TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Ofensywa Wiosenna Łódzkiego Fanklubu Star Wars

2014-03-26 10:48:18 Łódzki Fanklub SW


Stało się. Zima odeszła i skończyły się wymówki. Czas na zdecydowane działania. Czas na Ofensywę Wiosenną Łódzkiego Fanklubu Star Wars! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników uniwersum osadzonego dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Atrakcji nie powinno zabraknąć, a nieziemska zabawa w wiosennej atmosferze jest gwarantowana znakiem jakości Koorivara. Tak więc niechaj wszyscy fani SW z Łodzi i okolic, a także Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, rezerwują sobie wolne popołudnie 5 kwietnia 2014 r. Widzimy się jak zawsze w Łódzkim Domu Kultury.

Nie zwlekajcie więcej, przyjdźcie, zobaczcie, zabawcie się, przeżyjcie to i zostańcie z nami. Wszak: It’s a trap. Nie ukrywamy tego, że nasza impreza to pułapka, ponieważ próbujemy wyłowić nowych członków ŁFSW. Ale nie ma lepszej pułapki, niż taka w którą tak przyjemnie się wpada jak sieć pozytywnie zakręconych miłośników sci-fi. Jeżeli macie znajomych, którzy mają fioła na punkcie SW, to też dajcie im cynk o naszej Ofensywie, a najlepiej zróbcie im prezent i zabierzcie ich ze sobą 5 kwietnia do ŁDKu. Niech Moc Będzie z Wami


KOMENTARZE (0)

Fandom

91. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

2014-03-19 19:14:24 Łódzki Fanklub SW

Łódzki Fanklub Star Wars zaprasza na 91 spotkanie miłośników Gwiezdnych wojen, które odbędzie się już 22 marca w sali 408 Łódzkiego Domu Kultury. Możecie liczyć na radośnie i kreatywnie spędzony czas, interesujące rozmowy o Gwiezdnych wojnach, a także mnóstwo innych atrakcji, wśród których znalazły się:

  • Hipotetyczne scenariusze Ep VII oraz dyskusja nt nowych "wieści";
  • Zbliża się kolejna Ofensywa;
  • Pojedynki na miecze świetle, rozpoczynamy naukę;
  • Nauka i rozgrywki SW LCG i X-winga.

Optymalną trasę dojazdu do Łódzkiego Domu Kultury najlepiej sprawdzić na stronie jakdojade.pl.
Spotkanie rozpoczynamy o 15. Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!
KOMENTARZE (0)

Fandom

Nowy prezes

2014-03-17 15:33:17 TISW

Wiadomość z odległego Torunia:

Po wielu latach służby na stanowisku wodza Imperium Michał "Ryba" Rybicki postanowił zrzec się funkcji. Wywyłało to niemałe poruszenie w szeregach fanklubu. Mimo to z cienia wyłoniło się dwóch kandydatów do obięcia stanowiska pozostawionego przez dawnego prezesa. Byli to Paweł "Dragon" Dobierski, oraz Konrad "Vergesson" Sadowski. Doszło między nimi do zaciekłej walki o władzę. I tak po męczącej kampani nowym Prezesem fanklubu został:

Paweł "Dragon" Dobierski
Serdecznie gratulujemy wyboru! I mamy nadzieję że nowy przewodniczący wprowadzi wiele dobrego w fanklubie!


KOMENTARZE (16)

Fandom

LXIV Spotkanie TISW

2014-03-13 00:18:30 TISW

15 marca 2014 roku odbędzie się LXIV Spotkanie TISW. Tym razem spotkanie będzie o tyle ważne, że dokonujemy wyborów na nowego prezesa TISW, jako że dotychczasowy prezes Ryba postanowił złożyć rezygnację i nie ubiegać się o reelekcję. Spotykamy się o godzinie 13:00 w klubie "Kameleon", znajdującym się na ul. Tuwima 9. Dla tych, którzy nie wiedzą, jak trafić, będzie spotkanie o 12:45 pod pomnikiem Piłsudskiego na Placu Rapackiego.

A w programie:
-wybory prezesa TISW
-plany wyjazdowe fanklubu, w tym na Pyrkon 2014
-"Kanon Star Wars" - dyskusja na zawsze najbardziej palący fandom temat
-rozmowy o 6 sezonie The Clone Wars

Zapraszamy serdecznie!


KOMENTARZE (0)

Fandom

LXXXII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2014-03-12 21:24:56 Rzeszowska Akademia Mocy

W najbliższą sobotę (15.03.2014 r.) odbędzie się kolejne rzeszowskie spotkanie fanów Star Wars. Zapraszamy na godzinę 16.00 do Wojewódzkiego Domu Kultury przy ul. Okrzei 7, na II piętro, do sali audiowizualnej.
W programie m.in.:
- nowinki;
- gry Star Wars (m.in.: TabuWars);
- starwarsowe rozmowy i nie tylko!

