TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Konwent Avangarda 8

2012-07-26 19:26:46

Jak informuje TheMichal:
Już od czwartku 26 lipca od godziny 18:00 rusza Avangarda 8 z wieloma atrakcjami, ale przede wszystkim z najbardziej rozbudowanym blokiem programowym Gwiezdnych wojen od lat!! Znajdziesz w nim: ciekawe prelekcje, niesamowite konkursy, nocne atrakcje, i efektowne pokazy. Każdy znajdzie coś dla siebie i właśnie dlatego powinieneś tam być! I cieszyć się wraz z nami tym niesamowitym uniwersum jakim jest Star Wars, gdzie wszystko może się zdarzyć!

Tabela programowa Avangardy 8 jest dostępna tutaj.
I wszystkie informacje dostępne oczywiście na stronie konwentu.

KOMENTARZE (3)

Fandom

Letni raport od Eagle Base

2012-07-25 22:51:17 Eagle Base

Wakacje to dla wielu synonim relaksu i wypoczynku. Niektórzy mają jednak na ten temat inny pogląd. Sporo podróżują, udzielają się i występują na różnego rodzaju imprezach. Chyba nie mają za wiele czasu na leniuchowanie, ale wygląda na to, że się za to świetnie bawią. Zresztą sprawdźcie sami jak to wygląda w Rebel Legionie.

Tak jak niedawno obiecaliśmy, serwujemy Wam kolejną porcję informacji o naszych ostatnich poczynaniach. A lato mamy w tym roku wyjątkowo pracowite! 23 czerwca uświetniliśmy swą obecnością kolejne już dla nas w tym roku, bardzo miłe i wyjątkowe wydarzenie, mianowicie ceremonię zaślubin (o poprzedniej możecie przeczytać tutaj. Tym razem w związek małżeński weszli zaprzyjaźnieni z nami (i znani zapewne wielu z Was) Ewa Sommer i Michał Dagajew.


Młodej Parze jeszcze raz życzymy licznych lat w szczęściu, miłości i Mocy! Już tydzień później, 30 czerwca, nasza delegacja wzięła udział we Wrocławskim Biegu Nadziei – akcji charytatywnej zorganizowanej przez Stowarzyszenie AfirmArt dla Kuby Piśmiennego, studenta chorego na raka. Bieg połączony był ze zbiórką pieniędzy na jego leczenie i rehabilitację.
Kubie z kolei życzymy – oprócz Mocy – rychłego powrotu do zdrowia!
Lipiec rozpoczęliśmy udziałem w kolejnej imprezie, na której gościmy rokrocznie od kilku ładnych lat, mianowicie Master Trucku – zlocie samochodów ciężarowych, który odbył się w dniach 6-8 lipca w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Tym razem zabrakło ciężarówki gwiezdnowojennej, a upał porządnie dał się nam we znaki, ale i tak bawiliśmy się przednio – podobnie jak goście i uczestnicy zlotu.


Co dalej? Cóż, wakacje trwają w najlepsze, ale nie dla nas! Już w sierpniu możecie się nas spodziewać w podbitym w maju Ełku, gdzie najprawdopodobniej wesprzemy swoją obecnością zbiórkę pieniędzy na operację małego Maksa. Szczegóły znajdziecie tu, a o naszej akcji usłyszycie już wkrótce – podobnie jak i innych, między innymi Polconie, który odbędzie się w tym roku w dniach 23-26 sierpnia we Wrocławiu, zbliżającej się wielkimi krokami, czwartej już edycji gwiezdnowojennego konwentu StarForce (tym razem organizowanej w Bydgoszczy w dniach 7-9 września), Fantastycznych Bachanaliach – 14-16 września w Zielonej Górze czy 14 października na Koncercie Muzyki Filmowej w Sali Kongresowej w Warszawie. Na deser mamy dla Was natomiast zdjęcie dyplomu, który otrzymaliśmy w podziękowaniu za udział w Akademii Młodych Techników w dniu 19 maja we Wrocławiu :)


Spragnionych kolejnych informacji na temat naszych poczynań zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku, a także odwiedzenia naszego forum. Stay tuned!

KOMENTARZE (3)

Fandom

Fani Star Wars na San Diego Comic-Con 2012

2012-07-24 22:07:42 różne

Tegoroczny Comic-Con w San Diego (USA) już za pasem, trailery obejrzane, nowości obgadane, więc na zwieńczenie obchodów tego święta masowej popkultury należy pooglądać fanów Star Wars, którzy przybywali do pawilonów San Diego Convention Center. Nasi przedstawiciele jak zawsze popisali się kreatywnością i wydusili maksimum z oklepanych filmowych strojów. I tak też przebojami tegorocznego Comic-Conu stały się: sukienka a’la Sokół Millenium, jednoosobowy AT-ST i „balerina” w stroju R2-D2.KOMENTARZE (10)

Fandom

Kilka kolejnych informacji na temat Polconu 2012

2012-07-21 19:05:59 strona konwentuPrzedstawiamy kilka nowych informacji o konwencie Polcon, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 23-26 sierpnia tego roku.

