TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

136. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2016-05-23 20:43:38 Gunfan


Ave.

Późno w tym miesiącu, ale jednak się spotykamy! Dużo się dzieje ostatnio w światku Star Wars, więc przybądźcie wszyscy, by o tym pogadać. Zwłaszcza o nadchodzącym "Rogue One".

Zapraszamy!


Czas: 28 maj, godz. 16:00
Miejsce: Cybermachina, ul. Damrota 6, Katowice
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (1)

Fandom

"Zbuduj i zabierz do domu"

2016-05-20 19:38:51 ToysRUsPolska

Dla rodziców i ich dzieci lubujących się w zabawach klockami LEGO, sieć sklepów z zabawkami Toys’R’Us zorganizowała wydarzenie "Zbuduj i zabierz do domu", w czasie którego dzieci będą mogły zbudować mini model Sokoła Millennium i później zabrać go ze sobą do domu. Akcja eventu trwa w dniach 21-22 maja w stacjonarnych sklepach sieci Toys’R’Us.

Informacja od organizatora:
Odbędzie się ono we wszystkich sklepach Toys"R'Us w godzinach ich otwarcia. Dzieci składać będą minizestaw LEGO Star Wars Millenium Falcon, który jest wyjątkowy, bo niedostępny w sprzedaży. Każdy maluch złożony przez siebie statek kosmiczny dostanie w prezencieTutaj możecie znaleźć lokalizacje najbliższego wam sklepu.
KOMENTARZE (12)

Fandom

CIII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2016-05-18 20:45:39 Rzeszowska Akademia MocyKolejne spotkanie fanów z Rzeszowa i okolic odbędzie się już w najbliższą sobotę 21.05.2016 r. Spotkamy się jak zwykle w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącym się przy ul. Okrzei 7, ale znów wcześniej niż przeważnie - o godzinie 14.00 w sali audiowizualnej, na II piętrze. W programie m.in.: "Przebudzenie mocy" w twórczości fanów i projekcje związane z Gwiezdnymi Wojnami.

Serdecznie zapraszamy!
KOMENTARZE (5)

Fandom

150. spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2016-05-12 09:02:11 Wrocławski fanklub SWJuż za tydzień, w sobotę 21. maja, zapraszamy na jubileuszową, 150. Imperiadę!

Drodzy przyjaciele i towarzysze!

Reptilianie i jedzący knysze!

Ci, którzy z nami jeszcze nie pili

lub budy Krzycha nie spalili.

Z nieskrywaną odrazą i podekscytowaniem

Nieposkromionym snobizmem i politowaniem

Informujemy was o pewnym zdarzeniu,

które pomoże każdemu stworzeniu.

Opary szaleństwa i alkoholowe omamy

Spowodowały, że po raz 150 się spotykamy

Starłorsowy szczyt osiągniemy

i pod stołami się szybko znajdziemy.

Prosimy Was, w żadnym wypadku, nie przyjeżdżajcie do stolnicy dolnegoślunska (dziennik_pokładowy_21052016h1700_51°06'27.8"N_17°01'33.7"E)!

Skontaktuje się z wami wielu dziwnych ludzi pytając co pijecie i ile słodkiego badziewia wszamiecie.

Wejście do lokalu jest zabezpieczone i z pewnością żaden z poniższych #hasłtagów nie zadziała:

#wfgwóda

#huncwotjeden

#dżardżarsith

#youshallnotpass

#kulwa

Wszystkich przyjeżdżających wypraszamy z Wrocławia!

Dla tych, którzy nie są Reptilianami podpowiadamy:

21 maja 2016 r. XXI wiek ziemski

Impressa, ul. Krupnicza 13

50-075 Wrocław

Godzina 17.00

150 spotkanie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen


z głębokim poważaniem

ekipa WFGW
KOMENTARZE (5)

Fandom

Panel o „Łotrze Jeden” na Celebration

2016-05-11 21:26:47ReedPop powoli zaczyna zdradzać szczegóły Celebration Europe 2016. Po Marku Hamillu zapowiedziano dwoje kolejnych gości. Są to: Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilmu, oraz Gareth Edwards, reżyser „Łotra Jeden”. Panel o „Łotrze” odbędzie się w piątek. Na razie szczegółów nie ma, ale spodziewana jest podobna prezentacja filmu, do tej o Epizodzie VII w Anaheim. Więc pewnie zobaczymy kolejny zwiastun. Kto wie, może na chwilę pojawią się tam też i inni goście, czyli członkowie obsady.Konwent odbędzie się w londyńskim ExCel Center w dniach 15-17 lipca 2016.
KOMENTARZE (5)

Fandom

81. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

2016-05-11 20:15:16 Krakowski Fandom Star Wars

Krakowski Fandom Star Wars nadaje:

Zgodnie z zapowiedzią, już w tę sobotę, 14 maja, zapraszamy na 81. Spotkanie Krakowskiego Fandomu Star Wars! Widzimy się po godzinie 15 w Zaginionym Świecie przy ul. Batorego 1 :)
A co w programie?

