TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Zahcon 2009 - rozpiska godzinowa

2009-06-24 20:27:26 Zahcon
Już w tym tygodniu w piątek rozpocznie się ósma edycja konwentu Zahcon, tym razem oznaczony numerkiem 2009. Konwent jest organizowany z przerwami od roku 2000, a tegoroczny skupia się na Gwiezdnych Wojnach, z racji 30-lecia naszej ukochanej sagi.

O specjalnych gościach którzy mają odwiedzić w ten weekend Toruń, mogliście przeczytać w tym. newsie. Przypominamy że ze świadka fandomowego odwiedzi nas reżyser, scenarzysta i aktor Staszek Mąderek.

Więcej wstępnych informacji o Zahconie 2009 mogliście przeczytać w tym newsie. Tam znajdziecie między innymi informacje o niepełnoletnich na konwencie, lokacje imprezy, koszty, a więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie konwentu.
Natomiast w tym newsie można podpatrzeć blog Star Warsowy na imprezie. Poniżej znajdziecie rozpiskę godzinową wszystkich punktów programu. Ich opisy w powyższym newsie, oraz na podanej wcześniej oficjalnej stronie fanklubu.


ROZPISKA GODZINOWA

Toruńskie Imperium Star Wars zaprasza wszystkich chętnych do przybycia. Osoby mające problemy z dojazdem, odbiorem z dworców itp. proszone są o kontakt vice prezesem TISW, Dragonem pod numer gadu-gadu 6122081.

KOMENTARZE (10)

Fandom

XX Podkarpackie Spotkania z Komiksem

2009-06-24 17:28:01 Rzeszowska Akademia Mocy

Już w najbliższy weekend (27-28.06.2009 r.) w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędą się jubileuszowe XX Podkarpackie Spotkania z Komiksem.

Podkarpackie Spotkania z Komiksem to impreza, organizowana cyklicznie przez działającą od jesieni 1997 r. w Wojewódzkim Domu Kultury Rzeszowską Akademię Komiksu. Akademia powstała, by stworzyć miłośnikom komiksu, mieszkającym w tym regionie, okazję do regularnych spotkań. Akademia działa w kilku sekcjach; obok grupy, zajmującej się komiksem "głównonurtowym", są to: Rzeszowska Akademia Mangi i Anime, zrzeszająca fanów japońskich komiksów i filmów animowanych, oraz Rzeszowska Akademia Mocy, skupiająca miłośników uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Na program XX edycji Spotkań tradycyjnie już składają się trzy bloki tematyczne: dwa w sobotę (komiks, SW) i jeden w niedzielę (manga&anime).

Program Imprezy:

Sobota 27.06.2009

Godz. 10.00 – otwarcie imprezy

Czas komiksu:

Godz. 10.10 – 11.30 – projekcja francuskiego filmu animowanego pt. Gandahar, reż. René Laloux,projekty plastyczne: Caza;
Godz. 11.30 – 12.20 – Spotkanie z Rafałem Szłapą – twórcą komiksów z Krakowa, autorem komiksów publikowanych w miesięczniku „Bluszcz” i komiksu o Janie Pawle II;
Godz. 12.30 – 13.20 – Spotkanie z twórcami z krakowskiej grupy pART Studio: Michałem Gałkiem, Arkadiuszem Klimkiem i Łukaszem Pollerem i prezentacja komiksu Miłość w cieniu zagłady z cyklu Epizody z Auschwitz;
Godz. 13.30 – 14.30 – Konkurs wiedzy o komiksie;

Czas Gwiezdnych Wojen:

Godz. 14.30 – 15.30 – Prezentacja komiksu Star Wars Republic, odc. 19-22: Twilight;
Godz. 15.30 – 17.00 – Konkurs wiedzy o świecie „Gwiezdnych Wojen”;
Godz. 17.00 – 18.30 – Projekcja filmu poświęconego fanom gwiezdnej sagi;
Godz. 18.30 – zakończenie pierwszego dnia imprezy.

Niedziela 28.06.2009

Czas Mangi i Anime:

Godz. 10.10 – 11.50 - projekcja japońskiego filmu animowanego pt. Evangelion 1.11 – You Are (Not) Alone w reżyserii Hideaki Anno;
Godz. 12.00 – 13.00 - Spotkanie z Jędrzejem "Yenem" Chojnackim – rysownikiem wzorującym się na komiksie japońskim, twórcą popularnego stripu komiksowego na portalu anime.com.pl pt. Orient Hadal;
Godz. 13.00 – 14.00 - Anime Music Videos;
Godz. 14.00 – 16.00 – Konkurs: Kalambury;
Godz. 16.00 – zakończenie imprezy.


Organizatorzy: Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, Rzeszowska Akademia Komiksu, Rzeszowska Akademia Mocy

Sponsorami nagród w konkursach są: Hasbro, Egmont Polska, Mucha Comics, Taurus Media, Kultura Gniewu i WDK w Rzeszowie.

Impreza odbywa się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie przy ul. Okrzei 7 w sali audiowizualnej na 2 piętrze.

Wstęp na imprezę wolny!
Zapraszamy!


Temat na forum
KOMENTARZE (7)

Fandom

69. Spotkanie Wrocławskich Fanów SW

2009-06-24 16:20:02 Wedge na forum

11. lipca bieżącego roku odbędzie się kolejne spotkanie wrocławskich fanów. Ale niezwykłe. Dlaczego? Oddajmy głos Łedżowi:

Witam serdecznie. Pora zapowiedzieć pierwsze w tym roku wakacyjne spotkanie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen o ślicznym numerku 69, czyli LXIX Imperiadę. Jak przystało na spotkania wakacyjne, będzie się ona nieco różniła od naszych comiesięcznych wizyt w świątyniach jadła i napojów. W lipcu bowiem wrocławscy fani wraz z legnickimi, wałbrzyskimi i śląskimi wybierają się do Wałbrzycha na II Spotkanie Dolnośląskich Fanów Gwiezdnych Wojen. Odbędzie się ono w sobotę 11 lipca, a zatem jak łatwo zauważyć będzie to tym razem druga, a nie jak zwykle trzecia sobota miesiąca. Dlaczego wrocławskie spotkanie odbywa się w Wałbrzychu? Wszystko to po to, byśmy lepiej poznali innych fanów z naszego pięknego województwa. A jeśli frekwencja dopisze, to i sąsiednich województw, zatem warto się wybrać! Oto garść szczegółów:

- spotykamy się na dworcu głównym PKP o ustalonej godzinie

- wsiadamy w pociąg do Wałbrzycha

- na miejscu idziemy do zarezerwowanej knajpy

- późnym popołudniem wsiadamy z powrotem do pociągu i wracamy do Wrocławia

Zatem jak widzicie wszystko prosto i bezpiecznie, starczy jedynie mieć troszkę pieniędzy w portfelu i można się wybrać :) Bilety również nie są drogie, dokładne ceny zamieścimy później.

