TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

LVIII Spotkanie BFSW

2008-12-30 20:04:57 BFSW

Bydgoski fandom Star Wars ma już w planie pierwsze noworoczne spotkanie. Będzie to LVIII Spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars, które odbędzie się w najbliższą sobotę.

Pierwsza sobota Nowego 2009 Roku przypada 3 stycznia. Tego też dnia w bydgoskim MDK nr 4 „legendarny” Bydgoski Fanklub Star Wars odpokutuje kolejne spotkanie.
W planach mamy sporo lania wody i grania. Zapewne omówimy rodzime komiksowe wydawnictwa roku minionego. Oczywiście pogramy w SW minis. Zapewne rozegramy partyjkę gwiezdnowojennych piłkarzyków. Nie omieszkamy także ominąć zagadnień związanych z organizacja kolejnego finału WOŚP.

Data: 3 stycznia 2009 r.
Miejsce: MDK nr 4 – Bydgoszcz, ul. Dworcowa 82
Start: 16:00

Niech Moc Będzie z Nami... Zawsze!

KOMENTARZE (18)

Fandom

Raport z I spotkania wałbrzyskich fanów SW

2008-12-29 23:06:54 Eskadra Łotrów z WałbrzychaW naszym rozwijającym się fandomie przybywa nowych lokalnych spotkań. W dniu wczorajszym odbyło się pierwsze spotkanie w kolejnym mieście, w Wałbrzychu.
Tymczasem już dziś możecie zapoznać się z raportem oraz zdjęciami, dokumentującymi to zdarzenie.

Raport z I spotkania wałbrzyskich fanów SW

KOMENTARZE (5)

Fandom

Bielski Fandom - reaktywacja

2008-12-29 00:03:41 obiwan04

Dobra passa polskiego fandomu Star Wars nadal trwa. Jej kolejną „ofiarą” jest Bielsko-Biała, z której fani znani są nie tylko na Śląsku, ale też w całym kraju. Postanowili oni przywrócić do życia swoją małą lokalną społeczność. Oto przemówienie nowego lidera z Bielska-Białej do mieszkańców miasta i okolic:

Premiera "Wojen Klonów" rozruszała bardzo polski fandom Star Wars. Powstaje coraz więcej nowych lokalnych fandomów, fanklubów, starsi fani spotykają się coraz częściej. Więc czemu by nie reaktywować istniejącego już fandomu? Po dwóch latach ze "snu zimowego" budzi się Bielski Fandom Star Wars. Wszystkich fanów z Bielska-Białej i okolic serdecznie zapraszamy na naszą stronkę: www.bielskifandom.glt.pl lub www.bielskifandom.yoyo.pl. Rozruszajmy od nowa nasz fandom, a kto wie może w przyszłości zaowocuje to jakimś spotkaniem? Bo jak mawiał mistrz Yoda: "Przyszłość ciągle w ruchu jest".

obiwan04


KOMENTARZE (19)

Fandom

II Spotkanie Częstochowskich Fanów Star Wars

2008-12-28 23:20:17 Częstochowski Fandom Fanów Star Wars

W połowie grudnia miejsce miało I Spotkanie Częstochowskich Fanów Star Wars, którego raport jest już dostępny na oficjalnej stronie fanklubu. Dziś napłynęły do nas informacje o kolejnym planowanym spotkaniu częstochowskiego fandomu:Serdecznie zapraszamy na drugie już spotkanie młodego fandomu z Częstochowy. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę 4 stycznia 2009 roku. Zbiórka o godz. 10:45 na placu Biegańskiego (Pod Ratuszem Miejskim). W trakcie spotkania będziemy recenzować wszystkie sześć Epizodów, a także rozmawiać o produktach wydanych przez wydawnictwa: Egmont i Amber. Ponadto porozmyślamy o przyszłości naszego młodego fandomu. Przeprowadzony zostanie także konkurs fragmentowy, organizowany przez naszego kolegę Indiego Jonesa. Zapraszamy również na naszą nowo powstałą stronę: czffsw.tnb.pl.
Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Star Wars z Czestochowy i okolic!

