TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Jedi: Survivor z nowym zwiastunem

2023-03-20 22:22:07W sieci zadebiutował dziś, zapowiedziany w weekend zwiastun Star Wars Jedi: Survivor. wbrew nazwie "Oficial Story Trailer", nie zdradza on zbyt wiele z fabuły. Potwierdza za to to, co w przeciekach wybrzmiało już wcześniej, od wydarzeń z poprzedniej części minęło pięć lat. Zwiastun pokazuje też kilka krótkich fragmentów rozgrywki, w tym Cala z dwoma mieczami świetlnymi. Na więcej szczegółów trzeba będzie pewnie poczekać do premiery, która już niedługo. Przypominamy, ze gra zadebiutuje 28 kwietnia na Playstation 5, Xbox Series S/X i komputerach osobistych.


KOMENTARZE (6)

Gry

Zapis rozgrywki ze Star Wars Jedi: Survivor

2023-02-08 08:17:39Jak informowaliśmy kilka dni temu, Star Wars Jedi: Survivor zadebiutuje dopiero 28 kwietnia, twórcy potrzebują czasu na dopracowanie tytułu. Na pocieszenie dostaliśmy prawie 9 minut rozgrywki z nadchodzącej gry. Film przedstawia zapis eksploracji świata gry, oraz kilka walk. Możemy także zobaczyć, że od czasów pierwszej części Cal nauczył się kilku nowych sztuczek.


KOMENTARZE (7)

Gry

Star Wars Jedi: Survivor opóźniony.

2023-02-01 08:40:27Nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich, którzy czekają na kontynuację przygód Cala Kestisa. Na nieco ponad miesiąc przed planowaną datą premiery, twórcy podzielili się na Twitterze informacją o opóźnieniu gry o ponad miesiąc. Nowa data to 28 kwietnia
Poniżej możecie zobaczyć pełny komunikat, z którego wynika że gra jest już na finalnym etapie produkcji. Studio Respawn Entertainment skupia się teraz przede wszystkim na eliminowaniu błędów i poprawianiu wydajności gry. Star Wars Jedi: Survivor jest teraz dopracowywane tak, „aby doświadczenie gracza w obcowaniu z tytułem było jak najlepsze”.


KOMENTARZE (7)

Gry

Star Wars Jedi: Survivor z datą premiery

2022-12-09 09:58:11Podczas odbywającej się dziś w nocy gali The Game Awards 2022 Electronic Arts udostępniło nowy zwiastun nadchodzącej gry Star Wars Jedi: Survivor. Ujawniono także datę premiery. Now przygody Cala poznamy już 15 marca 2023 roku. Gra zmierza na Playstation 5, XBOX Series X/S i PC.


KOMENTARZE (9)

Gry

Gry z Gwiezdnych Wojen za darmo z okazji Amazon Prime Day

2022-07-12 15:24:36Macie juź Amazon Prime? Jeśli nie to być może nadeszła okazja aby wykorzystać przynajmniej darmowy okres próbny. W ramach obchodów Amazon Prime Day firma rozdaje ponad 30 gier, wśród których jest kilka tak głośnych tytułów jak Mass Effect Legendary Edition, GRID Legends czy Need for Speed Heat. Jednak nie dla tego piszemy tutaj o ofercie, fanów Gwiezdnych Wojen ucieszą na pewno poniższe tytuły:

STAR WARS: Jedi Knight: Jedi Academy
STAR WARS: Jedi Knight: Jedi Outcast
STAR WARS: Republic Commando

Jeśli nadal nie macie tych tytułów w swoich cyfrowych kolekcjach, to jest to świetna okazja, taniej już nie będzie.
KOMENTARZE (4)

Gry

„Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords” na Nintendo Switch

2022-06-08 22:55:06


Dzisiaj (08.06) w wersji cyfrowej zadebiutowała druga część Knights of the Old Republic na konsoli Nintendo Switch. Pierwsza część pojawiła się w listopadzie zeszłego roku, teraz do niej dołączyła kontynuacja The Sith Lords, która zawiera tekstury i wstawki filmowe w jakości HD oraz interfejs dostosowany do konsoli od Nintendo.

Wkrótce do gry trafi również darmowy pakiet DLC zatytułowany The Sith Lords Restored Content, który będzie dodawał go rozgrywki m.in. dodatkowe dialogi, misję z HK-47 oraz odświeżone zakończenie. Grę można zakupić w eShopie w cenie 56 złotych oraz w pakiecie z pierwszą częścią za 106 złotych. Limited Run Games już zapowiedziało, że tak jak w przypadku pierwszego KotORa druga część również trafi do sprzedaży w wersji fizycznej.

Poniżej prezentujemy zwiastun Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords na Nintendo Switch:
KOMENTARZE (5)

Gry

Star Wars Jedi: Survivor zapowiedziane

2022-05-28 09:10:15Tegoroczne Star Wars Celebration, chociaż pozbawione wielkich niespodzianek, to jednak obfituje w dobre wiadomości. Dzisiaj w nocy potwierdzono powstawanie Star Wars Jedi: Survivor, kontynuacji udanego Fallen Order. O nowej grze wiemy na razie niewiele, zwiastun kończy się ujawnieniem roku premiery, zagrać mamy już w 2023 roku. Według podanych dotąd informacji gra ma trafić wyłącznie na platformy obecnej generacji, czyli na Playstation 5, XBOX Series X/S i komputery osobiste.


KOMENTARZE (10)

Gry

P&O 487: Co robił „Egzekutor” w „The Force Unleashed”?

2022-05-08 09:50:34Dziś pytanie o kanoniczność tego, co widzimy w grze (znajdującej się obecnie już poza kanonem).

P: Jak to jest możliwe, żeby „Egzekutor” pojawił się w The Force Unleashed w formie zdolnej do lotu, skoro jego konstrukcja nie została skończona jeszcze po bitwie o Yavin?

O: W trakcie „The Force Unleashed”, „Egzegukutor” potrzebował jeszcze kilku lat by zostać ukończonym. Początkowo okręt został zbudowany w całkowitej tajemniczy przez droidy w bezpiecznym miejscu niedaleko Fondoru. Do stoczni Fondoru przetransportowano go w ostatnich fazach konstrukcji.
KOMENTARZE (1)

Gry

Lego Star Wars: The Skywalker Saga ze zwiastunem premierowym

2022-04-07 12:05:08We wtorek miała miejsce premiera Lego Star Wars: The Skywalker Saga, naszą recenzję możecie przeczytać tutaj. A tymczasem do sieci trafił zwiastun przygotowany na premierę:


KOMENTARZE (1)

Gry

Lego Star Wars The Skywalker Saga Recenzja

2022-04-04 17:15:45Już jutro długo wyczekiwana premiera Lego Star Wars: The Skywalker Saga, a już dzisiaj zapraszamy do naszej recenzji, którą znajdziecie tutaj.


KOMENTARZE (10)
Loading..