Pamiętajcie - gdzie są wrocławscy fani, tam zawsze jest super zabawa! Zatem do zobaczenia w Wałbrzychu i niech Moc będzie z Wami! :)


Temat na forum


KOMENTARZE (17)

Fandom

Kanał YouTube łódzkich fanów

2009-06-23 22:52:23 Łódzki Fanklub SW

Lokalne fandomy w Polsce nie przestają się prężnie rozwijać. Z przyjemnością przedstawiamy kanał Łódzkiego Fanklubu SW założony na portalu YouTube.com.

Kanał znajdziecie pod adresem - www.youtube.com/user/LodzkiFanklubSW
A na nim m.in. relację z 12. spotkania łódzkich fanów:


KOMENTARZE (8)

Fandom

37. Lubelskie Spotkanie Fanów SW

2009-06-23 14:54:19 Lubelski Fandom SW

W najbliższą sobotę odbędzie się również spotkanie fanów w Lublinie:

"Lubelski Fandom Star Wars oraz Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza” zapraszają wszystkich na 37. Lubelskie Spotkanie Fanów Star Wars, które odbędzie się w najbliższą sobotę 27 czerwca. Zbiórka wszystkich chętnych tradycyjnie pod Galerią Centrum do godziny 12:15.
Pierwsza część spotkania odbędzie się w pizzerii SiD (ul. Złota 6, Stare Miasto), gdzie przy pizzy i coli za własne pieniądze będzie można luźno poplotkować o najnowszych doniesieniach ze świata Star Wars i nie tylko. Druga – oficjalna – część spotkania, będzie miała miejsce w Wojewódzkim Ośrodku Kultury (ul. Dolna Panny Marii 3, 300 metrów od Starego Miasta) w sali nr 19 na I piętrze, gdzie od godziny 14:00 odbywać się będą główne atrakcje spotkania. Do nich należą między innymi zaległe punkty poświęcone Starej Republice, czyli prelekcja o The Old Republic oraz konkurs mający na celu sprawdzenie jaki jest stopień waszej niewiedzy z zakresu obu Knights of the Old Republic. Zlustrujemy (multimedialnie) aktualności, nowości, ciekawostki oraz pobawimy w zabawie „Mordo Ty moja”. Wbrew nazwie jest to konkurs w 100% starwarsowy. Oprócz tego będzie istniała możliwość zagrania w planszówkę Star Wars Stratego oraz kilka pomniejszych bóstw.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów z Lublina i okolic. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Zapraszamy na nasze forum - www.lsfsw.el-kfa.net"

KOMENTARZE (3)

Fandom

Wystawa ''Świat Gwiezdnych Wojen'' w Ostrowie Wielkopolskim

2009-06-19 22:58:36 fani za Portalem UM Ostrowa Wlkp.

Od 18 czerwca do 25 lipca 2009 r. w Ostrowie Wielkopolskim w Muzeum Miasta można obejrzeć wystawę poświęconą światowi fantastyki, a dokładnie Gwiezdnym Wojnom.

Wśród eksponatów znajdą się m.in. modele pojazdów kosmicznych, rekonstrukcje broni oraz rysunki związane ze Star Wars.

Na wystawie będzie można zobaczyć dzieła, które stworzyli bracia Adam i Marek Kulesza. O tym, że warto obejrzeć je na własne oczy możecie przekonać się już dziś odwiedzając galerię przedstawiającą zbiory Adama Kuleszy.

Bilety: normalny - 4 zł, ulgowy - 2 zł

Więcej szczegółów i zdjęcia znajdziecie w tym miejscu.
KOMENTARZE (11)

Fandom

102. Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars

2009-06-19 15:03:48 Outlander

Zbliża się kolejne spotkanie fanów w stolicy:

"Zapraszamy serdecznie na kolejne, po sporej przerwie „technicznej” spotkanie fanów Gwiezdnych wojen z Warszawy i okolic. Wszystkich chętnych do przybycia na noszące numer porządkowy 102 „Spotkanie na Sto Dwa” zapraszamy w sobotę, 27 czerwca na Pole Mokotowskie. Spotkamy się nad jeziorkiem (mapka, punkt oznaczony krzyżykiem) o godz. 15:30, skąd wkrótce udamy się do pobliskiego pubu Marilyn.

W programie przewidziany m.in. konkurs wycinkowy z TESB, prezentacja „W lasach Endoru” i sprawozdania z ostatnich fanowskich eventów oraz dyskusja na temat wykonywania własnych strojów z Sagi.
Moc będzie z nami. Przybywajcie!"

KOMENTARZE (6)

Fandom

59. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2009-06-19 13:29:22 Gunfan

Witajcie. Nadchodzi wielkimi krokami termin kolejnego śląskiego spotkania.

Termin: 27 czerwca ;
Miejsce: Klub Muzyczny "Źródło", Katowice, ul. Sobieskiego 27;
Czas: start ok. 13:00-14:00.

Atrakcje te co zawsze, czyli moc rozmów o Star Wars (i nie tylko) w miłym towarzystwie, a także prawdopodobnie kolejne pokazy gry SW Miniatures w akcji.
UWAGA! Mam prośbę. Na tym spotkaniu chcielibyśmy zrobić nowe zdjęcie grupowe naszej ekipy, które potem mogłoby ozdobić stronę. Dlatego postarajcie się pojawić - będziecie na fotce!

Wszelkie pytania i sugestie kierujcie na mail: Gunfan lub na nasze forum.

Przybywajcie. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Tradycyjnie prezentujemy mapkę jak dotrzeć na miejsce:

KOMENTARZE (15)

Fandom

XXXII Spotkanie Skierniewickiego Stowarzyszenia Fanów Gwiezdnych Wojen

2009-06-18 12:13:34 UTAPAU

Fani ze Skierniewic i okolic mają okazję rozpocząć wakacje od spędzenia weekendu z innymi miłośnikami Gwiezdnych Wojen:

"Choć XXX - rocznicowe spotkanie przeżyliśmy w spokoju, postanowiliśmy z hukiem wkroczyć w czas wakacji. Tym samym zapraszamy wszystkich fanów (nie tylko ze Skierniewic i okolicy, ale z całej Polski) na XXXII już spotkanie SSFGW Utapau, które tym razem odbędzie się w zupełnie innych warunkach. Spotykamy się bowiem w Łowiczu (miejska leśniczówka) o godzinie 12:00 w najbliższą sobotę (20.06.09r.). Tam też zostajemy do białego rana, a właściwie do godziny 12:00 w niedzielę (21.06.09r.).

