TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Star Wars i turniej X-Wing na MFKiG 2013 - UPDATE

2013-09-29 21:58:44 komiksfestiwal.com

Już w najbliższy weekend odbędzie się najważniejsza polska impreza dla fanów ogólnie rozumianego komiksu, czyli Międzynarodowym Festiwalem Komiksu i Gier, który co roku odbywa się w Łodzi. Spotkania z autorami, wystawy, warsztaty, konkursy i przebierańcy, w tym roku w Atlas Arenie. W programie znów pojawią się Gwiezdne Wojny, po pierwsze w ramach sobotnich wydarzeń w sali D, w której odbywać się będą następujące prezentacje na temat Star Wars:

UPDATE: Publikujemy uaktualnioną listę wydarzeń z sali D. Ponadto organizatorzy zapewniają: Poza prezentacjami zapraszamy również do strefy gier, otwartej zarówno w sobotę i niedzielę. Zachęcamy do uczęszczania na jak największą liczbę atrakcji, bowiem będą nagrody!:)

10.00 -€“ Śmiać się czy płakać -€“ Krystian „Kaelder Dherven” Karolak
11.00 -€“ Marka warta miliony -€“ Krystian „Kaelder Dherven” Karolak
12.00 -€“ Wojny Klonów -€“ Patryk „Roan” Mikołajczyk
13.00 -€“ Wojny Klonów -€“ Patryk „Roan” Mikołajczyk
14.00 -€“ Klimatyczny konkurs miłosny Star Wars -€“ Natalia „Jaina” Kowalczyk
15.00 -€“ Wyścigi, piraci i przyprawa -€“ Krystian „Smok” Śmietański
16.00 -€“ Sick Wars -€“ Konrad „Kurt Calushari” Borawski
17.00 -€“ Technologia w SW, ME i naszym świecie -€“ Michał „Milka” Milczarek
18.00 -€“ Konkurs -€“ Patryk „Roan” Mikołajczyk, Dagmara „Nelani” Wasilewska
19.00 -€“ Gwiezdne Wojny, pasja pozytywnie zakręcona -€“ Dominik „Vykk” PańczykPonadto Łódzki Fanklub serdecznie zaprasza na turniej X-Wingów:

Zablokować skrzydła w pozycji bojowej!

Łódzki Fanklub Star Wars we współpracy z Międzynarodowym Festiwalem Komiksu i Gier, Gralnią oraz KGB Marauder zapraszają na turniej gry bitewnej X-Wing! O losie galaktyki zdecydujemy 06.10.2013, w ramach 24. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w łódzkiej Atlas Arenie (Aleja ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 7) w festiwalowym Games Roomie. Każdy z dowódców rozegra w turnieju 4 bitwy (dogfight) w formacie 100 punktów na eskadrę trwających po 60 minut każda. Parowanie będzie się odbywać systemem szwajcarskim. Trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone unikatowymi nagrodami i bonami zniżkowymi na produkty SW w sklepie stacjonarnym Gralnia.Wstęp na turniej jest darmowy. Zapisy będą odbywać się w sobotę 05.10.2013 w festiwalowym Games Roomie.

Bitwy rozpoczynamy o godzinie 11:00!

Serdecznie zapraszamy!
KOMENTARZE (1)

Fandom

Relacja z Polconu

2013-09-22 21:01:51Pod koniec sierpnia na Politechnice Warszawskiej odbyła się 28. edycja Polconu. To szczególne święto wyobraźni odbywa się co roku w innym mieście i co roku organizowane jest przez inną grupę fanów. W Warszawie odbyło się po raz czwarty. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tej imprezy, spisaną przez naszą redakcyjną koleżankę Kathi Langley.

Relacja z Polconu

KOMENTARZE (7)

Fandom

LVI Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

2013-09-20 21:40:20 smajlush

Już jutro, 21. września 2013 roku odbędzie następne spotkanie fanów Star Wars z Krakowa i okolic. Wszystkich chętnych zapraszamy na zbiórkę o 14:00 na rogu ul. Starowiślańskiej i ul. Dietla (koło okrągłej księgarni).

