TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Program Celebration Anaheim

2015-03-24 21:36:55Wielokrotnie pisaliśmy już na temat nadchodzącego konwentu Celebration Anaheim, przypomnijmy, że impreza odbędzie się w Anahiem w Kalifornii w dniach 16-19 kwietnia. A bilet na czterodniową imprezę kosztuje 140$.

Do tej pory zapowiedziano na konwencie moc atrakcji, takich jak premiera Zemsty Sithów w 3D, II sezonu Rebeliantów czy spotkania z wieloma znanymi nam osobami (news, news). Warto przypomnieć, że wśród zapowiedzianych gości są m.in. aktorzy z klasycznej trylogii (Mark Hamill, Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Ian McDiarmid, czy Jeremy Bulloch), przedstawiciele prequeli (Ray Park, Amy Allen, Daniel Logan. Orli Shosan), twórcy seriali animowanych (Dave Filoni, James Arnold Taylor, Ashley Eckstein, Taylor Grey, Vanessa Marshall) oraz osoby stojące za Epizodem VII (J.J. Abrams i Kathleen Kennedy) - a nie wszystkich wymieniamy.

Najważniejszą informacja, która pojawiła się dziś w związku z konwentem, jest program imprezy. Mimo iż nie jest on jeszcze kompletny, to już został opublikowany - można zobaczyć jakie atrakcje dokładnie na nim będą, a jeśli się wybieracie to również rozplanować sobie pobyt. Program znajduje się w tym miejscu.


KOMENTARZE (4)

Fandom

XCII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2015-03-19 22:16:17 Rzeszowska Akademia Mocy


W najbliższą sobotę (21.03.2015 r.) odbędzie się kolejne rzeszowskie spotkanie fanów Star Wars. Spotkamy się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącym się przy ul. Okrzei 7 o godzinie 16.00 w sali audiowizualnej, na II piętrze.
Serdecznie zapraszamy!

Temat na Forum
KOMENTARZE (0)

Fandom

108. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

2015-03-19 18:53:20 Łódzki Fanklub SW

Łódzki Fanklub Star Wars zaprasza na 108. spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen. Wszystko rozpocznie się jak zwykle o 15.00, 21 marca w sali 408 Łódzkiego Domu Kultury.

Pierwszy dzień wiosny świętujemy z rozmachem!
Zaczniemy od czegoś bardzo starwarsowego (by Roan)
Podtrzymamy tradycję i pogramy w X-winga (by Nild)
Przy sprzyjającej pogodzie opuścimy zimne mury i pogramy w grę (by Nelani)

Optymalną trasę dojazdu do Łódzkiego Domu Kultury najlepiej sprawdzić na stronie jakdojade.pl.

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!
KOMENTARZE (0)

Fandom

136. spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2015-03-16 09:00:09 Wrocławski fanklub SW
Jako iż po raz kolejny zbliża się trzecia sobota miesiąca, zapraszamy Was wszystkich na kolejną Imperiadę, tym razem z numerkiem 136. Spotykamy się 21 marca o godzinie 12 w pubie "Motyla Noga", który ostatnio bardzo miło na ugościł. A jak jest Imperiada, to jest i program:

- wspólne pisanie scenariusza VII Epizodu

- jajeczny konkurs w klimatach gwiezdnowojennych

- pokaz reklam o tematyce Star Wars – start godzina 14:00

Dodatkowo, jeśli macie jakiekolwiek gadżety związane z SW, to przynieście i udostępnijcie do wspólnej wystawki dla ludzi, którzy będą chcieli pojawić się u nas po raz pierwszy. Zapraszamy serdecznie!
KOMENTARZE (0)

Fandom

122. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2015-03-13 19:27:25 Gunfan

Siemson. Co tym razem szykujemy? Otóż zmiany, zmiany. Widzimy się w nowym lokalu, czyli w znanej skądinąd bywalcom spotkań "Cybermachinie" przy ulicy Damrota 6 w Katowicach. Start też o innej godzinie, niż zwykle, bo 2h później: 16:00 (sobota, 28 marca). Dzieje się, wszystko się zmienia, Moc w ciągłym ruchu jest i takie tam bebły.

"Cybermachina" to pub, a nie jadłodajnia, więc obiadek zjedzcie wcześniej w domach, żebyście potem głodni nie byli. Na miejscu spożyć będziecie mogli co najwyżej strawę duchową (czyli podyskutować z innymi fanami), lub ewentualnie piwo/drinka. Dodatkowa atrakcja to oczywiście dostępny na miejscu sprzęt do grania, czyli po prostu konsole. Też w sumie mogą dostarczyć duchowych uniesień.

W planach dyskusje o szeroko pojętych Star Wars (Rebels, Rogue One, Ep. VII) i innych markach naszego ukochanego Disneya (Avengers, Daredevil), a także o wszelkiej innej fantastyce, komiksach, grach i wszystkim, co bliskie sercu nerda. Jeżeli jesteś fanem SW (lub całej wspomnianej reszty), albo chcesz nim zostać, albo po prostu chcesz nas poznać i spędzić sensownie sobotni wieczór, to wpadaj. Jesteśmy fajni. Serio.

Zapraszamy!


Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (0)

Fandom

130. spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars

2015-03-05 21:32:20 BFSW

Rozpoczął się marzec, a to znak, że czas na spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars! W tym miesiącu wracamy do tradycji „pierwszej soboty”, więc już za parę dni, siódmego, odbędzie się nasze 130. spotkanie. Zaczynamy o 16:00 (salka od 15) w MDK-u nr 4 przy ulicy Dworcowej 82.

W planach:
  • omówienie nadchodzących urodzin i koszulek
  • burza mózgów na temat strony internetowej
  • coś
  • SW Miniatures na żywo, o ile dopisze pogoda Emotikon grin


Zapraszamy!
KOMENTARZE (3)

Fandom

107. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

2015-03-04 20:31:44 Łódzki Fanklub SW

Łódzki Fanklub Star Wars zaprasza na 107. spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen. Wszystko rozpocznie się jak zwykle o 15.00, 7 marca w sali 408 Łódzkiego Domu Kultury.

Tym razem w związku z Łódzkim Portem Gier zapraszamy wszystkich na starwarsowe granie. Zapraszamy szczególnie osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w rozgrywce X-winga.
Optymalną trasę dojazdu do Łódzkiego Domu Kultury najlepiej sprawdzić na stronie jakdojade.pl.

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!
KOMENTARZE (0)
Loading..