TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

96. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

2014-06-24 21:44:39 Łódzki Fanklub SW

Łódzki Fanklub Star Wars zaprasza na 96 spotkanie miłośników Gwiezdnych wojen, które odbędzie się już 28 czerwca w sali 408 Łódzkiego Domu Kultury. Możecie liczyć na radośnie i kreatywnie spędzony czas, interesujące rozmowy o Gwiezdnych wojnach, a także mnóstwo innych atrakcji:

 • Nauka gry w Star Wars LCG + rozgrywka by Avdima
 • Jasna Strona vs Ciemna Strona Mocy - dyskusja by Bane
 • X-wing, Sabbac, Pazaak, Wilkołaki, Kalambury, Tabu i wiele innych;
 • W wypadku ładnej pogody przewidujemy przeniesienie części spotkania na dwór.


Optymalną trasę dojazdu do Łódzkiego Domu Kultury najlepiej sprawdzić na stronie jakdojade.pl.

Spotkanie rozpoczynamy o 15:30. Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!
KOMENTARZE (1)

Fandom

Zapowiedź Polconu 2014

2014-06-23 15:19:37 Polcon

Coraz większymi krokami zbliża się kolejna edycja ogólnopolskiego konwentu Polcon, który w tym roku odbędzie się w Bielsku-Białej w budynkach Wyższej Szkoły Administracji w dniach od 4 do 7 września.

Wszystkich chętnych informujemy, że można już się akredytować, dzięki czemu można uzyskać wejściówkę na imprezę w cenie 60 zł a przy tym ominąc zbędne kolejki. Akredytując się online uczestnicy dodatkowo otrzymują pierwszeństwo w otrzymaniu antologii opowiadań nominowanych do Nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz innych niespodzianek. Proces zapisu jest bardzo prosty i można go przeprowadzić w tym miejscu.

Osoby, które są chętne pomóc bezpośrednio w działaniach organizacyjnych oraz zobaczyć jak organizacja takiej imprezy wygląda od kuchni mogą się zgłosić w tym miejscu. Wolontariusze mogą korzystać z wielu udogodnień m.in. oryginalnych koszulek, epickiego afterparty, przeszkolenia, zniżek oraz konkursów.

Wszyscy chętni współtworzyć program tegorocznego Polconu mogą w tym miejscu zgłosić swoją prelekcję, warsztat czy też konkurs spełniający jedno z podanych kryteriów tematycznych: literatura, gry, komiks, film, nauki popularne, hobby i pasje. Aby to zrobić należy wypełnić formularz znajdujący się w tym miejscu.

Poniżej zamieszczamy jeszcze najnowszy filmik od organizatorów:Najważniejsze informacje o imprezie:
Termin: 4-7 września 2014
Miejsce: budynkih Wyższej Szkoły Administracji, Bielsko-Biała
Wstęp: więcej informacji tutaj
Noclegi: tutaj
Oficjalna strona: http://2014.polcon.pl/

KOMENTARZE (1)

Fandom

LXXXV Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2014-06-23 07:54:10 Rzeszowska Akademia Mocy

W najbliższą sobotę (28.06.2014 r.) odbędzie się kolejne rzeszowskie spotkanie fanów Star Wars. Spotkamy się o godzinie 16.00 przy studni na rzeszowskim rynku. Odczekamy kilka minut na spóźnialskich, a następnie udamy się do jednego z pobliskich lokali. Program obejmuje przede wszystkim rozmowy na wszelakie tematy związane z Gwiezdnymi Wojnami (i jak zawsze także przeróżne inne). Jeśli znajdą się chętni, to może zagramy w coś starwarsowego.

Serdecznie zapraszamy!

Temat na Forum


KOMENTARZE (4)

Fandom

LXVII Spotkanie TISW

2014-06-19 13:22:16 TISW

Już w najbliższą sobotę odbędzie się LXVII spotkanie fanów Star Wars z Torunia i okolic. Tym razem tradycyjnie, jak to w czerwcu widzimy się przy Martówce, gdzie odbędzie się pyszny grill (chyba, że moc w postaci pogody nam przeszkodzi). Wcześniej jednak zbiórka przy pomniku Piłsudskiego o 12:45. Na miejscu czekać nas będzie wiele atrakcji. Między innymi:

 • rozmowy o epizodzie VII, czyli jak Sokół Millennium zaatakował Hana Solo
 • konkurs wiedzy z The Clone Wars z atrakcyjnymi nagrodami, podejście drugie
 • kiełbaski z grilla
 • zatwierdzenie ostatecznej wersji statutu stowarzyszenia
 • portfolio fanklubu, czyli zdjęcia na stacji kosmicznej
 • StarForce 2014, tak tak zdradzimy wam kilka szczegółów


 • Zapraszamy wszystkich chętnych!  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  CXVIII spotkanie wrocławskich fanów Star Wars - UPDATE

  2014-06-09 21:25:59 Wrocławski Fanklub SW  Ponieważ czerwcowe spotkanie nie doszło do skutku z powodu niepewnej pogody, zapraszamy na plenerowe ognisko w Lesie Osobowickim tym razem w pierwszą sobotę miesiąca, to znaczy 5 lipca. . Zaczynamy koło godz. 15.00 w tym samym miejscu, co ostatnimi laty, czyli TU i bawimy się do świtu.