Program:

 • Disney SW - plotki i ploteczki w sprawie filmowych SW ,
 • Z Mapy - kolejny system/planeta w uniwersum SW, warte poznania,
 • gwiezdne statki - poznaj bliżej kolejny pojazd/statek z SW,
 • bohaterowie Holonetu- kogo historię tym razem poznamy?
 • oraz dużo, dużo śmiechu.

  Oto wiadomość od organizatorów:

  Po spotkaniu, aby utrzymać tradycję udamy się na najlepsze zapiekanki w Polsce w okrąglaku na Kazimierzu.

  Serdecznie zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie!!! Nie może was tam zabraknąć!

  A w październiku najprawdopodobniej będziemy współtworzyli pewien event, o którym info już wkrótce.


  Zapraszamy!
  KOMENTARZE (0)
 • Fandom

  LVIII Spotkanie TISW

  2013-09-20 11:38:23 TISW

  Nastąpił koniec wakacji, można wrócić do spotkań Toruńskich Fanów w naszej stałej, fanklubowej siedzibie. Najbliższe spotkanie Toruńskiego Imperium Star Wars odbędzie się w sobotę 21 września. O godzinie 13:00 tradycyjnie spotykamy się pod pomnikiem Piłsudskiego, skąd przechodzimy do osiedlowego klubu "Kameleon", znajdującego się na ul. Tuwima 9.
  W programie:

  -organizacja Starforce'a, który tym razem odbędzie się w grudniu.
  -omówienie spraw po-coperniconowych - wnioski, co nam się udało, co można było zrobić lepiej
  -VII epizod Star Wars zbliża się wielkimi krokami, co już wiemy?
  -rozmowy o Star Wars i nie tylko

  Zapraszamy!  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  CXIX spotkanie wrocławskich fanów SW

  2013-09-16 13:06:40 Wrocławski fanklub Star Wars  Zapraszamy na pierwszą powakacyjną Imperiadę. Po udanym Sobieszkonie wracamy do starej, sprawdzonej formuły i już w najbliższą sobotę, 21.09 spotykamy się ponownie w Globetrotterze (Garbary 5, róg ul. Odrzańskiej i Mostów Pomorskich). Zbiórka o 11:45 pod Empikiem na rynku skąd za wybiciem kuranta wyruszamy do knajpy.

  Program zdominują kwestie organizacyjne. Przez ostatnie miesiące nazbierało się sporo pomysłów, które trzeba obgadać w szerszym gronie, jak również wypadałoby zarysować plany udziału WFGW we wszelkich imprezach na nadchodzący sezon.

  A potem jadło, napitki, gry towarzyskie i ogólna nerdoza.

  Zapraszamy i do zobaczenia!
  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  105. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

  2013-09-14 21:01:39 Gunfan

  "Siema. Zapraszamy na kolejny zlot maniaków Star Wars i wszelkich innych nerdów. Kolejny raz w "Rudym Goblinie", jak to ostatnio stało się standardem.

  Data: 21 września;
  Miejsce: "Rudy Goblin", ul. Wita Stwosza 5, Katowice;
  Start: 13:00.

  Mapka dostępna w tym miejscu

  W planach ogólna nerdoza, a także niewątpliwie drugie podejście do karcianki i, być może, RPG spod znaku SW. I pewnie będziemy rozkminiać, jak rozwijać nasze spotkania. Be there!

  Zapraszamy!"

  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  XXIV Podkarpackie Spotkania z Komiksem

  2013-09-12 08:37:09 Rzeszowska Akademia Mocy

  W najbliższy weekend (14 - 15 września) w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się XXIV edycja Podkarpackich Spotkań z Komiksem. Na imprezę, organizowaną przez Rzeszowską Akademię Komiksu, jak zwykle złożą się trzy bloki tematyczne poświęcone: komiksom, Gwiezdnym Wojnom oraz mandze i anime. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Wojewódzkiego Domu Kultury przy ul. Okrzei 7, do sali audiowizualnej na II piętrze.


