Gry komputerowe

Jedi Knight II - wydanie w Polsce

LEM
0

Dzięki wielkiej uprzejmości firmy LEM będącej wyłącznym dystrybutorem gier Star Wars w Polsce, możemy podać wam przybliżony termin wydania Jedi Outcast w Polsce. Poniżej cytuję informację uzyskaną od firmy.

SW Jedi Knight II Jedi Outcast wejdzie do sklepów na początku kwietnia. To prawdopodobnie będzie koniec przyszłego tygodnia lub początek następnego.

Tę grę MUSICIE mieć, zaglądajcie więc do EMPIKÓW.
Dziękujemy firmie LEM za szybką odpowiedź.

Jedi Knight II - doczekaliśmy się!

LucasArts
0

Najbardziej oczekiwana gra SW - Jedi Knight II: Jedi Outcast jest już w amerykańskich i europejskich sklepach. Firma LEM zapowiadała wydanie gry w marcu, ale to chyba zbyt optymistyczne założenia. Jeśli tylko będziemy znali potwierdzoną datę polskiej premiery, poinformujemy o tym na stronie BASTIONU. Jeżeli natomiast ktoś z was zobaczy grę na półkach w EMPIKU, szybko dajcie nam znać.

Recenzje Jedi Knight II

LucasArts
0

Na oficjalnej stronie LucasArts pojawiły się odnośniki do pierwszych recencji gry Jedi Knight II; Jedi Outcast. Opinie są bardzo entuzjastyczne. Mam nadzieję, że nasza recenzja tej gry pojawi się na BASTIONIE juz w przyszłym tygodniu. Nie przegapcie.

Update w sekcji GRY!!!

0

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy istotnych zmian w sekcji GRY. Na górze każdego artykułu zostały dodane karty danych, w których znajdziecie podstawowe informacje o każdej z gier, link do GALERII, oficjalnej strony, dema, solucje, savy, itp. A to dopiero początek. Sekcja GRY, i nie tylko ona, będzie stale rozwijana. Dlatego zaglądaj do nas często. Z czasem dodamy kolejne solucje, screeny, a może nawet całe wersje najstarszych gier, będących już abandonwarem. Stay tuned.

Jeżeli posiadacie ciekawe materiały związane z grami (savy, solucje, itp.) lub chcielibyście napisać garść porad dla innych graczy, piszcie do Jurka. Zgłaszajcie też wszelkie bugi.

Spot telewizyjny Jedi Starfightera

jedistarfighter.com
0

ILM, Skywalker Sound i LucasArts EC stworzyły reklamę telewizyjną Jedi Starfightera, który jest w sprzedaży w USA od kilku dni. 30 sekundowy filmik zajmuje 3MB i ukazuje świetny rendering pojazdu Obi-Wana. Reklama nowego produktu LucasArts rusza pierwszego kwietnia w amerykańskich stacjach telewizyjnych.

Nowości LEM

Piccard i LEM
0

Piccard podesłał info o tym co znalazło się na stronie LEM i tak, jest zapowiedź Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II:
Połączenie sił Activision, Lucas Arts oraz Raven Software musiało przynieść niesamowite i zaskakujące rezultaty...

A dodanie do tego potęgi enginu Quake III Arena nie może pozostawić żadnych wątpliwości....

Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II jest dynamiczną grą dla jednego lub wielu graczy, kontynuującą opowieść o pewnym potężnym Jedi – Kyle`u Katarn`ie, zmagającym się z potęgą i niebezpieczeństwami jakie niesie ze sobą Moc. W olbrzymim, szczegółowo odwzorowanym świecie Gwiezdnych Wojen gracze spotkają wielu potężnych przeciwników i jeszcze raz staną do walki z wrogami Rebeliantów. Dzięki Mocy i całemu arsenałowi różnych broni, w tym symbol Rycerzy Jedi – miecz świetlny, przyszłość Kyle’a Katarn’a i całej galaktyki znajdzie się ponownie w rękach graczy.

