TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

118. spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars

2014-01-29 20:26:08 BFSW

1.02.2014, czyli w tę sobotę, odbędzie się 118. spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars. Rozpocznie się ono jak zwykle o godzinie 16:00, ale chętnych przyjmiemy już od godziny 15:00 w MDK-u nr 4 przy ulicy Dworcowej 82.

Bogaty program tego spotkania zawiera między innymi:
  • Kedarowy kącik gier komputerowych: Battlefront 1 & 2
  • kalambury niedragonowe
  • podsumowanie WOŚP-a
  • wiedzówkę na temat światka przemytników w Gwiezdnych Wojnach (z nagrodami) – tym razem naprawdę i na pewno!

  Zapraszamy!
  KOMENTARZE (1)

Fandom

Lutowe spotkanie Leszczyńskiego Fanklubu Star Wars

2014-01-28 21:16:59 LFSW

W Wielkopolsce nadchodzi zakończenie pierwszego semestru szkolnego i ferie zimowe. Młodzież i nauczyciele dostaną trochę wolnego, a Leszczyński Fanklub Star Wars skorzysta z okazji i zorganizuje w ciągu najbliższych dwóch tygodni aż dwa spotkania. Pierwsze z nich (a historycznie III) odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 lutego w Lesznie. Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 11:15 pod ratuszem od strony Wieniawy. Następnie pochód miłośników Star Wars przemaszeruje do pobliskiej restauracji Efez mieszczącej się na rogu ulic Łaziebnej i Narutowicza. A w planie spotkania poza tradycyjnymi pogaduszkami na temat świata Gwiezdnych Wojen i obgadywania ludzi z fandomu przewidziano następujące punkty:

 • prelekcja na temat historii Sithów,
 • sposoby na poznawanie Star Wars,
 • historia Galaktyki po Starej Trylogii,
 • Epizod VII na językach.

  Zarząd LFSW serdecznie wszystkich zaprasza i zobowiązuje się do zapewnienia niezapomnianych wrażeń!

  Drugie feryjne spotkanie wstępnie zaplanowane jest na środę 12 lutego. Termin może ulec zmianie, o szczegółach tego spotkania będziemy Was informować.


  Temat na forum
  facebook.com/starwarsleszno
  KOMENTARZE (2)
 • Fandom

  88. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

  2014-01-23 08:34:47 Łódzki Fanklub SW

  Już w najbliższą sobotę 25.01.2014 odbędzie się 88. spotkanie ŁFSW. Możecie liczyć z całą pewnością na niepowtarzalną zabawę z fanami Gwiezdnych wojen. Zapraszamy wszystkich serdecznie do Łódzkiego Domu Kultury przy ulicy Traugutta 18, od godziny 15:00 w sali 408.

  Wśród licznych atrakcji znajdziecie między innymi:
  • "Śmiać się czy płakać? Parodie Gwiezdnych wojen" by Kael
  • Quiz by Smok
  • Inwazja - toczymy boje o los galaktyki

  A także: X-wing, gra karciana Star Wars LCG, nasze ulubione kalambury i mnóstwo innych akcentów...

  Możecie dojechać na spotkanie tramwajami nr. 1, 4, 5, 6(+spacerek), 7, 9, 12 lub 13 oraz linią autobusową nr. 57, 70(+spacerek).

  Zapraszamy też do polubienia naszej strony Facebooku.
  KOMENTARZE (2)

  Fandom

  Leszczyński Fanklub Star Wars

  2014-01-18 10:17:46 LFSW

  Na mapie polskiego fandomu Star Wars pojawił się nowy, miejmy nadzieję, stały punkt. Jest nim miasto Leszno, gdzie w grudniu ubiegłego roku powstał fanklub z prawdziwego zdarzenia. Fani Gwiezdnych Wojen z Leszna i okolic tym razem na poważnie zajmą się swoją działalnością. Do tej pory odbyły się w latach minionych trzy luźne Spotkania Leszczyńskich Fanów Star Wars i mniejsze nieformalne zgrupowania. Teraz grupa założycielska postanowiła iść w zupełnie inną stronę, stworzyła fanklub, będący mini organizacją, spisała swój statut i ma nadzieję na współpracę z władzami miasta.

