TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Oficjalna strona Knights of the Old Republic?

2002-02-27 20:18:00 LucasArts

LucasArts na swojej stronie zrobił już miejsce na oficjalną stronę gry "Knights of the Old Republic", wspaniale zapowiadającego się RPGa. Na stronie na razie nic nie ma, poza informacją, że w ciągu tygodnia powinno się tam coś pojawić. Strona znajduje się pod adresem:
http://www.lucasarts.com/products/swkotor.
KOMENTARZE (0)

Gry

Recencja Starfightera

2002-02-27 09:24:00 BASTION.NET

Mam przyjemność zaprezentować wam swoje wrażenia po przejściu pełnej wersji Starfightera na PC. Koniecznie zajrzyjcie TUTAJ.

Już niedługo opublikujemy też solucję do Starfightera, która pozwoli wam przejść całą grę. Tego nie możecie przegapić!

W artykułach opisujących pozostałe gry też wkrótce zaczną pojawiać się solucje, savy, dema itp. Odwiedzajcie BASTION.NET.
KOMENTARZE (0)

Gry

Screeny z SW Galaxies

2002-02-26 10:09:00 TFN

Na TFN opublikowano trzy zdjęcia z gry Star Wars Galaxes. Oto one: Borgle, Yavin, Endor.
KOMENTARZE (0)

Gry

Galactic Battlegrounds - konkurs

2002-02-25 13:40:00 LucasArts

Uwierzcie lub nie, ale możecie wnieść realny wkład w powstający dodatek do Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns. LucasArts ogłosił konkurs na najlepszy poziom Galactic Battlegrounds stworzony przez fanów, a nagrodą będzie prawdopodobne umieszczenie zwycięskiej misji w Clone Campaigns. Oprócz tego można wygrać koszulki i 50 zielonych do wydania w sklepie LucasArts. Dziewczyny i chłopaki - do edytorów!!!
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Starfighter już sie tłoczy

2002-02-25 12:49:00 LucasArts

Jak donosi LucasArts, pierwsza gra oparta na wątkach Ataku Klonów jest już w tłoczni. Gra zostanie wydana na Playstation 2 i pojawi się w amerykańskich sklepach 11 marca.
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Starfighter Trailer

2002-02-23 16:19:00 lucasarts.com

Zgodnie z informacją, którą podałem w poniedziałek ukazał się trailer Jedi Strafightera. Gra zostanie wydana wiosną i pozwoli przeżyć emocje Epizodu II. Gracze będą mogli zasiąść za sterami Jedi Starfightera i poznać postacie, powiązania fabuły i główne plenery z AOTC, a także uzyskają pewne informacje pozwalające domyślić się zdarzeń przedstawionych w filmie. Gra przeznaczona będzie na konsolę Playstation 2.
4,5MB; 1 min. 15 sek.
KOMENTARZE (0)

Gry

Knights of the Old Republic info

2002-02-22 21:51:00 Episode-X

Zgodnie z tym co zapowiedziała firma Bioware na swojej stronie (producent takich hitów jak Baldur`s Gate), współtworzona przez nich gra RPG osadzona 4000 tysiące lat przed Nową Nadzieją - "Knights of the Old Republic", ukaże się jedynie w wersji na PC i konsolę Microsoftu X-Box.
KOMENTARZE (0)

Gry

Szkice z dodatku Clone Campaigns

2002-02-21 22:50:00 lucasarts.com

Niedawno na oficjalnej stronie gry Galactic Battlegrounds zaprezentowano kilka szkiców z zapowiadanego dodatku Clone Campaigns: obrazek 1 (Clone Trooper), obrazek 2, obrazek 3, obrazek 4, obrazek 5.
KOMENTARZE (0)

Gry

Tylko jedna gra oparta na fabule EII

2002-02-19 07:50:00 LEM

Na oficjalnej stronie firmy LEM ukazała się taka wiadomość:

16 maja tego roku na ekrany kin wejdzie drugi epizod sagi Gwiezdne Wojny - Atak Klonów. W związku z tym firma THQ, której dystrybutorem w Polsce jest LEM, ogłosiła, że jedyną grą opartą na fabule tego filmu będzie gra na GameBoy Advance: Star Wars Episode II: Attack of the Clones.
W grze gracz będzie mógł wcielić się w jednego z 3 bohaterów filmu tj.: Obi Wana Kenobiego, Mace Windu i Anakina Skywalkera i podążać za fabułą filmu. Dostępne będą 3 tryby: najpierw gracz będzie musiała sprawdzić się w trójwymiarowym wyścigu śmigaczy, drugi tryb to walka kosmiczna, a trzeci to walka na miecze świetlne.
Gra ma ukazać się równolegle z filmem tj. w połowie maja bieżącego roku.

Nie bardzo wiem co o tym myśleć. Być może jest to jedynie nieporozumienie, bo firma THQ wydała trzy gry ze świata SW, ale były to tylko pozycje na GameBoya Color (Obi Wans Adventures i Yoda Stories) i GameBoy Advance (Jedi Power Battles). Może więc chodziło jedynie o gry na te platformy.
KOMENTARZE (0)

Gry

Zapowiedź Jedi Outcast

2002-02-18 11:18:00 Gry-Online.pl

Zapowiedź z serwisu Gry-Online.pl

Star Wars – dwa magiczne wyrazy, które wystarczy do czegoś przyczepić, aby wywołać ślinotok i drżenie rąk u wszystkich fanów tej, chyba można powiedzieć, „religii”. Dlatego też, firma LucasArts, czerpie korzyści pełnymi garściami z faktu, iż są ludzie, dla których Gwiezdne Wojny są częścią życia. Gra Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast jest czymś co wywoła drżenie rąk, nie tylko u fanów mieczy świetlnych i rycerzy Jedi... cały artykuł...
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Starfighter - niedługo trailer

2002-02-18 10:50:00

Według oficjalnych informacji, w tym tygodniu powinien pojawić się trailer gry Jedi Starfighter (Playstation 2), która ma się ukazać w Stanach przed majową premierą Ataku Klonów. O Jedi Starfighterze wspominaliśmy w styczniu i w lutym. Ostatnio na oficjalnej stronie zaprezentowano kolejne screeny:
Slave 1
Slave 1
KOMENTARZE (0)

Gry

Starfighter PC DEMO

2002-02-16 13:44:00

Zgodnie z zapowiedziami LucasArts wypuściło DEMO Star Wars Starfightera. Plik zajmuje 44MB - można go pobrać z naszego serwera. Moje pierwsze wrażenie - rewelacja, (ale grałem narazie tylko 5 minut ;) Zamożniejsci modemowcy też powinni zobaczyć Demo i przekonać się czy warto będzie zakupić Starfigtera w marcu, kiedy to ma nastąpić polska premiera. Wymagania sprzętowe: Pentium II albo Athlon 350 MHz, 64 MB RAM (128 MB dla Windows 2000, XP), DirectX 8.0a lub 8.1. Jak zwykle całą klawiszologię znajdziemy w pliku readme.txt.
KOMENTARZE (0)

Gry

Galactic Battlegrounds Expansion Pack!

2002-02-15 15:29:00 LucasArts Insider

Do mojej skrzynki pocztowej trafił kolejny numer LucasArts Insidera... Oficjalnie zapowiedziano dodatek do strategii Galactic Battlegrounds pod pełnym tytułem Galactic Battlegrounds: Clone Campaigns. Expansion Pack ma się ukazać w maju i będzie zawierał dwie nowe cywilizacje, 14 nowych dynamicznych scenariuszy (single player) inspirowanych wielką bitwą, jaka się rozegra w "Ataku Klonów". Oprócz tego dodatek będzie zawierał nowe pojazdy i ponad 200 nowych jednostek. Clone Campanings będzie wymagało podstawowej gry Galactic Battlegrounds. Oficjalna strona znajduję się pod adresem: www.swgalacticbattlegrounds.com
KOMENTARZE (0)

