TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

XXV Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint"

2012-12-21 08:24:15 TheMichal

TheMichal podesłał nam informację o kolejnym spotkaniu fanów w Warszawie:

Na w ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem zapraszamy wszystkich na XXV Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Odbędzie się ono w najbliższą sobotę 22 grudnia od godziny 16:00. Miejscem jak zawsze będzie Służewski Dom Kultury.

W programie przewidziano:
- fanklubowa Wigilia
- aktualności ze świata Star Wars
- rozgrywki w SW: Miniatures
- wiele ciekawych rozmów o Gwiezdnych Wojnach i nie tylko

Zbieramy się o 15:45 przed wejściem do centrum handlowego LAND (zaznaczona dokładna lokalizacja), skąd udamy się do właściwego miejsca spotkania. Tradycyjnie prosimy wszystkich o punktualność, a osoby które będą wolały wybrać się bezpośrednio do Służewskiego Domu Kultury powinny zapoznać się z jego lokalizacją.

KOMENTARZE (3)

Fandom

Zimowy raport Legionów

2012-12-17 21:21:40 EB i PG

Choć za oknami coraz zimniej, a aura skłania raczej do pozostania w ciepłym domu to część osób uparcie tego nie dostrzegać starając się nadal aktywnie wypełnić jak najwięcej zadań zanim ten rok się zakończy. Przed Wami krótki raport opisujący kolejne działania polskich placówek Rebel i 501 Legionu.

Chociaż zima daje się nam we znaki, polskie oddziały Legionu 501. i Rebel Legionu (razem i osobno) nie próżnują! Umilamy tę mroźna porę roku sobie i innym, uczestnicząc w rozmaitych inicjatywach. Po rozpoczęciu zimowego sezonu wizytą na 13. Falkonie, 29. grudnia siły Imperium zabezpieczały teren, na którym w gdyńskim klubie muzycznym Ucho odbywał się koncert znanego zapewne wielu z Was zespołu o nazwie, nomen omen, Vader.


To była jednak tylko rozgrzewka przed kolejną tego typu akcją, bowiem nasi żołnierze rozgrzewali (wszak zima!) także fanów Vadera także na koncercie, który odbył się w Mikołajki w Sosnowcu w klubie 2 Doors!


Na tym nie koniec – serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Vadera – i tego muzycznego, i tego imperialnego – na koncert świąteczny, który odbędzie się 22. grudnia w warszawskiej Progresji. Reprezentacja Imperium będzie tym razem bardziej niż godna, więc nie możecie tego wydarzenia przegapić!

W ten sam weekend, w który nasi imperialni koledzy obstawiali koncert Vadera, połączone siły Eagle Base i Polish Garrison odwiedziły Warszawski Szpital dla Dzieci (http://www.wsdz.pl/aktualnosci), aby wręczyć małym pacjentom drobne upominki (m.in. dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont i umilić im nieco trudne chwile spędzane przedświąteczne poza domem. Bardzo miłym akcentem była kartka świąteczna, narysowana przez jednego z małych fanów specjalnie dla nas.
Jeszcze tego samego dnia zawitaliśmy w prawie tym samym składzie do Piaseczna, żeby zrobić urodzinową niespodziankę małemu fanowi Gwiezdnych Wojen.Radości było co niemiara – i zapewniamy Was, że przednio bawili się nie tylko mali uczestnicy urodzinowej imprezy!


Na koniec dobre wieści z frontu Rebelii: w ostatnim czasie nasz oddział zasiliła Jocasta Nu, odwzorowywana w naszych szeregach przez Izę „Hammi” Żukowską.


Pula posiadanych przez Eagle Base rebelianckich kostiumów zwiększyła się natomiast o zarejestrowaną przez Anię „RogueThirteen” Ciechanowską Farghulkę imieniem Aino.


Obydwu paniom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu udanych akcji pod skrzydłami polskich rebelianckich orzełków!

