TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Weekend Mocy w sklepach Toys"R"Us [UPDATE]

2017-08-29 21:03:01


W dniach od 2 do 3 września zostanie zorganizowany przez Disney Polska oraz Toys'R'Us impreza Weekend Mocy we wszystkich sklepach sieci Toy"R"Us. To właśnie w tych dniach odbędzie się premiera gadżetów z najnowszego filmu „Ostatni Jedi”. Podczas Weekendu przygotowane następujące atrakcje dla klientów:

 • Na terenie wszystkich sklepów stacjonarnych stanie ścianka foto z logo z nowego epizodu SW, na której wszyscy klienci będą mogli sobie robić zdjęcia
 • Każdy, kto zrobi sobie zdjęcie otrzyma unikalny, kolekcjonerski plakat z grafiką z nowego epizodu SW
 • Akcja z rozdawaniem plakatów za zdjęcia odbędzie się w godzinach 11:00 – 19:00
 • Ponadto każdy, kto w czasie Weekendu zrobi dowolne zakupy produktów SW otrzyma gratis niespodziankę z serii SW
 • Dodatkowo przed sklepem Toys"R"Us w Auchan Gdańsk stanie rzeczywistych rozmiarów replika statku X-Wing

Najprawopodobniej niespodziankami dla klientów za zakupy będą mini zestawy klocków LEGO w formie polybagów a plakatem ma okazać się ten, który otrzymywali fani podczas tegorocznego Celebration w Orlando.

Listę wszystkich sklepów można znaleźć w tym miejscu >>>.UPDATE:
Toys"R"Us poinformowało nas o kolejnych niespodziankach podczas Weekendu Mocy. Tym razem dla wszystkich osób, które przybędą do sklepów w kostiumach. Każdy, kto w odpowiedniej stylizacji zrobi sobie zdjęcie na ściance (dostępna od godz. 11 do 19), wrzuci je na Facebooka, doda #weekendmocy oraz oznaczy profil sklepu (@Toys”R”Us Polska) weźmie udział w konkursie i zyska możliwość wygrania karty podarunkowej o wartości 500 zł.

Na wszystkie osoby w kostiumach czekać będą także wyjątkowe książki Star Wars, jednak ich liczba jest ograniczona. Regulamin konkursu można znaleźć w tym miejscu >>>


KOMENTARZE (10)

Fandom

Pełen program 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi

2017-08-29 15:04:25 KomiksFestiwal.com

Kilka dni temu ukazał się pełen program atrakcji tegorocznej, już 28. edycji, Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, największego w Polsce festiwalu poświęconemu komiksowi. Tym razem fani historii obrazkowych zjawią się na łódzkiej Atlas Arenie w dniach 15-17 września.
Pełen program możecie obejrzeć tutaj. Natomiast poniżej znajdują się wszystkie gwiezdnowojenne atrakcje.

Sobota, 16. września 2017


SALA B (Stadion Miejski)
 • 14.15 - Star Wars – o nowym i starym uniwersum komiksowym opowiada Jacek Drewnowski – prowadzenie Marcin Łuczak

  SALA E (Atlas Arena)
 • 10.00 - Co poza filmami? Czyli jak wskoczyć w kanon Star Wars i co to w ogóle jest - Patryk „ExKaiser” Ciecierski
 • 10.45 – Wojny Klonów – Podobieństwa i różnice - Wiktor „Elvis” Weprzędz
 • 11.30 - Z kamerą wśród Sithów - Krystian „Smok” Śmietański
 • 16.00 – O komiksach Star Wars rozmowa z Howardem Chaykinem - Piotr „Nild” Piątkowski
 • 16.45 – Historia komiksów Star Wars - Krystian „Smok” Śmietański
 • 17.30 - Wiesz, ten mój ulubiony Gwiezdny film - Dominik „Vykk” Pańczyk
 • 18.15 - Galaktyczna Wojna Domowa – bohaterowie i złoczyńcy po obu stronach - Filip „Cassus” Ogrodowczyk

 • Podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących 28. MFKiG:

 • Kiedy: 15-17 września 2017
 • Gdzie: Atlas Arena, Łódź
 • Ceny biletów: 1-dniowe 15 PLN (5 PLN dla dzieci do 12 roku życia), karnety 3-dniowe za 28 PLN (15 PLN dla dzieci) więcej szczegółów dotyczących biletów znajdziecie tutaj
 • Oficjalna strona 28. MFKiG

