Fandom

Ofensywa Wiosenna Łódzkiego Fanklubu Star Wars

Łódzki Fanklub SW
0


Stało się. Zima odeszła i skończyły się wymówki. Czas na zdecydowane działania. Czas na Ofensywę Wiosenną Łódzkiego Fanklubu Star Wars! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników uniwersum osadzonego dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Atrakcji nie powinno zabraknąć, a nieziemska zabawa w wiosennej atmosferze jest gwarantowana znakiem jakości Koorivara. Tak więc niechaj wszyscy fani SW z Łodzi i okolic, a także Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, rezerwują sobie wolne popołudnie 5 kwietnia 2014 r. Widzimy się jak zawsze w Łódzkim Domu Kultury.

Nie zwlekajcie więcej, przyjdźcie, zobaczcie, zabawcie się, przeżyjcie to i zostańcie z nami. Wszak: It’s a trap. Nie ukrywamy tego, że nasza impreza to pułapka, ponieważ próbujemy wyłowić nowych członków ŁFSW. Ale nie ma lepszej pułapki, niż taka w którą tak przyjemnie się wpada jak sieć pozytywnie zakręconych miłośników sci-fi. Jeżeli macie znajomych, którzy mają fioła na punkcie SW, to też dajcie im cynk o naszej Ofensywie, a najlepiej zróbcie im prezent i zabierzcie ich ze sobą 5 kwietnia do ŁDKu. Niech Moc Będzie z Wami

91. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

Łódzki Fanklub SW
0

Łódzki Fanklub Star Wars zaprasza na 91 spotkanie miłośników Gwiezdnych wojen, które odbędzie się już 22 marca w sali 408 Łódzkiego Domu Kultury. Możecie liczyć na radośnie i kreatywnie spędzony czas, interesujące rozmowy o Gwiezdnych wojnach, a także mnóstwo innych atrakcji, wśród których znalazły się:

  • Hipotetyczne scenariusze Ep VII oraz dyskusja nt nowych "wieści";
  • Zbliża się kolejna Ofensywa;
  • Pojedynki na miecze świetle, rozpoczynamy naukę;
  • Nauka i rozgrywki SW LCG i X-winga.

Optymalną trasę dojazdu do Łódzkiego Domu Kultury najlepiej sprawdzić na stronie jakdojade.pl.
Spotkanie rozpoczynamy o 15. Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

Nowy prezes

TISW
16

Wiadomość z odległego Torunia:

Po wielu latach służby na stanowisku wodza Imperium Michał "Ryba" Rybicki postanowił zrzec się funkcji. Wywyłało to niemałe poruszenie w szeregach fanklubu. Mimo to z cienia wyłoniło się dwóch kandydatów do obięcia stanowiska pozostawionego przez dawnego prezesa. Byli to Paweł "Dragon" Dobierski, oraz Konrad "Vergesson" Sadowski. Doszło między nimi do zaciekłej walki o władzę. I tak po męczącej kampani nowym Prezesem fanklubu został:

Paweł "Dragon" Dobierski
Serdecznie gratulujemy wyboru! I mamy nadzieję że nowy przewodniczący wprowadzi wiele dobrego w fanklubie!

LXIV Spotkanie TISW

TISW
0

15 marca 2014 roku odbędzie się LXIV Spotkanie TISW. Tym razem spotkanie będzie o tyle ważne, że dokonujemy wyborów na nowego prezesa TISW, jako że dotychczasowy prezes Ryba postanowił złożyć rezygnację i nie ubiegać się o reelekcję. Spotykamy się o godzinie 13:00 w klubie "Kameleon", znajdującym się na ul. Tuwima 9. Dla tych, którzy nie wiedzą, jak trafić, będzie spotkanie o 12:45 pod pomnikiem Piłsudskiego na Placu Rapackiego.

A w programie:
-wybory prezesa TISW
-plany wyjazdowe fanklubu, w tym na Pyrkon 2014
-"Kanon Star Wars" - dyskusja na zawsze najbardziej palący fandom temat
-rozmowy o 6 sezonie The Clone Wars

Zapraszamy serdecznie!

LXXXII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

Rzeszowska Akademia Mocy
3

W najbliższą sobotę (15.03.2014 r.) odbędzie się kolejne rzeszowskie spotkanie fanów Star Wars. Zapraszamy na godzinę 16.00 do Wojewódzkiego Domu Kultury przy ul. Okrzei 7, na II piętro, do sali audiowizualnej.
W programie m.in.:
- nowinki;
- gry Star Wars (m.in.: TabuWars);
- starwarsowe rozmowy i nie tylko!

