Gry komputerowe

KOTOR - UPDATE ...

SW KOTOR
0

Na oficjalnej stronie poświęconej grze SW: KOTOR zamieszczono informację o pojawieniu się drugięj tapety z jednym z bohaterów, którym jest Selkath. Tapety można pobrać stąd.

The Clone Wars na PS2 ...

LucasArts
0

Całkiem niedawno pisaliśmy, że The Clone Wars narszcie jest dostępne, choć jak na razie tylko w wersji na Gamecube. Posiadaczy PS2 ucieszy wiadomość, że gra na ich maszynki jest już w tłoczni i powinna pojawić się za kilka dni.

Bounty Hunter już od jutra ...

LucasArts
0

Bounty Hunter na PS2 już jutro pojawi się w amerykańskich sklepach, a wersja na GameCube będzie dostępna od 5 grudnia. Jeżeli ktoś z was będzie miał szczęście pograć w tą grę, zapraszamy do podzielenia się wrażeniami z innymi fanami.

Outcast na konsole ...

TFN
0

Od dziś fani przygód Katarna mają szanse kupić je w wersji na konsolę Nintendo GameCub, i Microsoft XBox.

Jedi Outcast na konsole

LucasArts
0

Już w najbliższy czwartek posiadacze konsol Xbox i GameCube w USA bedą mogli nabyć dobrze nam znaną grę Jedi Knight II: Jedi Outcast. W Europie (przynajmniej w UK) gra będzie dostępna dzień później.

Jedi Knight 2 - The Geonosian Arena Battle ...

JK2File.Com
5

Ta modyfikacje zapewne spodoba się wiely z Was. Mod "The Geonosian Arena Battle" jest przeznaczona dla trybu Single-Player i składa się z pięciu etapów, a raczej poziomów trudności, bo akcja cały czas toczy się na tytułowej arenie. Grając na poziomie "Jedi", przejście wszystkich poziomów gry za pierwszym razem niesprawia żadnej trudności, schodki zaczynają się przy skali umiejętności "Jedi Master". W pierszym etapie gry, jako Anakin Skywalker, znajdujemy się razem z Amidalą i Obi-Wanem w centrum areny i jesteśmy atakowani ze wszystkich stron przez Battle Droidy - jest ich sporo, ale co to dla Jedi, a na dodatek wspieranego blasterem przez Amidalę. Obi-Wan walczy na własną rękę ze wszystkim co się rusza. Etap drugi to, jeszcze bardziej skomasowany atak Drodów, a na dodatek uzbrojonych w wyrzutnię rakiet - trzeba się trochę napracować. Podczas trzeciej odsłony, dostajemy wsparcie ze strony Clonetrooperów, i to im będziemy zawdzięczać życie, bo to co się dzieje dookoła to istna masakra, Battle Droidy atakują ze wszystkich stron - jest ich sporo. Czwarta częśc rozpoczyna się kiepsko, kanonierka ze wsparciem zostaje strącona, a na trybunie pojawia się Hrabia Dooku i Jango Fett, oraz Mace Windu. My dostajemy wsparcie dopiero w połowie etapu, gdy pojawiają się nowi Jedi, co nam ratuje życie, ale uwaga, oni są śmiertelni. Piąta i zarazem ostatnia odsłona to pojedynek pomiędzy Dooku i Obi-Wanem, wraz z Amidalą pozostaje nam wspieranie naszego Mistrza. Reasumując całość, modyfikacja jest zrobiona bardzo ciekawie i dokładnie, jedynie brakuje mi cały czas "potworków", które pojawiły się na arenie i jeszcze kilku detali, jak np. Super Battle Droidy czy Geonosianie, ale zapewne pojawią się oni w kolejnej wersji moda dla trybu Single-Player. Aby mod poprawnie działał należy go zainstalować do katalogu: C:\Games\LucasArts\Star Wars JK II Jedi Outcast\GameData. Ściągnij moda: The Geonosian Arena Battle (13.8 MB).

Bounty Hunter już w fabryce

LucasArts
2

Najnowsza gra na PS2, czyli Bounty Hunter, jest już tłoczona. W amerykańskich sklepach pojawi się 22 listopada. Jak zawsze, nurtuje mnie jedno i to samo pytanie. Dlaczego nie na PC?

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.