TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Akcja

2001-03-12 11:38:00

W dniu dzisiejszym w warszawskich kioskach "Ruch" pojawił się w sprzedaży nowy miesięcznik "AKCJA" (?), który zawiera 3 płyty CD, a jedna z nich jest poświęcona Gwiezdnym Wojnom. Okładka jest mało zachęcająca, jeżeli chodzi o jakość druku, wygłąda jak by ją ktoś kilkakrotnie kserował, a sam wygląd płyt też jest na niskim poziomie - piraty posiadają lepszy nadruk. Ale w zamian na kartonowej okładce jest napisane "wołami" : EXTRA BONUS CD - STAR WARS EPISODE I i na tym koniec, są tam demka starszych i nowszych gier o tematyce SW, to wszystko. A, sorry zapomniał bym o napisach na krążkach - PC GAMES, a tytuły gierek są w języku niemieckim. EXTRA !!!
PS. ręce opadają, kolejny BUBEL z metką "Star Wars" :-(
Cena: 15,90 zł
KOMENTARZE (1)

Gry

Star Wars: BattleGround

2001-03-01 11:38:00

Na StarWars.Com zapowiedziano ukazanie pod koniec tego roku noweo produktu LucasArts. Będzie to gra strategiczne wyprodukowana razem z firmą Ensemble Studios, oparta na enginie dobrze wszystkim znanej gry "Age of Empires". W sumie tego typu gra już dawno powinna istnieć pod dobrze znanym tytułem "Force Commander", ale prace nad grą w formie w jakiej miała się ukazać pierwotnie zostały przerwane na rzecz strategii 3D, która okazała się WIELKIM niewypałem i to nie pierwszym.
No ale było kilka bardzo dobrych gier ze stajni LA, a na dodatek znając produkty Ensemblerów, będzie to napewno bardzo dobra gra i zapewne z opcją Multi Player, nie zostanie popełniony błąd jak w "Rogue Squadron". A tak swoją stroną to bardzo dobrze że powstanie nareszcie gra strategiczna bo ile można latać Sokołem Tysiąclecia czy X-Skrzydłowcem :-?
KOMENTARZE (1)
Loading..