I. RAPORT OBIEŻYŚWIATA O POLCONIE

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem Raportu Obieżyświata o Polconie. W filmie nagrywanym tydzień temu we Wrocławiu znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych informacji, zobaczycie też jak wygląda obiekt imprezy!II. ZGŁOŚ SIĘ DO POLCONOWEGO PATROLU

"Polconowy Patrol" to formacja, której głównym zadaniem będzie pilnowanie porządku, przestrzegania regulaminu imprezy oraz współpraca z profesjonalną firmą ochroniarską, aby Polcon 2012 przebiegł spokojnie i bez zakłóceń. Więcej informacji na tej stronie.

Za włożony wysiłek (minimum 12 godzin dyżuru) wolontariusze otrzymają pełną akredytację i nocleg w wydzielonej sali, konwentową koszulkę (obowiązkową podczas pełnienia dyżuru) oraz w trakcie dyżuru napoje i drobne przekąski.

Wolontariuszem Polconowego Patrolu może zostać osoba pełnoletnia, która ukończyła 21 lat (w indywidualnych przypadkach - po uzgodnieniu z koordynatorem limit wiekowy może zostać obniżony do 18 lat).

Na koniec zaś

TRAILER POLCONU

Oto i długo wyczekiwany spot reklamowy Polconu we Wrocławiu.Temat na forum.
KOMENTARZE (6)

Fandom

StarForce 2012 odbędzie się w Bydgoszczy

2012-07-20 16:52:10 starforce.eu

Wiemy, że już od jakiegoś czasu fani z całego kraju oczekiwali z napięciem na tę wieść: StarForce 2012 odbędzie się 8 września w Bydgoszczy.Jak zapowiadają organizatorzy: Miejscem tegorocznej edycji zlotu będzie podobnie jak przed dwoma laty Centrum Kongresowe Opera Nova i teren urokliwej Wyspy Młyńskiej.
Już wkrótce zaprezentujemy nową odsłonę strony internetowej zlotu, a na niej elektryzujące wiadomości na temat przygotowywanych atrakcji. Wierzymy, że kolejny raz uda nam się zaskoczyć fanów „Gwiezdnych wojen”.


Teraz pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje o atrakcjach tej imprezy. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z artykułem o StarForce w majowym numerze magazynu Mussli, gdzie rozpoczynając od strony numer 39 znajduje się wywiad z organizatorami StarForce.

A dla wszystkich tych, którzy wątpią czy na tegorocznym StarForce warto się pojawić, przedstawiamy naszą relację z zeszłorocznej imprezy dostępną w tym miejscu.
KOMENTARZE (19)

Fandom

XVII Spotkaniu Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint"

2012-07-17 19:24:53 TheMichal

Jak informuje TheMichal w najbliższą sobotę odbędzie się kolejne spotkanie fanów Star Wars w Warszawie:
Mamy nadzieję, że pomimo wakacyjnych wyjazdów nie zabraknie fanów, którzy zjawią się na XVII Spotkaniu Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Będzie ono miało miejsce w najbliższą sobotę 21 lipca od godziny 16:00, jak zwykle w Służewskim Domu Kultury.

W programie przewidziano:
- rozgrywki w SW: Miniatures
- dalsze tworzenie postaci/statków SW z kartonów
- rysowanie postaci ze Star Wars dla najmłodszych fanów
- wiele ciekawych rozmów o Gwiezdnych Wojnach i nie tylko

Zbiórka będzie miała miejsce o 15:45 przed wejściem do centrum handlowego LAND (zaznaczona dokładna lokalizacja), skąd udamy się do właściwego miejsca spotkania. Jak zwykle prosimy wszystkich o punktualność, a osoby które zechcą wybrać się bezpośrednio do Służewskiego Domu Kultury powinny zapoznać się z jego lokalizacją.

W razie pytań odsyłam na forum. Do zobaczenia!

KOMENTARZE (2)

Fandom

XLVI Spotkanie TISW

2012-07-17 13:09:24 TISW

Już w najbliższą sobotę 21 lipca odbędzie się kolejne spotkanie Toruńskiego Imperium Star Wars. Od comiesięcznych prelekcji będziemy odpoczywać na atrakcjach jakie oferuje podtoruńska Barbarka. Spotykamy się pod pomnikiem Piłsudskiego na placu Rapackiego o 12.30, skąd samochodami udajemy się na miejsce.
Niezbędny dla każdego uczestnika spotkania jest własny prowiant, który będzie można upiec na grillu.
Wskazówki dojazdu na barbarkę dla spóźnialskich: link oraz cennik parku linowego: link.