KOMENTARZE (2)

Fandom

Nowe raporty ze spotkań fanów

2008-12-26 19:30:00 krakowski fandom oraz Prakseum

Z przyjemnością informujemy, że można już przeczytać kolejne raporty ze spotkań fanów.
Spotkania te odbyły się w grudniu w Krakowie oraz w Legnicy, która gościła fanów z Wrocławia.

Raport z 15. spotkania fanów SW w Krakowie

oraz

Raport z V spotkania legnickich / LXII wrocławskich / I dolnośląskich fanów SW

KOMENTARZE (7)

Fandom

Relacja z Toruńskich Dni Fantastyki 2008

2008-12-26 14:02:53 Toruńskie Imperium Star Wars

W dniach 13-14 grudnia fani z Torunia brali udział w Toruńskich Dniach Fantastyki.

Toruński Fanklub jest nowy w porównaniu do innych. Powstał z inicjatywy Tomasza Drzewieckiego w listopadzie 2007 roku.
Członkowie Toruńskiego Imperium są bardzo ambitni i brali udział już w kilku ważnych przedsięwzięciach. Promowali Star Wars na premierze The Clone Wars w toruńskim Multikinie, a także brali udział w promocji LEGO Star Wars u siebie w mieście.

Dwa tygodnie temu brali udział w Toruńskich Dniach Fantastyki. Relację z imprezy można przeczytać pod poniższym adresem:

Toruńskie Dni Fantastyki 2008
KOMENTARZE (12)

Fandom

I Spotkanie Wałbrzyskich Fanów Star Wars

2008-12-25 13:28:27 Eskadra Łotrów z Wałbrzycha

Przed chwilą dostaliśmy radosną wiadomość z Wałbrzycha, nowy fandom Star Wars rusza z organizacją swoich regularnych spotkań:

Mam zaszczyt poinformować iż dnia 28 grudnia, czyli w tą niedzielę, odbędzie się I spotkanie Wałbrzyskiego fanklubu Gwiezdnych Wojen.Spotkanie rozpocznie się zbiórką pod Empikiem (Pasaż Tesco) o godzinie 11:45, następnie udamy się do pobliskiej restauracji DaGrasso. W planie spotkania między innymi:
 • nauka gry w Star Wars Miniatures
 • omawianie przyszłości naszego fanklubu
 • rozmowy o komiksach i książkach oraz zapowiedziach spod znaku Egmont oraz Amber
 • luźne rozmowy w naszej ulubionej tematyce

  Wszystkich chętnych z Wałbrzycha i okolic serdecznie zapraszamy, swoją obecność proszę potwierdzić jak najszybciej u organizatora spotkania!
  GG: 4283693
  E-mail: bako13@vp.pl
  KOMENTARZE (13)
 • Fandom

  Relacja z akcji Uśmiech Mocy

  2008-12-20 15:08:20 Sizar

  Oto mini relacja z akcji Uśmiech Mocy, jaką nadesłało nam kierownictwo Polish Garrison’u:  14 grudnia członkowie Polskiej Placówki 501st Legion odwiedzili Odział Dziecięcy Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim. Wraz z pomocnikiem Mikołaja obdarowali wszystkich pacjentów drobnymi upominkami, ufundowanymi przez ludzi wielkiego serca z Żar i Iłowy oraz przez firmę Lego. Oprócz upominków młodzi pacjenci mogli stać się prawdziwymi rycerzami Jedi i odszukać w sobie MOC, która przez chwilę o nich zapomniała.
  Te odwiedziny to początek akcji „Uśmiech Mocy” którą nasz oddział będzie kontynuował w przyszłym roku w Oddziałach Dziecięcych Szpitali, w miastach z których pochodzą członkowie Polish Garrison.
  W pierwszej akcji udział wzięli: TB 5060 Ada Żołyńska, SL/DZ 6426 Cezary ' Sizar' Żołyński, SL/DZ 7061 Michał 'YangObi' Żołyński, ID/IN 4832 Karol 'Kortez' Holski.
  KOMENTARZE (9)

  Fandom

  S.W.A.T. w święta dla dzieci

  2008-12-18 22:04:52 S.W.A.T.

