:
 • Relacja z NawiKonu.
 • Solidna porcja nowinek i ciekawostek.
 • Konkurs z nagrodami.
 • Oraz jak zwykle inne atrakcje.

  Temat na forum

  Serdecznie zapraszamy!
  KOMENTARZE (3)
 • Fandom

  XLII Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars

  2007-12-02 19:23:30 Nestor


  Mamy już grudzień wraz wszystkimi jego atrakcjami, a Wielkopolscy fani spotykają się ponownie. Jak zawsze widzimy się w drugą sobotę miesiąca (w tym przypadku wypada ona 8 grudnia) o godzinie 12:15 przed miejskim ratuszem w Poznaniu, kolo pubu Dramat. Następnie maszerujemy do pubu-niespodzianki, gdzie się rozkładamy i biesiadujemy.
  A w programie:
  - piractwo w biznesie, czyli po co i jak wykorzystuje się logo Star Wars?
  - problemy polskiego fandomu i próba jego oceny
  - czytaj komiksy razem z nami, czyli co słychać w świecie Dark Horse`a?
  - rozmowa o książce Dziedzictwo Mocy II: Braterstwo krwi
  - SW Miniatures i TCG, czyli wszyscy gramy!
  Serdecznie zapraszamy, każdy będzie mile widziany!

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (10)

  Fandom

  43. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

  2007-12-02 16:56:30 Ricky Skywalker

  Kolejne Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars (SŚFSW) odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 grudnia w Katowicach. Tym razem fani spotkają się w pubie City Rock, który mieści się na ulicy Chorzowskiej 9b (róg Chorzowskiej i Sokolskiej) - mapka. Spotkanie zacznie się o godz. 14:00.

  Tematy rozmów:
 • nowości ze świata SW
 • Fun Film lub Fan Film
 • przyszłość śląskich spotkań fanów (!)
 • niespodzianka :)

  Na ewentualne pytania odpowie organizator spotkania - Memoris lub inni śląscy fani w wątku na forum SŚFSW.

  Serdecznie zapraszamy!
  KOMENTARZE (7)
 • Loading..