TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Happy Birthday Mark Hamill!

2001-09-25 18:00:00 TFN

Dziś Mark Hamill kończy 50 lat...
KOMENTARZE (1)

Świat Filmu

PólSerio w TVP1

2001-09-09 11:39:00

Bardzo dobrze zapowiadający się niedzielny wieczór, w TV fajne filmy, ale my czekamy na tak "reklamowany" przez kolegów z ICO polski film pt. PółSerio. Tak na marginesie to niedziela była mile spędzona w gronie znajomych i naszych żon, którym jesteśmy wdzięczni za wyrozumiałość i tolerowanie naszego hobby :). Ale gdy po obejrzeniu filmu na "Ale Kino" o 20.00, namówiliśmy aby zobaczyły "film" (delikatnie powiedziane) pod w/w tytułem, po scenach powiedzmy związanymi ze "SW" nas samych "opuściła Moc":(
Co za id... dała tej drugiej id... kasę na takie coś, i co za id.. podpisuje "papiurek" ze zgodą na emisję takiego idiotyzmu przez duże "I" w telewizji publicznej? Teraz to powinno sie nazywać TVI 1, a gość od tego "cuda" powinien zostać zesłany na Kessel.
Teraz doskonale rozumiem :) dlaczego TVI 1 nie ma kasy na emisję filmów przez duże "F". Tylu Fanów pisało do nich petycję z prośba o emisję Gwiezdnych Wojen w tej TeVałce, a oni co na to ... macie Nico 8, Rocki XXV i to dzisiejsze "cudowne dziecko" polskiej kinematografii, ech.
KOMENTARZE (1)
Loading..