  PROGRAM IMPREZY:

  Sobota, 14.09.2013 r.:

  10.00 – 10.50 – film na dobry początek – filmy ze świata Star Wars;
  10.50 – 11.00 – otwarcie imprezy;
  11.00 – 12.00 – Jeńcy Fortu XIII - spotkanie z Tomaszem Królem, autorem komiksu, opowiadającego o epizodzie I wojny światowej, związanym z Przemyślem;
  12.00 – 13.00 - Tłumaczenie mangi a tłumaczenie komiksów zachodnich – spotkanie z udziałem Pauliny Ślusarczyk, tłumaczki mang, i Wojciecha Birka, tłumacza komiksów francuskojęzycznych;
  13.15 – 14.00 – Komiksowy Wiedźmin – spotkanie z Arkadiuszem Klimkiem, autorem rysunków do komiksowej opowieści o Wiedźminie, towarzyszącej grze komputerowej „Wiedźmin 2”;
  14.00 – 15.00 – nowości z lubelskiej sceny komiksowej – spotkanie z twórcami komiksów: Katarzyną Babis, Danielem Grzeszkiewiczem i Dominikiem Szcześniakiem;
  15.00 – 16.00 – Najnowsze plany wydawnicze wydawnictwa Hanami – spotkanie z Radosławem Bolałkiem i Magdaleną Tomaszewską-Bolałek;
  16.00 – 17.00 – konkurs komiksowy;
  17.00 - 18.00 – konkurs mangowy;
  18.00 – zakończenie pierwszego dnia imprezy.


  Niedziela, 15.09.2013 r.:

  10.00 – 11.00 - film na dobry początek – Pokaz animacji krótkometrażowych studia Ghibli;
  11.00 – 12.00 – Japońskie słodycze - spotkanie poświęcone sztuce cukierniczej Kraju Kwitnącej Wiśni. Magdalena Tomaszewska-Bolałek – japonistka, dziennikarka i autorka książek „Tradycje kulinarne Japonii” oraz „Japońskie słodycze” - opowie o ciasteczkach ryżowych z kilkusetletnią tradycją, łakociach serwowanych podczas ceremonii herbacianej, najmodniejszych tokijskich deserach oraz wielu innych specjałach.
  12.00 – 13.30 – projekcja: „Gin no Saji” („Silver Spoon”) #1-4 – anime na podstawie mangi twórcy „Full Metal Alchemist”, która to manga wkrótce ukaże się na naszym rynku;
  13.30 – 14.00 – Star Wars - Epizod VII - plotki, fakty i spekulacje;
  14.00 – 15.00 – pojedynki na miecze świetlne w świecie Gwiezdnych Wojen - zabawy z konsolą w realiach Gwiezdnych Wojen;
  15.00 – 16.00 – konkurs wiedzy o Star Wars;
  16.00 – zakończenie imprezy.

  Organizatorzy: Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, Rzeszowska Akademia Komiksu, Rzeszowska Akademia Mocy.

  Sponsorzy nagród w konkursach: WDK w Rzeszowie i wydawnictwa: Amber, Egmont Polska, Hanami, Timof i Cisi Wspólnicy, Taurus Media oraz Wydawnictwo Komiksowe.

  Wstęp na imprezę wolny!
  Zapraszamy!


  Temat na forum.
  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  Fantasy Expo 2013

  2013-09-08 15:41:07


  Myśleliście kiedyś o Expo Fantastyki? Gdzie moglibyście spotkać się z grami komputerowymi, stacjami telewizyjnymi, cosplayem, artystami, pisarzami , planszówkami i książkami?

  13 Października 2013. To wtedy we Wrocławiu, w HALI IASE w kompleksie Hali Stulecia, odbędzie się całkowicie nowe wydarzenie dla fanów Fantastyki, Kultury Azji, Sci-fi i gier komputerowych - Fantasy EXPO. Zapraszamy wszystkich, bez wyjątku.

  FantasyExpo to wystawa tego, co najlepsze w każdej z dziedzin całej kultury Fantastyki. Zobaczymy tam najważniejszych przedstawicieli i twórców tego środowiska. Wszystkie zmysły odbiorcy będą wykorzystane, aby mógł on w pełni przenieść się do innego świata.

