TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

CVIII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2017-02-22 08:43:11 Rzeszowska Akademia Mocy



W najbliższą sobotę (21.01.2017 r.) odbędzie się spotkanie dla miłośników Gwiezdnych Wojen z Rzeszowa i okolic. Spotkamy się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącym się przy ul. Okrzei 7 o godzinie 16.00 w sali audiowizualnej, na II piętrze. W programie m.in.: wspomnienie o Carrie Fisher i twórczość fanów.

Zapraszamy!
KOMENTARZE (2)

Fandom

145. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2017-02-19 22:00:11 SŚFSW

Ave.

Ave. Nie ma co ubierać tego w piękne słówka, wszyscy i tak wiecie, o co chodzi. Więc konkretnie: widzimy się w następną sobotę, czas i miejsce standardowe, będzie browar (czy co tam pijecie), będą ludzie, będą dyskusje. Będzie fajnie

Zapraszamy!


Czas: 25 lutego, godz. 16:00
Miejsce: Cybermachina, ul. św. Jana 10, Katowice
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (6)

Fandom

Zbliża się Pyrkon 2017

2017-02-15 18:18:58 Pyrkon.pl

To ponownie ten okres roku. Zbliża się największy w Polsce festiwal szeroko pojętej fantastyki. Poniżej chcielibyśmy przekazać Wam wiadomość od organizatorów tej imprezy, która odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 28 do 30 kwietnia 2017 roku.


Pyrkon 2017 nadchodzi!
Ostatnie odliczanie do fantastycznej imprezy rozpoczęte.

Do rozpoczęcia XVII edycji Festiwalu Fantastyki Pyrkon zostało mniej, niż 90 dni. W nagłówku celowo minęliśmy się z prawdą - organizatorzy dobrze wiedzą, że wielu fanów zaczyna odliczać czas do następnej edycji Pyrkonu już dzień po zakończeniu poprzedniej. Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 28-30.04 znów odwiedzone zostaną przez fanów fantastyki z całej Polski. Pyrkon to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej – w ubiegłym roku Festiwal gościł ponad 40 000 uczestników. By przyjąć tak ogromną rzeszę odwiedzających, na obecną edycję przygotowano dwanaście pawilonów targowych, w których znajdować się będzie ponad trzydzieści sal programowych. Atrakcje będą czekać na uczestników codziennie - od piątku do niedzieli - przez całą dobę, co daje ponad 800 godzin programu. Wśród potwierdzonych gości Pyrkonu znajdują się między innymi James Tynion IV, scenarzysta komiksów o Batmanie, Michał Cetnarowski, pisarz fantasy i science fiction, dziennikarz i tłumacz, a także Robert M. Wegner – jeden z czołowych polskich pisarzy fantasy.


Tradycyjnie odbędzie się Maskarada – konkurs na najlepszy strój związany z fantastyką. W tym roku zostanie ona wzbogacona o transmisję na telebimie. Na spragnionych wrażeń wizualnych czeka również wiele wystaw prac graficznych, ekspozycji tematycznych od wczesnego średniowiecza, przez fantasy, aż do science fiction. Natomiast w dedykowanych strefach uczestnicy będą mogli zmierzyć się w grach planszowych, karcianych oraz bitewnych, wydawców takich, jak Rebel czy Black Monk. Dla najmłodszych uczestników Pyrkonu organizatorzy przygotowali Blok Dziecięcy, gdzie pod opieką wykwalifikowanych osób najmłodsi spędzą czas na fantastycznych zabawach i eksperymentach naukowych.

Nie sposób w tak krótkim tekście ująć obfitości przygotowanego na ten rok programu Pyrkonu. Prace nad nim nadal trwają, a kolejne punkty programu są ogłaszane na bieżąco na profilu FB i stronie internetowej.


Podsumowanie najważniejszych informacji:

 • Kiedy: 28-30 kwietnia 2017
 • Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie w... Poznaniu
 • Ceny biletów: 1-dniowe od 35 PLN (od 15 PLN dla dzieci do 12 roku życia), karnety 3-dniowe za 80 PLN
 • Oficjalna strona Pyrkonu 2017

  Serdecznie zapraszamy do udziału. Do zobaczenia w Poznaniu!
  KOMENTARZE (5)
 • Fandom

  159. spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

  2017-02-14 07:26:49 Wrocławski fanklub SW

  Zawsze bądź sobą. Chyba, że możesz być fanem Star Wars. A jak już jesteś fanem, to zapraszamy na 159 Imperiadę!

  Jak co miesiąc, Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen zaprasza serdecznie na swoje kolejne, comiesięczne spotkanie, czyli legendarną już Imperiadę. Poniżej podstawowe informacje o spotkaniu:

  Data: 18.02.2017 Miejsce: pub Motyla Noga, piwnica od strony podwórza Godzina: 12:00

  Oczywiście, jak za każdym razem, gwarantujemy mnóstwo dobrej zabawy i możliwości poznania innych fanów z Wrocławia. Tym razem jednak, Imperiada osiągnie poziom ogólnopolski. Z wizytą bowiem wpadają do nas fani z Łódzkiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen! Zapewniamy, są to niesamowici ludzie i fani, z którymi zawsze miło jest się spotkać. Poza tym, mamy kilka punktów programu dla Was:

  - The Last Jedi, czyli dyskusja na temat tytułu najnowszego filmu z Najnowszej Trylogii

  - Prelekcja naszej członkini Alex o postaciach drugoplanowych w TFA i Rogue One

  - Najnowsze wieści z planów Epizodu VIII i filmu o Hanie Solo

  - Co nowego na półkach wydawniczych, czyli nowości komiksowe, książkowe i growe

  - Dyskusje, debaty i sprzeczki w doborowym towarzystwie

  Jak więc widać, czeka nas jak zawsze sporo dobrej zabawy i miłego towarzystwa. Wpadajcie śmiało i bawcie się razem z nami.

  Niech Moc będzie z Wami i do zobaczenia!


  KOMENTARZE (4)

  Fandom

  VI Spotkanie Olsztyńskich Fanów Star Wars

  2017-02-05 15:38:41

  Chcielibyśmy wszystkich zaprosić na szóste spotkanie fanów Star Wars z Olsztyna i okolic, które odbędzie się o 12:00 w bibliotece Planeta 11 już w najbliższą sobotę, 11. lutego. Poniżej znajdziecie listę zaplanowanych atrakcji.

 • "Czy prawdziwy fan je starwarsowe pomidory, czyli o gadżetach SW" - prelekcja Wilczycy
 • gry i zabawy
 • rozmowy o SW i nie tylko

  Fanpage olsztyńskich spotkań na Facebooku.

  Do zobaczenia!
  KOMENTARZE (3)
 • Loading..