TWÓJ KOKPIT
0

Gry

The Clone Wars - już jest!

2002-10-30 08:20:00 LucasArts

Jak informuje oficjalna strona gry, Star Wars The Clone Wars można już nabyć w amerykańskich sklepach, na razie w wersji na Gamecube, trochę później również na PS 2. Aż zgrzytam zębami ze złości, kiedy pomyślę, że jak na razie jedyna prawdziwa gra oparta na Ataku Klonów adresowana jest tylko do posiadaczy konsol.
Odsyłam wszystkich do artykułu w ostatnim numerze pisma CHIP, gdzie autor analizuje kierunki rozwoju gier konsolowych i pecetowych. Rynek gier konsolowych rozwija się dwa razy szybciej, więc producenci coraz bardziej skłaniają się w kierunku konsoli. Zapominają jednak, że jest to specyfika głównie rynku amerykańskiego. Jak pokazuje nasza ostatnia sonda, w Polsce konsole nowej generacji występują w ilościach śladowych.
KOMENTARZE (0)

Gry

Nowości na Maca

2002-10-30 08:10:00 LucasArts

Posiadacza Macintosha mogą już kupić dwie kolejne gry do swojej starwarsowej kolekcji - Jedi Knight II: Jedi Outcast i Galactic Battlegrounds Clone Campaigns. My, posiadacza pecetów, znamy już je na wylot.
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Knight 2 - Mod JediPLUS v.4.2 ...

2002-10-28 12:03:00 JK2 Files

Pojawiła się nowa wersja, dobrze znanego wszyskim graczom w Jedi Knight 2, Mod'a dla trybu Multu-Player w wersji 4.2 (4.39MB), do którego link znajduje się tu.
KOMENTARZE (0)

Gry

Nowa strona Bounty Hunter

2002-10-23 13:54:00 LucasArts

Przypominamy, że już niedługo bo w listopadze, ma się ukazać gra Star Wars Bounty Hunter, niestety tylko na PS2 i Gamecube. Tyczasem LucasArts przygotował nową, bardzo atrakcyjną wizualnie oficjalną stronę tej gry. Znajdziecie tam tapety, screenshoty, ikony i wiele innych ciekawych rzeczy. Polecam, wystarczy kliknąć tutaj.
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Knight 2 – Mod Episode 3 SE ...

2002-10-19 16:12:00

Jakiś czas temu wspominałem o bardzo dobrym Modzie dla JK2 , który radykalnie zmienia grę w trybie Single – Player i przenosi nas w czasy Epizodu 3, może w tym przeniesieniu jest lekka przesada, ale zmienia bardzo dużo. Jak do tej pory głównym bohaterem był Kyle, teraz jest nim Padawan Anakin Skywalker, a jego towarzyszką Padme Amidala – a była Jan. Ponad to pojawiają się Klony, którzy zastępują np. Służbę Ochrony na Bespin, a Szturmowcy zamieniają się w Battle Droidy. Jeżeli chodzi o Ciemną stronę Mocy to zamiast pojedynku z Desanne i Tavion, mamy doczynienia z Dooku i Boba Fettem. W rolę Luke’a wciela się Yoda, a Jeditrainer, to nie kto inny jak sam Mistrz Mece Windu, a zamiast rozmowy z Morganem, rozmawiamy ze swoim Mistrzem Obi-Wanem. Ponad Mod Episode 3, zminia również menu startowe, dźwięk mieczy, głosy bohaterów itd. Krótko mówiąc mamy “nową” grę, a z tego co słyszałem, ten Mod jest dopiero początkiem tego co pojawi się na początku (prawdopodobnie) nadchodzącego roku. Co byście powiedzieli na przejście całej przygody JK1 i JK2 za jednym zamachem, hmm ?   Mod Episode 3 waży 12.18 MB i należy rozpakować go np. do katalogu: C:\Games\LucasArts\Star Wars JK II Jedi Outcast\GameData\base i jest do ściągnięcia tu: ModEpisode3SE
KOMENTARZE (4)

Gry

Korriban w KOTOR

2002-10-18 20:23:00 LucasArts

Kiedyś pisaliśmy, że słynna planeta Korriban (zna ją chyba każdy entuzjasta Sithów), pojawi się w pierwszym wielkim RPGu osadzonym w świecie Star Wars. Prezentowaliśmy tam też galerię, w której znajdują się dwa nowe screeny, właśnie z Korriban. Jeżeli kogoś by interesował natomiast zwiastun tej gry, to jest on dostępny tutaj. Gra będzie dostępna w USA na PC latem 2003 roku, szkoda tylko, że BioWare, współtworca gry i twórca jej Enginu, właśnie się z nim żegna. Od dziś w Polsce można kupić „ostatni” produkt oparty na Enginie Baldur’s Gate – „Icewind Dale II”. Oczywiście pięknie spolszczony przez CD-Projekt. Knights of the Old Republic jednak niestety będzie także wykonana na tym Enginie, co niestety spowoduje, że wartość typowo RPGowa będzie mniejsza niż mogłaby być. Ale nie będę narzekać, w końcu to pierwszy poważny, komputerowy RPG w realiach SW.
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Knight 2- nowa wersja ...