Serdecznie zapraszamy!

Temat na forum
KOMENTARZE (3)

Fandom

Marcowe spotkanie Leszczyńskiego Fanklubu Star Wars

2014-03-11 22:18:30 LFSW

Dnia 14 marca odbędzie się kolejne spotkanie Leszczyńskiego Fanklubu Star Wars. Zabawę rozpoczynamy o godzinie 16:00 w restauracji Efez mieszczącej się na leszczyńskim rynku. W planach przewidziana jest Moc atrakcji i konkurs wiedzowy z mini nagrodami-upominkami. Poza tym odprawione zostaną zaległe prelekcje o Mandalorianach i Yuuzhan Vongach, a także pokaz gry Star Wars Miniatures dla początkujących. Nie zabraknie również wyczerpujących dyskusji na tematy związane z Epizodem VII i innymi nadchodzącymi projektami Star Wars (patrz serial „Rebelianci”). Magnesem dla przybyłych mogą być również niegwiezdno-wojenne atrakcje, takie jak: dobra klubowa muzyka, smaczny kebab czy nogi Elwiry (ulubionej kelnerki fanklubowiczów).

Zarząd Leszczyńskiego Fanklubu Star Wars chciałby zatem wszystkich fanów z Leszna i okolic serdecznie zaprosić do wspólnego biesiadowania. Przybywajcie i bawcie się razem z nami w Gwiezdne Wojny!

Temat na forum
facebook.com/starwarsleszno
KOMENTARZE (1)

Fandom

62. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

2014-03-11 12:11:27 SKFSW

Kolejne, bardzo wiosenne, spotkanie dla fanów Star Wars w Krakowie odbędzie się w najbliższą sobotę (15.03.2014 r.). Start o godz. 14.00, przy Fontannie na Placu Mariackim, a następnie fani udadzą się do lokalu "Na Kotłowem" przy ul. Westerplatte 18 (1. piętro).

"Program:
- "Z mapy" - gdzie spędzić tę wiosnę?
- "Gwiezdna Menażeria" - czego unikać tej wiosny?
- "Gwiezdne Statki" - czym przybędzie wiosna?
- "Bohaterowie Holonetu" - z kim spotkać się tej wiosny?
-"DisneySW" - co po wiośnie?
- "Starwarsowe kalambury" - wspomnienia minionych wiosen SW.

Premierowo również wysłannik Jedi Order wprowadzi nas w tajniki zaprojektowanej przez nich gry.

Na tym nie poprzestaniemy, a reszta wyjdzie w trakcie spotkania!"

Temat na Forum
Strona Spotkań Krakowskich Fanów Star Wars na Bastionie

Krakowscy fani na Facebooku
KOMENTARZE (0)

Fandom

CXXV spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2014-03-06 14:12:07 Wrocławski Fanklub SWW przyszłą sobotę, to jest 15.03.2014 r. zapraszamy na kolejne spotkanie wrocławskich fanów Star Wars. Spotykamy się tradycyjnie o 11.45 pod Empikiem w Rynku po czym udajemy się do lokalu Globetrotter przy ul. Garbary 5. A w programie m. in.

- konkurs SW z nagrodami
- znamy pełną obsadę Rebeliantów. Opinie i nadzieje wobec jedynego projektu SW na nadchodzący rok.

- koniec TCW. Moraband, studnia midichlorianów, kapelusznika wizja rozkazu 66 i inne kontrowersje sezonu szóstego oraz podsumowanie całego projektu.

Oraz tradycyjnie polityka, kinematografia, wszystko, nic i piwo.


KOMENTARZE (0)

Fandom

XLII Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint"

2014-03-05 21:17:04 Centerpoint

Otrzymaliśmy wieści o kolejnym warszawskim spotkaniu fanów Gwiezdnych Wojen, które odbędzie się w najbliższy weekend. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

W pierwszy weekend marca zapraszamy wszystkich na XLII Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Odbędzie się ono w najbliższą sobotę 8 marca od godziny 16:00. Miejscem jak zawsze będzie Służewski Dom Kultury.

W programie przewidziano:
- przedstawienie i omówienie aktualności ze świata Star Wars
- wygłoszenie prezentacji pt. "Wielka Armia Klonów-Wielka Zbrodnia Republiki" przez Candareusa
- rozgrywki w SW: X-Wing
- wiele ciekawych rozmów o Gwiezdnych Wojnach, w szczególności o przyszłości pod skrzydłami Disneya.

Zbieramy się o 15:45 przed wejściem do centrum handlowego LAND (zaznaczona dokładna lokalizacja), skąd udamy się do właściwego miejsca spotkania. Tradycyjnie prosimy wszystkich o punktualność, a osoby które będą wolały wybrać się bezpośrednio do Służewskiego Domu Kultury powinny zapoznać się z jego lokalizacją.

W razie pytań odsyłamy na forum. Do zobaczenia!

KOMENTARZE (0)
Loading..