Nie zabraknie oczywiście licznych atrakcji, a w tym:
 • LARP w klimacie SW (planowany też jeden fantasy)
 • Ewok Celebration czyli ognisko z kiełbaskami
 • rozgrywki Pocket Models i SW Miniatures na świeżym powietrzu
 • spontan, spontan, spontan...

  Dla zainteresowanych umieszczamy mapkę dojazdu z łowickiego dworca do leśniczówki. (Istnieje możliwość przechwycenia na dworcu przez "naszych" co trzeba zgłosić wcześniej)

  Dobrze pomyśleć o śpiworze, karimacie, strojach i prowiancie (warunki konwentowe) :)

  Dokładniejsze info można znaleźć oczywiście na naszej stronie internetowej www.utapau.pl a wszelkie pytania prosimy kierować do Chudeusza (gg 8287174) bądź Szycha (gg 619948)."

  KOMENTARZE (3)
 • Fandom

  XIII spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

  2009-06-17 14:48:23 Łódzki Fanklub SW

  W najbliższą sobotę po raz kolejny spotkają się fani w Łodzi:

  "Już 20 czerwca odbędzie się 13 spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars, na które mamy przyjemność zaprosić wszystkich fanów z Łodzi i okolic. Tradycyjnie spotykamy się o 15:00 pod Łódzkim Domem Kultury przy ulicy Traugutta 18, aby następnie udać się do sali nr 313 ŁDKu.

  Co mamy w planach?
 • Prelekcja poświęcona komiksom, których akcja rozgrywa się w czasach Rebelii – Empire, Rebellion i inne
 • Zakończenie roku szkolnego – nasze gwiezdno-wojenne plany wakacyjne
 • Krótki Quiz wiedzowy SW poprowadzony przez Roana
 • „Pieszo przez galaktykę” – nowa gra oparta na Tabu
 • SW: Miniatures oraz SW:PocketModel TCG – nauka oraz gra
 • Przygotowania oraz omówienie pomysłów na POLCON 2009 w Łodzi

  Możesz dojechać na spotkanie tramwajem nr. 1, 4, 5, 7, 9, lub 13 oraz linią autobusową nr. 51, 51A, 53, 57, 60, 60A, 60B lub 86.

  Wszelkie pytania prosimy kierować na naszą stronę www.lfsw.pl albo do Yaeriusa (gg:7802581)
  Serdecznie zapraszamy!"

  KOMENTARZE (3)
 • Fandom

  21. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

  2009-06-16 16:52:45 SKFSW

  Fani w Krakowie spotkają się po raz kolejny. Tym razem 27 czerwca o godz. 13.00 przy fontannie na Placu Mariackim. Następnie udadzą się do Starego portu.

  W programie:
 • Konkurs wiedzowy z nagrodami - komu się chciało wstawać w niedzielne poranki, ten może coś wygra;
 • Cykl "Czytam sobie książkę z SW 20 minut dziennie", a w nim "Eskadra Widm";
 • "(Nie)Trzeźwym okiem Komixa" czyli powiew świeżości, wieści z kraju i zagranicy;
 • Miniaturkowe batalie;
 • Co z tym Piernik.. Starforcem?
 • Sprawy techniczne - nowe pomysły/zmiany/innowacje...

  Przybywajcie... z uśmiechem na twarzy ;-P

  Strona Spotkań Krakowskich Fanów Star Wars
  Temat na forum
  KOMENTARZE (2)
 • Fandom

  Polish Garrison w Muzeum Techniki - raport

  2009-06-15 22:33:28 Polish Garrison

  Fundacja Mam Marzenie z pomocą Polish Garrisonu spełniała marzenia małych marzycieli 7 czerwca w Warszawie, w Muzeum Techniki.
  W tym miejscu znajdziecie raport oraz zdjęcia dokumentujące to wydarzenie.

  Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć szturmowców grających w Twistera to zapraszamy do lektury:)
  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  Wyniki majowych konkursów Star Wars Extreme

  2009-06-14 10:30:45 SWExtreme

  Poznaliśmy już zwycięzców majowej edycji Nieustających Konkursów Star Wars Extreme. Nagrody za swoje teksty otrzymają:

  Artykuł prasowy:
  1. miejsce - Adakus (recenzja gry „Knights of the Old Republic”) – nagroda: miecz świetlny
  2. miejsce - obiwan04 (recenzja fanfilmu „Store Wars”) – nagroda: figurka Star Wars
  3. miejsce - Piotr Mitelsztet (recenzja gry „The Empire Strikes Back”) – nagroda: figurka Star Wars


  Tekst twórczy:
  1. miejsce - Kasis (opowiadanie „Konwent”) – nagroda: miecz świetlny
  2. miejsce - Marta Świtała (wiersz „W odległym czasie w dalekim miejscu...”) – nagroda: figurka Star Wars
  Wyniki konkursu rysunkowego dla dzieci - nagrodzone i wyróżnione prace - znajdziecie w tym miejscu na stronie SW-Extreme.com.


  Na spragnionych nagród fanów czekają kolejne nagrody w czerwcowej edycji Nieustających Konkursów na Star Wars Extreme. Ponownie będzie można zgłosić do konkursu swój: artykuł prasowy, tekst twórczy, bądź rysunek – jeżeli oczywiście nie ukończyliście 12 roku życia! Do wygrania figurki Hasbro z linii „The Clone Wars”. Wszelkie potrzebne informacje na temat konkursów znajdziecie tutaj. Termin wysyłania prac konkursowych mija 30 czerwca, na szczęście najgorszym co może was spotkać w przypadku jego przekroczenia, będzie przeniesienie waszej pracy na konkurs lipcowy.

