TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Super Bombad Racing

2002-12-23 08:16:00 Przemas

Przemas podesłał na kolejną recenzję. Tym razem możecie przeczytać parę słów o Star Wars Super Bombad Racing wydanym na PS2. Recenzja znajduje się tutaj.
KOMENTARZE (0)

Gry

Lucas Files

2002-12-12 08:45:00 Lucas Files

Firma LucasArts otworzyła nową stronę, na której zbierane będą wszelkie pliki związane z grami Star Wars, również te, które zostały stworzone przez fanów. Na razie jeszcze zasobów nie jest zbyt dużo, ale jest szansa, że rozrosną się one do pokaźnyh rozmiarów. Fani mogą przesyłać swoje pliki za pomocą specjalnego formularza, licząc na to, że ich praca zostanie opublikowana. Jest więc szansa, że strona zapełni się całą masą wszelakich modów, na co liczymy.
Zapraszamy na stronę Lucas Files.
KOMENTARZE (0)

Gry

New Jedi Order Project

2002-12-10 10:44:00 New Jedi Order Project

Dzięki czujności Huberta `Obi` Zięby, dowiedzieliśmy się, że powstaje wyjątkowo interesujący projekt pod nazwą New Jedi Order Project. Dzięki niemu, będziemy mogli pograć w X-Wing Alliance według scenariusza opartego na Nowej Erze Jedi. Wygląda na to, że fani próbują nadrobić lukę, jaką LucasArts stworzył nie kontynuując serii X-Wing i chwała im za to. Na razie projekt jest w powijakach, ale warto śledzić jego postęp. Zapraszamy na stronę autorów projektu New Jedi Order Project.
KOMENTARZE (0)

Gry

Recenzja Racer Revenge

2002-12-10 08:22:00 Przemas

Jest szansa na to, że zaczniemy uzupełniać brakujące recenzje gier wydawanych tylko na konsole. Dzięki wysiłkowi Przemasa, możecie przeczytać recenzję Racer Revenge. Dzięki i czekamy na więcej.
KOMENTARZE (0)

Gry

JK2: Dark Forces MOD ...

2002-12-06 19:14:00 Nowa Gildia Star Wars

Pojawiła się wersja BETA oczekiwanego przez wszystkich fanów JK2 MOD'a Dark Forces:

Projekt ten bardzo szybko się rozwija. Jego twórcy wypuścili już pierwsze w pełni grywalne demo. Czym jest Dark Forces MOD? Jest to przeniesienie na engine JK2 pierwszej gry z serii Jedi Knight. Dark Forces była pierwszą strzelaniną FFP osadzaną w realiach Star Wars, która w swoim czasie mocno rywalizowała z Doomem 2 a wedłóg wielu graczy wręcz go przewyższała. Teraz mamy szanse przeżyc na nowo całą historię, dzieki bardzo szczegółowej grafice oraz nowemu interfejsowi przeniesionemu z JK2. Twórcy starali się jak najwierniej przenieść cale levele, dostosowujac je do JK2 i mogę narazie bezproblemowo stwierdzić, że idzie im bardzo dobrze. Demo gry zajmuje 30 MB na dysku i zawiera cały pierwszy level czyli "Secret Base". Z niecierpliwością czekamy na finalna wersje.

Poniżej linki do:
-Strona twórców Mod'a
-Dark Forces MOD (28,75MB)KOMENTARZE (0)

Gry

Trailer gry Clone Wars. UPDATE

2002-12-04 20:18:00 TF.Net

Trwający 31 sekund filmik - zwiastun gry Clone Wars dołączono do gazety Nintendo Power. Sama gra jest już dostępna na Gamecube (w Stanach oczywiście:). Niebawem zamieścimy sam filmik.
Update, Lord Sidious
Zwiastun ten możecie zobaczyć tutaj. Format MPEG (ale coś nie najlepszy, skacze). A zajmuje niecałe 5 MB.
KOMENTARZE (0)
Loading..