  Fani Gwiezdnych Wojen ze Stowarzyszenia Star Wars Artistic Team świąteczną porą:

  "20 grudnia w godzinach 15:00-18:00 będzie można być świadkiem oraz uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu.
  Członkowie stowarzyszenia S.W.A.T. będą rozdawali prezenty dla dzieci na ulicach Warszawy. Wypatrujcie nas w okolicach Domu Towarowego “SMYK” (przy ul. Kruczej) oraz na Trakcie Królewskim i ulicy Chmielnej. Każde dziecko, które spotkamy otrzyma drobny podarunek - od znaczka S.W.A.T. poczynając, a na klockach LEGO i figurkach od HASBRO kończąc."  Natomiast 24 grudnia członkowie S.W.A.T. odwiedzą dzieci w szpitalu onkologicznym przy ulicy Litewskiej w Warszawie. Dla dzieci przewidziane są niespodzianki.
  KOMENTARZE (12)

  Fandom

  Niedziela z Gwiezdnymi Wojnami w Gorzowie

  2008-12-18 19:54:11 Sizar

  Naszej redakcji udało się przechwycić zaszyfrowaną wiadomość fanów Star Wars z Gorzowa Wielkopolskiego:

  Jak donieśli Bothańscy szpiedzy, Darth Vader, 21 grudnia planuje wysłać swój najlepszy oddział szturmowy Polish Garrison z 501st Legionu do gorzowskiego „Parku 111” . Natomiast sam Obi-Wan Kenobi przygotowuje się wraz ze Stowarzyszeniem „Dagobah” do kontrataku w gorzowskiej „Panoramie”.

  21 grudnia, czyli w najbliższą niedzielę, w godzinach od 12 do 19, Gorzowskie Stowarzyszenie Miłośników Star Wars „Dagobah” i Polish Garrison Legion 501st zaprezentują w Gorzowskich Domach Handlowych „Panorama” i „Park 111” kilka zabaw rodem z odległej galaktyki. Planowana jest miedzy innymi „Mała Akademia Imperium” oraz „Mała Akademia Jedi”.

  Podczas zabawy zbierane będą pieniądze na rehabilitację Marty Piekarz - członkini Polish Garrison i Stowarzyszenia „Dagobah”, która wciąż potrzebuje poMOCy.

  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  Świąteczne Spotkanie BFSW

  2008-12-17 22:52:45 BFSW

  Aktualny wódz Bydgoskiego Fanklubu Star Wars – Rajourney, wyłoniony niedawno w wyborach do nowego Zarządu, zaprasza wszystkich na Świąteczne Spotkanie BFSW :

  W najbliższą sobotę w bydgoskim Węgliszku zasiądziemy, aby pogaworzyć o odchodzącym roku 2008... Ponadto zgodnie z Naszym zwyczajem przełamiemy się opłatkiem.

  Tak więc fani z Bydgoszczy i okolic przybywajcie do bydgoskiej Kawiarni Artystycznej Węgliszek, która mieści się na ulicy Batorego 1, 20 grudnia na godzinę 18.
  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  Wyróżnienie i podziękowania dla S.W.A.T.

  2008-12-11 18:58:00 S.W.A.T.

  Działania fanów Gwiezdnych Wojen po raz kolejny zostały docenione. Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team przekazało nam następującą wiadomość:

  "Jest nam niezmiernie miło poinformować, że członkowie stowarzyszenia S.W.A.T. otrzymali zaproszenie na imprezę podczas, której nastąpiło podsumowanie działalności "Domu Spełnionych Marzeń". Poczuliśmy się wyróżnieni kiedy przedstawiciele S.W.A.T. otrzymali z rąk Prezesa Fundacji Spełnionych Marzeń podziękowania za włożoną pracę oraz pomoc podczas organizacji akcji dla dzieci, które dzielnie walczą ze swoją chorobą.

  Już niedługo rozpoczynamy kolejny rok, podczas którego będziemy wspólnymi siłami pomagali tym, którzy nas potrzebują i dla których możemy oddać siebie, żeby przynajmniej na chwilkę umożliwić oderwanie się od szarej rzeczywistości, która widnieje za oknem.

