TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

CVI Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2016-10-24 19:25:40 Rzeszowska Akademia MocyNajbliższe spotkanie dla miłośników Gwiezdnych Wojen z Rzeszowa i okolic odbędzie się już w tę sobotę 29.10.2016 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącym się przy ul. Okrzei 7. Start o godzinie 16.00 w sali audiowizualnej, na II piętrze. W programie m.in. projekcje oraz twórczość fanów.

Zapraszamy!
KOMENTARZE (4)

Fandom

141. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2016-10-19 23:51:12 Gunfan

Ave.

Spotkania październikowego postanowiłem nie robić w ostatni weekend (ten długi), bo niektórzy być może już w sobotę zechcą odwiedzać bliskich na cmentarzach. Więc widzimy się 22 października, oczywiście w nowej lokalizacji Cybermachiny. W światku SW dzieje się obecnie masa rzeczy, jest o czym rozmawiać, więc przyjdźcie poślinić się np. na finalny zwiastun Rogue One.

Zapraszamy!


Czas: 22 października, godz. 16:00
Miejsce: Cybermachina, ul. św. Jana 10, Katowice
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (2)

Fandom

CLV spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2016-10-10 10:06:08 Wrocławski fanklub SW

Zapraszamy serdecznie na najbliższą Imperiadę, która odbędzie się już 15 października. Standardowo spotykamy się w lokalu Motyla Noga o godzinie 12:00.

Poniżej krótka zapowiedż punktów spotkania:

- przegląd nowości z Force Friday, czyli jakie zabawki na nas czekają

- nowe komiksy i książki w zapowiedziach

- testowanie nowego dodatku do Imperium Atakuje - Bespiński Gambit

- Konkurs! - kto zginie, kto przeżyje, czyli wytypuj losy bohaterów Łotra Jeden i wygraj nagrody

Zapraszamy!
KOMENTARZE (6)

Fandom

Imladris 2016 już w ten weekend

2016-10-07 14:17:21 Krakowski Fandom Star Wars

Już dzisiaj startuje nowa, 15. już, edycja konwentu Imladris - Krakowskie Weekendy z Fantastyką. Wszystkich chcących posłuchać i porozmawiać o Star Wars zapraszamy do Krakowa do Gimnazjum nr 2 przy ul. Studenckiej 13 od dzisiaj, 7. października, do niedzieli, 9. października 2016 roku. Poniżej prezentujemy wszystkie gwiezdnowojenne atrakcje tego wydarzenia:

Piątek, 7. października 2016

 • 19:00 - Gwiezdne Wojny okiem fizyka - Tomasz "Toma" Pięta
  Na prelekcji przedstawione zostaną przemyślenia oraz analizy dotyczące urządzeń, które możemy zauważyć podczas oglądania Gwiezdnych wojen, ze szczególnym uwzględnieniem ich techniczno-naukowej podstawy działania. Oprócz wykazania ewidentnych błędów filmowców zostaną zaproponowane realizacje niektórych pomysłów na konstrukcję broni czy pojazdów.

 • 21:00 - Ofensywa Filmowa Disneya - Marcin "smajlush" Przewięźlikowski
  Od czasu przejęcia marki Star Wars 4 lata temu Disney ochoczo zabrał się do pracy i przygotowuje już kilka filmów osadzonych w tym uniwersum. Dowiedzcie się czego możemy się po nich spodziewać!

  Sobota, 8. października 2016

 • 10:00 - W to nie pogramy - o anulowanych grach Star Wars - Paweł "Owen krk" Pawlak
  Prawdopodobnie żadna inna marka nie doczekała się tylu projektów, które nie ujrzały światła dziennego, co Gwiezdne Wojny. Niejednokrotnie były one przecież ukończone! W prezentacji przyjrzę się tym mitycznym produktom od potwierdzonych informacji na ich temat zaczynając, na plotkach kończąc i zweryfikuję, czy jest czego żałować.

  Niedziela, 9. października 2016

 • 14:00 - W co grywał Han Solo - czyli gry w świecie Gwiezdnych Wojen - Alina "Nomi" Bębenek
  Najbardziej popularne gry ze świata Gwiezdnych Wojen, w które grywali m.in. Han Solo czy Lando Calrissian. Poznaj zasady takich gier jak sabak i dejarik, stawki o jakie grano i przy okazji dowiedz się, jak Sokół Millenium dostał się w posiadanie Hana Solo, a na zakończenie sam wciel się w jego rolę i spróbuj swoich sił w karcianej rozgrywce.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (3)
 • Fandom

  III Spotkanie Olsztyńskich Fanów Star Wars

  2016-10-04 20:44:19

  Chcielibyśmy wszystkich zaprosić na trzecie spotkanie fanów Star Wars z Olsztyna i okolic, które odbędzie się o 13:00 w bibliotece Planeta 11 w następną sobotę, 8. października. Poniżej znajdziecie listę zaplanowanych atrakcji.

 • Kalambury, czyli już tradycyjna gra spotkań
 • Reek powie nam kim może być Snoke
 • Wybór logo spotkań
 • Gwiezdne karaoke
 • Luźne rozmowy o Star Wars i nie tylko...

  Do zobaczenia!
  KOMENTARZE (4)
 • Loading..