  Grupa założycielska Leszczyńskiego Fanklub Star Wars liczy 10 osób, co na tak małe miasto jest dobrym wynikiem. Do tej pory odbyły się dwa oficjalne spotkania grupy, w tym jedno wczoraj. Póki co miejscem spotkań fanklubu jest restauracja Efez mieszcząca się na leszczyńskim rynku. Ale plany są ambitne i zakładają by od lutego lub marca spotykać się w soboty i organizować otwarte spotkania dla mieszkańców Leszna na terenie jednej z jednostek władz miasta. Ich celem było by „nawracanie niewiernych na Star Wars” a także „promocja jedynego słusznego hobby”. Szansa by dotrzeć do dużej grupy osób jest spora, bo zapotrzebowanie na Gwiezdne Wojny w Lesznie jest ogromne. Prawie każdy młody człowiek ma w swoim najbliższym środowisku osoby, które sympatyzują ze Star Wars i był by gotowe rozwijać tą pasję.

  Na wczorajszym spotkaniu fanklubowiczów tematem przewodnim były czasy starożytne, do przeglądu których zmotywował uczestników „Tydzień KotORa” na Bastionie. Była pogadanka o tym co działo się zanim wybuchły wojny mandaloriańskie i o tym jakie mocne relacje panują między „Knights of the Old Republic” a „The Old Republic”. Pojawiło się też wiele wywodów na temat Lordów Sithów z tamtego okresu. Poza tym omówiono nowinki ze świata Star Wars i poplotkowano na temat Epizodu VII.

  Przyszłość fanklubu klaruje się pomyślnie: w opracowaniu jest finalna wersja logo, w przygotowaniu zaś informacyjna strona, a w niedalekiej przyszłości w leszczyńskiej Gazecie ABC pojawi się artykuł na temat fanklubu. Następne spotkanie zaplanowane zostało na początek lutego, o szczegółach będziemy informować na bieżąco na łamach Bastionu.

  Temat na forum
  facebook.com/starwarsleszno
  KOMENTARZE (6)

  Fandom

  109. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

  2014-01-17 16:40:43 Gunfan

  "Data: 25 stycznia;
  Miejsce: "Rudy Goblin", ul. Wita Stwosza 5, Katowice;
  Start: 13:00.

  Mapka dostępna w tym miejscu >>>

  Siema. Nowy rok zaczynamy jak przystało na nerdów, czyli dyskusjami na temat Gwiezdnych Wojen i innych rozrywek dla no-life'ów: filmów, komiksów, seriali, książek. Przy napojach wyskokowych i dobrym żarciu. Tam, gdzie zwykle i o zwyczajowej porze.

  Zapraszamy!

  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  LXII Spotkanie TISW

  2014-01-16 21:28:14 TISW

  Nowy rok witamy od razu nową serią spotkań Toruńskiego Imperium Star Wars ze świeżą energią na 2014 rok. Najbliższe spotkanie toruńskich fanów Gwiezdnych Wojen odbędzie się w sobotę 18 stycznia 2014 r. , gdzie spotykamy się o godzinie 13:00 pod pomnikiem Piłsudskiego na Placu Rapackiego, by stamtąd wyruszyć do siedziby fanklubu w klubie Kameleon na ul. Tuwima 9. Poza zwykłymi rozmówkami o Gwiezdnych Wojnach i nie tylko zajmiemy się:

 • Starforce 2014 -> czyli zabrać się za to jak najszybciej, by stworzyć coś, czego jeszcze nie było!
 • Star Wars po disneyowsku, czyli co już zrobiła i jakie ma plany wytwórnia Myszki Miki względem SW
 • siedziba fanklubu -> czy szukamy nowej?
 • plany wyjazdowe TISW na konwenty i spotkania innych fandomów


 • Zapraszamy!

  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  Lubisz StarForce?

  2014-01-16 21:26:31 facebook  Facebook to obecnie najpopularniejszy portal społecznościowy i większość z fanów z niego korzysta. Między innymi po to by być kontakcie ze znajomymi z całego świata. W tym z tymi poznanymi na konwentach, konkretnie związanych z tematyką Star Wars jak Celebration, Tatooine, czy StarForce.
  To właśnie ta ostatnia impreza jest tematem tego newsa. Otóż postał oficjalny profil, gdzie na bieżąco będą pojawiać się informacje o tym w jakim stanie są przygotowania do kolejnych edycji StarForce.
  W ten sposób warto zakomunikować, że kolejna edycja została już zapowiedziana, z planowanym terminem wrześniowym. W ten sposób powrócimy do tradycyjnej, wakacyjnej daty. Przypomnijmy, że w 2013 StarForce przypadł na 30 listopada. Pomimo tego impreza była jak najbardziej udana, o czym możecie się przekoać w relacji.

