TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowy gameplay ze „Star Wars: Outlaws”

2024-06-10 21:14:58

Podczas trwającej właśnie prezentacji Ubisoft Forward 2024 firma Ubisoft zaprezentowała nowy gameplay z nadchodzącej gry „Star Wars: Outlaws”. W gameplayu zabrali nas w pordóż po kilku systemach, pokazując elementy eksploracji i walki zarówno na powierzchni jak i starć w przestrzeni kosmicznej.


KOMENTARZE (7)

Gry

Nowy zwiastun „Outlaws”

2024-06-08 07:20:53

Wczoraj w nocy podczas Summer Game Fest zaprezentowano nowy, krótki zwiastun gry „Star Wars: Outlaws”. Podczas imprezy jedyną nową informacją jaką podano była zapowiedź, że w poniedziałek podczas Ubisoft Forward (czyli po godzinie 21 naszego czasu) pokazany zostanie nowy gameplay pochodzący z gry. Przypomnijmy, że oficjalna premiera odbędzie się 30. sierpnia, a gra będzie dostępna na PC, konsole Xbox X/S i PS5.


KOMENTARZE (10)

Gry

Star Wars Fornite

2024-05-05 19:06:36 starwars.com


Star Wars i LEGO Star Wars ponownie łączą siły, tym razem w grze sieciowej Fornite, gdzie z okazji święta May the 4th dodano nowy kontent związany z marką Star Wars. Fanów zainteresowanych i już grających w grę odsyłam na stronę gry i na oficjalną.

Światy Fortnite i Gwiezdnych Wojen znów się łączą, ale w zupełnie inny sposób! 3 maja, wraz z wprowadzeniem aktualizacji 29.40, galaktyczna przygoda zawita do różnych części uniwersum Fortnite: LEGO® Fortnite, Battle Royale, Fortnite Festival i Rocket Racing.

W tym imponującym crossoverze znajdzie się coś dla każdego fana Gwiezdnych Wojen. Ruszajcie do LEGO® Fortnite, by odblokować budowle i dekoracje z Gwiezdnych Wojen, lub walczcie z przeciwnikami, dzierżąc Kuszę Energetyczną Wookieech w Battle Royale. Dajcie czadu w inspirowanym kantyną Mos Eisley obszarze na Scenie Jamu w Fortnite Festival i odblokujcie ścigacz i wzór Darth Maul w Rocket Racing!KOMENTARZE (2)

Gry

„Hunters” z datą premiery

2024-05-03 16:32:47 starwars.com


Rok temu swoją premierę miała powieść młodzieżowa „Hunters: Battle for the Arena” która promowała nadchodząca darmową grę sieciową pt. „Hunters” skierowaną dla użytkowników urządzeń mobilnych. Wówczas gra się nie ukazała i jej status przed długi czas był niejasny, do czasu ostatniego dnia kwietnia tego roku, kiedy ukazał się nowy zwiastun produkcji przedstawiający m.in. datę wydania: 4 czerwca 2024 roku. Gra ukaże się na iOS, Androida i Nintendo Switch. Na oficjalnej można przeczytać krótki wywiad z twórcą gry.


KOMENTARZE (7)

Gry

Zwiastun fabularny „Star Wars: Outlaws”

2024-04-09 20:15:01

Firma Ubisoft zaprezentowała dzisiaj oficjalny zwiastun fabularny nadchodzącej gry „Star Wars: Outlaws”. Sama gra swoją premierę będzie miała 30. sierpnia, a trzy dni wcześniej będzie dostępna już dla osób które w przedsprzedaży nabędą ją w wersji Gold lub Ultimate. W sprzedaży będą dostępne trzy wersje różniące się ceną i dodatkami:

  • Standard - 289,90 zł, gra + The Kessel Runner Bonus Pack (skórki)
  • Gold - 439,90 zł, to co w wersji Standard + przepustka sezonowa i dostęp 3 dni przed premierą
  • Ultimate - 539,90 zł, to co w wersji Gold + Rogue Infiltrator Bundle (skórki), Sabacc Shark Bundle (skórki), Digital Art Book (concept arty i wizualizacje z gry)
Temat na forum.
KOMENTARZE (14)

Gry

Premiera „Battlefront Classic Collection”

2024-03-16 18:14:53


Dwa dni temu do sprzedaży na całym świecie trafiła kompilacja gier multiplayer „Battlefront Classic Collection”, będąca zbiorem dwóch klasycznych strzelanek sieciowych FPP/TPP: „Battlefront” z 2004 i „Battlefront II” z 2005 rok. Obie gry to kultowe już pozycje dla fanów Star Wars, które zostały również docenione przez pozostałych graczy sieciowych, jeszcze przed erą dodatkowej płatnej zawartości.
„Battlefront Classic Collection” jest lekko odświeżoną wersją obu gier, ale nie jest remasterem, została jedynie przystosowana do aktualnie używanych platform. Nową odsłonę przygotowało studio Aspyr Media na systemy PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox serii S, Switch.