  Wszystkim biorącym udział życzymy powodzenia!
  KOMENTARZE (31)

  Fandom

  IX Spotkanie TISW

  2009-06-13 22:51:10 TISW

  Mamy przyjemność zaprosić wszystkich fanów z Torunia i okolic na kolejne, IX z kolei, spotkanie Toruńskiego Imperium Star Wars, które standardowo odbędzie się w klubie osiedlowym Kameleon na ul. Tuwima 9 o godzinie 13 dnia 20 czerwca. Tym razem wyjątkowo nie spotykamy się nigdzie wcześniej, dlatego zapraszamy od razu na miejsce, do którego trafić pomoże mapka:
  MAPA

  W programie przewidujemy:

 • Zahcon 2009 - omówienie konwentu i ostatnie ustalenia organizacyjne
 • StarForce 2009 - nowości oraz sprawy organizacyjne
 • wakacyjne spotkania imperium
 • gra w minsy
 • dyskusja na temat nowego mmo The Old Republic
 • kalambury
 • gra w Planety-Miasta
 • mnóstwo luźnych rozmów o SW

 • Wszystkich chętnych na przybycie jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Niech Moc będzie z wami!

  KOMENTARZE (7)

  Fandom

  VII Spotkanie Częstochowskich Fanów Star Wars - Update - zmiana terminu

  2009-06-12 21:29:35 CZFSW

  Update (Kasis - 12/06/2009 21:25)

  Zmianie uległ termin spotkania. Odbędzie się ono w ostatnią niedzielę miesiąca, czyli 28 czerwca.  W najbliższą niedzielę spotkają się fani w Częstochowie:

  "Serdecznie zapraszamy na VII Spotkanie Częstochowskiego Fanklubu Star Wars, które odbędzie się w drugą niedzielę miesiąca, czyli 14 czerwca 2009r. Jak zwykle spotykamy się o godz. 11:45 pod pomnikiem Piłsudskiego, koło Ratusza. Na spóźnialskich czekamy 10 minut.
  Następnie udamy się do Pizzeri Allegro, która mieści się przy ul. Kościuszki 18/20.

  A co mamy w planach?
 • Warto ufać Expanded Universe?
 • Konkurs: Cantina Band,
 • Ulubiona Era Star Wars,
 • The Old Republic: Wrażenia, obawy, nadzieje,
 • Ofensywa Egmont w Polsce,
 • George Lucas: wielki wizjoner czy przegrany?
 • TCW 2x00, czyli luźne (spoilerowe) rozmowy o drugim sezonie,
 • Gry komputerowe Star Wars: prelekcja i rozmowa o nich,
 • Dni Fantastyki 2009: opinie, wrażenia, plany.

  Zapraszamy wszystkich z Częstochowy i okolic, oraz wszystkich fanów Star Wars z całej Polski."

  KOMENTARZE (12)
 • Fandom

  LXVIII Imperiada: Szczegóły

  2009-06-12 18:26:44 Wedge

  Jak już informowaliśmy, za tydzień, w sobotę 20 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie wrocławskich fanów. Oto szczegóły (by Wedge):

  Drodzy panie i panowie, raz jeszcze pragnę zaprosić wszystkich chętnych, krewnych i znajomych na niezapomniane i pozytywnie zakręcone spotkanie wrocławskich fanów Gwiezdnych Wojen! Przypominamy raz jeszcze, że to wiekopomne wydarzenie pod nazwą 68. Imperiady odbędzie się w sobotę 20 czerwca w naszej rodzinnej knajpie "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Zbiórka jak zwykle o godzinie 11:45 pod Empikiem w Rynku, natomiast początek spotkania tradycyjnie odbędzie się o godzinie 12:00. A co w programie? Same pyszności i niespodzianki, czyli między innymi:

  * Konkurs Z NAGRODAMI o Wojnach Klonów! Myślisz, że wiesz wszystko o tym najbardziej olorinowym (czyt. przekoksiarskim) okresie Gwiezdnych Wojen? Przybądź wyposażony w wiedzę z seriali, książek oraz komiksów i spróbuj przetrwać legendarne pytania autorstwa Urthony! Na zwycięzców czekają cenne nagrody (serio!)

  * Konkurs "Poznaj swój fanklub"! Ten konkurs sprawdzi co naprawdę wiemy o sobie i uwaga - tym razem nie będzie wolno korzystać z Naszej-Klasy!

  * Dyskusja "Trylogia KOTOR jako trzecia trylogia?" Wyraź swoje zdanie na temat nowego zwiastunu gry "The Old Republic" i spróbuj odpowiedzieć na pytanie, czy trzy legendarne gry stoją na równi z wyczekiwaną przez fanów kolejną trylogią?

  * Kazanie Mesjasza - tym razem Wasz Ukochany Przywódca, Słońce Wrocławia, Ojciec Chrzestny, Wódz Naczelny, Komandor Płaszczka i Bóg-Imperator opowie Wam o książce "Moc Wyzwolona" przekazując Wam złote myśli na temat tej pozycji.

  * Konwenty, konwenty - a zatem "Inne Sfery", "NiuCon" oraz "StarForce" i plany z tym związane.

  * Spotkania wakacyjne - nadchodząca lipcowa inwazja na Wałbrzych oraz sierpniowe ognisko!

  * A oprócz tego tradycyjne harce i swawole z gyrosem szeherezadą special w tle, Panem Chochlą oraz kucykami Pony!

  Jak zwykle serdecznie zapraszamy fanów z całej Polski oraz prosimy o zgłaszanie godziny swojego przyjazdu na dworzec celem wystawienia szlachetnych komitetów powitalnych! Serdecznie zapraszamy, przybywajcie z prędkością warp! Do zobaczenia we Wrocławiu! :)


  Temat na forum.
  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  5. Spotkanie Fanów w Bielsku

  2009-06-08 20:06:48 www.bielskifandom.glt.pl

  Mały jubileusz czeka fanów w Bielsku:

  "Mam przyjemność zaprosić Was na piąte już spotkanie Bielskiej Kantyny Star Wars.

  Spotkanie odbędzie się 13 czerwca o godz. 15.00. Standardowo spotykamy się przy fontannie w C.H. Sfera, skąd po ok. 10 minutach udamy się do Restauracji Wegetariańskiej "Nirvana" przy ulicy Cechowej 18/10. Gdyby ktoś się spóźnił niech od razu kieruje się do Nirvany i pyta o salkę na tyłach.

  Lista atrakcji spotkaniowych:
 • Trailer "The Old Republic" - wrażenia pozytywne czy negatywne?
 • "Kochamy Cię Egmoncie!" - słów kilka o komiksach
 • Wakacje - omówienie ewentualnych planów
 • The Clone Wars - koniec I sezonu w TVP i lista oczekiwań na II sezon
 • Sprawy kantynowe, czyli wasze propozycje, sugestie, uwagi dotyczące spotkań i naszej strony
 • SW Miniatures, SW CCG… i co tylko ze sobą przyniesiecie :)
 • Rozmowy ogólne, niekoniecznie związane z naszym kochanym uniwersum.