  Dziękujemy Prezesowi oraz wszystkim osobom z Fundacji Spełnionych Marzeń za wyróżnienie i już dziś możemy oświadczyć, że szykujemy nowe "gwiezdno-wojenne" atrakcje dla dzieci.

  Więcej informacji www.swat.org.pl.

  Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami"

  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  Raporty ze spotkań fanów SW w Krakowie

  2008-12-11 14:10:00 krakowski fandom

  Na łamach Bastionu możecie przeczytać nowe raporty (oraz zobaczyć zdjęcia) ze spotkań fanów Gwiezdnych Wojen w Krakowie, które odbyły się w ostatnim czasie.
  Raport z 13. spotkania.
  Raport z 14. spotkania.

  Wszystkie dostępne raporty oraz informacje o spotkaniach krakowskich fanów Star Wars można znaleźć na tej podstronie.
  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  XIX Podkarpackie Spotkania z Komiksem

  2008-12-10 21:41:00 Rzeszowska Akademia Mocy

  Już w ten weekend (13-14.12.2008 r.) w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędą się XIX Podkarpackie Spotkania z Komiksem.

  Podkarpackie Spotkania z Komiksem to impreza, organizowana cyklicznie przez działającą od jesieni 1997 r. w Wojewódzkim Domu Kultury Rzeszowską Akademię Komiksu. Akademia powstała, by stworzyć miłośnikom komiksu, mieszkającym w naszym regionie, okazję do regularnych spotkań. Akademia działa w kilku sekcjach; obok grupy, zajmującej się komiksem "głównonurtowym", są to: Rzeszowska Akademia Mangi i Anime, zrzeszająca fanów japońskich komiksów i filmów animowanych, oraz Rzeszowska Akademia Mocy, skupiająca miłośników uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Na program XIX edycji Spotkań tradycyjnie już składają się trzy bloki tematyczne: dwa w sobotę (komiks, SW) i jeden w niedzielę (manga&anime).

  PROGRAM IMPREZY:

  Sobota 13.12.2008

  10.00 - 10.20 – Lęk(i) przed ciemnością (1) – projekcja filmowej noweli animowanej;
  10.20 - 11.00 – łódzkie spotkanie z Grzegorzem Rosińskim - projekcja fragmentów rejestracji filmowej z Międzynarodowego Festiwalu Komiksu w Łodzi;
  11.00 - 11.30 – Lęk(i) przed ciemnością (2) – projekcja filmowej noweli animowanej;
  11.30 - 12.30 – Spotkanie z członkami komiksowej grupy P-Art Studio z Krakowa: Michałem Gałkiem, Arkadiuszem Klimkiem, Mariuszem Zabdyrem i Łukaszem Mendlem;
  12.30 - 14.00 – Konkurs z wiedzy o komiksie;

  14.00 - 19.00 – Blok dla fanów "Star Wars":
  14.00 - 15.00 – Spotkanie z Jackiem Drewnowskim – tłumaczem komiksów i redaktorem naczelnym magazynu Star Wars Komiks;
  15.00 - 15.30 – prelekcja "Komiksy Star Wars w Polsce" - przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość komiksów spod znaku Gwiezdnych Wojen w Polsce;
  15.30 - 16.30 - The Clone Wars – nowy serial animowany, fragmenty najnowszej produkcji telewizyjnej opowiadającej o Wojnach Klonów;
  16.30 - 17.30 - prezentacja komiksu The Force Unleashed - Komiks jest częścią projektu związanego z najnowszą grą komputerową osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen;
  17.30 - 19.00 - Konkurs z wiedzy o Gwiezdnych Wojnach;

  19.00 - Zakończenie pierwszego dnia imprezy.

  Niedziela 14.12.2008

  Dzień Mangi i Anime:

  9.30 - 10.30 - Anime Music Videos - fragmenty filmów anime zmontowanych z muzyką;
  10.30 - 11.40 - projekcja filmów anime z serii Blade Of Immortal (Miecz nieśmiertelnego), odc. 1 - 4;
  11.50 - 13.40 - Kalambury - konkurs dla miłośników mangi i anime i nie tylko;
  13.50 - 15.30 - Resident Evil: Degeneration - projekcja filmu animowanego opartego na motywach popularnej gry komputerowej z udziałem aktorów udzielających głosów w grze.