 • (Nie)trzeźwym okiem KomiXa - przegląd wszystkich nowinek książkowo-komiksowo-planszówkowych!
 • Biotechnologia w służbie wojny - Payback zabierze nas w dalszą drogę po wynalazkach Yuuzhan Vongów. Jakie cuda natury przygotował tym razem?
 • Lego 2005 - Owen przypomni nam czasy dzieciństwa, opowiadając o klockach odwzorowujących wydarzenia z Zemsty Sithów!
 • Puzzle, kolorowanki i inne atrakcje dla najmłodszych fanów!
 • Oldschoolowa niespodzianka od smajlusha!
 • Szalone Kalambury od Nomi!
 • Rozgrywki w X-Wingi, minisy i inne gry planszowe!

  Jak widać, żaden fan Star Wars nie będzie się u nas nudził - zapraszamy dużych, małych, nowicjuszy i nerdów - nie może was zabraknąć! ;)


  Temat na forum.

  Krakowscy Fani na Facebooku.
  KOMENTARZE (1)
 • Fandom

  Celebration wraca do Orlando

  2016-05-04 20:12:55  Do Celebration Europe w Londynie zostało jeszcze trochę czasu, dziś jednak ReedPOP zapowiedział kolejny konwent. Star Wars Celebration 2017 w Orlando. Wracamy do Orange County Convension Center, gdzie odbyły się edycje z lat 2010 i 2012.

  Konwent w USA potrwa cztery dni, od 13 do 16 kwietnia 2017. 25 maja 2016 o godzinie 12:00 czasu lokalnego w Los Angeles ruszy sprzedaż biletów, także VIPowskich.

  Na razie nie wiadomo wiele na temat londyńskiej imprezy, więc w także w przypadku przyszłorocznej edycji przyjdzie nam poczekać na szczegóły. Choć z pewnością będzie to duża impreza i nie zabraknie czegoś związanego z Epizodem VIII.
  KOMENTARZE (4)

  Fandom

  Star Wars Day 2016 [UPDATE]

  2016-05-04 09:40:43


  Jak co roku 4 maja jest dniem szczególnym dla każdego fana Gwiezdnych Wojen na całym świecie, ponieważ to właśnie wtedy my fani mamy swoje święto.

  Nie ma oczywiście lepszego sposobu na świętowanie jak obejrzenie ulubionego filmu z serii, przeczytanie książki czy też komiksu, ale fani są na tyle kreatywnii, że świętują na różne sposoby. Jak chociażby nasz redakcyjny kolega, który postanowił połączyć dwie najlepsze rzeczy na świecie jakimi są ukulele i Gwiezdne Wojny i nagrać piosenkę, którą możecie przesłuchać poniżej:


  Przypominamy także o promocjach gier Star Wars, o których możecie przeczytać w tym miejscu. Warto się tym zainteresować bo można m.in. pograć za darmo w "Battlefronta", dostać bonusy w grze czy też po prostu kupić tanio swoją ulubioną grę w cyfrowej wersji.

  Warto także sprawdzić ofertę cdp.pl, gdzie również znajdziemy przecenione gry zarówno w wersji pudełkowej jak i cyfrowej oraz inn rzeczy takie jak filmy czy figurki. Zainteresowanych odsyłamy w to miejsce.

  Sklep cdp.pl przygotował także ofertę, w której można zakupic figurki i startery do gry Disney Infinity 3.0 z bohaterami Gwiezdnych Wojen z 20% zniżką. Oferta jest ważna do 8 maja a wystarczy w koszyku podczas zamówienia wpisać kod SW-DAY. Produkty objęte promocją znajdziecie tutaj.

  A tutaj miły akcent z okazji dzisiejszego święta:  Dla osób, które chcą nabyć książki w wersji elektronicznej polecamy promocję na stronie Virtualo, gdzie za każdą pozycję z nowego kanonu zapłacimy 10,90. Szczegóły znajdziecie tutaj.

  Osoby, którym nie są obce media społecznościowe takie jak chociażby Facebook czy Twitter przypominamy, że mogą dzisiaj śmiało i bez ograniczeń używać przy swoich wpisach #StarWarsDay, MayThe4thBeWithYou a przede wszystkim #BastionStarWars.

  A Wy jak świętujecie dzisiejsze święto?

  May the 4th Be With You!
  KOMENTARZE (9)
  Loading..