TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Kolejne wieści o „Wojnie Gwiazd”

2018-02-22 23:01:23 Strona na Facebooku

Pracę na polskim dokumentem o Gwiezdnym Wojnach, o którym informowaliśmy wciąż trwają. Twórcy chcą także podziękować wszystkim za miłe słowa, które otrzymali w ciągu ostatnich dni od ogłoszenia swojego projektu. Jak sami twierdzą byli bardzo zaskoczeni wielkim zainteresowaniem, które jak sami twierdzą, motywuje ich do dalszej ciężkiej pracy w celu uzyskania materiału, który usatysfakcjonuje wszystkich fanów, zarówno tych obeznanych w temacie jak i tych, którzy tylko chcą prześledzić ten temat.

Przewidywana długość filmu to 35 minut a jeden z pierwszych pokazów zaplanowany jest na 8 czerwca podczas imprezy Pixel Heaven 2018 oraz na Festiwalu Filmowym w Gdańsku, który będzie współorganizowany przez twórców projektu VHS HELL (twórcy wciąż czekają na potwierdzenie pokazu podczas Pyrkonu, który według planu ma być premierowym).

Współscenarzystą Wojny Gwiazd jest Jakub Turkiewicz, który razem z reżyserem, którym jest Radosław Salamończyk, starają się aby dokument zawierał w sobie nie tylko emocjonalny ładunek opowieści fanów o dawnych czasach, ale także ogrom faktów związanych z epoką oraz wypowiedzi ekspertów. Na chwilę obecną twórcy przedstawiają fragment rozmowy z Rafałem „Rifem” Frąckiewiczem, który podzielił się wspomnieniem ze swojego pierwszego seansu „Imperium Kontratakuje” w 1982 roku i początkiem wielkiej pasji do świata Gwiezdnych Wojen.

„To były czasy, że każda kopia filmu była inna. Luke wszedł do jaskini i nagle było zerwanie taśmy, potoczyła się głowa... Nie wiedziałem zupełnie o co chodzi.”


Dla wszystkich, którzy czekają na premierę mamy dobrą wiadomość - otóż już pod koniec marca ma pojawić się pierwszy zwiastun.

Strona na Facebooku
Konto na Instagramie

Pragniemy także przypomnieć, że Bastion Polskich Fanów Star Wars objął dokument „Wojna Gwiazd” honorowym patronatem.
KOMENTARZE (7)

Fandom

CLXIX spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2018-02-14 20:39:18

Ledwo jeden film Star Wars przeminął z naszych kin, a już następny czeka za progiem! A to oznacza tylko jedno: kolejną Imperiadę!

Nieco mniej niż 100 dni przed premierą "Hana Solo", zapraszamy serdecznie na 169 Imperiadę, czyli comiesięczne spotkanie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen!

Data: 17.02.2018

Miejsce: pub Motyla Noga, piwnica (wejście od podwórka)

Godzina: 12:00


Jak co miesiąc, szykuje nam się kilka ciekawych punktów programu:

– nadciągające imprezy i wyjazdy fanklubowe

– podsumowanie wyników The Last Jedi i informacje o wydaniach płytowych

– informacje o "Hanie Solo" i kolejnych filmach Star Wars

– nowości komiksowe i książkowe na polskim rynku

– !! DYSKUSJA: CZY FILM O SOLO MOŻE SIĘ UDAĆ?

- rozmowy, dywagacje i dobra zabawa do ostatniego uczestnika!

Nie zastanawiajcie się dwa razy i przybywajcie do nas!

Niech Moc będzie z Wami!
KOMENTARZE (1)

Fandom

CXVII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2018-02-13 21:38:39 Rzeszowska Akademia Mocy



Kolejne spotkanie dla miłośników Gwiezdnych Wojen z Rzeszowa i okolic odbędzie się już w najbliższą sobotę 17.02.2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącym się przy ul. Okrzei 7. Start o godzinie 16.00 w sali audiowizualnej, na II piętrze. Podczas spotkania będziemy m.in.: wspominać stare zabawki Star Wars i porozmawiamy o naszych oczekiwaniach związanych z "Hanem Solo".

Zapraszamy!

Temat na forum
KOMENTARZE (3)

Fandom

156. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2018-02-05 14:07:31 SŚFSW

Ave.

Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę. Ochłonęliśmy już chyba po Epizodzie VIII, czas zacząć odliczać do spin-offa o Hanie Solo... Będzie o czym rozmawiać, jak zwykle

Zapraszamy!


Czas: 10 luty, godz. 16:00
Miejsce: Cybermachina, ul. św. Jana 10, Katowice
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (5)
Loading..