  15.30 - zakończenie imprezy.


  Sponsorami nagród w konkursach są: wydawnictwa Egmont Polska, Mucha Comics, Taurus Media, Mandragora oraz Lego Group i WDK w Rzeszowie.

  Impreza odbywa się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie przy ul. Okrzei 7 w Klubie Turkus na 1 piętrze.

  WSTĘP NA IMPREZĘ WOLNY!
  Zapraszamy!


  Temat na forum
  KOMENTARZE (2)

  Fandom

  ''Akademia Padawanów'' w Krakowie w Centrum M1

  2008-12-10 20:41:00 S.W.A.T.

  Star Wars Artistic Team organizuje kolejne atrakcje dla młodych fanów:

  "Zapraszamy wszystkich już 14 grudnia w godzinach 12:00-18:00 do krakowskiego Centrum M1 przy Al. Pokoju 67, gdzie odbędą się ćwiczenia pod okiem mistrza Obi-Wana Kenobiego w posługiwaniu się mieczem świetlnym oraz zgłębianiu tajników mocy.
  Przypominamy, że wszystkie atrakcje z udziałem zespołu S.W.A.T. są bezpłatne.
  Więcej informacji www.swat.org.pl.

  Serdecznie zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami"

  KOMENTARZE (5)

  Fandom

  Toruńskie Dni Fantastyki

  2008-12-10 20:07:00 Toruńskie Imperium Star Wars

  W najbliższy weekend odbędzie się konwent w Toruniu, na którym nie zabraknie oczywiście Gwiezdnych Wojen. Oto informacja od toruńskich fanów:

  "Toruńskie Imperium Star Wars w imieniu własnym i organizatorów zaprasza na Toruńskie Dni Fantastyki, które odbędą się w dniach 13-14 grudnia 2008 r. Fanom i nie tylko oferujemy to co mamy najlepszego: ciekawe prelekcje, prezentacje książek i gadżetów, projekcje fanfilmów i pojedynki na miecze świetlne. Przybywajcie tłumnie, bo po raz kolejny mamy zamiar pokazać Wam na co nas stać. Więcej informacji na stronie konwentu: www.tdf2008.pl.

  Zapraszamy Serdecznie!"

  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  I Spotkanie Częstochowskich Fanów Star Wars

  2008-12-10 17:07:38 Cal Omas

  Otrzymaliśmy informację od lidera częstochowskich fanów – Cala Omasa, w sprawie pierwszego historycznego spotkania tego fandomu:  W nadchodzącą niedzielę tj. 14 grudnia odbędzie się I Spotkanie Częstochowskich Fanów Star Wars.
  Spotkanie rozpocznie się zbiórką o godzinie 12:00 pod ratuszem na placu Piłsudzkiego. Stamtąd wszyscy fani udadzą się do pobliskiego KFC. Na spotkaniu będziemy rozmawiać o przyszłości naszego fandomu oraz o nowościach ze świata Star Wars. Odbędzie się także quiz wiedzy o universum Gwiezdnych Wojen, a także gra w państwa-miasta w wersji Star Wars.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów z Częstochowy i okolic!


  Zachęcamy was również do brania aktywnego udziału na forum Częstochowskich Spotkań Fanów Star Wars.
  KOMENTARZE (6)

  Fandom

  Polski Oddział Legionu 501st w ZEA

  2008-12-07 11:02:16 Sizar za Zachodnia Rubież

  Oto informacja jaka napłynęła do nas od kierownictwa Polish Garrison. „Choć brzmi to jak bajka, bajką nie jest”

  „Polski oddział Legionu 501st został zaproszony do udziału w festiwalu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Festiwal organizowany przez Saltimbanco Italiano odbędzie się 8-11 grudnia , w największym na świecie centrum handlowym Dubai Mall w Dubaju.

