TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Raport z I Spotkania Legnickich Fanów Star Wars

2008-08-31 12:18:39 Prakseum

Wczorajszego dnia odbyło się I Spotkanie Legnickich Fanów Star Wars. Jest to moment historyczny dla dolnośląskiego fandomu Gwiezdnych Wojen, ponieważ od tego momentu na mapie województwa pojawia się kolejne miejsce, poza Wrocławiem, gdzie fani regularnie się organizują. Z tej okazji powstała na Bastionie mini strona informacyjna z której dowiecie się co nieco na temat Prakseum. Wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się jak bawili się fani z Legnicy odsyłamy do poniższego raportu autorstwa Aquenrala zamieszczonego na oficjalnej stronie Spotkań. Natomiast jeżeli chcecie pooglądać zdjęcia z imprezy, zaglądnijcie tutaj.

Raport z I spotkania Legnickich Fanów Star Wars

KOMENTARZE (11)

Fandom

12. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

2008-08-28 23:22:29 Carth Onasi

W pierwszą sobotę września odbędzie się 12. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars. Jest to pierwsze oficjalne spotkanie fandomu po prawie legendarnym Kessel 2008. Zbiórka planowana jest o godzinie 13:30 pod fontanną na Placu Mariackim.

Program spotkania jak zawsze jest bardzo barwny:
 • omówienie wyjazdu na 50 spotkanie Wielkopolan do Poznania
 • planowanie wspólnego wyjścia na „The Clone Wars”
 • gra w planety-rasy
 • gra w starwarsowe kalambury

  Organizatorzy spotkania serdecznie wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic zapraszają do wspólnej zabawy!
  Temat na forum
  KOMENTARZE (9)
 • Fandom

  Sierpniowe spotkanie z zespołem S.W.A.T.

  2008-08-28 08:24:07 S.W.A.T.

  Star Wars Artistic Team organizuje kolejne spotkanie dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej:

  Jak co miesiąc, zapraszamy wszystkich zainteresowanych w "zabawę" w Gwiezdne wojny, na kolejne w tym roku spotkanie z zespołem S.W.A.T.. W najbliższą sobotę 30.08.2008 o godzinie 9:00 przed liceum ogólnokształcącym przy ulicy Smolnej 30 w Warszawie, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie organizacyjne zespołu S.W.A.T. (Star Wars Artistic Team). Na spotkaniu będziemy omawiali plany na przyszłość oraz ćwiczyli nasz program artystyczny.
  Wyjątkowo spotkanie odbędzie się w "terenie" i będzie miało niecodzienny charakter, ze względu na nowe punkty, które będziemy ćwiczyli.
  Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w pracach nad naszym programem artystycznym oraz dowiedzieć się więcej o zespole S.W.A.T. oraz stać się częścią imprez Star Wars, które będą miały miejsce jesienią oraz zimą 2008 roku.
  Jesień oraz zima zapowiada się naprawdę gorącym okresem dla zespołu S.W.A.T. oraz fanów Gwiezdnych wojen.

  W razie problemów z dotarciem bądź pytaniami proszę dzwonić na numer telefonu 508 904 501 bądź wysłać email na adres info@swat.org.pl

  Do zobaczenia i Niech Moc Będzie z Wami.

  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  Raport z Wakacyjnego SWFSW w Lesznie

  2008-08-19 22:46:42

  Dosłownie przed chwilą został ukończony raport z Wakacyjnego Spotkania Wielkopolskich Fanów Star Wars w Lesznie, które odbyło się 19 sierpnia. Jest on wielce subiektywny i jak zwykle ocenzurowany. Został on napisany przez „pewnego starego leszcza", który miał przyjemność być na spotkaniu fanów w Lesznie. Z raportu dowiecie się co w stolicy powiatu leszczyńskiego jest ciekawego do zwiedzenia, gdzie można popływać i pozjeżdżać na wodnych ślizgawkach, a także kto został Sabaccowym Mistrzem Wakacji. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do poniższego artykułu:

