Gry komputerowe

Galactic Battlegrounds i Jedi Starfighter

różne
0

Na stronie lucasarts.com pojawił się nowy trailer gry strategicznej "Star Wars Galactic Battlegrounds" (1 minuta 37 sekund; 5,62 MB; format mov). Plik można pobrać z naszego lokalnego serwera ftp, gdzie znajduje się jeszcze jeden trailer i demo tej gry. Jednocześnie na lucasarts.com pojawiło się bardzo ciekawe intro z Jedi Starfightera zrobione we flashu - zobaczcie.

UPDATE: Dla korzystających z modemów zamieściłem tego flasha na lokalnym serwerze. Aby zobaczyć intro Jedi Starfightera kliknij tu (273 KB; format swf).

Jedi Starfighter

różne
1

Na oficjalnej ukazała się wiadomość, mówiąca, że wiosną 2002 roku ( chyba po premierze) ma wyjść nowa gra, czyli Star Wars Starfighter II: Jedi Starfighter. Będzie można polatać na Jedi Star Fighterze Obi Wana. Warto dodać że gra może być ciekawa, gdyż Lucasowi nie zdarzyło się jeszcze kompletnie zje......ć symulatora. Pozostaje mieć nadzieję że tak będzie dalej :)
   

Nowe ceny Starych gier

0

We wrześniu pisałem o zmianie cen gier z LucasArts: Racer, Phantom Menace i Force Commander. Tej ostatniej, cena powinna spaść już dawno temu, ale nie można winić za to LEM'u, tylko firmę Lucas'a.

Empik i LEM - zapowiedzi

0

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie LEM jeszcze w tym roku otrzymamy dwie zapowiadane od jakiegoś czasu nowe gry: Star Wars: Galactic BattleGrounds i Star Wars: StarFighter (wersja na PC). Obie gry wykożystują engine'y gier, które się dawno już sprawdziły - "Age of Empire II" i "Rogue Squadron". Na marginesie dodam, że zapowiadana na wiosnę 2002 roku druga część Star Wars: Jedi Knight, zostanie oparty na "silniku" czy jak wolicie "maszynie", poprawionego "Quake'a III". Snapy z SW: GB już prezentowałem, teraz pora na SW: StarFigter'a i SW: JK II.Na zakończenie podaję adres strony z zapowiedziami na ten rok: www.lem.com./lem/plan. Jeżeli chodzi o ceny w/w gier, to są one jeszcze nieznane, ale znając Lucasa będą one się zaczynać od (+/-) 175 zł., z bardzo dużym naciskiem na plus :)

Star Wars: Jedi Knigt II

Star Wars: (Age of Empires) BattleGrounds - UpDate

0

UpDate: Kolejne - dwie, opinie i pierwsze wrażenia (jeszcze gorące:). Tym razem podzielili się z nami: Garindan i Darek. Ponad to Darek przesłał dwie tapetki reklamujące grę. THX.

Taki tytuł powinna nosić "nowa" gra jaka zostanie wydana przez LucasArts, ale jest to tylko moje zdanie oparte na podstawie dema gry. Zapewne pojawią się też inne opinie i oceny np. Garindan'a i Sidious'a. A oto pierwsza opinia.

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.