Zapraszamy wszystkich chętnych!


KOMENTARZE (2)

Fandom

93. Spotkanie Śląskich Fanów

2012-07-15 10:36:12

Siema. Zbliża się pierwsze wakacyjne spotkanie, więc szykujta się. Niektórzy z Was pewnie gdzieś powyjeżdżali... Nic mnie to nie obchodzi, macie wracać znad morza, z plaż, gór, rzek i zagranicznych zmywaków, i być na spotkaniu. Rzekłem. Yeah :)
Data: 21 lipca;
Miejsce: "Maxi Pizza", ul. Sobieskiego 17, Katowice;
Start: 12:30.

Być może ludziska na drugą część spotkania będą chcieli iść do nowo otwartej knajpy "Biała małpa", która znajduje się w miejscu, gdzie wcześniej była nasza ś.p. pizzeria "Pod Starym Drzewem". Lokal daje radę, ale obiadu tam nie zjemy, dlatego ewentualnie można by tam iść po paru godzinach, jak wszyscy się najedzą. Czyli gdybyście przyszli później i nie zastali nas w "Maxi", to szukajcie w "Białej małpie".

Serdecznie zapraszamy!

KOMENTARZE (8)

Fandom

LXIV Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

2012-07-13 21:40:39 Łódzki Fanklub SW

Już jutro, czyli w sobotę (14.07) odbędzie 64. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars. Poza tematami gwiezdnowojennymi w jakże miłym towarzystwie, będziecie mogli posłuchać wielu interesujących prelekcji oraz uczestniczyć w nowatorskich grach przygotowanych przez naszych członków. Zapraszamy wszystkich serdecznie do Łódzkiego Domu Kultury przy ulicy Traugutta 18, od godziny 15:00 w sali 408.

Przewidujemy:
  • Tajemne prelekcje – niespodzianki;
  • Wyświetlanie fanfilmów – dla wytrwałych;
  • Kalambury i/lub konkurs wiedzowy;
  • Coś dla serca i dla kiesy, czyli Mafia w wersji SW;
  • Omówienie udziału w Awangardzie i szykowanie się do innych imprez;

i mnóstwo innych atrakcji…

Możecie dojechać na spotkanie tramwajem nr. 1, 4, 7, 9, 12 lub 13 oraz linią autobusową nr. 51, 51A, 53, 57, 60, 60A, 60B lub 86.
KOMENTARZE (1)

Fandom

LXV Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2012-07-12 22:04:01 Rzeszowska Akademia Mocy

Kolejne rzeszowskie spotkanie fanów Star Wars odbędzie się już w najbliższą sobotę (14.07.2012 r.). Spotkamy się o godzinie 17.00 na rzeszowskim rynku, przy studni. Odczekawszy studencki kwadrans udamy się, do któregoś z pobliskich lokali. Spotkanie ma charakter wakacyjny i nie mamy konkretnych planów, ale na pewno porozmawiamy o Gwiezdnych Wojnach i innych popkulturowych produktach.

Serdecznie zapraszamy!

KOMENTARZE (1)

Fandom

CV spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2012-07-07 12:11:07

Witamy wszystkich spędzających wakacje w mieście. Po konsultacjach społecznych, uwzględniających plany wyjazdowe, zdecydowaliśmy się lipcowe spotkanie urządzić nieco wcześniej, bo w drugą sobotę miesiąca, 14 lipca. Podobnie jak dwa lata temu, jedziemy na Ślężę, by tym razem grzęznąć w błocie i wytapiać ostatnie poty chodząc po lesie, zamiast pochłaniać kiełbasy, zapijane piwem.

Jedziemy autobusem o 9:00 ze stanowiska szóstego dworca PKS. Przyjść oczywiście trzeba trochę wcześniej. Gdybyśmy się nie zmieścili, to dwadzieścia minut później jest następny. Oba stają na Powstańców/Hallera, jeśli ktoś ma bliżej. Wracamy w okolicach godziny 15-16. Łączny koszt przejazdów to 12-16 zł w zależności od przewoźników. Po powrocie wycieczkowicze na pewno zechcą iść do Globtrottera na obiadek.

Pogoda się pewnie utrzyma, spodziewajcie się więc wysokiej temperatury i wilgotności. Wskazany jasny strój, pełne buty i dużo wody.

Zapraszamy i mamy nadzieję, że mimo wakacji chętnych przynajmniej na kolejną Drużynę Pierścienia się uzbiera. Do zobaczenia.

Temat na forum.
KOMENTARZE (5)
Loading..