  Raport z Wakacyjnego SWFSW w Lesznie

  KOMENTARZE (5)

  Fandom

  I Spotkanie Legnickich Fanów Star Wars

  2008-08-19 19:32:49 Prakseum

  Nasi koledzy fani z Legnicy przysłali nam następującą wiadomość:


  [TRANSMISJA Z ODLEGŁYCH RUBIEŻY NR L-CA-4400]
  [NAGŁOWEK ZASZYFROWANY]

  Prakseum legnickich fanów Gwiezdnych wojen, czyli fanklub z Legnicy na Dolnym Śląsku, organizuje I Spotkanie Legnickich Fanów Star Wars
  . Spotkanie inauguracyjne, czy też integracyjne, odbędzie się dnia 30 sierpnia 2008 w restauracji Planet przy ulicy Młynarskiej (nieopodal Reala). Chętni proszeni są o przybycie pod budynek Telekomunikacji Polskiej (al. Rzeczypospolitej 5) o godzinie 13:45, skąd udamy się, całą grupą, na miejsce spotkania.
  Plan spotkania obejmuje naukę gry, a później również grę w Star Wars: Miniatures, przedstawienie najnowszych wiadomości z kraju i świata, omówienie kolejnych spotkań, wyjścia na Wojny klonów do kina oraz wyjazdów poza miasto, a także rozmowy na każdy przytoczony temat, a to wszystko przy zimnych napojach i sycących potrawach.
  Zapraszamy oczywiście także wszystkich fanów z okolic, a członkom Prakseum przypominamy, że obowiązuje strój galowy, czyli fanklubowa koszulka, jeśli ktoś ma na stanie. Niech Moc będzie z Wami wszystkimi.


  [KONIEC TRANSMISJI]
  [BEZ ODBIORU]

  KOMENTARZE (22)

  Fandom

  49 Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

  2008-08-18 12:56:53 Gunfan

  Mimo usilnych prób Imperialnego Wywiadu przez sieci holonetowe przedarła się w końcu informacja o kolejnym spotkaniu śląskich fanów:

  Spotkanie miało się odbyć w Tychach i mieć formę wycieczki ze zwiedzaniem tyskiego muzeum piwowarstwa. Niestety plany się zmieniły z prostego powodu: okazuje się, że muzeum zwiedzać mogą jedynie osoby pełnoletnie. A to jest, wbrew pozorom, problem.

  Dlatego w tym miesiącu znów spotykamy się w Katowicach, tam gdzie zwykle. Termin to 23 sierpnia, a miejscem spotkania jest oczywiście Klub Muzyczny "Źródło" przy ulicy Sobieskiego 27. Startujemy w okolicach godziny 14:00. Tutaj jest mapka.

  W planach rozmowy dotyczące wszelakich starwarsowych eventów (nadchodzące The Force Unleashed i The Clone Wars) oraz coś z naszego poletka, czyli kwestie dotyczące 50 SŚFSW. Jest też ponoć szansa na pojawienie się kilku nowych twarzy.

  Serdecznie wszystkich zapraszamy.

  Więcej informacji można znaleźć na forum SŚFSW. Wszelkie pytania bądź sugestie ślijcie na ten mail.
  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  Włocławski Fanklub Star Wars

  2008-08-15 20:10:28 Generał Grievous

  Z radością pragniemy ogłosić, że w centralnej Polsce powstaje nowa fandomowa siła - Włocławski Fanklub Star Wars.  Fanklub oficjalnie został utworzony 23 czerwca 2008 roku, w momencie założenia forum. Fanklub jest co prawda młody, ale już teraz liczy dziesięciu członków. Głównym celem Włocławskiego Fanklubu jest zrzeszanie fanów Star Wars z regionu. Cel ten jest realizowany poprzez organizowanie otwartych spotkań dla fanów. Zbiórki przed spotkaniowe odbywają się przy Krzyżu Popiełuszki niedaleko włocławskiej tamy. Na spotkaniach można spokojnie i bez skrempowania porozmawiać o Gwiezdnych Wojnach, powalczyć na miecze świetlne własnej konstrukcji, czy też pograć w starwarsowe bitewniaki. Organizatorzy Fanklubu zapraszają więc wszystkich chętnych do zrzeszania się o odwiedzenie strony fandomowej i forum.