Serdecznie zapraszamy!

Temat na forum

Marcowe spotkanie Leszczyńskiego Fanklubu Star Wars

LFSW
1

Dnia 14 marca odbędzie się kolejne spotkanie Leszczyńskiego Fanklubu Star Wars. Zabawę rozpoczynamy o godzinie 16:00 w restauracji Efez mieszczącej się na leszczyńskim rynku. W planach przewidziana jest Moc atrakcji i konkurs wiedzowy z mini nagrodami-upominkami. Poza tym odprawione zostaną zaległe prelekcje o Mandalorianach i Yuuzhan Vongach, a także pokaz gry Star Wars Miniatures dla początkujących. Nie zabraknie również wyczerpujących dyskusji na tematy związane z Epizodem VII i innymi nadchodzącymi projektami Star Wars (patrz serial „Rebelianci”). Magnesem dla przybyłych mogą być również niegwiezdno-wojenne atrakcje, takie jak: dobra klubowa muzyka, smaczny kebab czy nogi Elwiry (ulubionej kelnerki fanklubowiczów).

Zarząd Leszczyńskiego Fanklubu Star Wars chciałby zatem wszystkich fanów z Leszna i okolic serdecznie zaprosić do wspólnego biesiadowania. Przybywajcie i bawcie się razem z nami w Gwiezdne Wojny!

Temat na forum
facebook.com/starwarsleszno

62. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

SKFSW
0

Kolejne, bardzo wiosenne, spotkanie dla fanów Star Wars w Krakowie odbędzie się w najbliższą sobotę (15.03.2014 r.). Start o godz. 14.00, przy Fontannie na Placu Mariackim, a następnie fani udadzą się do lokalu "Na Kotłowem" przy ul. Westerplatte 18 (1. piętro).

"Program:
- "Z mapy" - gdzie spędzić tę wiosnę?
- "Gwiezdna Menażeria" - czego unikać tej wiosny?
- "Gwiezdne Statki" - czym przybędzie wiosna?
- "Bohaterowie Holonetu" - z kim spotkać się tej wiosny?
-"DisneySW" - co po wiośnie?
- "Starwarsowe kalambury" - wspomnienia minionych wiosen SW.

Premierowo również wysłannik Jedi Order wprowadzi nas w tajniki zaprojektowanej przez nich gry.

Na tym nie poprzestaniemy, a reszta wyjdzie w trakcie spotkania!"

Temat na Forum
Strona Spotkań Krakowskich Fanów Star Wars na Bastionie

Krakowscy fani na Facebooku

CXXV spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

Wrocławski Fanklub SW
0W przyszłą sobotę, to jest 15.03.2014 r. zapraszamy na kolejne spotkanie wrocławskich fanów Star Wars. Spotykamy się tradycyjnie o 11.45 pod Empikiem w Rynku po czym udajemy się do lokalu Globetrotter przy ul. Garbary 5. A w programie m. in.

- konkurs SW z nagrodami
- znamy pełną obsadę Rebeliantów. Opinie i nadzieje wobec jedynego projektu SW na nadchodzący rok.

- koniec TCW. Moraband, studnia midichlorianów, kapelusznika wizja rozkazu 66 i inne kontrowersje sezonu szóstego oraz podsumowanie całego projektu.

Oraz tradycyjnie polityka, kinematografia, wszystko, nic i piwo.

XLII Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint"

Centerpoint
0

Otrzymaliśmy wieści o kolejnym warszawskim spotkaniu fanów Gwiezdnych Wojen, które odbędzie się w najbliższy weekend. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

W pierwszy weekend marca zapraszamy wszystkich na XLII Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Odbędzie się ono w najbliższą sobotę 8 marca od godziny 16:00. Miejscem jak zawsze będzie Służewski Dom Kultury.

W programie przewidziano:
- przedstawienie i omówienie aktualności ze świata Star Wars
- wygłoszenie prezentacji pt. "Wielka Armia Klonów-Wielka Zbrodnia Republiki" przez Candareusa
- rozgrywki w SW: X-Wing
- wiele ciekawych rozmów o Gwiezdnych Wojnach, w szczególności o przyszłości pod skrzydłami Disneya.

Zbieramy się o 15:45 przed wejściem do centrum handlowego LAND (zaznaczona dokładna lokalizacja), skąd udamy się do właściwego miejsca spotkania. Tradycyjnie prosimy wszystkich o punktualność, a osoby które będą wolały wybrać się bezpośrednio do Służewskiego Domu Kultury powinny zapoznać się z jego lokalizacją.

W razie pytań odsyłamy na forum. Do zobaczenia!

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.