TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowa gra na GBA

2002-06-28 11:55:00 Paweł Szymczak

Paweł Szymczak przekazał nam niezwykle ciekawą wiadomość. Pod koniec roku ma się ukazać jeszcze jedna gra oparta na scenariuszu Ataku Klonów - Star Wars: Episode II The New Droid Army, w której Anakin musi powstrzymać hrabiego Dooku przed stworzeniem nowej armii droidów. Ma to być kolejna pozycja wydana na Game Boy Advance.
KOMENTARZE (0)

Gry

20 lat LucasArts

2002-06-22 11:25:00 StarWars.Com

W roku 1982 powstała firma, a właściwie wydział Lucasfilmu, który nazywał się Computer Division of Lucasfilm Ltd. Była to mała grupka, młodych utalentowanych ludzi, którzy zajeli się produkcją gier. Wkrótce zmienili nazwę na Lucasfilm Games, a z czasem przekształcili się w LucasArts. Na swoim koncie mają wiele wspaniałych gier, takich jak Rescue on Fractalus, Maniac Mansion, seria o Małpiej Wyspie czy najnowsze starwasowe dzieła jak Star Wars Galaxies. Na swoim koncie mają też mają encyklpedie (SW:BTM czy SW E1:IG). Świętowanie jubileuszu potrwa do grudnia. Tymczasem otwarto specjalną urodzinową stronę.
KOMENTARZE (0)

Gry

Star Wars Galaxies najlepszą grą Multiplayer

2002-06-20 10:34:00 Jedi Net

Na Star Wars Galaxies czekają bez wątpienia wszyscy fani (a zwłaszcza ci ze stałym dostępem do Internetu:). Nic więc dziwnego, że gra zajęła pierwsze miejsce w dziedzinie gier Multiplayer Online, oraz drugie w dziedzinie gier RPG.
Przypomnijmy, że SWG to gra, która jest dziełem Lucas Arts i firmy Sony. Akcja gry rozgrywa się między epizodami IV i V. Więcej o grze na oficjalnej stronie.
A tu znajdziecie coś o targach E3.
KOMENTARZE (0)

Gry

Co nowego w prasie komputerowej...

2002-06-18 15:41:00 Paweł Szymczak

W kioskach jest już Encyklopedia PLAYa pod tytułem "Tajne kody" z tipsami do gier na cztery platformy (PSX, PS2, GBC i GBA). Znajdziemy tam kody do: Obi Wan`s Adventures (GBC)
Racer (PSX)
Super Bombad Racing (PSX)
Jedi Power Battles (GBA)
W piśmie "PC World Computer Extra: DVD w Komputerze" znajduje się płyta DVD, a na niej zwiastun Star Wars...
KOMENTARZE (0)

Gry

Trailery nowych gier

2002-06-09 21:21:00 LucasArts

LucasArts od jakiegoś czasu zapowiadał pojawienie się kilku nowych gier SW. Na oficjalnej stronie można juz pobrać ich trailery. Gry o których mowa to Knights of the Old Republic, Bounty Hunter, The Clone Wars i Galaxies: An Empire Divided.
KOMENTARZE (0)

Gry

Bounty Hunter

2002-06-07 16:30:00 LEM

Na stronie LEMu znajduje się juz zapowiedź gry Bounty Hunter. Gra wyjdzie na konsole PS2 i Gamecube:
Rozpoczęło się wielkie polowanie!

Jesteś Jango Fett, najgroźniejszym w całej galaktyce łowcą nagród, wynajętym do odszukania lidera tajemniczej sekty. Obiekt ma zostać dostarczony żywy lub martwy...

Przez 18 poziomów w sześciu różnych światach walczyć będziesz z największymi szumowinami galaktyki, nie znającymi strachu bestiami i brutalnymi konkurentami stojącymi pomiędzy tobą a twoją zdobyczą: szalonym mrocznym Jedi.