  Ośmio osobowa grupa w składzie:
  SL/DZ 7061 Michał 'YangObi' Żołyński
  TK 1431 Marek 'JediKiller' Krukierek
  TR 1233 Rafał 'Rif' Frąckiewicz
  TD 1408 Mariusz 'Łysy' Stormowski
  TK 1458 Marcin 'Martinez' Giersz
  TD 1493 Patryk 'Hilton' Petryczkiewicz
  TD 5813 Tomasz 'Paris' Paryż
  ID/TK 9970 Arkadiusz 'Areckin' Szajek
  ...wyruszyła właśnie na podbój Dubaju.

  Podczas festiwalu Polish Garrison weźmie udział w happeningach przygotowanych przez organizatorów oraz przeprowadzi „Akademię Jedi”. Relacja ukaże się wkrótce.”

  Jak się dowiedzieliśmy w ostatniej chwili, chłopaki właśnie powinni lądować w Dubaju.
  KOMENTARZE (13)

  Fandom

  Pierwszy ''Gwiezdno wojenny'' mikołajkowo-świąteczny konkurs stowarzyszenia S.W.A.T.

  2008-12-06 20:41:00 S.W.A.T.

  Dziś mikołajki, wkrótce święta, jednym słowem okres prezentów. A dzięki Star Wars Artistic Team możecie zdobyć ich jeszcze więcej! Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej:

  "Z okazji mikołajek oraz zbliżających się świąt, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w „Pierwszym internetowym konkursie Star Wars Artistic Team”.
  Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody m.in. klocki LEGO STAR WARS, Star Wars Monopoly – „The Clone Wars edition”, gry komputerowe i inne. Żeby wziąć udział w losowaniu nagród wystarczy zdobyć 7 punktów, które przyznawane są za prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe. Internet nie jest miejscem działania naszego zespołu jednak ze względu na Wasze prośby przygotowaliśmy również coś specjalnego dla Tych wszystkich co nas wspierają oraz podobnie jak my lubią bawić się i dawać radość dzieciom.
  WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ PYTANIA KONKURSOWE ZNAJDZIECIE TUTAJ. Konkurs możemy zrealizować dzięki życzliwości firm, które wspierają nasz zespół Mocą, czyli LEGO POLSKA, HASBRO POLSKA, LICOMP EMPIK MULTIMEDIA, oraz WARNER BROS.
  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i Niech Moc Będzie z Wami"

  KOMENTARZE (8)

  Fandom

  LIII Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars

  2008-12-06 15:15:48 SWFSW

  W przyszłą sobotę, to jest 13 grudnia, odbędzie się LIII Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars w Poznaniu. Impreza rozpocznie się od zbiórki na placu Mickiewicza pod pomnikiem naszego narodowego wieszcza o godzinie 12. Parę minut po południu wyruszymy do naszego pubu Academic, który mieści się na ulicy Taczaka. Fanów, którzy przybędą na spotkanie czeka %MOC% atrakcji i niespodzianek nie z tej galaktyki!

 • Wojny Klonów na DVD/BR – ile sztuk kupisz?
 • kącik książkowy – „Noce Coruscant: Pogrom Jedi”
 • kącik komiksowu - koniec Windykacji, koniec Vectora
 • każdy coś od siebie - ulubiona frakcja
 • ”The Clone Wars” - R2-D2 i Jar Jar, czyli o opoce animowanych wojen klónow
 • Pyrkon 2008 - konkretne ustalenia
 • Miniaturkowa Gra Przygodowa – niespodzianka Stridera
 • gry i zabawy, czyli SW Miniatures, Sabacc, planety-rasy, TCG
 • Wielkopolska Liga Konkursowa #1 – konkurs fragmentowy

  Na koniec pełnego emocji dnia czeka wszystkich chętnych minibankiet! W razie problemów z dotarciem na miejsce spotkania piszcie do nas i dzwońcie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie, szczególnie tych, którzy nigdy na podobnym „zlocie” nie byli! To świetna okazja by poznać innych fanów i porozmawiać z nimi o Sage George’a Lucasa!

  Temat na forum
  KOMENTARZE (8)
 • Fandom

  15. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

  2008-12-06 15:10:03 SKFSW

  15. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars odbędzie się w drugą sobotę grudnia (13.12.08). Fani spotkają się jak zwykle o godz. 13 przy bezwodnej fontannie na Placu Mariackim. Najprawdopodobniej udadzą się do MłodejNowejPolski na ul. Stolarskiej.