Jako że styczeń już za pasem, a wraz z nim 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (http://www.wosp.org.pl), EB i PG przygotowują się tradycyjnie już na wsparcie orkiestrowej zbiórki. Tym razem będziecie nas mogli spotkać w Warszawie, na Śląsku, w Gdyni, w Ełku, we Wrocławiu, a także… w Brukseli! Szczegóły wkrótce, a tymczasem wszystkich spragnionych bardziej szczegółowych informacji na temat działalności polskich oddziałów gwiezdnowojennych międzynarodowych organizacji kostiumowych zapraszamy na nasze strony internetowe: http://polish-garrison.pl oraz http://www.rebellegion.pl, na nasze fora: http://www.polish-garrison.pl/forum/index.php i http://rebellegion.pl/forum/index.php, a także na nasze strony na Facebooku: http://www.facebook.com/RebelLegionEagleBase i http://www.facebook.com/PolishGarrison. Stay tuned and May the Force be with You – szczególnie w te święta!KOMENTARZE (4)

Fandom

96. Spotkanie Śląskich Fanów

2012-12-15 19:58:37 Gunfan

"Joł joł. Ostatnie tegoroczne spotkanie tuż przed świętami, więc możecie przynieść jakiś ładny prezent ukochanemu koordynatorowi. Jak nie, to rózga będzie. Poza tym - rezerwujcie termin, dzieci.
Data: 22 grudnia;
Miejsce: "Maxi Pizza", ul. Sobieskiego 17, Katowice;
Start: 13:00.


Pogadamy pewnie o zawsze aktualnym temacie wykupienia LFL przez Disneya (reżyser/obsada Ep. VII?), nadchodzących premierach kinowych spod znaku s-f (będzie się działo) i wskrzeszonej Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela. Albowiem Star Wars to nie wszystko.

Serdecznie zapraszamy!"

KOMENTARZE (4)

Fandom

LXIX Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2012-12-11 20:50:38 Rzeszowska Akademia Mocy

Już w najbliższą sobotę (15.12.2012 r.) o godzinie 16.00 fani Star Wars z Rzeszowa i okolic będą mieli ostatnią okazję w tym roku do oficjalnego spotkania. Zainteresowanych zapraszamy do Wojewódzkiego Domu Kultury przy ul. Okrzei 7, na II piętro, do sali audiowizualnej. W programie przewidziane są następujące atrakcje:

 • nowinki ze świata Star Wars;
 • Wojny klonów;
 • i nie tylko! Nie obejdzie się bez świątecznych akcentów ;]

  Przed naszym spotkaniem, o godzinie 12.00 w tym samym miejscu spotkają się fani mangi i anime, a o 14.00 komiksów.
  Serdecznie zapraszamy! :)


  KOMENTARZE (0)
 • Fandom

  LI Spotkanie Toruńskiego Imperium Star Wars

  2012-12-10 22:44:04 Ryba

  Święta tuż-tuż, a na swój sposób będą je obchodzić także członkowie Toruńskiego Imperium Star Wars. Na grudniowe spotkanie zapraszamy już w tym tygodniu!

  Po hucznych obchodach piątych urodzin przyszedł czas na gwiazdkowe LI spotkanie fanklubu. Odbędzie się ono już w najbliższą sobotę 15 grudnia w Klubie Kameleon, wyjątkowo już o 12.00. Przyjdź i sprawdź co Święty Mikołaj przynosi fanom Star Wars pod choinkę!

  Zapraszamy!

  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  49. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

  2012-12-10 19:25:10 SKFSW

  W Krakowie ostatnia w 2012 r. okazja do oficjalnego spotkania z fanami Star Wars:

  "Po raz ostatni w tym roku, jak zwykle w trzecią sobotę miesiąca, widzimy się na kolejnym spotkaniu tj. 15 grudnia o godz. 14.00 na rogu ul. Starowiślnej i ul. Dietla (koło tej okrągłej księgarni). Udamy się podobnie jak miesiąc temu do Kawiarni Naukowej przy ul. Szerokiej 10.