To polowanie zaprowadzi cię do najmroczniejszych zakątków galaktyki, tam gdzie nikt inny nie ośmieliłby się pojawić. Ale to ty jesteś nieustraszonym, bezlitosnym i nieugiętym łowcą nagród. To ty jesteś Jango Fett.
  • Szokująca akcja z perspektywy trzeciej osoby (TPP)
  • 18 olbrzymich poziomów
  • 6 różnych światów (między innymi Coruscant, Tatooine, więzienie na asteroidzie...)
  • Szalona i intensywna akcja uzupełniona wspaniałą opowieścią wyjaśniającą dlaczego Jango Fett został wybrany jako wzór do klonowania armii z filmu Atak Klonów, ukazaną podczas gry oraz we wspaniałych przerywnikach filmowych stworzonych przez Industrial Light & Magic
  • Wielka siła ognia dzięki zabójczemu arsenałowi Jango Fett’a – w tym przede wszystkim jego znak firmowy – dwa pistolety plazmowe oraz plecak rakietowy, miotacz ognia, toksyczne strzały, karabin snajperski i wiele innych...
  • Zamknięte drzwi? Wypal je swoim zamontowanym na nadgarstku laserem i po prostu idź dalej!
  • Żywy lub martwy – wybór należy do ciebie! Użyj skanera do odszukania swojego celu, potem gdy już go dopadniesz możesz albo go związać i doprowadzić do zleceniodawcy lub użyć swojego arsenału by zmienić do w kosmiczny pył
  • Spotkasz ponad 100 najróżniejszych postaci, w tym znane już z Gwiezdnych Wojen kreatury, droidy, ludzi oraz kilka zupełnie nowych Wspaniała muzyka – utwory autorstwa John’a Williams’a znane z filmu Atak Klonów oraz zupełnie nowe motywy stworzone specjalnie dla tej gry
  • Otoczenie dźwiękowe stworzone przez Skywalker Sound.

KOMENTARZE (2)

Gry

Clone Campaigns - jednak jest

2002-06-07 16:25:00 Andaral i LEM

Andaral poinformował nas, że LEM już niedługo rozpocznie sprzedaż dodatku Clone Campaigns do gry Galactic Battlegrounds. Dodatek ma kosztować 99 zł.
KOMENTARZE (1)

Gry

JK2 w Grach Komputerowych

2002-06-06 14:45:00 Radek Jawor

Oto info przesłane przez Radka Jawora:

Kupiłem dzisiaj gazetę "Gry komputerowe" są tam 2 CD na jednym z nich jest demo Jedi Outcast (to ze strony Lucasarts), edytor map oraz najlepsze - 4 dodatkowe postacie do multiplejera: Han Solo, Mara Jade, Talon Karede oraz... James Bond
KOMENTARZE (0)

Gry

Recenzje encyklopedii

2002-06-06 07:58:00

Od dzisiaj (patrz lewe menu) możecie przeczytać recenzje i obejrzeć obrazki z dwóch multimedialnych encyklopedii: Star Wars Behind the Magic i Star Wars Episode I Insider`s Guide (patrz lewe menu). Polecamy.
KOMENTARZE (0)

Gry

Centrum Jedi Knight 2

2002-06-05 13:21:00 JORUUS za LEM

Oto wiadomość opublikowana ostatnio na stronach firmy LEM:

W ramach naszego serwisu działa od 29 maja centrum Jedi Knight II: Jedi Outcast. Można tam znaleźć wiele pożytecznych informacji o grze, dodatkach, mapach i wszystkim innym związanym z najnowszą grą świata Gwiezdnych Wojen. Zapraszamy – jedioutcast.lem.com.pl.
KOMENTARZE (1)

Gry

A może by tak w muda?

2002-06-04 00:03:00 Krzysiu

Krzysiu poinformował nas o ciekawej alternatywie w stosunku do nowoczesnych gier LucasArtsu. Chodzi oczywiście o Muda osadzonego w świecie SW. Co prawda telnet grafiką nie grzeszy, ale ma za to klimat. Adres tego muda to : mud.sw.pl:4000, a można go też znaleźć bezpośrednio na stronie Mud.Sw.PL
KOMENTARZE (0)

Gry

Znów Jedi Outcast

2002-06-03 14:39:00 Paweł Szymczak

Jak informuje Paweł Szymczak, w czasopiśmie Komputer Świat Gry dostępnym od 12 czerwca mają znaleźć się porady do najtrudniejszyh poziomów gry Jedi Knight II: Jedi Outcast.
U nas już od jakiegoś czasu znajdziecie link do doskonałej solucji zamieszczonej na stronie gry-online.pl.
KOMENTARZE (0)

Gry

Czy zobaczymy Clone Campaigns?

2002-06-02 10:36:00 Gamemania

Na Gamemania można przeczytać bardzo ciekawą informację o Clone Campiagns w Polsce:
Niedawno LucasArts wydał na terenie Stanów Zjednoczonych oficjalny dodatek do RTS-a na engine Age of Empires, osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen. Przedstawia on wydarzenia z udanego moim zdaniem Epizodu II - Atak Klonów. Oferuje nowe misje i aż 200 nowych jednostek. Niestety, nie wiadomo, czy w naszym kraju będzie nam dane ujrzeć legalne wersje Clone Campaigns - gra nie figuruje w oficjalnym planie wydawniczym firmy LEM, która od lat wydaje pozycje LucasArts w Polsce. Być może wydawaniem gry zajmie się ktoś inny, o czym na pewno poinformujemy.
KOMENTARZE (0)
Loading..