  Expo jest również kooperacją kilku dużych projektów. Koordynatorzy wyłonieni z najznamienitszych organizacji związanych z fantastyką w Polsce, wspólnie realizują dla was profesjonalne projekty, takie jak: Cosplay i Spotkania Autorskie. Ich zadaniem również jest przygotowanie 4 stref wystawowych tak, aby wasz odbiór imprezy był w pełni audio-wizualny. Dodatkowo, przy FantasyExpo będzie miał miejsce osobny projekt, jakim jest Aleja Artystów.

  Celem FantasyExpo jest szerzenie naszej kultury wśród nowych odbiorców, poprzez stworzenie atmosfery otwartości i bezpieczeństwa.

  www.facebook.com/FantasyExpo
  www.FantasyExpo.pl

  Więcej informacji już wkrótce.
  KOMENTARZE (4)

  Fandom

  113. spotkanie Bydgoskiego Fanklubu SW

  2013-09-05 21:01:31 BFSW

  W sobotę 7. września odbędzie się 113. spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars (tak, to ta sobota!). Już po raz drugi spotykamy się w klubokawiarni 1138, mieszczącej się w lokalu przy ulicy Sienkiewicza 6. Rozpoczynamy tradycyjnie o godzinie 16.00, chociaż jak zwykle będzie można spotkać kogoś wcześniej.

  Program zapowiada się ciekawie:
  - część druga prelekcji Militaria Imperialne – tym razem zapoznamy się bliżej z machinami kroczącymi
  - relacja z Polconu
  - planszówking i karcianking
  - spotkanie z gościem specjalnym, który przybędzie do Bydgoszczy z odległej galaktyki (niespodzianka!)
  - krótka pogadanka o zbliżającym się Coperniconie
  - rozmowy na temat Star Wars (a jakżeby inaczej).

  Zapraszamy!
  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  Star Wars na Coperniconie

  2013-09-02 18:53:03 TISW

  W następny weekend, czyli 13-15 września w Toruniu odbywa się tegoroczna edycja, niegdyś konwentu, a teraz już Festiwalu Gier i Fantastyki Copernicon. W tym roku festiwal odbywa się przede wszystkim w Collegium Maius oraz Collegium Minus Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Wszelkie szczegóły dotyczące imprezy znaleźć można na oficjalnej stronie festiwalu.

  Program bloku Star Wars na Coperniconie 2013 w tym roku organizowany jest przez Polską Społeczność Mandalorian Manda'Yaim oraz Toruńskie Imperium Star Wars. Tak prezentuje się plan na trzy dni:

  PIĄTEK

  15.00 - Dziwactwa uniwersum Star Wars (I Dziwaczne gadżety Star Wars) – „X-Yuri”
  O najbardziej dziwacznych i zazwyczaj niezbyt znanych pomysłach twórców Star Wars, choć nie tylko - przybliżone zostaną także nietypowe, acz oficjalne gadżety Star Wars z całego świata a także szeroko rozumiana twórczość fanów - czasami szalenie... dziwaczna. Po tej prelekcji już nigdy nie spojrzysz na Star Wars tak samo.

  16.00 - Geologia w Star Wars – Weronika „Dhadral” Erdmann
  Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce wszyscy potrzebowali surowców. Ale skąd Mandalorianie brali żelazo na swoje sławne pancerze? Gdzie Imperium szukało niezbędnych surowców? Na ilu planetach właściwie znajdowały się kopalnie? I które surowce były najistotniejsze? Na te i inne pytania z zakresu geologii w uniwersum Star Wars poszukamy odpowiedzi w niniejszej prelekcji.

  17.00 - Sztuczna Inteligencja - Star Wars, a obecna wiedza – Mikołaj „Dinuirar” Owczarzak
  Prelekcja na której dowiesz się, które z droidów ze świata Star Wars istnieją, bądź mogą zaistnieć w naszym świecie. Co ma wspólnego R2-D2 z armią USA? Czy droid-zabójca powinien być humanoidalny? Czemu Konfederacja Niezależnych Systemów przegrała wojnę? Na te i inne pytania, będzie można znaleźć odpowiedź.

  18.00 - Astronomia Gwiezdnych Wojen – Joanna „Ari” Szulc
  Tatooine krąży wokół dwóch słońc? Jaaaasne. I może jeszcze pokażesz mi planetę w całości pokrytą oceanem? Czyli o tym dlaczego planety w świecie George'a Lucasa mają więcej sensu niż może się wydawać.