  Gwarantujemy miłą atmosferę i dobrą zabawę. Jeśli macie jakieś pytania piszcie do mnie na GG: 1667789.

  obiwan04"

  KOMENTARZE (16)
 • Fandom

  Kreskon 2009

  2009-06-08 17:50:11 www.kreskon.konwent.pl

  Bastion objął patronatem kolejny konwent. Tym razem jest to czwarta edycja Kreskonu, na którym nie zabraknie bloku poświęconego Gwiezdnym Wojnom. Impreza odbędzie się w dniach 26-28 czerwca 2009 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego przy ul. Wyspiańskiego 8, w Tomaszowie Lubelskim.

  Wejściówka na cały konwent (trzy dni) kosztować będzie 15zł. Przy czym możliwe jest zdobycie zniżek za pomoc przy tworzeniu programu. Natomiast akredytacja na poszczególne dni wygląda następująco:
  piątek - 5zł
  sobota - 7zł
  niedziela - 3zł

  Na konwencie znajdą się panele poświęcone zagadnieniom ogólnofantastycznym, RPGom, mandze i anime oraz konkursy. Nie zabraknie również gości, wśród których znajdą się Stefan Darda, Andrzej Pilipiuk, Jacek Komuda oraz organizatorzy Dni Jakuba Wędrowycza 2009.

  Natomiast w bloku Star Wars znajdą się m.in. następujące punkty:
  „Historia Sithów” - Cathia i Gorthuar
  „Prelekcja o mieczach świetlnych” – Khali
  „Brotherhood of the Sith” - Cathia i Khali
  „Ewolucja koncepcji Sithów” - Cathia
  „Konkurs konstruktorski” - Marcin "Indiana" Waciński
  „Konkurs wiedzowy SW” - Damian "the hell" Podoba

  Szczegóły i dokładny program konwentu znajdziecie na oficjalnej stronie:

  www.kreskon.konwent.pl

  KOMENTARZE (5)

  Fandom

  Finał konkursu strojów Star Wars Artistic Team

  2009-06-08 07:59:12 S.W.A.T.

  Nadeszła do nas informacja o rozstrzygnięciu konkursu na kostium z Gwiezdnych Wojen:

  "Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że podczas imprezy, która odbyła się 31 maja na Polu Mokotowskim w Warszawie, z okazji dnia dziecka oraz 30 lecia Gwiezdnych wojen w Polsce, zostali wyłonieni zwycięzcy w konkursie strojów z odległej galaktyki Star Wars Artistic Team.

  Pierwsze miejsce i nagrodę główną kolekcjonerski miecz świetlny Anakina Skywalkera otrzymał Kuba, czyli Darth Maul.

  Drugie miejsce i nagrodę w postaci wielkiego zestawu klocków LEGO STAR WARS 7675, otrzymał Łukasz, czyli Qui-Gon Jin.

  Trzecie miejsce i animowany film na DVD Gwiezdne wojny: Wojny klonów, otrzymała 4 letnia Agnieszka, czyli Ahsoka Tano.

  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy firmom HASBRO, LEGO i GALAPAGOS za ufundowanie nagród do konkursu.

  Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zdjęć nie tylko finalistów, ale również Biba Fortuny, R2-D2, Rexa i innych postaci z gwiezdnej sagi.

  Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami"

  KOMENTARZE (17)

  Fandom

  Wyjątkowy gość

  2009-06-07 22:24:08 Zahcon
  Jest nam niezmiernie miło oznajmić, że pewien popularny reżyser, scenarzysta i aktor pojawi się na Zahconie 2009 w Toruniu.

  Mowa oczywiście o słynnym Stanisławie Mądereku, twórcy wielu fanfilmów Star Wars i zbliżającej się pełnometrażowej produkcji Gwiazdy w Czerni. Rozwinięcia trailera, który już od kilku lat można oglądać na serwisach z darmowymi filmikami internetowymi. Dla przypomnienia Stars in Black, lub jak kto woli Gwiazdy w Czerni, można obejrzeć poniżej.  Oprócz pana Stanisława, na konwencie pojawi się wielu pisarzy, redaktorów i innych artystów nie powiązanych z Gwiezdnymi Wojnami. Są to między innymi Lech Jęczmyk, Anna Brzezińska, Łukasz Orbitowski, Jakub Ćwiek oraz Marcin Przybyłek.

  Zachon 2009 rozpoczyna się już za niecałe trzy tygodnie. Nadal jednak można wysyłać propozycje prelekcji, gier i innych zabaw na konwencie. Aktualną rozpiskę prelekcji o naszym ukochanym uniwersum znajdziecie pod tym adresem . Natomiast w tym dziale na stronie Zahconu odnajdziecie ogólna rozpiskę całego konwentu.
  KOMENTARZE (19)

  Fandom

  LIX Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars

  2009-06-07 21:30:52 SWFSW

  Pora wakacji sprzyja wszelkiemu grillowaniu i biwakowaniu na peryferiach miasta. Fani z Wielkopolski nie zamierzają spędzać najlepszych dni w roku w jakiejś budzie. Korzystając z akwenu wodnego nad Maltą i dobrodziejstw infrastruktury przyjaznego miasta Poznania LIX Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars odbędzie się nad Maltą właśnie. Tam też zorganizujemy sobie spotkaniowy melanż, przy którym zajadać się będziemy własnoręcznie przyrządzonymi kiełbaskami z grilla. Do spotkania zostało 6 dni - 13 czerwiec 2009 roku. Zbiórka na dworcu kolejowym Poznań Główny o godzinie 12. Stamtąd wyruszymy tramwajem nad Maltę by rozpocząć biesiadowanie. Mimo tego, że głównym tematem spotkania będą potrawy z grilla, to nie zapominamy o istocie naszych Spotkań, czyli Gwiezdnych Wojnach. Rozmów i atrakcji będzie w tym miesiącu wyjątkowo dużo:

 • omówienie planów SWFSW na wakacje
 • StarForce – przygotowania do kampanii wrześniowej
 • techniczna wizja planu Tunezja 2010
 • kącik książkowy: oczekiwania przed "Mocą Wyzwoloną"
 • wymiana "wadliwych" Prawdziwych Barw przez Amber, czyli kilka słów komentarza
 • kącik growy: Star Wars Battlefront: Elite Squadron na PSP zapowiedziane! oraz Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes!
 • fandomowy kufel
 • Wielkopolski Fandom, Wielkopolski Fanklub, Poznańscy Fani – kim my właściwie jesteśmy?
 • kącik komiksowy: Egmont atakuje, a my go wspieramy!
 • kilka słów o Obozie dla Fanów Odległych Galaktyk i nabór do kadry BTA KOMPAS
 • Każy coś od siebie: najdziwniejszy gadżet Star Wars w Twojej kolekcji?
 • Star Wars Miniatures w terenie – nowatorska gra na dworze, na przykładzie kolegów z Toruńskiego Imperium
 • Wielkopolska Liga Konkursowa #2, kolejka pierwsza – konkurs wiedzy o „Mrocznym Widmie” na uczczenie 10-lecia filmu

  Fani Star Wars z Wielkopolski i nie tylko przybywajcie więc licznie by skosztować gwiezdną kiełbaskę!

