TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Łódzki Fanklub Star Wars zaprasza na Kapitularz

2017-07-26 14:50:47 Łódzki Fanklub SW

Łódzki Fanklub Star Wars serdecznie zaprasza Was na kolejną, szóstą już, edycję Kapitularza, który odbędzie się w dniach 1 – 3 września w Łodzi, w budynku Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Kapitularz 2017 to kilkaset godzin programu, spotkań z twórcami fantastyki, paneli, konkursów, LARPów, sesji RPG i innych atrakcji. Jak co roku przygotowanych zostanie kilkanaście nitek programowych – od popkultury po naukę, od epic fantasy aż po hard science fiction oraz oczywiście Gwiezdne Wojny. Szczegóły na stronie http://kapitularz.pl

W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was do współtworzenia z nami bloku Star Wars, który trwać będzie od piątku do niedzieli. Jeżeli macie ciekawy pomysł i chcielibyście nas odwiedzić tej jesieni, wyślijcie swoje zgłoszenie na adres eventyLFSW@gmail.com z dopiskiem Kapitularz.Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie lub oficjalnym wydarzeniu. Pytania można kierować bezpośrednio na nasz fanpage, lub kontaktować się z nami mailowo!
KOMENTARZE (3)

Fandom

CXII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2017-07-21 07:55:11 Rzeszowska Akademia MocyJuż jutro (22.07.2017 r.) odbędzie się kolejne spotkanie dla miłośników Gwiezdnych Wojen z Rzeszowa i okolic. Jak zwykle o tej porze roku przechodzimy w wakacyjny tryb i spotykamy się poza Wojewódzkim Domem Kultury. Zbiórka o godzinie 16.00 na rzeszowskim Rynku (przy studni), skąd udamy się do pubu K20 mieszczącego się przy ul. Kopernika 4. Spotkanie będzie poświęcone m.in.: grom ("bez prądu") związanym z Gwiezdnymi Wojnami.

Zapraszamy!
KOMENTARZE (1)

Fandom

149 i 1/2. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2017-07-18 16:40:06 SŚFSW

Ave.

Odliczamy już do jubileuszowego, stopięćdziesiątego spotkania, które odbędzie się w sierpniu. Szczegóły pojawią się publicznie bardzo niedługo, a na lipcowym spotkaniu pewnie jeszcze będziemy dopinać ostatnie organizacyjne szczegóły. Co poza tym? Oczywiście najnowsze wieści ze świata Star Wars, w tym uwielbiany przez wszystkich serial animowany o księżniczkach ;)

Bądźcie tam, serdecznie zapraszamy!


Czas: 22 lipca, godz. 16:00
Miejsce: Cybermachina, ul. św. Jana 10, Katowice
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (6)
Loading..