 • Serdecznie zapraszamy do udziału. Do zobaczenia w Łodzi!
  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  Zbliża się 28. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

  2017-08-15 17:13:22 KomiksFestiwal.com

  Pozostał równo miesiąc do początku największej komiksowej imprezy nad Wisłą. Już po raz 28. fani historii rysunkowych zjadą się z całego kraju i nie tylko do Łodzi na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Podobnie jak w poprzednich latach, tym razem znowu spotkamy się w Atlas Arenie. Tym razem termin festiwalu wypadł na weekend 15-17.09.2017 roku. Jeszcze nie został opublikowany szczegółowy plan atrakcji, ale znamy już większość nazwisk gości. Wybrane nazwiska prezentujemy poniżej (pełną listę znajdziecie tutaj.

 • Jim Lee (legenda komiksu amerykańskiego, wydawca DC Comics, rysownik wielu serii zaróno dla DC jak i Marvela)
 • Howard Chaykin (rysownik zeszytów Star Wars #1-10 z klasycznego runu Marvela z lat 70., autor wielu gwiezdnowojennych plakatów)
 • Grzegorz Rosiński (rysownik Thorgala)
 • Simon Bisley (rysownik komiksów z Lobo)
 • David Lloyd (rysownik V jak Vendetta)
 • Will Simpson (rysownik takich serii jak Judge Dredd czy Batman)
 • Otto Schmidt (twórca Green Arrow z Rebirth)

  Bilet normalny trzydniowy będzie kosztował 28 zł, a jednodniowy 15 zł. Istnieją ulgi dla dzieci. Więcej informacji na temat ulg i sposobu zakupu biletów znajdziecie tutaj.

  Do zobaczenia w Łodzi!
  KOMENTARZE (3)
 • Fandom

  150. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

  2017-08-06 11:55:15 SŚFSW

  Ave.

  Śląski fandom Star Wars będzie miał wkrótce swoje jubileuszowe, stopięćdziesiąte spotkanie. Chcemy to oczywiście odpowiednio uczcić, i to nie tylko we własnym gronie. Urządzamy większą imprezę i chcemy na nią zaprosić wszystkich chętnych!

  Spotykamy się 12 sierpnia 2017 w naszym stałym, przyjaznym nerdom lokalu, czyli "Cybermachinie". Miejscówka znajduje się 2-3 minuty piechotą od głównego dworca PKP w Katowicach, przy ulicy Św. Jana 10. Zaczynamy od godziny 16:00, a kończymy w tzw. późnych godzinach nocnych. Dla tych, którzy pojawią się w gwiezdnowojennych strojach, przewidziane są zniżki przy barze, a odpowiednią oprawę jubileuszu ma wspomagać tort oraz sącząca się z głośników muzyka Johna Williamsa. Chodzą też pogłoski o mini-konkursie wiedzowym, oczywiście z zakresu Gwiezdnej Sagi.

  Postaramy się zapewnić nocleg gościom spoza Śląska. Dawajcie znać w komentarzach, że będziecie i ile miejsc do spania Wam potrzeba, żebyśmy mogli ogarnąć temat z wyprzedzeniem.

  Na samym spotkaniu planujemy robić to, co zwykle, czyli gadać, rozmawiać, dyskutować. O Star Wars, o filmach, o komiksach, książkach, grach. Przy piwie, coli lub czymkolwiek innym. Pewnie wypijemy niejeden toast za Śląski fandom. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się! Jeśli jesteście z daleka i dawno nas nie widzieliście... Albo nie znacie nas w ogóle i chcecie to zmienić...

  Przybywajcie! Wszyscy są mile widziani.


  Czas: 12 sierpnia, godz. 16:00
  Miejsce: Cybermachina, ul. św. Jana 10, Katowice
  Obecność: OBOWIĄZKOWA

  Wydarzenie na Facebooku

  KOMENTARZE (12)

  Fandom

  CXIII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

  2017-08-04 20:27:55 Rzeszowska Akademia Mocy  Już jutro (05.08.2017 r.) odbędzie się, drugie w tym roku, wakacyjne spotkanie dla miłośników Gwiezdnych Wojen z Rzeszowa i okolic. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 w pubie K20 mieszczącego się przy ul. Kopernika 4. Na spotkaniu na pewno nie zabraknie gier i rozmów o Gwiezdnych Wojnach.

  Zapraszamy!
  KOMENTARZE (1)
  Loading..