  oficjalna strona Włocławskiego Fanklubu Star Wars
  forum WFSW


  Jeżeli macie pytania odnośnie spotkań Fanklubu, najlepiej napiszcie do jego organizatorów na Gadu Gadu:
  Foleb - 9725727
  Generał Grievous – 9054591
  Wampa - 2108435

  Włocławskiemu Fanklubowi życzy szybkiego rozwoju i sukcesów! O nadchodzących spotkaniach fandomu będziemy was na bierząco infromować.  KOMENTARZE (19)

  Fandom

  Admirał Motti zagości w Polsce!

  2008-08-12 14:45:59 ICO

  Wszystkich fanów gwiezdnej sagi, którzy wybierają się na tegoroczny Polcon do Zielonej Góry w dniach 28-31 sierpnia zapewne ucieszy fakt, że ten konwent uświetni Richard LeParmentier odtwórca roli Admirała Mottiego w Nowej Nadziei.


  Na Polconie można się spodziewać dwóch dwugodzinnych punktów programu, na których będzie można spotkać się Richardem LeParmentierem. Aktor opowie o filmie, pracy na planie, a także odpowie na pytania żądnych wiedzy uczestników konwentu. Dla chętnych przewidziano możliwość zakupienia zdjęcia z autografem gościa.

  Przypominamy, że od lipca Richard LeParmentier został ambasadorem sojuszu Star Wars Outer Rim Alliance o czym szerzej możecie poczytać tutaj.
  KOMENTARZE (34)

  Fandom

  Kessel 2008

  2008-08-10 09:44:36 Marc na forum

  Już za tydzień, czyli 15 sierpnia w godzinach popołudniowych, w Krakowie rozpocznie się otwarte spotkanie fanów Star Wars, organizowane pod nazwą Kessel 2008. Impreza będzie trwała cały długi weekend, aż do 17 sierpnia! Dlatego też organizatorzy spotkania chcieliby zaprosić wszystkich "miłośników" przyprawy jak i żądnych "przygód", zwyczajnych przemytników do wspólnej zabawy. Impreza odbędzie się w ogrodzie przy posiadłości Kiki, gdzie zostaną rozpalone ogniska, przy których fani będą mogli szaleć do białego rana. Tym dla których noc będzie za długa, dach nad głową zapewni gospodyni spotkania, wystarczy własny śpiwór i karimata. Ważne żeby zabrać swój prowiant i napitek, ponieważ 15 sierpnia jest świętem Wojska Polskiego i sklepy w ten dzień są pozamykane. Dojazd na miejsce imprezy przyjezdnym do Krakowa zapewniają organizatorzy. Wszystkich zainteresowanych przybyciem odsyłamy do tego tematu na forum. Organizatorzy spotkania proszą o kontakt wszystkich, którzy mają zamiar przyjechać. Jest to bardzo ważne by móc zaplanować całe zaplecze dla Kessel 2008. Krakowianom gratulujemy inicjatywy i życzy równie dobrego powodzenia jaki ma śląski Endor.

  Kessel 2008 na forum
  KOMENTARZE (10)

  Fandom

  Niucon 2008

  2008-08-04 14:19:01 forum za Taraissu

  W dniach 10-12 października 2008 we Wrocławiu odbędzie sie nowy konwent o nazwie Niucon. Wśród licznych atrakcji przewidzianych dla fanów fantastyki, gier fabularnych, planszowych i karcianych, mangi, anime, kultury japońskiej, a także militariów, nie zabraknie również pełnego, trzydniowego bloku Star Wars dla którego przeznaczona jest osobna sala.