  19.00 - Ile jest science w science-fiction Gwiezdnych Wojen? – Ariadna „Ari” Zalas, Ryszard „Kal Ashi” Szojer
  Które technologie z SW moją szanse na zaistnienie w naszym uniwersum? Ile z nich już powstało? Co zmieniło się w tym względzie na przestrzeni ostatnich 36 lat? Jeśli nurtują Cię te pytania przyjdź, posłuchaj, podyskutuj.

  21.00 - Wisielec z odległej galaktyki – Miłosz „Katharsis” Menzler, Ewka „Vhipir” Wołonkiewicz
  Chyba wszyscy znają popularną grę w wisielca? A co jeśli wszystkie hasła będą z naszego ukochanego uniwersum, a następnie będzie można się wykazać znajomością na temat odgadniętych frazesów? Tak powstaje sympatyczny konkurs wiedzowy w sam raz na spokojny konwentowy wieczór.

  SOBOTA

  10.00 - Ręka, macka, mózg na ścianie – Bartosz „Gajowy” Gajewski
  Szeroko rozumiane ratownictwo w Uniwersum Gwiezdnych wojen.

  11.00 - Formy walki mieczem świetlnym – Paweł „Dragon” Dobierski
  Wielu z was zapewne widziało „Gwiezdne wojny” oraz kunszt Rycerzy Jedi, czy Sithów. Wielu zapewne też się zastanawiało, ile z tego co zostało pokazane w filmie ma jakieś odniesienie do rzeczywistości. W Internecie można znaleźć mnóstwo artykułów na ten temat, czy nawet filmów instruktażowych. Postaram się opowiedzieć, jak również pokazać na przykładach, formy walki jakie widzieliśmy w filmach oraz podzielić się własnym doświadczeniem w ich zgłębianiu i poznawaniu.

  12.00 – Debata: Narodziny Dartha Vadera: Czy Jedi są odpowiedzialni za upadek Wybrańca? - Konrad „Vergesso” Sadowski, Łukasz „Łyżwa” Bukowiecki, Marcin „Sumek” Sumowski
  Anakin Skywalker miał być Wybrańcem, który według Zakonu Jedi przywróci równowagę Mocy - cokolwiek to znaczyło, bowiem nawet sam Yoda stwierdził, że przepowiednia mogła być źle odczytana. Mimo tego, że Anakin był za takiego uważany, Jedi nie dawali mu tego odczuć, choćby w postaci wrogości mistrza Windu do niego czy sprzeciwie przyjęcia Anakina do Zakonu. Czy Jedi zignorowali problemy swojego wybrańca i doprowadzili do przejścia na Ciemną Stronę, a tym samym, sami są odpowiedzialni za upadek swojego Zakonu? Zapraszamy na debatę w stylu oksfordzkim między zwolennikami i przeciwnikami takiego stwierdzenia. Zapraszamy, ponieważ to Wy zdecydujecie pod koniec, która strona miała rację i lepsze argumenty!

  14.00 - Znajdź holocron sithów lub sprawdź czy jesteś wrażliwy na Moc! – Aleksandra „Iskra” Łuksza, Alicja „Aranea” Owczarzak, Michał „Mynock” Rożek, Gaja „AepTiennai” Mrowińska
  Prowadzimy grę terenową - poszukiwanie starożytnego holokronu sithów, którego znalezienie może odmienić losy galaktyki! Prezentujemy Force Trainer – urządzenie przy pomocy którego podniesiesz kulkę za pomocą Mocy. Chcecie się dowiedzieć w jakie gry spod znaku Star Wars grają fani? Przyjdź i zobacz, będziemy je mieli ze sobą!
  Gra terenowa odbywa się w godzinach 14.30-16.00

  17.00 - Spotkanie z Polską Społecznością Mandalorian Manda’Yaim i Toruńskim Imperium Star Wars
  Kim jesteśmy? Czy jesteśmy Mandalorianami? Jak dla nas zaczęła się przygoda ze Star Wars? Czy Toruń to faktycznie stolica galaktyki? Czym się zajmujemy? Jak można do nas dołączyć? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w tej prezentacji.