Akcja Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II rozpoczyna się kilka lat po tym jak Katarn pomścił swojego ojca i pokonał Jerec`a i jego grupę Mrocznych Jedi. Od tamtej pory Katarn, bojąc się pokusy mrocznej strony Mocy, zrezygnował ze wszystkiego co miało z nią jakikolwiek związek. Ale przeznaczenie nie zrezygnowało... Kyle dowiaduje się o nowym potężnym Mrocznym Jedi próbującym stworzyć technologię potężniejszą od Mocy. Technologię, która była by wstanie pokonać Moc. Jeszcze raz przeznaczenie Katarn`a oraz przyszłość galaktyki zależą od tego czy przeciwstawi się swojej mrocznej przeszłości i pokona szerzące się zło.

Grając w Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II można spotkać wiele różnych sposobów wykorzystywania Mocy, między innymi Leczenie, Skakanie, Szybkość, Pchnięcie, Błyskawica i Opanowanie Umysłu (Jedi Mind Tricks). W każdej sytuacji, czy w walce czy w ukryciu, gracz ma również do dyspozycji wiele różnych, starych i nowych, broni do swojej dyspozycji – np.: miecz świetlny, pistolet (Bryar blaster pistol), karabinek szturmowy (blaster rifle), pałka, kusza Wookiee`ch, detonatory termiczne czy ruchome miny.

W Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II spotkać można wiele zapierających dech w piersiach lokacji, takich jak Miasto w Chmurach, Akademia Rycerzy Jedi na planecie Yavin 4, Nar Shadda, księżyc przemytników i wiele nigdy miejsc.

Gra wykorzystuje zmodyfikowaną wersję enginu Quake III Arena, co pozwoliło na wiele usprawnień, takich jak jeszcze dokładniejsza i bardziej szczegółowa grafika oraz większe poziomy. Przy produkcji z firmą Raven ściśle współpracował LucasArts, w tym członkowie zespołu, który stworzył Jedi Knight: Dark Forces II.
oraz Star Wars: Racer Revenge, która jest dostępna już w Polsce za "jedyne" 259 PLN:
Walka z prędkością 960 km/h

18 najbardziej agresywnych i bezwzględnych pilotów Podracer`ów we wszechświecie, posiadających zabójcze AI będzie Cię trzymać cały czas w samym środku akcji

Doświadcz niesamowitych prędkości na zupełnie nowych 13 trasach umieszczonych w 5 światach

Zmiażdż swoich przeciwników stojących Ci na drodze do zwycięstwa

Bounty Hunter potwierdzony

LucasArts
0

LucasArts oficjalnie potwierdziło wydanie nowej gry Star Wars Bounty Hunter. Gra ma ukazać się już na jesieni tego roku. Jak do tej pory wiemy,że będziemy mogli zobaczyć 6 światów i przejść 18 poziomów wcielając się w rolę Jango Fetta tropiącego swojego rywala z przeszłości. Jango będzie wyposażony między innymi w blaster, pociski rakietowe, miotacz ognia i oczywiście plecak odrzutowy. Ma to być gra akcji w trzeciej osobie, spodziewam się więc czegoś pomiędzy Jedi Knight i Phantom Menace. LucasArts zapowiada wydanie gry na PS2 i Gamecube.

Jedi Starfighter na Xboxa

LucasArts.com
0

LucasArts.com ogłosiło, że Jedi Starfighter ukaże się także w wersji na konsole Xbox w maju 2002. 14 marca 2002 miała miejsce europejska premiera Xbox`a - konsoli nowej generacji stworzonej przez Microsoft. Nie wiadomo dokładnie kiedy i za ile Xbox pojawi się w Polsce, ale najparwdopodobniej lada dzień na polskich giełdach komputerowych pojawią się pierwsze konsole przywożone mniej lub bardziej legalnie z Niemiec...

Trailer i Data - Jedi Outcast

TFN
0

W sieci jest już drugi Trailer Jedi Outcast. Zanim zamieścimy go na naszym serwerze możesz go zobaczyć tu.

A oto istotna informacjia jakia pojawiła się pod koniec:
Jedi Outcast (PC CDROM) wejdzie do sklepów 29 Marca.

UPDATE: trailer znajduje się na naszym serwerze: wersja small 5,9MB

Bounty Hunter na PS2?

0

W Stanach ukazał się w sprzedaży Jedi Strafighter - bazujący na Ataku klonów. Na krążku w sekcji bonusowej znajdują się dwa trailery zapowiadające nową grę na konsolę PS2: Star Wars Bounty Hunter. Być może będzie to rozszerzenie Jedi Starfightera. Głównym bohaterem zwiastunów jest Jango Fett. Wykonałem kilka snapów, które zamieszczam poniżej:


Snap 1, Snap 2, Snap 3, Snap 4, Snap 5, Snap 6, Snap 7.

