TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Animowane ''Kosmiczne Jaja'' nadlatują

2008-09-17 11:34:50 Yoda`as News

Być może już niewiele osób o tym pamięta, ale jakieś dwa lata temu sieć obiegły szokujące informacje o nowym animowanym serialu, który miał być oparty na słynnej parodii Mela Brooksa pod ciekawym tytułem Kosmiczne Jaja. Okazuje się, że choć nieco spóźniony jednak serial pojawi się w telewizji.

Serial zostanie wyemitowany w stacji G4, a premiera nastąpi już w najbliższą niedzielę 21 września. Wtedy to na G4 zostanie wyemitowany oryginalny film z 1987 roku, a po nim będzie można obejrzeć godzinny pilot serialu.
W serialu animowanym powrócą również aktorki znane z filmu, głosy podłożą Daphne Zuniga (Księżniczka Vespa) i Joan Rivers (Dot Matrix). Powróci też oczywiście Mel Brooks, który jest producentem i współtwórcą serialu. Według zapowiedzi parodia ma skupiać się nie tylko na "Gwiezdnych Wojnach", ale też na innych tworach popkultury, na przykład "Władcy Pierścieni”, "Jurassic Park", czy serii gier GTA. Jak mówi sam Brooks: "Spaceballs: The Animated Series" będzie nabijać się ze współczesnego stylu życia. Czekam z niecierpliwością, aby usatysfakcjonować starych fanów filmu, jednocześnie wprowadzając zupełnie nowe pokolenie w fenomen "Kosmicznych jaj" za pomocą serialu animowanego".

W sieci można znaleźć dwa zwiastuny serialu: jeden dostępny jest tutaj>>, a drugi w tym miejscu>>.
KOMENTARZE (12)

Świat Filmu

''Blue Harvest'' i ''Robot Chicken'' tracą swoje nominacje

2008-09-16 18:22:17 TheForce.Net

Jak się okazuje telewizyjne produkcje poświęcone Gwiezdnym Wojnom: Family Guy: Blue Harvest i Robot Chicken: Star Wars, które były nominowane do amerykańskiej nagrody Emmy, straciły swoją szansę na zwycięstwo w konkursie. Muszą one niestety oddać pole "Simpsonom" i "South Parkow"i. Na domiar złego poszkodowana została także Carrie Fisher, która zagrała mały epizod w „30 Rock”. Jej miejsce w walce o najlepszą gościnną rolę kobiecą w komedii przejęła Kathryn Joosten z serialu “Gotowe na wszystko”.

Być może w przyszłym roku krytycy z: Academy of Television Arts and Sciences, National Academy of Television Arts & Sciences i International Academy of Television Arts & Sciences docenią serial „The Clone Wars” oraz „Family Guy: Something, Something, Something, Darkside” i „Robot Chicken: Star Wars Episode II” bardziej niż tegorocznych-niedoszłych kandydatów, a ich twórcy nowych produkcji wrócą z gali ze statuetkami.KOMENTARZE (15)

Świat Filmu

Fanboys

2008-09-08 09:40:54 TheForce.net

Na oczekiwany przez wszystkich film pt. Fanboys trzeba będzie nam jeszcze poczekać. Strona dystrybutora filmu podaje nową datę wydania filmu. Tym razem mamy do czynienia z dużym opóźnieniem i będzie nam dane czekać na obraz aż do listopada. Dokładniej chodzi o 26 dzień tego miesiąca. Data premiery była przekładana już wielokrotnie. Między innymi Fanboys mieli ukazać się we wrześniu.


KOMENTARZE (6)
Loading..