TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Tydzień Holiday Special - Wywiad z Davidem Acombą

2008-11-20 10:46:08Po latach Holiday Special dla wielu może wydawać się zabawną ciekawostką, jednak niektórzy do tej pory prace nad nim wspominają bardzo źle. Chcielibyśmy zaprezentować Wam wywiad z Davidem Acombą, pierwszym reżyserem Holiday Speical, który pożegnał się z produkcją po nakręceniu zaledwie kilku scen. Wywiad powstał dziesięć lat temu dla magazynu Filmfax. Tłumaczenie przeczytać możecie w tym miejscu.

Wszystkie atrakcje tygodnia Holiday Special przygotowywane przy udziale Jedi Order można zobaczyć w tym miejscu
KOMENTARZE (4)

Świat Filmu

Spoty nowego ''Robot Chicken''

2008-11-09 15:12:42 TheForce.Net

Robot Chicken: Star Wars Episode II to kontynuacja klasycznego programu parodiującego Gwiezdne Wojny w bardzo oryginalny sposób. Pisaliśmy o jego zapowiedzi w minione wakacje.

W piątek na oficjalnym blogu telewizji E! pojawił się klip, w którym Seth Green – producent „Robot Chicken” – przedstawił krótką scenkę ze swojego nowego show. Tym samym dowiedzieliśmy się, że „Robot Chicken: Star Wars Episode II” będzie miał swoją premierę 16 listopada na kanale CartoonNetwork w ramówce Adult Swim – programy dla widzów dorosłych. Fragment „The Soup” z „niecodziennym występem” Greena możecie zobaczyć poniżej:
Przy pierwszej prezentacji nowego „Robot Chicken” w telewizji rozpoczęła się stosowna akcja promocyjna. Są to trzy spoty reklamujące główne postacie programu, którymi są: Imperator Palpatine, Boba Fett i Darth Vader. Dzięki serwisowi YouTube możecie oglądnąć je poniżej:


KOMENTARZE (13)

Świat Filmu

Polskie wydanie obu trylogii na DVD

2008-11-05 22:59:48 Film Web

W sierpniu informowaliśmy was o nowym wydaniu obu trylogii na DVD. Wczoraj miała miejsce premiera nowej odsłony Epizodów w Stanach Zjednoczonych. Dziś jednak polski dystrybutor uchylił rąbka tajemnicy i przy pomocy zgrabnej reklamówki informuje nas o nadchodzącym wznowieniu Gwiezdnych Wojen na DVD. Owa reklamówka prezentuje się następująco:Jak się okazuje polskie nowe wydanie Star Wars na DVD trafi do sklepów już 25 listopada. Każdy box, zarówno nowej jak i starej trylogii, będzie kosztował 119,99 złotych. Nowe opakowania prezentują się bardzo okazale i będą z pewnością bardzo miłym elementem naszych domowych kolekcji. Co ciekawe będzie można zakupić także pojedyncze Epizody w cenie 39,99 złotych za sztukę. Zawiodły się natomiast te osoby, które marzyły o nowych okładkach DVD czy też wydaniu dwupłytowym lub nowych materiałach dodatkowych. W boxach znajdziemy te same wydania Epizodów, które w sprzedaży pojawiały się do roku 2005. Tak więc produkty te nie są niczym specjalnym dla fanów posiadających poprzednie wydania. Jest to jednak świetna okazja dla osób, które nie skolekcjonowały jeszcze wszystkich Gwiezdnych Wojen w swojej filmotece.
KOMENTARZE (31)

Świat Filmu

Nowy zwiastun komedii ''Fanboys''

2008-11-04 10:18:00 TheForce.Net

Niedawno, po raz kolejny pisaliśmy o perypetiach filmu "Fanboys", czyli komedii o fanach Star Wars. Jego premierę przekładano już wielokrotnie. Najnowsza wersja to: 06.02.2009 r.
Tymczasem pojawił się nowy zwiastun kinowy filmu, który możecie zobaczyć w tym miejscu, lub na YouTubie:Przypominamym, że na Bastionie znajdują się recenzje "surowej" wersji filmu.
KOMENTARZE (34)
Loading..