  W planach:
 • "(Nie) trzeźwym okiem KomiXa" - przegląd nowości SW w Polsce i USA;
 • "Bohaterowie Holonetu" - przybliżenie sylwetek postaci z SW przez Paybacka;
 • "Z mapy" - charakterystyka planet i światów według Smajlusha;
 • "disneySW" - zwarta dawka newsów i informacji z całego miesiąca, o kolaboracji disneySW i nowinkach na temat nadchodzących filmów, podsycona gorącą dyskusją - Paweł;
 • "Gwiezdne statki" - schematy i przekroje, znanych lub mniej znanych pojazdów z SW - Piotr.

  A wszystko to jak zwykle, wraz z dobrym humorem i dyskusjami o SW... ale i nie tylko :)

  Przybywajcie, bo każdy jest mile widziany ;)"
  Temat na Forum

  Krakowscy fani na Facebooku
  KOMENTARZE (0)
 • Fandom

  XXIV Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint"

  2012-12-07 17:52:28 TheMichal

  Na stronie organizacji Centerpoint pojawiła się informacja o zbliżającym się jutrzejszym spotkaniu. Zachęcamy do pojawienia się i wspólnej zabawy.

  Na początku grudnia zapraszamy wszystkich na XXIV Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Odbędzie się ono w najbliższą sobotę 8 grudnia od godziny 16:00. Miejscem jak zawsze będzie Służewski Dom Kultury.

  W programie przewidziano:
  - aktualności ze świata Star Wars
  - rozgrywki w SW: Miniatures
  - wiele ciekawych rozmów o Gwiezdnych Wojnach i nie tylko

  Zbieramy się o 15:45 przed wejściem do centrum handlowego LAND (zaznaczona dokładna lokalizacja), skąd udamy się do właściwego miejsca spotkania. Tradycyjnie prosimy wszystkich o punktualność, a osoby które będą wolały wybrać się bezpośrednio do Służewskiego Domu Kultury powinny zapoznać się z jego lokalizacją.

  W razie pytań odsyłam na forum. Do zobaczenia!

  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  CX spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

  2012-12-05 21:45:35  Z wielkim żalem zapraszamy na OSTATNIĄ w tym roku Imperiadę, oznaczoną numerem 110. W związku z nadchodzącym końcem świata może to być już ostatnia okazja na uczestnictwo w tej zacnej imprezie cyklicznej. Spotkanie odbędzie się, jak zawsze, w trzecią sobotę miesiąca, która tym razem wypada 15-ego grudnia 2012. Aby najbliższe spotkanie Fanów Star Wars okazało się standardowo niepowtarzalne, czeka nas kilka atrakcji w tym:

  - Premiera filmu promującego Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen by Alex

  - Pokaz filmowy historii fanklubu by Obi-Wan

  - Zapowiedział się z wizytą młody socjolog, który pragnie "zbadać" naszą fanowską społeczność, uprasza się uczestników o nie straszenie gościa :)

  - Święty Sithołaj przywiezie nagrody za ostatni konkurs.

  - Spotkanie na szczycie w sprawie konwentu: Tatooine 3 i Dni Fantastyki 2013 w tym omówienie strategii, wstępny podział obowiązków i odpowiedzialności.

  - ...i wiele innych, mniej lub bardziej spodziewanych niespodzianek.

  Spotkamy się o 11:45 pod Empikiem w Rynku skąd udajemy się na godz. 12:00 do restauracji Globetrotter na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich.

  Zapraszamy z MOCĄ i do zobaczenia we Wrocławiu!

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  Grudniowe spotkanie Radomskiej Eskadry Star Wars

  2012-12-05 13:26:40 Nadiru Radena

  Zapraszamy wszystkich fanów Star Wars z Radomia i okolic na grudniowe, oficjalne spotkanie Radomskiej Eskadry Star Wars! Od naszego ostatniego oficjalnego spotkania minęło już pół roku, więc najwyższy czas na wyjście z cienia i pokazanie się światu ;) Miejsce spotkania to sklep White Tree (al. Wojska Polskiego 16), czas – sobota 8 grudnia, godzina 10:00.  Co nas czeka na grudniowym spotkaniu? Oto kilka punktów programu:
  — Temat miesiąca: ponownie Disney i ponownie Epizod VII ;).
  — Ostre granie w bitewniaka „X-Wing” (będące jednocześnie pokazem), karciankę „W odległej galaktyce” i inne gry planszowo-karciane.
  — Podsumowanie roku w Radomskiej Eskadrze i plany na przyszły rok, m.in. wyjazdy na konwenty i premiery epizodów w 3D.
  — Pogadanka na aktualne gwiezdnowojenne tematy i przedstawienie ostatnich nowości w uniwersum Star Wars.