Weź udział w ikonicznych bitwach z galaktyki STAR WARS™

Sięgnij po tę kompletną kolekcję i graj w klasyczne gry z serii STAR WARS Battlefront (online lub offline).

Zawartość Classic Collection:
STAR WARS Battlefront (Classic)
- Zawiera mapę dodatkową: Jabba's Palace
STAR WARS Battlefront II
- Zawiera mapy dodatkowe: Bespin: Cloud City, Rhen Var: Harbor, Rhen Var: Citadel, a także Yavin 4: Arena
- Zawiera bohaterów dodatkowych: Asajj Ventress oraz Kit Fisto

**Kluczowe cechy**
Przemierzaj galaktykę w trybach kampanii i podboju galaktycznego
Podbój galaktyczny: opracuj strategię, zwerbuj wojska i wprowadź w życie swój taktyczny plan podboju galaktyki.
Kampania STAR WARS™ Battlefront: weź udział w kultowych bitwach z części I-VI „Gwiezdnych wojen”
Kampania STAR WARS™ Battlefront II: dołącz do szturmowców z elitarnego oddziału 501st Legion of Stormtroopers Dartha Vadera

Rozległe lokalizacje z obsługą online dla maksymalnie 64 graczy
- Walcz na lądzie: dołącz do jednostek Wookiee Warriors, Jet Troopers i Droidekas w bitwach dla wielu graczy
- Usiądź ze sterami kultowych pojazdów: Speeder Bikes, AT-STs, AT-RTs i inne czekają bitwach ofensywnych i defensywnych
- Pilotuj legendarne statki kosmiczne: TIE fighters, X-wings i inne zmierzą się w przestworzach i kosmosie

Rozbudowany tryb Hero Assault
Tryb Hero Assault dostępny jest na wszystkich mapach lądowych (Death Star, Kashyyyk, Kamino i Naboo) po raz pierwszy w historii
- Walcz bohaterami: Mace Windu, Yoda, Luke Skywalker i inni!
- Staw czoła łotrom: Darth Maul, General Grievous, Darth Vader i inni!

Warto wspomnieć, że kompilacja nie została przyjęta ciepło przez fanów sieciowych rozgrywek, wśród wad wymienia się: wysoką cenę (161,96 zł na Steam), mała ilość serwerów, błędy techniczne uniemożliwiające zakładania prywatnych serwerów, ciężar zestawu 62 GB w porównaniu do 7,3 GB wagi obu gier 20 lat temu, sporo pomniejszych błędów. Poniżej zwiastun kolekcji.


KOMENTARZE (4)

Gry

Respawn pracuje nad grą o Mandalorianinie

2024-02-21 12:38:43 Insider GamingChoć wygląda na to, że remake „Knights of the Old Republic” umarł, liczba gier w produkcji najwyraźniej nie uległa zmianie. Insider Gaming donosi bowiem o nowej grze w uniwersum tworzonej przez Respawn. Gracze mają się wcielić w Mandaloriańskiego łowcę nagród i mieć do dyspozycji szerokie spektrum gadżetów. Istotną rolę ma pełnić plecak odrzutowy, a rozgrywka ma zachęcać do szybkich, intensywnych działań, m.in. przez regenerację życia przy zabójstwach. Najwyraźniej gra nie będzie posiadać otwartego świata, tylko liniową historię dziejącą się na różnych planetach.


Wygląda na to, że to inny tytuł niż niezatytułowana strzelanka producenta oryginalnych „Battlefrontów”. To by oznaczało, że wliczając kontynuację „Jedi: Ocalałego” oraz niezatytułowaną strategię Respawn pracuje obecnie nad aż czterema grami w uniwersum. Przypomnijmy też, że „Hunters” i „Outlaws” mają mieć premierę już w tym roku, podczas gdy „Eclipse” i projekt Skydance pod wodzą Amy Hennig są na wcześniejszym etapie produkcji.


KOMENTARZE (5)

Gry

Remake KotOR-a anulowany?

2023-11-18 13:46:41 CD-Action, IGN, KotakuJeśli wciąż czekacie na remake „Knights of the Old Republic” to mam dla was złe wieści. 2 dni temu podczas prezentacji finansowej CEO Embracera, Lars Wingefors, został spytany o postęp prac i odmówił komentarza, twierdząc że cokolwiek powie trafi to na nagłówki (i poniekąd miał rację). W najbardziej optymistyznej interpretacji po pięciu latach prac wciąż nie mają nic do pokazania. Niestety Jeff Grubb, znany z posiadania „wtyk” w branży gier zasugerował inne wyjaśnienie.