  Temat na forum
  KOMENTARZE (14)
 • Fandom

  XI Spotkanie Legnickich Fanów Star Wars

  2009-06-07 13:12:34 Prakseum

  Fani w Legnicy zaczynają drugą dziesiątkę spotkań:

  "Z przyjemnością pragnę wszystkich zaprosić na XI spotkanie legnickich fanów Gwiezdnych wojen, które odbędzie się w czwartą sobotę miesiąca, czyli 27 czerwca 2009. Jest to pierwsze w tym roku spotkanie wakacyjne, więc trzeba dopowiedzieć, że tym razem spotykamy się na świeżym powietrzu, a to wszystko dzięki Dzikiemu, który zaoferował nam swoją działkę. W konsekwencji, zbiórka o 12:45 pod muszlą koncertową w Parku Miejskim, tak, by około 13 wyjść w kierunku miejsca spotkania. Ze względu na piknikowy charakter, prosimy o zaopatrzenie się w koce, a także przyniesienie własnego prowiantu oraz wody. Przypominam także o nakryciu głowy, aby nikt nie dostał udaru słonecznego.
  Co w planach?
 • Dni Fantastyki 2009 - jak nam się podobało i dlaczego jedziemy za rok większą ekipą?
 • Inne Sfery 2009 - kto jedzie, po co i co właściwie tam robimy?
 • konkurs muzyczny "Jaka to melodia?" Corrana Horna
 • The Old Republic - nasze nadzieje i obawy
 • możliwość walki na miecze (prawie)świetlne
 • a także to, co zawsze, czyli najlepsza, legnicka atmosfera.

  Zapraszam wszystkich fanów Gwiezdnych wojen z Legnicy, Wrocławia oraz bliższych i dalszych okolic. Mapka dojazdu na działkę zostanie opublikowana w przyszłości. Odbiór z dworca i dojście do muszli koncertowej zapewnia Aquenral. Koniec transmisji."

  KOMENTARZE (4)
 • Fandom

  VI Spotkanie Wałbrzyskich Fanów Star Wars

  2009-06-07 13:05:03 Eskadra Łotrów z Wałbrzycha

  Kolejne spotkanie Wałbrzyskich fanów już wkrótce:

  "Mam zaszczyt poinformować Was iż czerwcowe, VI Spotkanie Wałbrzyskich Fanów Gwiezdnych Wojen odbędzie się 13 czerwca o godzinie 13:00. Spotykamy się w nowej restauracji (ZoomCafe), więc zbierzemy się pod Empikiem (pasaż Tesco) o godzinie 12:40, skąd wyruszymy do knajpy.

  A w planach spotkania:
 • Galaktyka Gwiezdnych Wojen - prelekcja
 • "Dawne Czasy" w SW - za sterami prelekcji Exar
 • Konkursy z cennymi nagrodami
 • Recenzje, dyskusje, kłótnie, handel, ogółem to co najbardziej lubicie w spotkaniach!

  Zapraszam wszystkich fanów z Wałbrzycha i okolic, Legnicy, Wrocławia.

  Na koniec chciałbym jeszcze poinformować iż zmieniliśmy adres strony z powodu problemów natury technicznej, nowa strona to www.ewfsw.boo.pl.

  Niech moc będzie z Nami wszystkimi!"

  KOMENTARZE (5)
 • Fandom

  Falkon 2009 w Lublinie

  2009-06-05 15:18:34 www.falkon.konwent.pl  Przed nami jeszcze wakacyjne konwenty, a tymczasem już można zaplanować jesienny wyjazd do Lublina na ogólnofantastyczny Falkon, na którym oczywiście nie zabraknie Gwiezdnych Wojen. Poniżej znajdziecie informacje od organizatorów:

  "Kilka dni temu w sieci pojawiła się oficjalna strona Falkonu 2009. Konwent odbędzie się w dniach 13-15 listopada, oczywiście w Lublinie.

  Tegoroczna edycja Falkonu jest wyjątkowa, ponieważ już po raz dziesiąty odbędzie się on w mieście nad Bystrzycą. Z tej okazji organizatorzy przygotowują wyjątkowe atrakcje, o których wieści będą sukcesywnie zamieszczane na stronie: www.falkon.konwent.pl.

  Już teraz możecie zarejestrować się na oficjalnym forum Falkonu 2009 i wziąć udział w dyskusji o powstającym konwencie. Liczymy na Wasze głosy!

  Oczywiście na Falkonie nie zabraknie bloku poświęconego Gwiezdnym wojnom. Lubelski konwent będzie jedną z ostatnich okazji do świętowania 30-lecia Star Wars w Polsce. Już dziś możecie zgłaszać wszelkie uwagi i sugestie co do bloku poświęconego gwiezdnej sadze. Na Wasze propozycje czekamy na oficjalnym forum Falkonu w tym miejscu."


  Temat na forum.
  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  ''Warszawa Dzieciom'' na Polu Mokotowskim ze S.W.A.T. - raport

  2009-06-05 10:04:13 S.W.A.T.

  Niedawno informowaliśmy o imprezie, która miała uświetnić Dzień Dziecka, a zarazem obchody 30lecia premiery Gwiezdnych Wojen w Polsce. Dziś zapraszamy do zapoznania się z raportem opisującym to wydarzenie.
  Jak donoszą członkowie S.W.A.T.u, pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, uczestnicy dopisali. Dzieci przybyły tłumnie i uczestniczyły w zabawie trwającej cały dzień, a do wyboru miały liczne atrakcje.