  W programie, w którym nie zabraknie nawiązań do The Clone Wars, organizatorzy zapowiadają takie punkty programu jak:
  - prelekcje o uniwersum SW,
  - konkursy wiedzowe, konstruktorskie, a także gry zespołowe (w tym kalambury),
  - pokazy walk + szkółka mieczowa,
  - panele dyskusyjne, w tym lingwistyczny,
  - prezentacja gry The Force Unleashed i możliwość zagrania na Wii w trybie duel!
  - planowany jest LARP oraz niespodzianka sceniczna,
  - turnieje wszelkiej maści: TCG, Star Wars Miniatures, Starships Battles, Star Wars Pocket Models, oraz Sabacc,

  Koszt wstępu na Niucon wynosi 30 zł za trzy dni. Dniówki wynoszą odpowiednio 10/20/15 zł. Organizatorzy przewidzieli również szereg zniżek w zależności od odległości jaką konwentowicze będą musieli przebyć ze swojego miejsca zamieszkania. Przelicznik wygląda następująco:
  Odległość – Cena (za trzy dni)
  do 299 km - 30 zł
  300-399 km - 25 zł
  400-499 km - 20 zł
  500-599 km - 15 zł
  600-699 km - 10 zł
  700-799 km - 5 zł
  od 800 km - 0 zł

  Zniżki obowiązują także twórców programu (1 punkt programu to wstęp za 50% ceny, za dwa punkty wstęp jest wolny). Propozycje punktów programu z opisem należy zgłaszać na adresy: taraissu@gmail.com lub karol.dobosz@gmail.com.

  Impreza odbędzie się w jednej z wrocławskich szkół przy ul. Komuny Paryskiej, więcej informacji znajdziecie bezpośrednio na stronie konwentu.

  Teamt na forum.

  Zapraszamy w imieniu organizatorów konwentu!
  KOMENTARZE (8)

  Fandom

  LIII spotkanie BFSW

  2008-08-01 20:34:36 BFSW

  Przed chwilą dotarła do nas informacja od Legendarnego Bydgoskiego Fanklubu Star Wars o kolejnym spotkaniu tego szacownego grona:


  W letnie, sobotnie popołudnie można czas marnowac. Na przykład zbijac bąki, kulac babole, czy toczyc bekę.

  Można też czas spędzic pożytecznie, co oferuje wszystkim chętnym Bydgoski Fanklub Star Wars zapraszając na swoje LIII spotkanie!Miejsce nie będzie zaskoczeniem, bo ugości nas Węgliszek, w którym wielokrotnie bywaliśmy. Zlokalizowany przy bydgoskim Starym Rynkupowita nas o 16. Z racji letniego klimatu, który udzielił się nam wszystkim spotkanie będzie miało leniwy charakter. Bydgoski Fanklub Star Warszbiera siły przed pracowitą końcówką roku...Zapraszamy więc serdecznie na pyszne bydgoskie napoje chłodzące i i nne tradycyjne rozrywki BFSW!

  KOMENTARZE (2)

  Fandom

  SWORA się powiększa - UPDATE

  2008-08-01 09:15:06 SWORA.net

  W dniu wczorajszym Star Wars Outer Rim Alliance oficjalnie zaprezentowało swoich nowych członków. Wszyscy pomyślnie przebrnęli przez okres próbny i teraz mogą cieszyć się pełnoprawnym członkostwem. Wśród nowych „sojuszników” znajduje się The Outer Rim! Jest to już drugi polski portal, po Imperial City Online, który stał się częścią SWORY. Kolegom z The Outer Rim serdecznie gratulujemy.

  Dzięki pierwszemu naborowi Sojusz powiększył swe wpływy o dwa nowe państwa – Włochy i Stany Zjednoczone. Oto aktualna mapa zasięgu organizacji. Linki do stron nowych członków znajdziecie poniżej:

  Allied-Force (Włochy)
  The Outer Rim (Polska)
  Galactic Voyage (USA)


  UPDATE (Nestor 2/08/2008 17:15):
  Do grona członków ogranizacji dołączyła także hiszpańska strona Holored.
  KOMENTARZE (17)
  Loading..