TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

XCVI Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2015-07-24 18:53:50 Rzeszowska Akademia Mocy


W najbliższą sobotę (25.07.2015 r.) odbędzie się kolejne rzeszowskie spotkanie fanów Star Wars. Spotkamy się w pubie K20 mieszczącym się przy ul. Kopernika 4, o godzinie 17.00.


Serdecznie zapraszamy!
KOMENTARZE (7)

Fandom

Polscy fani chcą wcześniejszej premiery "Przebudzenia Mocy"

2015-07-23 20:00:50 Facebook

Premiera "Przebudzenia Mocy", czyli najnowszej części "Gwiezdnych Wojen", niemal na całym świecie nastąpi 18 grudnia 2015 roku. Niestety nasz kraj jest aktualnie JEDYNYM europejskim państwem, w którym to na premierę najnowszego Epizodu musimy czekać aż do 25 grudnia. Pomimo faktu, że jest to okres świąteczny i wolny od szkoły/pracy/itp., to bardzo duża część fanów nie mogła siedzieć bezczynnie i postanowiła zorganizować wspólną akcję.

Celem tej akcji jest "przyśpieszenie" polskiej premiery tak, aby odbyła się tydzień wcześniej. Akcja została zapoczątkowana na Facebooku, gdzie do utworzonego wydarzenia zrzeszającego fanów w ciągu niecałych 24 godzin zapisało się ponad 700 osób!

W tym miejscu można znaleźć wydarzenie na Facebooku. Warto się tam zapisać, jeśli popiera się akcję, a także dlatego, że najświeższe informacje będą właśnie tam publikowane.

Dla osób korzystających z serwisów społecznościowych przyda się oficjalny hasztag akcji, czyli #WeWantEarlyAwakens. Używajcie go śmiało i bez obaw.

Komu jeszcze mało to warto "wykopać" informację o akcji w serwisie Wykop, którą można znaleźć w tym miejscu.

Temat na forum
KOMENTARZE (23)

Fandom

114. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

2015-07-15 09:44:49 Łódzki Fanklub SW

Łódzki Fanklub Star Wars zaprasza na 114. spotkanie miłośników Gwiezdnych Wojen, które odbędzie się już 18 lipca w sali 408 Łódzkiego Domu Kultury przy ulicy Traugutta 18 o godzinie 15:00.

Wśród licznych atrakcji znajdziecie między innymi:
  • Materiał zza kulis Epizodu VII - dyskusja
  • Od zaplecza: Sokół Millenium - Nild
  • Armada - kolejne rozgrywki!

Dla chętnych także rozgrywki X-winga oraz inne gry i zabawy.
Optymalną trasę dojazdu do Łódzkiego Domu Kultury najlepiej sprawdzić na stronie jakdojade.pl

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!
KOMENTARZE (0)

Fandom

CXL spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2015-07-11 20:33:54 Wrocławski fanklub SW

Żeby tradycji stało się zadość, w miesiącach wakacyjnych opuszczamy lokale i na Imperiady wybieramy się na łono natury. Nie ma co prawda morza, piasku, zimnych drinków, ale jeśli chcecie spędzić miło wieczór w towarzystwie fanów Gwiezdnych Wojen pod gwiazdami i przy ognisku – zapraszamy na jedyną taką okazję w roku :)

Lipcową Imperiadę organizujemy, jak również w latach poprzednich, we wrocławskim Lesie Osobowickim, w sobotę 18 lipca, zaczynamy o godzinie 15:00. Dokładna instrukcja dotycząca miejsca i dojazdu znajduje się na końcu newsa.

Ognisko zaczynamy o godzinie 15:00, pierwszym punktem programu jest przeczesywanie lasu, przedzieranie się przez pełne niebezpieczeństw zarośla w poszukiwaniu…drewna na ognisko – ten punkt programu jest obowiązkowy dla wszystkich. Niestety sprawności za rozpalanie ognia nie rozdajemy, ale zyskać można lans i wieczną wdzięczność prezesów :) Ognisko zazwyczaj trwa do upadłego, najwytrwalsi wracają do domu dopiero nad ranem dnia następnego; nic nie stoi na przeszkodzie zabrania ze sobą namiotu i przenocowaniem – wybór należy do Was.

Coś na ząb do upieczenia na ognisku oraz popicia każdy przynosi we własnym zakresie, fanklub zapewnia dla wszystkich wodę, talerzyki, sztućce, ketchup i musztardę.

