Gry komputerowe

SW: GB - Clone Campaigns

LucasArts
0

Oficjalna strona LA's poinformowała również o przedsprzedaży Star Wars Galactic Battlegrounds: Clone Campaigns dla wszystkich miłośników MacOS'iów. Jedną dziwną rzeczą są podane wymagania sprzętowe - trochę przesadzili - to nie PeCet tylko komputer, tu nie trzeba kupować nowego komputera razem z nową grą :-) jak to się ma w przypadku "blaszaków".

Podane wymania to:

  • MacOS 9.0/10.1 lub wyższy
  • CarbonLib 1.4 lub wyższy
  • 128M RAM
  • Rage128, GeForce2MX lub wyższy (Radeon or GeForce3)
A wystarczy tylko mieć:
  • MacOS 9.0 lub wyższy
  • G3 z 500MHZ lub wyższy
  • 512M RAM lub ile się da !! (tego nigdy za mało)
  • TNT2 M64, Rage128 lub GeForce2MX (Radeon or GeForce3 - full wypas !!!)

SW: GG i GG CC - Saga

LucasArts
0

Oficjalna strona LucasArts poinformowała o przedsprzedaży dobrze znanych wszystkim miłośnikom gier z gatunku RTS Star Wars Galactic Battlegrounds Saga (o którym pisaliśmy całkiem niedawno), duo-pack będzie zawierał gry Star Wars Galactic Battlegrounds i dodatek Star Wars Galactic Battlegrounds: Clone Campaigns. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia oficjalnej strony SW GB.

SW Galactic Battlegrounds Saga

LucasArts
0

Już 7 października LucasArts wyda nową pozycję Star Wars Galactic Battlegrounds Saga. Nie będzie to jednak nic nowego, a jedynie zestaw zawierający Galactic Battlegrounds plus Clone Campaigns dodatkowe misje oparte na Części II Gwiezdnych Wojen. W pudełku będzie tez bonus w postaci 3 boosterów do Episode II Star Wars trading cards wydawanych przez Wizards of the Coast. Najprawdopodobniej Galactic Battlegrounds Saga będzie sprzedawana tylko w USA, a cena to 50 zielonych. Pudełko poniżej.

Clone Campaigns w CD-Action

0

W najnowszym, wrześniowym numerze CD-Action opublikowano recenzję gry SW Galactic Battlegrounds Clone Campaigns. Znajdziecie ją na stronie 81, ale to jeszcze nic. Do pisma dodano też dwa krążki VideoCD zawierające film Powrót Godzilli (oryginalny tytuł Godzilla 2000), a w kręgu Bastionowiczów znajdziecie wielu fanów tego potwora (jestem w ich pierwszym szeregu).
Cd-Action jest już w kioskach.

Knights of the Old Republic przesunięte

0

Na oficjalnym forum gry Knights of the Old Republic producent Mike Gallo poinformował, iż premiera gry zostanie przesunięta. Według wcześniejszych zapowiedzi KOTOR miał się ukazać jesienią tego roku w wersji na konsole Xbox, a na PC na początku roku 2003. Obecnie gry dla Xboxa należy się spodziewać nie wcześniej niż na wiosnę 2003 roku, a dla PC na lato 2003. Na pocieszenie zapraszam do naszej galerii, gdzie znajdują się screeny i szkice koncepcyjne.

Na dodatek niektóre serwisy podają, że opóźnione zostaną takie tytuły jak Star Wars: Galaxies (z grudnia 2002 na luty 2003) i Indiana Jones and the Emperor’s Tomb (miałaby się pojawić na półkach skelpowych w styczniu przyszłego roku).

Gry dla Mac OSX

LucasArts
0

Okazuje się, że wielbiciele Macintosha również będą mogli pograć w najnowsze gry SW. Galactic Battlegrounds już jest dostępne , a Jedi Outcast ma się ukazać latem 2002 (czyli na pewno niebawem). Jedi Outcast ukaże się również dla GameCube i Xbox (zimą 2002), co najlepiej świadczy o komercyjnym sukcesie gry.

Dziennikarze już widzieli

LucasArts
0

Na stronie LucasArts możemy przeczytać następującą informację:
We wtorek 23 lipca przedstawiciele prasy odwiedzili LucasArts w celu sprawdzenia naszych nowych tytułów. Przedstawiamy kilka screenów obrazujących to, co widzieli dziennikarze wraz z ich wrażeniami z nowych gier.
Resztę znajdziecie tutaj

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.