TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Galactic Battlegrounds Demo

2001-09-30 10:30:00 różne

Wreszcie udało mi się pobrać demo Star Wars Galactic Battlegrounds. Pliczek swbgtrial.exe zajmuje 70 MB. Download polecam zrobic ze strony LEMu. Oto bezpośredni link. Wymagania sprzętowe są mniej więcej takie: Pentium II 400MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D.
KOMENTARZE (1)

Gry

LucasArts Insider #13

2001-09-28 13:40:00

Dziś do mojej skrzynki trafił nowy numer newslettera LucasArts Insider #13: "Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader" będzie pierwszą interaktywną grą wykorzystującą dźwięk Dolby Pro Logic II (gierka pod Gamecube). Oficjalna strona znajduje się pod adresem:
www.lucasarts.com/products/rogueleader.
Ukazał się trailer gry "Star Wars Starfighter: Special Edition" na konsole XBOX. Trailer zajmuje 4,2MB i wymagany jest Quicktime. Plik można pobrać z FTP. Oficjalna strona znajduje się pod adresem:
www.lucasarts.com/e3/two.
"Star Wars Galactic Battlegrounds": jak donosi LucasArts, dziś ma się ukazać DEMO!!! Jak tylko się pojawi to od razu zamieszcze na stronie... a oficjalny site:
lucasarts.com/products/battlegrounds.

KOMENTARZE (1)

Gry

EMPiK News Update

2001-09-25 11:39:00 Darek z Empik

A następne newsy są pewne i dotyczą gier i naszych kredytów. Teraz mogę ze spokojem podać ceny gier i encylkopedii, ze Świata Gwiezdnych Wojen, które zostaną przecenione przez LEM i EMPiK. Ponad to trochę o nowej grze, cenie i dacie jej premiery w Polsce.
Druga sprawa dotyczy rów.ież EMPiK'u, ale jest dużo przyjemniejsza, dla nas samych i dla naszych portfeli :) Firma LEM postanowiła obniżyć ceny gier z naszej ulubionej "Galaktyki". Dokładnie będą to następujące tytuły:

- Star Wars Episode I: The Phantom Menace 79 zł.
- Star Wars Episode I: Racer 79 zł.
- Star Wars Episode I: Battle for Naboo 79 zł.
- Star Wars: Behind The Magic 39 zł. !!!

PS.#01 - prawdopodobnie będzie to kwota 79 zł., ale to tylko domysły.
PS.#02 - a jednak Moc jest ze mną! Przewidywania okazały się trafne:)


Następną grą jaka będzie przeceniona z kwoty 189,00 zł. na 79,00 zł jest dobrze wszystkim znana:

- Star Wars: Force Commander 3D (79 zł. !!!)

Stąd też moje wcześniejsze przypuszczenia/domysły cen, jakie mogą uzyskać wcześniej wymienione gry. I to by było jak narazie tyle, ale do tematu gier wrócę szybciej niż się tego spodziewacie :)

Gra "Star Wars: BattleGround", jest tą trzecią sprawą. Polski dystrybutor, firma LEM, podjął jednak (moim zdaniem) słuszną decyzję wypuszczając tą grą na rynek Polski. Cena gry wynosić będzie około 189 zł. Jednak bądźmy dobrej myśli. Gra jest tworzona na bardzo dobrym enginie Age of Empire II. Głównymi atutami tego rozwiazania jest wspaniala grafika i bardzo wysokie AI przeciwnika. Minusem (dla niektórych zdecydowanym plusem) grafika będzie 2D. Gra będzie podzielona na kampanie Episode I oraz Trylogii. Miło będzie zmienić bieg historii broniąc bazy na Hoth ;-) czy powalczyc dziwaczna machineria Gungan'ow.
KOMENTARZE (1)

Gry

Galaxies First Footage

2001-09-19 23:05:00 różne

Ostatnio jest sporo newsów dotyczących Galaxies - w końcu gierka zapowiada się na prawdziwy HIT. Otóż ukazał się pierwszy filmik "Star Wars Galxies First Footage". Plik trochę waży: 13,4MB, ale zapewniam, że warto go zobaczyć.
KOMENTARZE (1)
Loading..