  W programie:
 • konkurs wiedzowy (z nagrodami),
 • prelekcja Tomy,
 • rozmowy na wszelakie tematy.

  I jeszcze słowo od Marca, jednego z organizatorów:
  "W styczniu "stuknie" nam już rok odkąd w obecnym składzie spotkaliśmy się na 6. (dla krakowskiego fandomu) a dla nas 1. spotkaniu. Chciałbym, żeby każdy chociaż przez chwilę zastanowił się co możemy innego/niecodziennego zorganizować za miesiąc. Mam nadzieję, że pojawi się kilka propozycji i uda nam się ten temat przedyskutować."

  Serdecznie zapraszamy!

  Strona Spotkań Krakowskich Fanów Star Wars
  Temat na forum
  KOMENTARZE (4)
 • Fandom

  53. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars - UPDATE

  2008-12-05 17:43:24 Gunfan

  Witajcie. Poprzednie spotkanie odbyło się całkiem niedawno, a tu już kroi się kolejne, a wszystko po to, by nie zawracać wam głowy przed samymi świętami. Tak czy siak mam nadzieję, że wszyscy będą już w świątecznych nastrojach i świetnych humorach.

  Spotykamy się 13 grudnia jak zwykle w Katowicach, ale tym razem - uwaga! - w klubie Carpe Diem przy Placu Wolności 14. Spędziliśmy tam już awaryjnie 51. SŚFSW, a teraz znowu tam zawitamy - ot, tak eksperymentalnie. Klub znajduje się w tej samej okolicy co Źródło, a mapkę macie poniżej. Start jak zwykle: 13:00-14:00. Przyda nam się odmiana w kwestii lokalizacji spotkania, a Carpe Diem jest całkiem przyjemnym klubem.

  W planach jak zwykle moc dyskusji na wszelkie starwarsowe (i nie tylko) tematy, a także przeprowadzenie wszystkich punktów programu, których nie udało się zaliczyć ostatnio.

  Wszelkie pytania i sugestie kierujcie na mail lub na nasze forum.

  Serdecznie wszystkich zapraszamy!

  Na koniec polecamy mapkę jak dotrzeć do nowego miejsca:


  UPDATE (Burzol 10/12/2008 19.00):

  Uwaga, zmiana! W tą sobotę w "Carpe Diem" odbywa się Festiwal Wolnych Ludzi. Lokal będzie zajęty już od 12:00, czyli nie mamy tam czego szukać. Mówi się "trudno"...

  A więc spotykamy się 13 grudnia jak zwykle w Katowicach w Klubie Muzycznym "Źródło" (jest na mapce) przy ul. Sobieskiego 27. Start jak zwykle: 13:00-14:00.
  KOMENTARZE (7)

  Fandom

  V Legnickie oraz LXII Wrocławskie Spotkanie Fanów SW

  2008-12-04 10:46:58 Prakseum

  Dwa fandomy postanowiły połączyć swoje spotkania w miesiącu grudniu. Będzie to początek sojuszu legnicko-wrocławskiego. Spotkanie odbędzie się w Legnicy 20.12.2008 roku. Wszystkie szczegóły znajdują się poniżej:

  "Spotkanie rozpocznie się około godziny 13:00, jednak możliwa jest zmiana, by dopasować się do kursów pociągów na trasie Legnica-Wrocław. Spotykamy się oczywiście w greckiej restauracji Vikos na ulicy Marsa 30 (mapka!), a zbiórka koło parkingu przed Polo na Marsa 20, koło kościoła pw. Matki Bożej, Królowej Polski o godzinie 12:45.

  W planach mamy następujące atrakcje:
 • tradycyjne rozmowy o Gwiezdnych wojnach
 • ocena komiksów spod znaku Egmontu (dwa dni przed spotkaniem wychodzi Star Wars: Komiks #4)
 • kolejna mała tradycja: konkurs
 • gra w Star Wars: Miniatures w trybie deathmatch
 • prawdopodobnie omówienie nadchodzących Dni Fantastyki 2009
 • oficjalne zawiązanie sojuszu Legnica-Wrocław
 • i to, co na wszystkich spotkaniach, czyli miła i przyjazna atmosfera, ciepłe i smaczne jedzenie oraz zimne napoje.