  Zapraszamy nie tylko fanów Star Wars, ale też wszystkich miłośników fantastyki z Radomia i okolic :)

  KOMENTARZE (2)

  Fandom

  Kolejne wieści z obozu rebeliantów

  2012-12-03 22:16:35 Eagle Base

  Oto kolejna dawka wieści, którymi podzielili się z nami zaprzyjaźnieni rebelianci.

  Chociaż za oknami zima, Eagle Base ani myśli zapadać w sen zimowy! Wręcz przeciwnie – wre u nas jak na Hoth podczas ewakuacji bazy rebeliantów – z tą małą różnicą, że nie uciekamy przed Imperium, a stawiamy mu godnie czoło! Poniżej – w skrócie – informacje o naszych ostatnich dokonaniach i podbojach.

  Po pierwsze: mamy zaszczyt pochwalić się dwojgiem nowych członków: nasze szeregi zasilili ostatnio znamienici trooperzy w osobie Krzysztofa „GrafaZero” Nowakowskiego, odtwarzającego komandora Cody’ego,


  a także pięknej Slave Lei – Ewy „Eddi” Poręby.


  Obojgu życzymy owocnej służby ku chwale Rebelii i licznych udanych misji!

  A teraz czas na relację: na lubelskim Falkonie gościmy od wielu lat i zapraszać nas na niego nie trzeba – a gdybyśmy przypadkiem nie zostali zaproszeni, to i tak byśmy się pewnie wprosili, bo impreza to zacna i polecać jej nikomu chyba specjalnie nie trzeba ;) Tym razem okazja była wyjątkowa – i to nie tylko dlatego, że w tym roku przypadła 13. już edycja tego znanego większości z Was konwentu, ale i dlatego, że event zmienił nieco konwencję: teraz nie ma już statusu konwentu, a festiwalu! Nam pozostaje tylko cieszyć się, że zmieniła się (na lepsze!) lokalizacja, a także, że zapowiadają się kolejne odsłony tej (sic!) fantastycznej imprezy! Nasza reprezentacja – jak zwykle – wyróżniała się pozytywnie na tle uczestników festiwalu. Poniżej możecie obejrzeć kilka zdjęć z jej przebiegu. Oprócz zapewniania oprawy wizualnej eventu, dostarczyliśmy jego uczestnikom kilka niewątpliwych atrakcji, m.in. udział w rozgrywkach Kinect Star Wars, konkursie dźwiękowym ze Star Wars czy – tradycyjnej już – prezentacji organizacji kostiumowych. Mamy nadzieję, że kolejny Falkon będzie równie udany i że nie zabraknie na nim zarówno jego stałych fanów, jak i nowych uczestników!


  Tradycyjnie, zapraszamy do śledzenia naszych poczynań na naszej stronie na Facebooku: http://www.facebook.com/RebelLegionEagleBase, a także na naszej stronie internetowej: http://www.rebellegion.pl. May the Force be with You!

  KOMENTARZE (7)

  Fandom

  XXV Spotkanie Olsztyńskich Fanów Star Wars

  2012-12-01 16:40:53 Strona olsztyńskich spotkań

  Równo za tydzień, gdyż 8. grudnia, odbędzie się XXV spotkanie fanów sagi George'a Lucasa z Olsztyna i okolic. Zapraszamy wszystkich chętnych fanów do multimedialnej biblioteki Planeta 11 na 12:00. Program spotkania prezentuje się następująco:

 • newsy z ostatniego miesiąca (Kasa);
 • ziemska historia Gwiezdnych wojen w pigułce (Kasa);
 • dyskusja o gwiezdnowojennych grach od Fantasy Flight Games.

  Do zobaczenia na spotkaniu!
  KOMENTARZE (3)
 • Loading..