TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

77. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

2016-01-17 13:46:51 Krakowski Fandom Star Wars

Mamy do przekazania bardzo ważną wiadomość od Krakowskiego Fandomu Star Wars:

77. Oficjalne Spotkanie Fandomu!

Za tydzień czyli 23 stycznia, o godzinie 15:00 spotykamy się w "Zaginionym Świecie" przy ul. Batorego 2.

W programie:
 • -Kalambury,
 • -"Jak brzmią Gwiezdne Wojny"? Krótka rzecz o audio w sadze,
 • -Co nowego? Przegląd ostatnich newsów by Smajlusz,
 • -Prelekcja niespodzianka od Paybacka,
 • -LEGO zestawy Star Wars (rok 2001),
 • -Niespodzianki!

  Przybywajcie tłumnie!

  KOMENTARZE (1)
 • Fandom

  Charytatywne aukcje na rzecz WOŚP

  2016-01-12 21:55:51

  W ubiegłą niedzielę odbył się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w związku z czym na charytatywnym profilu serwisu Allegro pojawiło się wiele aukcji. Wśród nich można znaleźć trzy, które na pewno ucieszą niejednego fana, a wszystko to dzięki wspólnej akcji Eagle Base oraz Polish Garrison do rąk fanów, którzy zechcą wspomóc WOŚP mogą trafić takie rarytasy jak:


  Wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy a przy okazji zdobyć ciekawy gadżet do swojej kolekcji zapraszamy do wzięcia udziału w licytacjach, które potrwają do 26. stycznia. Przypominamy także, że zarówno Eagle Base jak i Polish Garrison można znaleźć na Facebooku.
  KOMENTARZE (2)

  Fandom

  146. spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

  2016-01-09 17:14:36 Wrocławski fanklub SW  Nowy rok, nowy śnieg, nowa Imperiada :D

  Zapraszamy bardzo serdecznie na 146 Imperiadę, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Spotykamy się 16 stycznia od godziny 12:00 w lokalu Motyla Noga przy ulicy Więziennej.

  UWAGA: tym razem przenosimy się do nieco większych podziemi lokalu, aby wspólna zabawa odbywała się w dogodniejszych warunkach. Wejście znajdziecie od strony podwórka.

  Program przedstawia się następująco:

  - podsumowanie roku 2015, czyli co WFGW zdziałał i co planuje dalej

  - to już miesiąc, czyli jak The Force Awakens radzi sobie w Polsce i na świecie

  - przegląd newsów i wiadomości ze świata Star Wars: filmy, gry, książki i komiksy

  - Gwóźdź programu: konkurs cytatowy - 6 filmów, 60 cytatów i szansa na udowodnienie, kto jest największym nerdem WFGW :) - pochodzą z filmów I-VI. Do wygrania atrakcyjne nagrody, tak więc oglądajcie, przybywajcie i wygrywajcie!

  Podczas styczniowego spotkania odbędzie się wyjątkowa zbiórka składek: całość kwoty będzie przeznaczona na rzecz podopiecznego organizacji Mam Marzenie, Witka.

  Witek to 6 letni fan Gwiezdnych Wojen z Gdańska, który marzy o swoim własnym laptopie, aby dzięki niemu móc odkrywać wspaniały świat z odległej galaktyki. Więcej możecie dowiedzieć się o nim tutaj

  Każdy z Was może wesprzeć realizację marzenia Witka, przekazując nawet najmniejszą kwotę na rzecz fundacji. Poniżej znajduje się numer konta, na który możecie przekazać pieniądze:

  32 1050 1445 1000 0090 7227 0177 MAM MARZENIE UL.ŚW.KRZYŻA 7 31-028 KRAKÓW z dopiskiem: Marzenie Witka - laptop Star Wars.


  KOMENTARZE (0)
  Loading..