Gry komputerowe

Galaxies dla Mac OS X?

TFN
0

Przez pewien czas krążyła po sieci informacja, że Star Wars Galaxies doczekają się konwersji dla systemu Mac OS X. Ale jak donosi dziś TheForce.Net nie będzie takiej konwersji.

Tory do JO

Kirtan Loor
0

Kirtan Loor podesłał nam 3 tory do Jedi Outcast. Oto jak je uruchomić:
Jest to plik z zapisaną grą.
Należy go umieścić w:
C:/program files/Lucas Arts/Star Wars JK II Jedi Outcast/GameData/base/saves.
Gdy uruchomi się grę, należy wejść w Load i znaleźć "Tor".
Po uruchomieniu gry, jeśli postacie nie będą cię atakować (a nie powinny) należy w menu kodów wpisać devmap i notarget.
Zaleca się jednak uprzednio wpisać również god, bo Mikus nie zdążył :)

Tory dostępne są tutaj:
Pierwszy tor
Drugi tor
Trzeci tor

Recenzja AOTC na GBA...

GameSpy
0

Prestiżowy serwis informacyjny o grach GameSpy zamieścił recenzje gry AOTC. Otrzymala ona tylko 59 punktów na 100 możliwych. W recenzji grze wytknieto liniową fabułe oraz powtarzającą się akcje. W podsumowaniu możemy przeczytać że: Negatywne strony gry przeważają pozytywne, czyniąc ją słaba reprezentacją filmu. Całą recenzję mozna przeczytać tu

Star Wars Galaxies - przygotowania do pierwszej fazy beta testów rozpoczęte

Gry Online
0

Już wkrótce rozpocznie się pierwsza faza beta testów Star Wars Galaxies. Weźmie w niej udział 100 szczęśliwców wybranych z ponad 150 tysięcy zarejestrowanych kandydatów. Odpowiednie emalie zostały już wysłane, sprawdźcie więc szybko swoją skrzynkę pocztową, może los uśmiechnął się także i do Was :-)
Liczba „100” może wydawać się śmiesznie niska, jest to jednak sam początek testów i twórcy gry najwyraźniej uznali, iż tylu „współpracowników” na tym etapie w zupełności im wystarczy. Oczywiście w miarę postępów w pracach stosowne emalie wysyłane będą do kolejnych osób, które zgłosiły chęć wzięcia udziału w testowaniu tej pierwszej i jakże ciekawie się zapowiadającej się gry z gatunku MMORPG (docelowo ich ilość liczona będzie w tysiącach).
Sprawdziliście już skrzynkę pocztową? Ja swoją sprawdziłem. Pusta? No cóż, nie powiodło się tym razem, może uda się za kolejnym. Prawdopodobnie już pod koniec wakacji rozpocznie się druga faza testów (Beta 2), do której potrzebna będzie kolejna, znacznie większa partia ochotników. Może wtedy los okaże się łaskawszy :-)

SW The Clone Wars

Lucasarts
0

Na oficjalnej stronie gry The Clone Wars zostały zamieszczone skany pudełek w wersji na GameCube i PlayStation 2, a także co ważniejsze nowe screenshoty w galerii. Wszystkich zainteresowanych odsyłam tutaj

Petycja o Tie Fighetera

Dvader
0

Jak donosi nam Dvader, niedawno pod adresem www.petitiononline.com/tf2pc/petition.html ruszyła petycja do Lucasartsu, dotycząca produkcji sequela do kultowego Tie Fightera. Jest szansa, że odniesie to skutek - potrzeba po prostu mnóstwa podpisów. Więc wszystkich zainteresowanych, ale także tych którzy chcieliby wspomóc zainteresowanych odsyłam do tej petycji. A swoją drogą mam nadzieję, że ruszy też petycja o Behind the Magic z AOTC.

Recenzja Rogue Squadron II

Gamecube Europe
0

Zdajemy sobie sprawę, że w sekcji GRY brakuje kilku pozycji wydanych jedynie na konsole nowej generacji. Jednak nasza misja ciągłego uszczęśliwiania fanów Star Wars wymaga, by te braki nadrobić. Zaczynamy więc od publikacji recenzji Rogue Squadron II: Rogue Leader. Recenzja mogła ukazać się dzięki uprzejmości strony Gamecube Europe. Ale dość już gadania, TUTAJ znajdziecie recnzję, a oprócz niej trochę screenów i kody.

Solucje do wzięcia

JORUUS
0

JORUUS wygrzebał w sieci kilka solucji. Opisują one dokładny sposób przejścia gier Shadows of the Empire, Rogue Squadron i Force Commander. Poza tym zamieszczamy też plik wyjaśniający w jaki sposób znaleźć wszystkie sekrety w pierwszej części Jedi Knight. Materiały te znajdziecie w sekcjach poświęconych wymienionym grom. Być może wielu z was będzie mogło teraz wrócić do porzuconych kiedyś gier i tym razem, dotrzeć do ich końca.
Niestety nie jesteśmy w stanie podać autora solucji, jeżeli więc ktoś z Was odkryje, że to jego dzieło, niech upomni się o podanie źródła.

UPDATE: Dodaliśmy jeszcze recenzję do X-Wing Alliance.

Armia Droidów od THQ

Harrad za Wirtualne Imperium Gier
0

THQ pokazało pierwsze screeny z gry Star Wars: Episode II The Droid Army, która pojawić się ma na konsolę Game Boy Advance. Gracz wciela się w postać samego Anakina i próbuje powstrzymać Count Dooku przed stworzeniem nowej armii droidów. W czasie swej krucjaty stopniowo dysponuje coraz większą Mocą. W grze spotkamy się ze starymi znajomymi ze świata Gwiezdnych Wojen, jak Jabba the Hutt, ale będą także zupełnie nowi wrogowie. Ciekawostką jest, że będzie można połączyć konsole kabelkiem i toczyć między sobą pojedynki na miecze świetlne.
Gra na rynku pojawi się w listopadzie.
Behind The Magic z AOTC?

Star Wars Union
0

Chyba wszystkich z nas od dawna nurtowało pytanie czy i kiedy zostanie wydana encyklopedia multimedialna z AOTC. To pytanie nawet padło na forum. Niestety mamy złe wieści. Jak się okazuje, LucasArts na dzień dzisiejszy nie ma czegoś takiego w ogóle w PLANACH! A co tu dużo mówić o zaawansowanych pracach. Niestety nie wiadomo, czy Lucas i jego ekipa zmienią kiedyś zdanie, czy raczej będziemy musieli czekać do 2005 i być może wtedy pojawi się Behind The Magic z trylogii prequeli, albo już z całej sagi.

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.