Jak twierdzi, prace nad grą zostały całkowicie wstrzymane i możliwe, że tytuł został anulowany. Saber Interactive, które miało przejąć projekt od Aspyra, podobno już nie jest za niego odpowiedzialne. Biorąc pod uwagę, że Sony usunęło materiały o grze we wrześniu i od pierwszej prezentacji w 2021 r. wszystkie wiadomości dotyczącą kłopotów z produkcją, anulowanie tytułu nie wydaje się nieprawdopodobne.


Przynajmniej remaster „Dark Forces” wydaje się niezagrożony, choć i tu nie obeszło sę bez problemów. Jak zdradza szef projektu, Max Waine, zespół miał niemały kłopot z wielowątkowością zaimplementowaną w grze (czyli tym, w jaki sposób procesor może wykonywać kilka zadań jednocześnie). Niemal wszystkie linie procesorów wspierają to od wielu lat, ale w tamtych czasach LucasArts musiał zaimplementować wielowątkowość samemu. Choć wg Waine'a implementacja ta jest bardzo efektywna, sprawienie by dobrze działała na współczesnym sprzęcie była bardzo trudna i wymagała dostępu do kodu źródłowego.


Jeśli nie możecie się doczekać by zagrać w remaster to musicie uzbroić się w cierpliwość: premiera 28.2.2024 r. na Windowsie, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch.KOMENTARZE (8)

Gry

Plotki i wiadomości ze świata gier

2023-09-28 12:56:24 IGN

Parę ciekawych informacji na temat przyszłych gier spod znaku „Gwiezdnych wojen” pojawiło się ostatnio w internecie, przydałoby się im zatem przyjrzeć bliżej.

Zaczynając od serii „Jedi”, coraz więcej informacji wskazuje na to, że rozpoczynają się prace nad trzecią częścią. Już wcześniej dyrektor „Ocalałego” stwierdził, że widzi tę serię jako trylogię, a w lipcu na stronie EA pojawiły się ogłoszenia o pracę nad tytułem, która miał być sequelem „Ocalałego”. Tym razem Cameron Monaghan, wcielający się w głównego bohatera, miał przyznać podczas Comic-Conu w Ocali (USA) że prace nad grą się rozpoczęły i znajduje się obecnie w przedprodukcji. Biorąc pod uwagę ciepłe przyjęcie dwóch poprzednich części nie wydaje się to zaskakujące.

IGN z kolei przeprowadził wywiad z wiceprezydent ds. marketingu Quantic Dream w trakcie Tokyo Games Show, poznając nowe szczegóły dotyczące ogłoszonego w 2021 r. „Eclipse”. Lisa Pendse zapewniła, że prace nad grą posuwają się do przodu i nie została anulowana ani zawieszona. Pendse stwierdziła ponadto, że podobnie jak inne tytuły studia „Eclipse” nie będzie mieć zakończenia. Każdy bohater będzie mógł umrzeć i wszystko może się wydarzyć. Podkreśliła też, że nie powinniśmy spodziewać się premiery wcześniej niż za kilka lat, co ma zapewnić wysoką jakość produkcji.

Z innych wieści, Aspyr zostało pozwane za swój port „Knights of the Old Republic II: The Sith Lords” na Nintendo Switcha. Jak niektórzy z was mogą pamiętać, firma obiecała wydanie w formie DLC fanowskiej modyfikacji „The Sith Lords Restored Content Modification” – przez wielu uważanej za obowiązkowy element gry ze względu na liczne poprawki i przywrócenie zawartości usuniętej przed premierą. DLC to jednak się nie ukazało, prowokując grupę fanów do wytoczenia pozwu zbiorowego. Jak twierdzi główny powód, wciąż nie zagrał w grę czekając na DLC i gdyby wiedział że się nie ukaże, nie dokonałby zakupu. Sprawę rozstrzygnie sąd w Kalifornii.


KOMENTARZE (7)

Gry

Remaster „Dark Forces” zapowiedziany!

2023-08-23 13:18:03 YouTube

Nightdive Studios, firma odpowiedzialna za ostatnie remastery klasycznych strzelanek takich jak „System Shock” czy „Quake 2” wzięła kolejnego klasyka na cel: „Dark Forces”. Wydana w 1995 r. na MS-DOS i Macintoshe oraz rok później na PlayStation gra była silnie inspirowana dwa lata starszym „Doomem” i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, rozpoczynając tym samym serię „Jedi Knight”.

Podobnie jak inne remastery Nightdive, gra zostanie odtworzona na ich własnym silniku, będzie wspierać rozdzielczość 4K w 120 FPS, a także gamepady i osiągnięcia. Premiera wkrótce™ na Steamie, PS5, PS4, Xboxach Series i One, a także Nintendo Switch. Co ciekawe, przyprojekcie pomaga twórca fanowskiego remastera wydanego w grudniu zeszłego roku.


KOMENTARZE (13)
Loading..