Gry

Star Wars Racer Revenge w sklepach

2002-02-15 09:32:00 Episode-X

Wczoraj w USA pojawiła się druga część gry Racer - Star Wars Racer Revenge. Grę można już zamówić w Amazonie.
KOMENTARZE (0)

Gry

Star Wars Episode II na Gameboya

2002-02-15 00:01:00 Game Radar UK

Jak podaje Game Radar UK znana jest już pierwsza gra bazująca w pełni na "Ataku klonów". Gra przeznaczona jest na Gameboy Advance (GBA)i nosi tytuł "Star Wars Episode II Attack of the Clones".
Gracz będzie miał do wyboru trzy postaci - Anakina, Mace`a Windu i Obi-wana, którym przyjdzie się zmierzyć z takimi wrogami jak Jango Fett czy Hrabia Dooku, oraz całej gamie innych starwarsowych przeciwników.
Gra będzie miała 12 poziomów, na których będą różne style gry, na jednych będą to wyścigi, bitwy kosmiczne, a na innych pojedynki na miecze świetlne. Gra ma się pojawić wiosna.
Mamy też dwa zdjęcia z gry. Jedno z poziomu z wyścigami i jedno z poziomu na którym używa się miecza świetlnego.
KOMENTARZE (0)

Gry

Dodatek do Jedi Knight

2002-02-14 10:43:00 Shadows of the Star Wars

Jeden z największych polskich Star Warsowców Andaral, podesłał nam dodatek do pierwszej częsci gry Jedi Knight. Dodatek jest bardzo specyficzny, gdyż jego akcja toczy się nie gdzie indziej, a w kantynie przy ulicy Pięknej w Warszawie. To właśnie w tej kantynce odbywają się słynne na całą Polskę spotkania Warszawskich fanów SW i Fantastyki, których Andaral jest jednym z głównych organizatorów. Dodatek dostępny jest tutaj natomiast na Shadows of the Star Wars zawsze można dowiedzieć się o aktualnych spotkaniach FSWiF, na które wszystkich mieszkanców Warszawy i okolic, jak także i Star Warsowców przebywających w tym czasie w Warszawie, serdecznie zapraszamy. A należy jeszcze dodać, że autorem tego dodadku jest Falcon, jeden z bywalców na tych spotkaniach, więc on na pewno zna ten klimat.
KOMENTARZE (0)

Gry

Rogue Leader nominowany

2002-02-09 14:40:00 TFN

Niedawno została ogłoszona lista gier nominowanych do nagrody 5th Annual Interactive Achievement Awards za Wybitne osiągniecia w dziedzinie grafiki. Rogue Leader będzie konkurował z Halo, Ico, Oddworld: Munch`s Oddysee, oraz Metal Gear Solid 2.
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Outcast Trailer

2002-02-08 20:32:00 LucasArts.com

LucasArts wypuściło dziś trailer Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast. Czas trwania to 1 minuta, zajmuje 3,18MB (pobrać go można z naszego serwera). O Jedi Outcast pisaliśmy już kilka razy: 3 stycznia, 16 stycznia, 30 stycznia.
KOMENTARZE (0)

Gry

SW w CD Action

2002-02-08 07:55:00 CDAction

W ostatnim numerze CDAction znajdziecie zapowiedź Jedi Knight II i recenzję SW Galactic Battlegrounds. Ta ostatnia gra otrzymała niską ocenę - 6. Całkowicie zgadzam się z argumentacją przedstawioną dla poparcia takiej oceny. Przypominam, że nasza recenzja gry dostępna jest w sekcji GRY od początku istnienia BASTIONU.
KOMENTARZE (0)

Gry

Starfighter PC - zapowiedź w Gry-Online.pl

2002-02-07 13:52:00 Gry-Online

W dziesiejszych zapowiedziach "Serwisu Informacyjnego o Grach - Gry-Online" możemy przeczytać artkuł o Starfighterze. SW Starfighter ukazał się na konsolę Playstation 2 około pół roku temu, jednocześnie stając się hitem. LucasArts mając nadzieje powtórzyć sukces, zdecydowało się na przeniesienie tej gry na platformę PC. Gra powinna trafić do sklepów w całej Polsce już w połowie marca...