  Sami troszczymy się o piwo, wurst i coś do siedzenia/przetrwania nocy w dziczy. Fanklub dostarcza musztardę i keczup. Prośba do zmotoryzowanych: dodatkowe leżaczki i baniak źródlanki mile widziane.

  A tak bawiliśmy się w zeszłym roku:  Oprócz opiekania kiełbas i siebie w letnim upale, będziemy kręcić trzecią odsłonę naszego amatorskiego horroru "Wrocławskiej masakry siekierką o napędzie trzonkowym". Jakieś akcesoria również się przydadzą.

  Dla przypomnienia poprzedni epizod:  Poniżej zaktualizowane zeszłoroczne wskazówki dojazdowe:

  Przystanek docelowy - Las Osobowicki. Jest to przystanek Na Żądanie, więc nie zapomnijcie użyć przycisku STOP w autobusie zaraz po przystanku Lipska.

  I.

  Trasa Plac Grunwaldzki-Las

  II.

  Trasa Leśnica-Las.

  III.

  Trasa Nowy Dwór-Las.

  IV.

  Trasa Dworzec Główny PKP-Las (dla osób spoza Wrocławia)

  * Gdy już wysiądziecie na odpowiednim przystanku, musicie iść prosto, czyli dalej tak, jakbyście jechali autobusem.

  *Po prawej nasz przystanek, a w oddali, po lewej stronie, widać przystanek powrotny.  *Idziemy i idziemy i na swej drodze spotkacie mostek, przez który trzeba przejść:  *Gdy dojdziecie do leśnego znaku, skręcacie w LEWĄ odnogę, a następnie jeszcze kilkaset metrów w głąb lasu i koniec podróży!  *Jeśli zaś chodzi o powrót, trzeba po prostu dotrzeć tą samą drogą, jaką się przyszło, na przystanek w przeciwną stronę widoczny na pierwszym zdjęciu. Ostatni autobus 118 odjeżdża o 23:31, z tym że po przystanku Bezpieczna obiera on kierunek na zajezdnię przy ulicy Obornickiej. A pierwszy 118 w niedzielę jest o 6:13 i kolejny o 7:07. Natomiast nocny 257 jest o 23:43, 1:43, 2:43, 3:43 i 4:43 (zjazd do zajezdni przy ul. Obornickiej po przystanku Broniewskiego).

  Jakby któryś ze studentów chciał się wykręcać zasłaniając sesją, przypomnijmy zasadę, że kto symuluje naukę zamiast się z nami bawić i tak nie zdaje :D W przypadku niesprzyjającej pogody termin może ulec zmianie, więc trzymajcie rękę na pulsie i do zobaczenia.


  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  121. spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars

  2014-06-04 22:13:56 BFSW

  Już w najbliższą sobotę, czyli 7. czerwca, odbędzie się 121. spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars. Będzie miało ono miejsce jak zwykle w MDK-u nr 4 przy ulicy Dworcowej 82. Zaczynamy o godzinie 16:00, aczkolwiek miło byłoby spotkać się już wcześniej, ponieważ salka jest nasza od godziny 15:00.

  Gdyby padło pytanie czym będziemy się na tym spotkaniu zajmować, odpowiedzielibyśmy „Gwiezdnymi wojnami”... Sama prawda! Przekonajcie się sami.

  Zapraszamy!
  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  95. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

  2014-06-03 17:01:12 Łódzki Fanklub SW

  Łódzki Fanklub Star Wars zaprasza na 95 spotkanie miłośników Gwiezdnych wojen, które odbędzie się już 7 czerwca w sali 408 Łódzkiego Domu Kultury. Możecie liczyć na radośnie i kreatywnie spędzony czas, interesujące rozmowy o Gwiezdnych wojnach, a także mnóstwo innych atrakcji:

  • Z mroku dziejów – prelekcja o powstaniu zakonu Je’daii ;
  • Nigdy nie mów mi o szansach! – one shot RPG by CodiX;
  • X-wing, SW LCG Sabbac, Pazaak, Wilkołaki, Kalambury, Tabu i wiele innych;
  • W wypadku ładnej pogody przewidujemy przeniesienie części spotkania na dwór.


  Optymalną trasę dojazdu do Łódzkiego Domu Kultury najlepiej sprawdzić na stronie jakdojade.pl.

  Spotkanie rozpoczynamy o 15:30. Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!
  KOMENTARZE (0)
  Loading..