  Jako, że osoba odpowiedzialna za miejsce i całą organizację (czyli Aquenral z legnickiego fanklubu), musi wiedzieć ile osób mniej-więcej pojawi się na spotkaniu (jednak preferowana jest dokładna liczba), prosimy o zapisywanie się w odpowiednich tematach na forach danych fanklubów (Legnica, Wrocław), ewentualnie kontakt z Aquenralem przez Gadu-Gadu:5514597 tudzież pisanie na maila: info[at]starwars.legnica.pl.

  Niech Moc będzie z nami wszystkimi!"

  KOMENTARZE (6)
 • Fandom

  XXXIII Spotkanie Lubelskiego Fandomu SW

  2008-12-02 22:48:19 Lubelski Fandom SW

  Dotarła do nas dobra wiadomość dla wszystkich fanów Star Wars z Lublina i okolic. Oficjalne spotkania dla miłośników Gwiezdnych Wojen w tym mieście zostały reaktywowane:

  "Serdecznie zapraszamy na 33. oficjalne spotkanie Lubelskiego Fandomu Star Wars, które odbędzie się 6 grudnia 2008 roku o godzinie 12.00 w Wojewódzkim Ośrodku Kultury przy ul. Dolnej Panny Marii 3, zbiórka o 11.45 pod głównym wejściem do Galerii Centrum (ul. Krakowskie Przedmieście 40).
  Więcej informacji można znaleźć na forum: http://lsfsw.el-kfa.net.

  Program spotkania:
  1. Zapoznanie się
  2. Prelekcja Mariusza: The Clone Wars - nowy kierunek rozwoju Star Wars, czy infantylna bajka dla dzieci?
  3. Kalambury SW
  5. Prelekcja Nawi: Czerwone oczy, niebieska skóra; czyli o Chissach w Star Wars
  6. Tematy wolne"


  Serdecznie zapraszamy w imieniu lubelskich fanów Gwiezdnych Wojen!
  KOMENTARZE (5)

  Fandom

  LVII Spotkanie BFSW

  2008-12-02 16:50:35 BFSW

  Oto informacja dotycząca LVII Spotkania Bydgoskiego Fanklubu Star Wars jaka została zamieszczona na oficjalnej stronie grupy:

  Dnia 6 grudnia 2008 odbędzie się LVII spotkanie BFSW. Będzie się ono różniło od poprzednich. Fanklub przygotował bowiem świąteczny prezent, jakim jest projekcja drugiego epizodu Robot Chicken Star Wars, który rozśmieszy do łez miłośników gwiezdnej sagi.

  Spotkanie będzie istotne również z innego powodu. Tego dnia BFSW pokaże prawdziwego ducha demokracji, oceniając działalność odchodzącego zarządu i wybierając nowy na rok 2009.

  Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w MDK-u nr 4 przy ul. Dworcowej 82 w Bydgoszczy. Rozpocznie się o godz. 15:30 projekcją Robot Chicken Star Wars.

  Serdecznie zapraszamy!  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  I Włocławskie Spotkanie Fanów SW

  2008-12-01 22:48:28 Włocławski Fanklub SW

  W sierpniu donosiliśmy o powstaniu Włocławskiego Fanklubu Star Wars, a dziś z przyjemnością przekazujemy informację o Pierwszym Włocławskim Spotkaniu Fanów Star Wars:

  Nadeszła upragniona chwila! Włocławski fanklub doczekał się swojego pierwszego spotkania. Pierwszy raz mamy szansę spotkać się w całej grupie. Wzywam wszystkich włocławskich fanów na konklawe dnia 6 grudnia, o godzinie 11.00. Spotykamy się w pizzeri Prima na ulicy 3-go Maja 14. Będziemy dyskutować o przyszłości fanklubu, a także o nowych wydarzeniach na temat SW. Zapraszam wszystkich fanów!

  Foleb

  KOMENTARZE (40)
  Loading..