  Raport znajdziecie w tym miejscu

  Natomiast tutaj znajduje się galeria ze zdjęciami dokumentującymi tę imprezę.
  KOMENTARZE (12)

  Fandom

  Polish Garrison i Fundacja Mam Marzenie – Dzieciom

  2009-06-05 09:56:29 Polish Garrison

  Fundacja Mam Marzenie z pomocą Polish Garrisonu już w najbliższą niedzielę będzie spełniać marzenia kolejnych dzieci:

  "7 czerwca (niedziela) w Muzeum Techniki w Warszawie w godzinach 12.00 – 16.00 odbędzie się event zorganizowany przez Fundację Mam Marzenie. Wszyscy odwiedzający Muzeum Techniki będą mogli zwiedzić wystawę „Dwa światy, Ty decydujesz który świat budujesz” i wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanym programie. Podczas eventu będą spełniane marzenia trzech Marzycieli.
  Przedstawiciele Polish Garrison również wezmą udział w tej akcji. Nasz „Punkt Rekrutacyjny” stanie w Muzeum Techniki i będzie otwarty podczas całej imprezy. Serdecznie zapraszamy.
  Patronat medialny objęła: TVN Warszawa"


  Serdecznie zapraszamy!
  KOMENTARZE (4)

  Fandom

  Dzień dziecka z Polish Garrison i Eagle Outpost - raport

  2009-06-04 17:32:41 Polish Garrison

  Po raz kolejny fani z Polish Garrisonu oraz Eagle Outpostu zajęli się szkoleniem młodszego pokolenia fanów. Tym razem z okazji Dnia Dziecka. W tym miejscu znajdziecie raport (i zdjęcia) opisujący imprezę, która odbyła się na Kortowie koło Poznania 31 maja.

  Zapraszamy do lektury:)
  KOMENTARZE (5)

  Fandom

  Zahcon 2009

  2009-06-02 15:29:18 Dragon
  Dzisiaj, na stronie Zahconu ukazały się prelekcje, gry i inne zabawy, w które zostali zaangażowani fani Star Wars. Na tegorocznym Zahconie, każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od kalamburów, po pojedynki na miecze świetlne. Jednym z organizatorów imprezy w Toruniu, jest znany i lubiany fanklub Toruńskie Imperium Star Wars.

  Program Zahcon 2009:


  Jak TCW wpłynęło na uniwersum Star Wars? – Konrad „Vergesso” Sadowski
  Najnowszy gwiezdno-wojenny serial przyniósł mocno dyskusyjny wpływ na kanon świata SW. Czy nietypowa animacja to specyficzny, elegancki styl czy zwykła robota "na odwal"? Czemu Anakin dostał uczennicę? Skąd drewniane brody u Obi-Wana i Dooku? Dlaczego z robotów bojowych Separatystów robi się idiotów? Czyli o wadach i zaletach nowej animacji Lucasfilm.

  TFU sukces za cenę kanonu? – Daria „Nero” Kettner
  Któż z nas nie słyszał o jednej z najbardziej oczekiwanych gier ostatniego roku? Czy okazała się ona rzeczywiście takim fenomenem jak zapowiadano? Jaki jest jej wpływ na uniwersum Star Wars? Prelekcja poświęcona grze "The Force Unleashed"- fenomen czy gwóźdź do trumny kanonu?

  Zepsucie Zakonu Jedi - czy Palpatine mówił prawdę? – Łukasz „Cread” Słowiński
  Blednące światło w mroku, czy jedyna nadzieja galaktyki? Garstka samozwańczych stróżów tzw. pokoju, czy uprzywilejowana grupa mistyków? Zakon Jedi o jakim nie śniliście - gnijący twór idei tych, którzy mają Moc za przewodnika, a może jedyna właściwa droga do sprawiedliwości? Objaw innym, co ty myślisz o Zakonie Jedi.

  Płeć piękna w zakonie Jedi – Tomasz „Drzewik” Drzewiecki
  Kobiety w zakonie jedi. Czy aby na pewno kobiety są słabsze od mężczyzn? Czy panie żyjące wraz ze świetnie wyszkolonymi rycerzami w jednym zakonie potrafiły, żyć bez partnera? Prezentacja kilku najbardziej znanych jedi płci pięknej.

  Wojny odległej Galaktyki – Szymon „Bolek” Bolewicki, Łukasz „Cread” Słowiński
  Wojna Domowa. Po jednej stronie Imperium, po drugiej Rebelia. Wojny Klonów. Republika kontra Separatyści. Te konflikty zna każdy miłośnik filmowy. Dla fana Gwiezdnych Wojen, jest to jednak tylko kropla w morzu konfliktów, które targały Galaktyką przez wiele tysiącleci. Podyskutuj razem z nami i prześledź wszelkie wojny Galaktyki, od Wojny Domowej Rakattan, po wojnę Imperialno-Sithańską.

  Łowcy Nagród - Konrad „Vergesso” Sadowski
  Najemnicy, którzy walczą dla tego, kto zapłaci najwięcej. Po raz pierwszy mogliśmy ich zobaczyć w "Imperium Kontratakuje", a jednego już w "Nowej Nadziei". Prelekcja pokazująca różnorodny obraz tych najemników: posłuchaj ciekawostek o Jango i Bobie Fettach, łowcy, który chciał zdobyć galaktykę dla androidów, łowcy, który potrafił łączyć odcięte kończyny, upadłych Jedi którzy zostali łowcami nagród, najnowszym łowcy z nowego serialu The Clone Wars i wielu innych

  Moc. Czy jej prawdziwa potęga była pokazana w filmach? – Paweł „Dragon” Dobierski
  Czym jest tak naprawdę moc? W filmach mówiono, że spaja ona galaktykę i jest bardzo potężna. Jednak jedyne co pokazano to, że dzięki niej można przesuwać jakieś przedmioty, dusić, czy używać błyskawic. Czy to już cała jej potęga? Przyjdź i przekonaj się sam.

  Generał Grievous - wielki dowódca i niezrównany wojownik swoich czasów – Alan „AlanAku” Kettner
  Prelekcja przybliżająca postać Generała Grievousa, który zasłynął jako komandor wielkiej armii Separatystów i łowca Jedi w okresie Wojen Klonów. Wykład możliwie najdokładniej przedstawi jego życie, dokonania, czy ciekawostki o nim. Słowem wszystko to, co powinno się o Generale wiedzieć.

  Rasy Star Wars – Robert „Beeroman” Kaszuba, Kacper „Prezicz” Rząsa
  Istnieje wiele rozumnych ras zamieszkujących różne części galaktyki. Najbardziej oddani fani wymienią ich bardzo dużo, lecz chyba nie znajdzie się taki, który wymieni wszystkie. Podczas prelekcji postaram się przybliżyć wygląd, zwyczaje i kulturę kilkunastu bardziej lub mniej znanych nacji, lecz będzie to tylko ułamek opisanych w expanded universe. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czegoś na temat Wookieech lub innych istot serdecznie zapraszam!

