TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

130. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

2016-08-25 10:57:00 Łódzki Fanklub SW

Łódzki Fanklub Star Wars zaprasza na 130. spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars, które odbędzie się już 27 sierpnia w sali 408 Łódzkiego Domu Kultury. Tym razem w programie:

W programie tym razem:
- Gry planszowe od FFG - kto jeszcze o nich nie słyszał? Pokrótce o rozgrywce, zasadach + okazja do zagrania by Nild;
- Niespodzianka by Roan.

Optymalną trasę dojazdu do Łódzkiego Domu Kultury najlepiej sprawdzić na stronie jakdojade.pl.

Spotkanie rozpoczynamy o 15:00. Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!
KOMENTARZE (1)

Fandom

Fan zobaczył „Łotra 1” i umarł

2016-08-24 21:09:47

Tę historię już słyszeliśmy i patrząc na to jak wygląda polityka Lucasfilmu, jeszcze nie raz usłyszymy. W zeszłym roku śledziliśmy kampanię Force for Daniel. Umierający Daniel Fleetwood chciał zobaczyć „Przebudzenie Mocy” przed premierą. Udało mu się. Pod czujnym okiem J.J. Abramsa udało się zorganizować specjalny, domowy pokaz. Daniel nie dożył premiery, ale film zobaczył. Zresztą u Abramsa podobna sytuacja miała także miejsce w przypadku Star Treka. Zbieżność z filmem „Fanboys” Kyle’a Newmana bije po oczach.Teraz doszedł kolejny rozdział. Inny fan, Neil Hanvey przed śmiercią chciał zobaczyć „Łotra 1”. Jego żona Andrea i przyjaciele rozpoczęli kampanię #RogueOneWish. Może nie tak głośną jak w przypadku Daniela, ale skuteczną. Poparł ją między innymi Mark Hamill, ale co najważniejsze dotarła do Lucasfilmu. Gareth Edwards dopilnował, by pokaz się odbył i by dla umierającego fana był to wyjątkowy dzień. Pokaz miał miejsce w sobotę. Wczoraj zaś żona podała informację, że Neil odszedł z tego świata.
KOMENTARZE (13)

Fandom

139. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2016-08-24 14:34:29 Gunfan

Ave.

Zapraszamy na 139 już spotkanie. Tym razem w nowej lokalizacji katowickiej Cybermachiny. W planie - to co zawsze. Moc w procentach. Radosna nerdoza w zacnym gronie, w tym jaranie się najnowszym zwiastunem Rogue One.

Zapraszamy wszystkich bez wyjątku!


Czas: 27 sierpnia, godz. 16:00
Miejsce: Cybermachina, ul. Damrota 6, Katowice
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (1)

Fandom

Letnie spotkanie TISW

2016-08-19 12:48:41 TISW

Toruńskie Imperium Star Wars zaprasza wszytkich fanów na luźne, wakacyjne spotkanie, ze skwierczącym niczym Aldeeran po uderzeniu Gwiazdy Śmierći, grilem w tle. Data: 20.08, godzina 14:00.

Program spotkania jest luźny i obejmuje:
1) rozmowę o Starforce,
2) rozmowę o Rogue One,
3) tematy własne.

Przewidziany jest także czas na odwiedzanie najbliższego pokestopa i łapanie pokemonów. Tak więc serdecznie zapraszamy wszystkich nerdów, geeków i normalsów, którzy w przyjaznej atmosferze mają ochotę spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu.

Jeśli ktoś przyniesie – możemy pograć w plaszówki i karcianki. Jedzenie i napitki we własnym zakresie, postaramy się nie wyżerać za dużo. Spotkamy się na Martówce.KOMENTARZE (1)

Fandom

Relacja ze Star Wars Celebration Europe 2016

2016-08-18 22:48:09

W dniach 15-17 lipca 2016 roku na terenie ExCeL Exhibition Center w Londynie odbyła się kolejna edycja konwentu Star Wars Celebration. Poznaliśmy na niej wiele informacji dotyczących "Łotra 1", trzeciego sezonu Rebeliantów, oraz kolejnych filmów spod znaku "Star Wars". W Lodynie byli także redaktorzy Bastionu Polskich Fanów Star Wars, którzy na bieżąco relacjonowali dla Was najważniejsze punkty programu na łamach naszego serwisu, facebooka i innych mediów społecznościowych. W dniu dzisiejszym zapraszamy także do zapoznania się z naszą relacją z konwentu, którą możecie przeczytać klikając w poniższy link.

RELACJA ZE STAR WARS CELEBRATION EUROPE 2016


KOMENTARZE (3)

Fandom

CLIII spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2016-08-03 13:13:34 Wrocławski fanklub SW

Drodzy fani!

Jako że wakacje w pełni, to dwie rzeczy są pewne: wszyscy w rozjazdach, a WFGW też musi pojechać na zasłużony odpoczynek. Z tego więc powodu powracamy do starej tradycji wyjazdowych spotkań w lecie.

Tym razem padło na miesiąc sierpień, a dokładnie na wyjątkowo drugi tydzień, czyli 13-14 sierpnia. Sierpień dość mocno jest zapchany wszelkimi wyjazdami weekendowymi, tak więc nastąpi mały wyjątek.

Co jednak najważniejsze, szanowny kolega Kon zaprasza nas do swojego rodzinnego miasta, Ząbkowic Śląskich, czyli miasta krzywej wieży, Frankensteina i dobrej zabawy! Razem wyjeżdżamy pociągiem w sobotę rano, zwiedzamy miasto, a wieczorem organizujemy grilla na posesji naszego szanownego gospodarza.

Jednakże, jako że jest to sporo organizacji dla Kona, potrzebujemy jak najszybciej konkretnych deklaracji, kto jedzie. W końcu miejsce trzeba odpowiednio przygotować na nasze przybycie. Dlatego prosimy o jak najszybsze deklarowanie się i dopisywanie w tym temacie na wrocławskim forum

Szanowny Pan Gospodarz prosi o składanie deklaracji do 6 sierpnia.

Informacje na temat konkretnej godziny wyjazdu w sobotę i powrotu w niedzielę pojawią się z czasem. Jak ktoś będzie chciał wrócić w sobotę wieczorem, nie ma problemu. Tak więc prosimy deklarować się i zapraszamy!
KOMENTARZE (0)
Loading..