Na wypad do lasu warto zaopatrzyć się w spray przeciw komarom, ciepłe ubranie, coś przeciwdeszczowego gdyż nigdy nie wiadomo co nas zaskoczy. Ci z was którzy zamierzają wybrać się na ognisko samochodem mogą pomyśleć również o zabraniu leżaków/krzeseł składanych, kocy, karimat itp. a tym którzy na ognisko będą docierać autobusem przyda się latarka (albo miecz świetlny ;) )

Na trasie z Lasu Osobowickiego kursuje autobus nocny 257, którym będziecie mogli się dostać m. in. do centrum. Odjazdy: 00:38; 2:38; 3:38.

Ceny biletów:

Linie normalne:

normalny: 3,00 zł

ulgowy: 1,50 zł

Linie pospieszne i nocne:

normalny: 3,20 zł

ulgowy: 1,60 zł

Bilety czasowe 30 min, wszystkie linie:

normalny: 3,00 zł

ulgowy: 1,50 zł

Bilety czasowe 60 min, wszystkie linie:

normalny: 4,40 zł

ulgowy: 2,20 zł

Bilety można nabyć w automatach znajdujących się na niektórych większych przystankach lub w każdym autobusie oraz tramwaju z tym, że w tramwajach i autobusach za bilety płaci się tylko kartą płatniczą. Na tramwaj i autobus obowiązuje taki sam bilet.

.Wskazówki dotarcia na miejsce:

1. Trasa Plac Grunwaldzki- Las.

2. Trasa Leśnica-Las.

3. Trasa Nowy Dwór- Las.

4. Trasa Dworzec PKP-Las.

5. Trasa Oporów-Las.

Docelowe miejsce to Las Osobowicki, taką nazwę nosi również przystanek, na którym należy wysiąść z autobusu. Przypominamy, że jest to przystanek „na żądanie”, więc trzeba być czujnym w czasie jazdy i zaraz po przystanku „Lipska” należy wcisnąć „Stop” w autobusie. Ulica nazywa się Osobowicka. Parę metrów dalej po przeciwnej stronie ulicy znajduje się przystanek powrotny.

Gdy już wysiądziecie z autobusu musicie iść dalej prosto, w stronę, w którą pojechał autobus. Jeśli po drodze przechodzić będziecie przez mostek to znaczy, że idziecie dobrą drogą.

Po przejściu przez mostek po prawej stronie zobaczycie tablicę oraz dwie ścieżki, należy wybrać LEWĄ i potem już z górki, idziecie cały czas prosto, aż do polany.WAŻNA INFORMACJA! W PRZYPADKU NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY OGNISKO MOŻE ZOSTAĆ PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN. Aby być na bieżąco śledźcie naszego facebooka lub odwiedzajcie forum, informacja o przeniesieniu może się pojawić najpóźniej w sobotę rano 18 lipca.

Serdecznie zapraszamy!
KOMENTARZE (1)

Fandom

Zapowiedź SkierConu 2015

2015-07-01 15:18:35 SkierCon.pl

Kolejna edycja SkierConu odbędzie się już w dniach 10-12 lipca a cały konwent będzie miał miejsce w budynku Miejskiego Ośrodka Kultura w Skierniewicach (ul. Reymonta 33).
Podobnie jak w poprzednich latach odbędzie się blok Star Wars w którym znajdą się prelekcje i konkursy związane z gwiezdną sagą. Każdy, kto lubi Gwiezdne Wojny znajdzie coś dla siebie.

Dla osób, które chcą zagłębić się w świat Gwiezdnych wojen będą prelekcje z serii Akademia Jedi. Będą to prelekcje wprowadzające w świat Gwiezdnych Wojen mające zainteresować książkami i komiksami z uniwersum gwiezdnej sagi. Dla osób, które interesują się głównie filmami będą różne prelekcje skupiające się na ciekawostkach związanych z filmową sagą.

Ci, którzy w Star Wars osiągnęli poziom mistrza też nie będą się nudzić.Specjalnie dla nich będą prelekcje o legendarnej części uniwersum, a także niezwykłe konkursy, w tym m.in. Konkurs Trójnerdowski, w którym pięcioosobowe drużyny zmierzą się ze sobą w trzech nerdowskich konkurencjach. Różnorodność konkurencji i obecność kart sprawiają, że w tej rozgrywce wszystko może się zmienić w mgnieniu oka.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun SkierConu 2015:


Czas: 10-12 lipca 2015 r.
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach, ul. Reymonta 33
Bilety: 10 zł
Noclegi: Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. chor. Józefa Paczkowskiego w Skierniewicach „Mechanik”, ul. Pomologiczna 15 - bezpłatne
Oficjalna strona: www.skiercon.pl


Temat na forum
KOMENTARZE (4)
Loading..