TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars: Jedi StarFighter - Update

2001-10-30 20:47:44 Garindan

Zapraszam do zapoznania się z jednym z pierwszych opisów nowej gry z LucasArts, a dokładnie chodzi o Star Wars: Jedi StarFighter .
KOMENTARZE (0)

Gry

Galactic Battlegrounds i Jedi Starfighter

2001-10-30 11:25:00 różne

Na stronie lucasarts.com pojawił się nowy trailer gry strategicznej "Star Wars Galactic Battlegrounds" (1 minuta 37 sekund; 5,62 MB; format mov). Plik można pobrać z naszego lokalnego serwera ftp, gdzie znajduje się jeszcze jeden trailer i demo tej gry. Jednocześnie na lucasarts.com pojawiło się bardzo ciekawe intro z Jedi Starfightera zrobione we flashu - zobaczcie.

UPDATE: Dla korzystających z modemów zamieściłem tego flasha na lokalnym serwerze. Aby zobaczyć intro Jedi Starfightera kliknij tu (273 KB; format swf).
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Starfighter

2001-10-25 06:21:00 różne

Na oficjalnej ukazała się wiadomość, mówiąca, że wiosną 2002 roku ( chyba po premierze) ma wyjść nowa gra, czyli Star Wars Starfighter II: Jedi Starfighter. Będzie można polatać na Jedi Star Fighterze Obi Wana. Warto dodać że gra może być ciekawa, gdyż Lucasowi nie zdarzyło się jeszcze kompletnie zje......ć symulatora. Pozostaje mieć nadzieję że tak będzie dalej :)
   
KOMENTARZE (1)

Gry

Nowe ceny Starych gier

2001-10-24 20:32:33

We wrześniu pisałem o zmianie cen gier z LucasArts: Racer, Phantom Menace i Force Commander. Tej ostatniej, cena powinna spaść już dawno temu, ale nie można winić za to LEM'u, tylko firmę Lucas'a.
KOMENTARZE (0)

Gry

Empik i LEM - zapowiedzi

2001-10-20 20:15:04

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie LEM jeszcze w tym roku otrzymamy dwie zapowiadane od jakiegoś czasu nowe gry: Star Wars: Galactic BattleGrounds i Star Wars: StarFighter (wersja na PC). Obie gry wykożystują engine'y gier, które się dawno już sprawdziły - "Age of Empire II" i "Rogue Squadron". Na marginesie dodam, że zapowiadana na wiosnę 2002 roku druga część Star Wars: Jedi Knight, zostanie oparty na "silniku" czy jak wolicie "maszynie", poprawionego "Quake'a III". Snapy z SW: GB już prezentowałem, teraz pora na SW: StarFigter'a i SW: JK II.Na zakończenie podaję adres strony z zapowiedziami na ten rok: www.lem.com./lem/plan. Jeżeli chodzi o ceny w/w gier, to są one jeszcze nieznane, ale znając Lucasa będą one się zaczynać od (+/-) 175 zł., z bardzo dużym naciskiem na plus :)

Star Wars: Jedi Knigt II

KOMENTARZE (0)

Gry

Star Wars: (Age of Empires) BattleGrounds - UpDate II

2001-10-06 18:10:07

I zaczeło się, nareszcie Fani zaczeli pisać otwarcie o "produktach" z logiem starwarsowym, są to ich własne opinie, recenzje. Dziś kolejna opinia gry, która ma się pojawić pod koniec tego roku, a i sama cena jest jeszcze mało precyzyjna.
KOMENTARZE (0)

Gry

Star Wars: (Age of Empires) BattleGrounds - UpDate

2001-10-03 16:57:03

UpDate: Kolejne - dwie, opinie i pierwsze wrażenia (jeszcze gorące:). Tym razem podzielili się z nami: Garindan i Darek. Ponad to Darek przesłał dwie tapetki reklamujące grę. THX.

Taki tytuł powinna nosić "nowa" gra jaka zostanie wydana przez LucasArts, ale jest to tylko moje zdanie oparte na podstawie dema gry. Zapewne pojawią się też inne opinie i oceny np. Garindan'a i Sidious'a. A oto pierwsza opinia.
KOMENTARZE (0)
Loading..