Fandom

Relacja ze Star Wars Celebration Europe II

8Star Wars Celebration Europe II było największą imprezą gwiezdno-wojenną w tym roku na świecie i drugą tego typu imprezą w historii organizowaną na naszym kontynencie. Pod koniec lipca odbyła się ona w Essen w Niemczech. Na imprezie pojawili się aktorzy znani zarówno ze Starej Trylogii, z prequeli jak i z serialu The Clone Wars. Każdy mógł zatem znaleźć dla siebie coś ciekawego. Niedługo po imprezie opublikowaliśmy fotorelację z niej, tym razem chcemy Wam jednak przedstawić pełną już pisemną relację z tego konwentu. Tych, którzy nie mogli pojawić się, zachęcamy do przeczytania jak było na konwencie, a tych którzy byli tam obecni do powspominania.

Relacja z Celebration Europe II
Fotorelacja z Celebration Europe II

VII Spotkanie Konińskiej Republiki Star Wars

Kubix250
3

Zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie fanklubu. W programie spotkania m.in. rozmowy o newsach ze świata Star Wars, a także omówienie planu działania na przyszły rok. Nie zabraknie motywu świątecznego. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Data: 21 grudnia
Godzina: 15:30
Miejsce: Kawiarnia Kogel Mogel przy ul. Chopina 16c

Oficjalna strona spotkań
Profil na Facebooku

108. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

Gunfan
0

" Data: 21 grudnia;
Miejsce: "Rudy Goblin", ul. Wita Stwosza 5, Katowice;
Start: 13:00.

Mapka dostępna w tym miejscu >>>

Siema. Najbliższe spotkanie ekipy śląskiej odbędzie się tuż przed Bożym Narodzeniem, abyśmy mieli okazję obdzielić się nawzajem tym samym ciepłem, które rezerwujemy dla członków rodzin. Czyli będzie hejt, kłótnie i wyzwiska :D Ale niech to Was nie zniechęci, bo poza tym w planach oczywiście moc nerdowych dyskusji, fajni ludzie, nastrojowa miejscówka i dobre żarcie/picie. Zapraszamy!

122 spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

Wrocławski fanklub Star Wars
2Serdecznie zapraszamy na Imperiadę nr 122!

To już ostatnia w tym roku, niestety, lecz nie smućcie się, to już w najbliższą sobotę, 21-ego grudnia. Punkt zborny został wyznaczony pod Empikiem na Rynku. Godzina zbiórki - 11:45. Natomiast o 12:00 ruszymy do Globetrottera znajdującego się przy ulicy Garbary 5 (róg ul. Odrzańskiej i Mostów Pomorskich).

Tym razem czekają nas dwie z dawna oczekiwane premiery filmowe, przygotowywane przez Alex oraz Obi Wana. W ruch powinna pójść też nowa karcianka SW, zostało rzuconych kilka wyzwań, więc najwyższa pora to nadrobić. Dowiemy się też paru szczegółów dotyczących konwentu w Czechach, impreza zapowiada się ciekawie, zatem warto przyjrzeć się temu bliżej. Poza tym tradycyjne i lubiane przez wszystkich pogaduchy przy Mocy i białku. :D

Obecność obowiązkowa!

LXI Spotkanie TISW

TISW
0

Kolejne święta z Toruńskim Imperium Star Wars! Jak co roku, tradycyjnie zapraszamy na fanklubową wigilię, będącą jednocześnie LXI spotkaniem, która odbędzie się 14 grudnia 2013 o godz. 13:00 w klubie Kameleon. Wigilia o tyle wyjątkowa, że poznamy wyniki losowania prezentowego i każdy zainteresowany wcześniejszym losowaniem dostanie prezent od innego członka, nasi fanklubowi kucharze przyrządzą półmiski potraw, a w tle będą nam towarzyszyć C-3PO i R2-D2 śpiewający kolędy. Omówimy też ostatniego Starforce'a oraz uchwalimy nowy rok budżetowy.

Zapraszamy!59. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

SKFSW
0

Kolejne spotkanie dla fanów Star Wars w Krakowie odbędzie się w najbliższą sobotę (14.12.2013 r.). Start o godz. 14.00, na rogu ul. Starowiślnej i Dietla (koło okrągłej księgarni), a następnie fani udadzą się do Kawiarni naukowej przy ul. Dajwór 16.

"Rozkład jazdy:
- "Gwiezdna Menażeria" - będzie o Rankorach.
- Z mapy - wiadomo, geografia.
- DisneySW.
- Bohaterowie Holonetu.
- Na tym nie poprzestaniemy, a reszta wyjdzie w trakcie spotkania!

(Po spotkaniu idziemy na najlepsze zapiekanki w Krakowie)

Przybywajcie! :)"


Temat na Forum
Strona Spotkań Krakowskich Fanów Star Wars na Bastionie

Krakowscy fani na Facebooku

LXXIX Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

Rzeszowska Akademia Mocy
2

W najbliższą sobotę (14.12.2013 r.) spotkamy się o godzinie 16.00 w Wojewódzkim Domu Kultury przy ul. Okrzei 7, na II piętrze, w sali audiowizualnej.

W programie znajdzie się m.in.: film dokumentalny o Star Wars. Nie zabraknie również Gwiezdnych Wojen w wydaniu zimowo-świątecznym.

Serdecznie zapraszamy!

Temat na forum

116. spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars

BFSW
0

116. spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars odbędzie się w najbliższą sobotę, czyli 7. grudnia. Rozpoczynamy jak zwykle o godzinie 16:00, choć gdyby ktoś chciał wpaść trochę wcześniej, to oczywiście zapraszamy. Miejscem spotkania będzie MDK nr 4 znajdujący się przy ulicy Dworcowej 82.

W planach mamy wybory nowego zarządu, planowanie WOŚP-a, podsumowanie tegorocznego StarForce oraz konkurs wiedzowy (z nagrodami!) na temat świata gwiezdno-wojennych przemytników.

Serdecznie zapraszamy!

Gwiezdne Wojny na Instagramie

Oficjalna
5

W dobie wszechobecnych serwisów społecznościowych wszelkiej maści kwestią czasu było aż Gwiezdne Wojny trafią na Instagrama, czyli serwis, w którym użytkownicy dzielą się z innymi swoimi zdjęciami. To co wyróżnia Instagram od innych serwisów to fakt, że wszystkie fotografie przed wrzuceniem obrabiane są przy pomocy specjalnej aplikacji z przeróżnymi filtrami, która dostępna jest na smartfony z iOS, Windows Phone oraz Androidem. Cechą charakterystyczną wszystkich zdjęć w serwisie jest ich "kwadratowy" kształt, który ma na celu imitować fotografie robione przy pomocy takich aparatów jak np. Polaroid czy Kodak.

Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcie wrzucone na oficjalny profil Star Wars, na którym widać szczęśliwego Vadera.

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.