  Przypomnijmy, że StarForce to największy polski zlot fanów Star Wars i jako jedyna taka impreza ma pozwolenie na wykorzystywanie znaków towarowych LucasFilm.

  StarForce Zlot Miłośników Gwiezdnych Wojen

  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  LXXX Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

  2014-01-14 20:27:16 Rzeszowska Akademia Mocy


  W najbliższą sobotę (18.01.2014 r.) odbędzie się pierwsze rzeszowskie spotkanie fanów Star Wars w 2014 roku, które będzie zarazem 80. oficjalnym spotkaniem w Rzeszowie. Zapraszamy na godzinę 16.00 do Wojewódzkiego Domu Kultury przy ul. Okrzei 7, na II piętro, do sali audiowizualnej.

  Serdecznie zapraszamy!

  Temat na forum
  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  VIII Spotkanie Konińskiej Republiki Star Wars

  2014-01-14 13:46:50 Kubix250

  Pierwsze w tym roku spotkanie naszego fanklubu odbędzie się 18.01 w kawiarni Kogel-Mogel przy ul. Chopina 16c. Zaczynamy o godzinie 15:00.

  W programie spotkania m.in:
  • podsumowanie ubiegłego roku
  • plany na rok 2014
  • kwestia ulotek i rekrutacji
  • dyskusje na różne tematy ze świata SW

  Oficjalna strona spotkań
  Profil na Facebooku

  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  123 spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

  2014-01-13 14:53:48 Wrocławski Fanklub SW  Serdecznie zapraszamy na pierwszą w nowym roku Imperiadę (oznaczoną nr. 123) która odbędzie się 18.01.2014 r. Spotykamy się o 11:45 pod Emipkiem w Rynku, by o godzinie 12:00 wyruszyć do Globetrottera znajdującego się przy ulicy Garbary 5 (róg ul. Odrzańskiej i Mostów Pomorskich).

  W programie jak zwykle Moc atrakcji w tym:

  - plany organizacji 10-cio lecia istnienia WFGW (jubileusz już w lutym!)

  - kalendarz eventów na rok 2014

  - fakty i mity na temat nowych "Gwiezdnych wojen"

  - dobra zabawa w zacnym gronie

  Z kolei o godzinie 16:00 w CafeTHEI (Przejście Żelaźnicze 4, Rynek-Ratusz), fanklubowy Misiek omówi IV i V epizod Star Wars, a swoje wystąpienie uzupełni dużą ilością ruchomych obrazków.


  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  87. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

  2014-01-07 17:59:07 Łódzki Fanklub SW

  Już w najbliższą sobotę 11.01.2014 odbędzie się 87. spotkanie ŁFSW. Możecie liczyć z całą pewnością na niepowtarzalną zabawę z fanami Gwiezdnych wojen. Zapraszamy wszystkich serdecznie do Łódzkiego Domu Kultury przy ulicy Traugutta 18, od godziny 15:00 w sali 408.

  Wśród licznych atrakcji znajdziecie między innymi:
   Z cyklu 5 spotkań na 5-lecie ŁFSW:
  • Podsumowanie roku 2013
  • RPG w świecie Gwiezdnych Wojen
  • Inwazja - czyli tworzony grę
  • Zagrajmy w kolejną Grę ;)

  A także: X-wing, gra karciana Star Wars LCG, nasze ulubione kalambury i mnóstwo innych akcentów...

  Uwaga !! Ważne !!: Przypominamy zarazem wszystkim członkom, że jest to spotkanie wyborcze i prosimy o stawienie się na miejscu w jak największych ilościach :)

  Możecie dojechać na spotkanie tramwajami nr. 1, 4, 5, 6(+spacerek), 7, 9, 12 lub 13 oraz linią autobusową nr. 57, 70(+spacerek).

  Zapraszamy też do polubienia naszej strony Facebooku.
  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  117. spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars

  2014-01-02 21:12:44 BFSW

  Pierwsze spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars w 2014 roku odbędzie się w sobotę 4. stycznia w MDK-u nr 4 (ul. Dworcowa 82). Oficjalnie zaczynamy tak jak zawsze, czyli o godzinie 16.

  W programie mamy m.in.:
   • gwiezdno-wojenną familiadę
   • prelekcję o maszynach kroczących Imperium
   • planowanie tegorocznego WOŚP-a
   • namawianie Mylesa do zaistnienia na Facebooku
   • karciankę, minisy itp.

   Zapraszamy serdecznie!
   KOMENTARZE (0)
  Loading..