Gry komputerowe

SW Galactic Battlegrounds w sprzedaży

0

Jak mogłem się naocznie przekonać, SW Galactic Battlegrounds można już kupić w Empikach. Niestety cena skutecznie zniechęca do sięgnięcia do portfeli - 199PLN, dodatkowo gra na półce wygląda dość marnie. Jest opakowana w pudełko DVD i nie wygląda zbyt zachęcająco. Przydałoby się chociaż kartonowe pudełko z błyszczącym lakierem. Obawiam się, że sprzedaż będzie bardzo marna, co znów da nieprawdziwy obraz wielkości rynku SW w Polsce. Niestety na stronie Internetowej EMPIKU, Galactic Battlegrounds nie jest jeszcze oferowana.

Obi-Wan już w sklepach

LucasArts
0

Od kilku dni w amerykańskich sklepach można kupić grę Obi-Wan. Niestety, chyba niewielu ludzi w Polsce będzie zainteresowanych jej zakupem, bo gra dostępna jest tylko na konsolę X-Box. W innych krajach Europy Obi-Wana też nie znajdziecie bo i europejska premiera nowej konsoli będzie mieć miejsce dopiero 14 marca 2002, a jej cena to około 480 euro, czyli 1800PLN. Jeżeli więc już koniecznie chcecie mieć tę grę, to musicie obciążyć swoje karty kredytowe na 50 zielonych, a potem będziecie mogli popatrzeć z dumą na pudełko.

SW Starfighter

0

Firma LEM zajmująca się dystrybucją gier SW w Polsce zapowiadała pecetową wersję gry Starfighter (grę można kupić w wersji na PS2)na grudzień 2001. Niestety, Lem poinformował, że premiera została przesunięta na marzec 2002. Szkoda.

Obi-Wan jest już w tłoczni

0

Jak podaje LucasArts gra Obi-Wan jest już w tłoczni i jeszcze w tym tygodniu powinna pojawić się w amerykańskich sklepach. Pamiętajcie jednak, że Obi-Wan, przynajmniej na razie, wydany będzie tylko na nową konsolę Microsoftu, czyli X-Box. Do tej pory Obi-Wan to była największa kompromitacja firmy LucasArts (przypominam, że gra już dawno miała zostać wydana na peceta) nie liczyłbym więc na rewelację.

Galactic BattleGrounds

Empik
0

Jak poinformował mnie Darek Kozera z Empiku w Warszawie, od wczoraj jest już dostępna na naszym rynku ostatnio wydana gra z gatunku RTS, przez firmę LucasArts: Star Wars - Galactic Battlegrounds, o której już wielokrotnie pisaliśmy na stronie.

Oficjalna strona gry Star Wars Obi-Wan

lucasarts.com
0

Na LucasArts otworzono oficjalną stronę gry Star Wars Obi-Wan (pod konsolę Xbox). Oprócz dwóch tapetek, kilkudziesięciu screenshotów i concept artów znajduje się tam trailer (6,5MB). Premiera Obi-Wana w USA przewidziana jest na 18 grudnia.

Racer Revenge

www.lucasarts.com
0

Właściwie ten news nie należy do najnowszych, gdyż oficjalna strona tej gry (na Playstation 2) powstała w piątek. Mo|na z niej pobra 10 screenów i 5 "concept artów". Gra zapowiadana jest na początek 2002 roku. Oprócz bohaterów i podów z EI Racer zobaczymy kilka nowych maszyn i postaci. Plus cztery nowe planety na których będą się odbywać wyścigi.

Simon the Killer Ewok

LucasArts
0

To nie jest tytuł nowej gry starwarsowej z LucasArts, tylko kolejny powrót do gry "Star Wars: Galactic Battlegrouds", ale tym razem chodzi o oficjalne TIPS'y.

Zapewne większość z Was przeszła już grę na wszyskich poziomach trudności i zastanawiacie się co dalej, albo też co zrobić, jak jakiś koleś przez .net'a dowala mi jak "koksu do pieca" ? Wyjście jest bardzo proste, użyj tipsów jakie zostały "napisane" do gry i opublikowane na oficjalnej stronie gry. Moim zdaniem najciekawszym jest - po wciśnięciu klawisza ENTER, wpisanie komendy: SIMONSAYS (wielkość liter jest obojętna), a otrzymasz jednego (lub wielu) bardzo dobrze uzbrojonego Ewoka, który praktycznie jest niezniszczalny i posiada nielichy miotacz rozwalający budynki za pierwszym strzałem. Oto reszta komend:

SIMONSAYS : Ewok Simon : Doskonały Zabójca
SKYWALKER : Moc po twojej stronie (zwyciężasz !!)
TAKIN : Unicestwaisz wszystkich przeciwników
DARKSIDE# : Unicestwienie Gracza (# = gracz nr. 1-8)
FORCEBUILD : Szybkie Budowanie
FORCEEXPLORE : Odsłaniasz całą mapę
FORCESIGHT : Usuwasz mgłę (i wszystko jasne :)
FORCECARBON : Otrzymujesz 1000 szt. Karbonu
FORCEFOOD : Otrzymujesz 1000 szt. Jedzenia
FORCENOVA : Otrzymujesz 1000 szt. minerału Nova
FORCEORE : Otrzymujesz 1000 szt. minerału Ore


PS. W dniu wczorajszym pojawiła się poprawka - update 1.1, do gry i jak narazie jest do ściągnięcia z Oficjalnej.

Galactic BattleGrounds - UPDATE III

LEM
0

Jednak gra ukaże się na naszym rynku. Opóźnienie premiery spowodowane było rozmowami pomiędzy obiema firmami, dotyczącymi w jakim języku ma być wydany podręcznik użytkownika. LucasArts postawił na swoim i powiedział, że w całej Europie gra ma ukazać się tylko z podręcznikiem w języku angielskim. Jak zapewnia firma LEM, grę zobaczymy na sklepowych półkach pod koniec przyszłego tygodnia w cenie ok. 169 zł. w bardzo ładnym opakowaniu DVD Box.

PS. Ciekaw jestem, co powiedzieli firmie LucasArts Niemcy i Francuzi :)

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.