  Kalambury SW - Daria „Nero” Kettner, Szymon „Bolek” Bolewicki Kalambury to gra, która nie ominęła również Gwiezdnych Wojen. Ich rozbudowany świat pozwala na wymyślanie dziesiątków haseł. Sprawdź, czy i ty jesteś w stanie pokazać legendarne zęby Georga Lucasa.

  Konkurs wiedzowy – Alan „AlanAku” Kettner, Szymon „Bolek” Bolewicki
  Myślisz, że posiadasz wszelką wiedzę, arogancki padawanie? Że masz w młodym umyśle całą wiedzę Archiwów Jedi? Ośmielasz się powiedzieć "tak"? Sprawdźmy więc, czego się nauczyłeś. Odpowiesz na kilka pytań, a nagroda cię nie ominie.

  Turniej SWM – Tomasz „Drzewik” Drzewiecki Jeśli jesteś fanem Star Wars i do tego uważasz się za urodzonego dowódcę to ten punkt jest czymś dla ciebie. Zmierz się z innymi uczestnikami w morderczym turnieju popularnej gry bitewnej osadzonej w realiach Star Wars. Pokonaj innych, wygraj nagrody i zdobądź tytuł najlepszego generała w galaktyce!

  Turniej gry SW RoTS – Tomasz „Drzewik” Drzewiecki
  Jeśli masz w sobie ducha rywalizacji, sprawdź swoje siły w turnieju gry "Revenge of the Sith". Windu kontra Obi-Wan, Vader kontra Anakin a nawet... Grievous kontra Grievous. Tutaj wszystko może się zdarzyć!

  SW RPG – Szymon „Bolek” Bolewicki
  "Sabotaż"
  Grupa rebeliantów i najemników musi się dostać na Imperialny okręt "Niezłomny" i wykonać szereg misji. Po pierwsze odnaleźć przyjaciela, który dostał się do niewoli po ostatniej misji, zniszczyć główny generator niszczyciela i poradzić sobie ze zdrajcą w ich szeregach. To zadanie może umocnić pozycję Sojusz Rebeliantów, po Bitwie o Yavin IV. UWAGA wolne są 4 miejsca. Historie i nazwiska postaci będą już przygotowane. System Star Wars Saga Edition. Poziomy postaci - 9

  Wystawka
  Książki, komiksy, modele, figurki, repliki i wiele, wiele innych. Zdziwiony? Wszak to wszystko każdy fan powinien posiadać. Przyjdź i zobacz zbiory toruńskich fanów Star Wars.

  Fanfilmy Star Wars – Marcin „Darth Sumek”, Kacper „Prezicz” Rząsa
  Tradycyjnie, Toruńskie Imperium Star Wars ma dla Was porcję filmów stworzonych przez miłośników Sagi. Solidna przekąska skomponowana z nieograniczonej, fanowskiej wyobraźni, ze szczyptą Mocy, na pewno przypadnie Wam do gustu. A na deser coś specjalnego. Film o Fanach dla Fanów, który z dystansem pokaże Wam, czym są dla nas Gwiezdne Wojny.

  Jak powstawało Imperium w Toruniu – kabaret – TISW
  Czym jest Toruński Fanklub Star Wars? Czy to wytwór chorego umysłu szaleńca, przemyślany plan geniusza, efekt nudnego popołudnia, a może sprawka Sił Wyższych z Mocą na czele? Nadchodzi czas odpowiedzi! Zobaczycie jak rodził się nasz fanklub… niekoniecznie na poważnie.

  Pokaz walk Jedi – Mistrz Dragon, Darth Sumek, Cread, Nero
  Pewno niejednokrotnie widziałeś walki na miecze świetlne w filmie, jednak czy widziałeś jakieś na żywo? Błyszczące miecze, odgłosy uderzeń znane z filmu oraz moc w czystej postaci. Jeżeli chcesz to zobaczyć to zapraszam na wspaniały pokaz przygotowany przez toruńskich Jedi i Sith.  Przypominamy, że impreza dobędzie się już w dniach 26-28 czerwca 2009 roku. Jak widać klimatów Star Warsowych nie zabraknie. Serdecznie zapraszamy na liczne przybycie do Torunia. Mocy z całą pewnością nie zabraknie.
  KOMENTARZE (11)

  Fandom

  LXVIII Imperiada we Wrocławiu

  2009-06-01 21:21:49 Wedge na forum

  Jak donosi Wedge, jeden z organizatorów Imperiad we Wrocławiu:

  Live long and prosper! Drodzy panie i panowie, w imieniu naszego ukochanego Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen (trzykrotne hura!) z miłą chęcią pragnę zaprosić na 68. Spotkanie Wrocławskich Fanów Gwiezdnych Wojen, jakie odbędzie się dnia 20 czerwca, czyli jak zwykle w trzecią sobotę miesiąca. Ponieważ ubiegłomiesięczne i wiekopomne Dni Fantastyki były liczone jako 67. Spotkanie, czerwcowa Imperiada będzie nosiła numerek 68. Zbieramy się jak zwykle o godzinie 11:45 pod Empikiem w Rynku, gdzie będziemy siać zamęt i zgorszenie aż do godziny 12:00. Wtedy to nasze chyże kroki skierują nas do naszej ulubionej knajpy "Globetrotter" (hail to the king!) na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich.

  A co w programie? Szczegóły oczywiście na tydzień przed spotkaniem, ale już teraz możemy zdradzić, że w planach mamy KONKURS WIEDZOWY O WOJNACH KLONÓW made by Urthona! I to uwaga, wiedzowy z NAGRODAMI! Za prawdziwe pieniądze, zatem radzimy wszystkim, by wstrzymali się zwłaszcza z kupnem "Mocy Wyzwolonej", jeśli chcą spróbować swoich sił w konkursie. Pytania będą dotyczyć zarówno seriali, jak i książek i komiksów zatem myślę, że szanse są wyrównane. Poza tym w planach mamy oczywiście tradycyjną dyskusję plenerową oraz możliwość szerokiego komentowania Dni Fantastyki. Argumenty ręczne i ceramiczne dozwolone! Zatem nie zwlekajcie, rozbijajcie skarbonki, rezerwujcie bilety lotnicze, kolejowe i autokarowe i zjeżdżajcie tłumnie do Wrocławia! Niech Moc będzie z Wami i do zobaczenia 20 czerwca!

  Z poszanowaniem, Wedge, Wrocławski Fanklub Star Treka :D


  Temat na forum.
  KOMENTARZE (10)
  Loading..