Jedi Knight II - gadżety

Jedi Knight II
0

Na oficjalnej stronie Jedi Knight II dokonano aktualizacji. Można teraz zapoznać się szczegółowo z ekwpinukiem jaki będzie dostępny podczas gry. Dodano trzy wygaszacze ekranu (download z naszej strony):


Symbol (395kb)

Clouds (560kb)

Screenshots (4MB)

Kolejny dodatek tym razem do gry Quake III Arena - skin szturmowca (6,9MB). Aby zainstalować tego skina należy rozpakować ten plik do katalogu baseq3. Więcej informacji znajduje się w pliku readme.txt.

GL jednym z najbardziej wpływowych twórców gier

TFN
0

Wg listy Game Spy George Lucas jest 17 na liście 30 najbardziej wpływowych twórców gier. Pomimo, że sam nie stworzył praktycznie żadnej gry, to jednak osiągnięcia LucasArts i to nie tylko na polu gier związanych z filmem (takich jak seria X-Wing czy Jedi Knight), ale też wielu innych, na stałe wpisała się w kanon gier. (Dla mnie np. LucasArts pobił wszelkie rekordy tworząc Małpią Wyspę).

Turniej JKII

0

Jak zapewne wiecie 1 kwietnia 2002 r. Na rynku pojawi się nowa gra – Jedi Outcast. Zanim ta gra całkowicie zastąpi nam JKII minie dużo, bardzo dużo czasu.

Ale już w dniu premiery Bastion.net, wraz z Cantiną Star Wars organizuje drużynowe mistrzostwa Polski w JKII. Prosimy więc chętnych o zgłaszanie dwu osobowych drużyn. Grać będziemy systemem każdy z każdym. Ponieważ wszystko mamy zamiar rozegrać w ciągu dwóch dni – 31 marca, i 1 kwietnia to proszę chętnych by w danych dniach zapewnili sobie ok. 4 godziny czasu, od 20 do 24 (chyba że ktoś wie że nie przejdzie dalej :D).

Jeśli chcesz grać w turnieju, a nie masz drużyny zgłoś się do nas. Stworzymy listę chętnych, a nie zrzeszonych osób. Dla wygody osób biorących udział w turnieju założyłem grupę dyskusyjną. Osoby które się do mnie zgłoszą zostaną na nią automatycznie zapisani.

Jeśli masz jakieś pytania pisz jeth@poczta.onet.pl. By się zgłosić do Turnieju pisz pod ten sam adres.

Więcej o dodatku do GB

Episode-X
0

W dodatku do Galactic Battlegrounds należy spodziewać się pewnych odniesień do nowego filmu. Wraz z nim dostaniemy dwie zupełnie nowe i różne organizacje w które będziemy mogli się wcielać. O reszcie na razie cisza.

Grafiki z KOTOR

lucasarts.com
0

Knights of the Old Republic zapowiedziany jest w wersji Xbox na jesień 2002, a PC dopiero na wiosnę 2003. Powodem opóźnienia wersji PC jest fakt, że pod koniec tego roku ma się ukazać inny tytuł: Star Wars Galaxies. Twórcą gry jest BioWare Studios (to oni zrobili Baldur`s Gate). Jak donosi oficjalna strona tej gry - akcja rozgrywa się 4000 lat przed wydarzeniami znanymi z klasycznej Trylogii, gdzie trwa odwieczna walka pomiędzy Sithami a Jedi. Knights of the Old Republic to gra z typu cRPG. Nasza grupa składać się będzie z trzech postaci (mogą to być ludzie, droidy, Twi`leki, Wookie itd...). Napewno będą lokacje takie jak: Tatooine, Korriban, Akademia Jedi na Dantooine, czy Kashyyyk. A to grafiki z oficjalnej strony:

Model 1, Model 2, Model 3, Model 4, Model 5, Model 6, Model 7, Concept Art 1, Concept Art 2, Concept Art 3, Concept Art 4, Screen 1, Screen 2, Screen 3, Screen 4, Screen 5, Screen 6

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.