  18.00 - Konkurs galaktycznego noł-lajfa: Co Ty wiesz o grach Star Wars? – Ewka „Vhipir” Wołonkiewicz, Miłosz „Katharsis” Menzler
  Jesteś zapalonym graczem, a przy tym fanem Star Wars? Grałeś w gry z uniwersum Lucasa, widziałeś wszystkie trailery i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś przetestować swoją wiedzę? My dajemy Ci taką szansę! Przyjdź i przekonaj się jak dokładnie przechodziłeś tytuły z serii Star Wars, jak wiele z nich pamiętasz i czy uda Ci się wykazać lepszą pamięcią niż Twoi przeciwnicy.

  19.00 - Konkurs muzyczny – Konrad „Vergesso” Sadowski
  Muzyka z filmów Star Wars to już klasyk stworzony przez mistrza Johna Williamsa, który można usłyszeć nie tylko w filmach, ale też w przeróżnych stacjach radiowych czy inscenizacjach. Jednak muzyka z Gwiezdnych Wojen to też utwory z seriali czy gier. Zapraszamy na konkurs każdego, kto uwielbia klimat muzyczny świata George'a Lucasa i uważa, że potrafi rozpoznać każdy kawałek.

  20.00 - Sequel Trilogy a Expanded universe – Szymon „Bolek” Bolewicki
  Listopadowa rewelacja spowodowała rozłam pośród fanów, którzy od 30 lat czytali historie rozgrywające się po „Powrocie Jedi”. Jak można je pogodzić z nowymi filmami? Jak to wyglądało w czasie powstawania prequeli? Zapraszam!

  21.00 - Pokaz fanflmów – Miłosz „Commander Milo” Jassowicz
  Zapraszamy na seans najlepszych fanfilmów Star Wars. Saga zainspirowała wielu autorów. W tym amatroskich reżyserów. W naszej biblioteczce znajdziecie zarówno prace rodzime jak i zagraniczne.

  NIEDZIELA

  10.00 - Jak zrobić strój ze Star Wars? – Piotr „Merr-sonn” Jassowicz
  Omówienie technologii i materiałów używanych do budowy kostiumów z Gwiezdnych Wojen, a w szczególności hełmów i zbroi szturmowców, klonów oraz Mandalorian.

  11.00 - Flota Imperium – Mikołaj „Myles” Owczarzak
  Ogromne niszczyciele, chmary myśliwców TIE i Gwiazda Śmierci, czyli prelekcja o ludziach i maszynach, chroniących interesy mieszkańców Imperium, i walczących z przestępczością. Przedstawione zostaną najsłynniejsze statki, zarówno przejęte po Wielkiej Armii Republiki, jak i projekty budowane pod Imperium, zgodnie z Doktryną Tarkina.

  12.00 - Wojska Separatystów – Konrad „Vergesso” Sadowski
  Konfederacja Niezależnych Systemów korzystała głównie z armii droidów, złożonych z kilku pomniejszych armii gildii kupieckich i systemów planetarnych w celu zniszczenia Starej Republiki i Jedi, jak roboty bojowe w piechocie, myśliwce Vulture czy czołgi-droidy, ale nie tylko. Choćby statki kosmiczne, wojska Federacji Handlowej czy żołnierze z krwi i kości nie będący maszynami. Gratka dla każdego miłośnika gwiezdnowojennych militariów, zainteresowanego obaleniem Republiki oraz dla fana organizacji Hrabiego Dooku i Dartha Sidiousa.

  13.00 - Wielka wojna galaktyczna – Kacper „Prezi” Rząsa
  Trzysta lat po pokonaniu Dartha Malaka i podróży Revana w Nieznane Regiony, Imperium Sithów przypuściło atak na siły Republiki. W tej prelekcji dowiesz się jak przebiegała wojna, która wpłynęła na fabułę gry "The Old Republic". Dowiesz się czym był Traktat z Coruscant, czym była Zimna Wojna i kim był Lord Vitiate. Przyjdź i poznaj odwiecznych wrogów Republiki- prawdziwych Sithów!


  KOMENTARZE (9)
  Loading..