Xbox

Playstation 2

PC Windows

„Fabuła gry została oparta o wątek zaczerpnięty z Mrocznego Widma, a dokładnie o moment ataku planety Naboo przez siły Gildii Handlowej. Rola gracza będzie polegała na pomocy w obronie tej niewielkiej planety i jej pięknej królowej – Amidali. Tym razem będzie troszkę inaczej niż zwykle, bo zastosowano tu patent znany chociażby z MDK 2, gdzie istnieje możliwość wcielania się w kilka postaci, w celu wykonania tego samego zadania...” Zapowiedź można przeczytać na stronach serwisu Gry-Online. Natomiast w styczniu pisaliśmy o artykule w serwisie Valhalla.pl.
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Starfighter - nowa strona i tapety

2002-02-05 22:20:00 jedistarfighter.com

Niedawno LucasArts otworzyło nową stronę gry Star Wars Jedi Starfighter (na Playstation 2): jedistarfighter.com.
Zaprezentowano pierwszy screen z trybu dwu-osobowego i kilka ciekawych tapetek:

1152x864
800x600

1152x864
800x600

1152x864
800x600

KOMENTARZE (0)

Gry

Daty premier gier

2002-02-03 13:01:00 LucasArts TFN

Warto dowiedzieć się na jakie gry w tym roku jeszcze czekamy. Oczywiście LucasArts wciąż milczy na temat gier powiązanych z AOTC, ale AOTC to nie wszytsko.
12 lutego w USA pojawi się w sklepach gra "SW Racer 2: Racer Revenge" na konsole PlayStation 2. Czy będzie pecetowa wersja, na razie nie wiadomo.
PCetowcy będą w USA mogli świętować za to 25 marca, kiedy to ukaże się "SW: Jedi Knight 2: Jedi Outcast".
W połowie roku zaś powinno się ukazać "SW: Starfighter 2: Jedi Starfighter" w wersji na PlayStation 2.
Natomiast w połowie lub pod koniec roku na PC ma się pojawić "Star Wars Galaxies".
Pod koniec roku ma się pojawić jeszcze jeden tytuł, mój osobisty faworyt - "SW: Knights of the Old Republic". Będzie to gra RPG z enginem Baldur`s Gate`a, osadzona w świecie Star Wars 4000 lat przed ANH. Oczywiście we wersji na PC.
KOMENTARZE (0)

Gry

Nowe screeny z Galaxies

2002-02-02 21:40:00 Galaxies

Na oficjalnej stronie gry Star Wars Galaxies pojawiły się nowe screeny (całkiem niezłej jakość 1024x768 ;)


Dla przypomnienia:
Star Wars Galaxies - gra z gatunku massive multiplayer online - jest tworzona przez dwie firmy: Sony Online oraz LucasArts Entertainment. Premiera choć zapowiedziana była na maj tego roku, to najprawdopodobniej odbędzie się pod koniec 2002... Już teraz na oficjalnej stronie jest zarejestrowanych ponad 100 tysięcy ludzi deklarujących chęć zakupienia gry. Akcja Galaxies rozpoczyna się tuż po Bitwie o Yavin (znieszczenie pierwszej Gwiazdy Śmierci). Oprócz lokacji znanych z trylogii gracze będą mieli do dyspozycji całą masę innych światów. Nie będzie możliwe wcielenie się w postaci bohaterów jak choćby Luke - każdy gracz będzie miał do wybory postać z kilku ras. My natomiast musimy dążyć do rozwoju swej postaci, np. poprzez wpółpracę z innymi graczami. Zatem każdy wedle swych upodobań może stworzyć łowcę nagród, przemytnika, czy najemnika pracującego np. dla Rebelii... wszystko zależy od nas. Wymagania sprzętowe będą mniej więcej takie: AMD/Intel 900 Mhz, 64MB Geforce2, 256MB RAM, i dosyć szybkie łącze z Internetem - to jest najważniejsze.
KOMENTARZE (0)
Loading..