TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

CLXXV spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2018-06-18 21:54:35

Ostatnia przedwakacyjna Imperiada zbliża się wielkimi krokami! Jako że już uczniowie i studenci kończą swoją naukę, czas na ostatnią Imperiadę przed wakacyjnym odpoczynkiem. Dlatego serdecznie zapraszamy na nasze spotkanie!

Data: 23.06.2018

Miejsce: pub Motyla Noga, piwnica (wejście od podwórka)

Godzina: 12:00


Jak zawsze, szykuje się naprawdę ciekawy program naszego spotkania:

– Han Solo – co poszło nie tak?

– omówienie imprez i wyjazdów fanklubowych na wakacje i nie tylko

– nowości książkowe i komiksowe w Polsce

– rozmowy, dyskusje i dobra zabawa!

Zapraszamy serdecznie na spotkanie, gdzie możecie poznać niesamowitych fanów z Wrocławia i miło spędzić czas w doborowym towarzystwie. Nie zastanawiajcie się dwa razy i przybywajcie do nas!
KOMENTARZE (1)

Fandom

CXXI Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2018-06-12 22:27:28 Rzeszowska Akademia MocyKolejne spotkanie dla miłośników Gwiezdnych Wojen z Rzeszowa i okolic odbędzie się już w najbliższą sobotę 16.06.2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącym się przy ul. Okrzei 7. Start o godzinie 16.00 w sali audiowizualnej, na II piętrze. Podczas spotkania będziemy przede wszystkim rozmawiać o "Hanie Solo" oraz ostatniego zamieszania wokół fandomu Star Wars.


Zapraszamy!

Temat na forum
KOMENTARZE (4)

Fandom

160. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2018-06-12 11:50:04 SŚFSW

Ave.

Staramy się powoli wrócić do koncepcji urządzania spotkania w drugą sobotę miesiąca, więc tym razem robimy je... w trzecią. Miejsce i godzina rozpoczęcia takie, jak zawsze. Do obgadania jest masa rzeczy ze światka Star Wars: Solo i jego wyniki finansowe, nowe seriale SW, nowa gra. Przyjdźcie podyskutować w miłym towarzystwie.

Zapraszamy!


Czas: 26 czerwca, godz. 16:00
Miejsce: Cybermachina, ul. św. Jana 10, Katowice
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (3)

Fandom

Olbrzymie zainteresowanie Star Wars Celebration

2018-06-07 18:31:51W połowie zeszłego miesiąca informowaliśmy Was o zapowiedzi kolejnej edycji największej imprezy dla fanów Star Wars - Celebration. Konwent będzie miał miejsce w Chicago w centrum konferencyjnym McCormick Place w dniach 11-15 kwietnia przyszłego roku. Sprzedaż biletów na tę imprezę ruszyła dwa dni temu. Poprzednie edycje przyzwyczaiły nas do tego, że najdroższe wejściówki rozchodzą się w ciągu kilku minut. Bilety na wszystkie dni imprezy były jednak dostępne zazwyczaj przez kilka miesięcy, zanim ich pula się wyczerpywała. Tym razem jest jednak inaczej i one również zostały wyprzedane w ciągu niecałych 48h od rozpoczęcia sprzedaży. Jedyne bilety jakie jeszcze pozostały to na poszczególne dni konwentu. Więcej informacji na temat imprezy oraz biletów znajdziecie na tej stronie. Osoby zainteresowane wizytą na Celebration powinny się pospieszyć z zakupem wejściówek.


KOMENTARZE (19)
Loading..