TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Sierpniowy news filmowy

2009-08-29 11:39:00

Portman i Kunis w gorącej scenie erotycznej w "Black Swan"

Natalie Portman i Mila Kunis W blogu Script Shadow pojawiła się właśnie recenzja scenariusza nowego filmu Darrena Aronofsky'ego, "Black Swan", w którym główne role zagrają Natalie Portman dodaj do ulubionychulubiony (usuń) i Mila Kunis. Wszystko wskazuje na to, że thriller o rywalizujących baletnicach będzie dość wyuzdany. - Powiedzieć wam dlaczego żadne słowo w mojej recenzji się nie liczy? Dlaczego pisanie tego tekstu jest kompletnie bez sensu? Ponieważ w tym filmie Natalie Portman i Mila Kunis uprawiają seks - przeczytać można w recenzji. -Tak. Dobrze przeczytaliście. I nie jest to subtelny i niewinny seks. Mówimy tu o ekstatycznym, wściekłym, agresywnym Seksie. Więc… Ten film koniecznie trzeba zobaczyć w 2010 roku. Całą recenzję scenariusza filmu przeczytać można TUTAJ. Przewodnim tematem "Black Swan", którego akcja rozgrywać się ma w świecie tancerek baletowych, ma być pełen niedopowiedzeń i rywalizacji związek pomiędzy dwoma baletnicami (Portman i Kunis), który ostatecznie może rozgrywać się tylko w świecie iluzji. Prace na planie "Black Swan" ruszają tej jesieni w Nowym Jorku.

Natalie Portman produkuje licealną komedię

Natalie Portman zaangażowała się w produkcję nowej komedii studia Fox pt. "Booksmart".

Scenariusz tej licealnej komedii napisały Sarah Haskins i Emily Halpern. Będzie to historia dwóch nastolatek, które kończąc szkołę średnią, zdają sobie sprawę, że jedyną rzeczą jakiej nie osiągnęły jest znalezienie sobie chłopaka. Obie postanawiają zmienić to w czasie balu maturalnego.

Poza Portman w produkcji filmu udział weźmie także Annette Savitch, z którą aktorka prowadzi studio Handsomecharlie Films. Obecnie trwa w nim także produkcja "Love and Other Impossible Pursuits" i "Hesher", w których Portman występuje.


Christensen, Leguizamo i tajemniczne zniknięcia

W październiku prace na planie swojego najnowszego filmu rozpocznie Brad Anderson, autor "Mechanika" i " Transsiberian", który pod koniec lipca prezentowany był w amerykańskich kinach.

Kontrakt na rolę w obrazie, który zatytułowany został "Vanishing on Seventh Street" podpisał już Hayden Christensen, a swój udział w nim negocjują także Thandie Newton i John Leguizamo

Scenariusz swojego najnowszego obrazu Anderson napisał razem z Anthonym Jaswinskim ("Killing Time"). Jego akcja rozgrywać ma się w tętniącym niegdyś życiem mieście, które teraz terroryzowane jest przez tajemnicze istoty, które sprawiają, że jego mieszkańcy znikają w tajemniczych okolicznościach. Bohaterami filmu będzie piątka ludzi, którzy walczą o przetrwanie, a w tych dramatycznych okolicznościach poszukują także sensu życia.

Zdjęcia do "Vanishing on Seventh Street" nakręcone zostaną w Detroit.

KOMENTARZE (0)

Świat Filmu

''Something, Something, Something, Darkside'' na DVD

2009-08-21 21:10:57 StarWars.com

Miłośnicy seriali animowanych dla dorosłych i amatorzy specyficznego poczucia humoru z pewnością pamiętają specjalny odcinek serialu "Family Guy" w całości poświęcony Gwiezdnym Wojnom o znanym poniekąd tytule "Blue Harvest". Już jakiś czas temu zapowiedziano drugi odcinek specjalny pod tytułem "Something, Something, Something, Darkside". Jak się okazuje premiera tego odcinka odbędzie się nie jesienią w telewizji, ale w grudniu i najpierw ukaże się na DVD i Blu-ray, dopiero potem zostanie wyemitowany w telewizji. I tak "Something, Something..." zostanie wydany na DVD i Blu-ray 22 grudnia 2009.
Poza filmem w trzech wersjach językowych: angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej, na obu wydaniach znajdą się też dodatki, wśród których zobaczyć będzie można między innymi: komentarz, wycięte sceny, czy dokument "The Darkside of Poster Art".

Przypomnijmy, że zapowiedziano też już trzeci odcinek specjalny "Family Guy", jednak nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się jego premiery. Jak pisaliśmy wcześniej początkowo odcinek miał nazywać się "The Great Muppet Caper", ale z powodu problemów związanych z prawem autorskim twórcy musieli zrezygnować z tego tytułu, najprawdopodobniej nowym tytułem będzie "We Have A Bad Feelings About This".
KOMENTARZE (6)

Świat Filmu

George Lucas na MFF w Wenecji po raz pierwszy

2009-08-21 14:53:31 Stopklatka.pl

George Lucas przyjął zaproszenie od organizatorów MFF w Wenecji i w czasie najbliższej edycji festiwalu z jego rąk honorowego Złotego Lwa odbiorą John Lasseter, wieloletni szef studia Pixara i reszta twórców potęgi tej wytwórni - Brad Bird, Pete Docter, Andrew Stanton i Lee Unkrich.

Lucas, który nazywany jest przez organizatorów weneckiego festiwalu "jednym z przywódców cyfrowej rewolucji w Hollywood", pojawi się na Lido po raz pierwszy. Ceremonia, podczas której zaprezentuje laureatów Złotego Lwa za całokształt twórczości, odbędzie się w Palazzo del Cinema 6 września.

W czasie trwania weneckiego festiwalu odbędą się także światowe premiery dwóch wielkich przebojów studia Pixar, dwóch filmów serii "Toy Story", które przerobione zostały właśnie na 3D.

Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 2-12 września.

KOMENTARZE (4)
Loading..