2002-10-18 19:43:00 Killrah Goku

Pojawiła się kolejna nowa wersja Mod’a JediPlus 4.1 , która posiada kilka dodatkowych ulepszeń, doszły tym razem opcje dla Admina pomagające zarządzać serwerem gry ( czytajcie plik cvars.txt ). Twórcy JediPlus i AdminMod dogadali się i połączyli siły stąd te nowe funkcje dla serwera. Z dziką radością wsłuchiwałem się w nowy dźwięk mojego miecza :D , wymachy, iskrzenie podczas zwarć to wszystko ma teraz porządne brzmienie jak w ukochanej Trylogii !!! Doszły też nowe skórki, nie wiem dokładnie ile 1-2 -3 ? sam zbyt dużo mam nowych modeli, że zdążyłem się pogubić, ale na 95 % jestem pewien że doszedł Imperator w 2 wersjach jako Hologram i jako normalny zgrzybiały Palpatine z ROTJ (Andaral – Tak, to prawda, miałem ten sam problem!) , oczywiście ma swoje filmowe powiedzonka uruchamiane przez komendę /taunt ( najlepiej jest przypisać sobie taki okrzyk do klawisza wchodząc do konsoli Shift + ~ i wpisując Bind x + /taunt , gdzie x to dowolny klawisz jakiego chcecie używać do okrzyku ). Kolejna nowość to pojawiający się wynik pojedynku zaraz po jego zakończeniu ( tylko kiedy kogoś wyzwiemy na pojedynek oczywiście klawisz K ) w postaci ilości HP przeciwnika .Teraz ktoś będzie się czul upokorzony wiedząc że poniósł klęskę, a jego przeciwnik prawie nie odniósł obrażeń np. 100/77 ;) nieźle co !, wszystkie emotes są zapisane teraz w pliku emotes.txt. Ddla przypomnienia są to najprzeróżniejsze zachowania naszego rycerza od kręcenia mieczem w ręku czy ponad ręką, siadanie, klękanie, medytowanie, krótki taniec czy też pocałowanie innego rycerza ;) i to z języczkiem – WOW !. Przypomnę o plikach Readme.txt, tam są rzeczy jakie się nam nie śniły i są silne Mocą ! hmmm!
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Knight 2 na XBox i GameCube ...

2002-10-18 12:46:00 LucasArts

Na oficjalnej stronie LucasArts Entertainment Company podano datę ukazania się w sprzedaży gry Jedi Knight 2- Jedi Outcast na konsole XBox i GameCube, która przypada na dzień 18 listopada. Grę można również zamówieć w systemie przedsprzedaży i otrzymać upominek gratis !

KOMENTARZE (0)

Gry

Galactic Battlegrounds Saga

2002-10-15 08:10:00 TheForce.Net

W amerykańskich sklepach można już kupić zestaw Star Wars Galactic Battlegrounds Saga zawierający grę Star Wars Galactic Battlegrounds i jej dodatkowe misje oparte na Ataku Klonów, czyli Clone Campaigns. Zestaw będzie też dostępny w Wielkiej Brytanii, ale dopiero od 25 października.
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Knight 2 - Ladder 2 ...

2002-10-12 19:25:00 Killrah Goku za Jedi Outcast Maps

Jeden z lepszych dodatków do Single Player-a dla JK2 w postaci Levelu Ladder2 . Jest to jka widać druga jego edycja ale jest znacznie ciekawsza od poprzedniej, dlatego ją wolę opisać . Dodatek ten daje nam prawdziwe wyzwanie w starciu z coraz to silniejszymi i liczniejszymi Jedi Reborn potem Shadowtroopers aż do samego Desann-a na koniec . A jeśli jeszcze dodać do tego wspaniałą muzykę zmieniającą się w zależności od sytuacji to jest to naprawdę nieźle dramaturgicznie zrobiony nastrój. zassać można stąd jakieś 9.5 MB : http://www.jed)outcastmaps.com/file.php?id=388.

Soundtrack :

  • John Williams - Darth Sidious (Theme from TPM)
  • John Williams - Moisture Farm (from A New Hope)
  • John Williams - The Chess Game (from Harry Potter)
  • Trevor Jones - You Have the Power (from Dark City)
  • Hans Zimmer - Injection (from Mission Impossible 2)

Jest oczywiście tez i wersja bez muzyki dla tych którzy wolą szybciej ściągnąć to cacko, no i oczywiście troszkę mnie waży :), bo niecałe 2 MB : http://www.jedioutcastmaps.com/file.php?id=389.
KOMENTARZE (0)

Gry

Clone Wars już się tłoczy

2002-10-10 14:58:00 LucasArts

Jak można wyczytać na oficjalnej stronie LucasArts, gra The Clone Wars na GameCube jest już w tłoczni i pojawi się w sklepach 29 października. Niestety, jak udowadnia nasza ostatnia sonda (patrz w prawo) w Polsce ta wiadomość nie rozgrzeje zbyt wielu osób, bo zdecydowana większość graczy ograniczona jest do swoich wiernych blaszaków i to, jak mniemam, ze względów czysto ekonomicznych.
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Knight 2 - Kolejne plansze ...

2002-10-06 13:23:00 Jedi Knight 2

Kolejne plansze do JK2 - Jedi Outcast dla trybu Multi-Player.


KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Knight 2 – zapowiedz kolejnego Mod`a ...

2002-10-02 16:39:00 Killrah Goku

Wczoraj na stronie JK2 File zaprezentowano jeden screen z nowego Mod`a Episode II dla JK2 - Outcast. Jak narazie brakuje jakich kolwiek dokładniejszych informacji na jego temat. PS. Jeżeli chcecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat JK2 lub posiadacie własne "dobre" newsy, proszę o kontakt
KOMENTARZE (2)

Gry

Nowy zwiastun Bounty Hunter...

2002-10-02 11:24:00 StarWars.Com

Parę dni temu pojawił się nowy zwiastun gry „Bounty Hunter”. Tym razem jednak, zamiast „reklamowania” gry ma on postać „wyciętej” sceny z AOTC z wygenerowanymi komputerowo postaciami Dartha Sidiousa i Dartha Tyranusa. Zwiastun można obejrzeć na oficjalnej lub pobrać zipowany (największy) z naszego serwera (format QuickTime).
KOMENTARZE (0)
Loading..