TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Jedi Knight 2 - Yoda, Ki-Adi-Mundi, Windu ...

2002-09-30 16:41:00 Jedi Knight 2

Na stronach poświęconych grze JK2 - Jedi Outcast pojawiły się nowe skiny dla opcji Multi-Player, większość z nich pochodzi z E2:


KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Knight 2 – SandArena v.2.0 ...

2002-09-25 12:08:00 Jedi Knight 2

SandArena v. 2.0 jest jedna z nowszych i chyba najciekawszych plansz jakie ostatnio pojawiły się w sieci. W porównaniu z innymi mapami, ta pod względem graficznym wykonana jest doskonale. Plansza dostępna jest w trybie Multi-Player dla: CtF, CtY, JediMaster, Team FAA czy Holocron FAA. Warto również zwrócić uwagę na to, że posiada własny podkład muzyczny z Epizodu 2 „Across the Star” John’a Williams’a. Mapa dostępna jest tu: SandArena ver. 2.0 (7.47 MB).
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Knight 2 – Mod JediPlus 3.5 ... Update

2002-09-24 17:20:00 Killrah Goku

Na sieci pojawiają się co chwilę nowe dodatki do gry „Jedi Knight 2 - Outcast” w postaci Mod-ów, oto jeden z nich. JediPlus Mod ( bo o nim będzie mowa ) od samego początku kiedy zaistniał zmienił sposób walki na bardziej wyszukany i realistyczny. Każdy komu brakowało sposobów walki jak Darth Maul czy Anakin z Epizodu II, może wreszcie użyć podczas walki miecza z podwójną klingą ,czy też walczyć dwoma mieczami naraz i to o różnych kolorach strumienia .Wystarczy po załadowaniu Mod-a wejść do opcji gry Controls/Other i przypisać sobie klawisze uruchamiające miecze. JediPlus oferuje poza tym dwa nowe style walki oprócz trzech podstawowych, a mianowicie „purpurowy” i „pomarańczowy”, a co za tym idzie dwa nowe specjalne uderzenia. W najnowszej wersji JediPlus ver. 3.5 (5.27 MB) doszedł również gadżet w postaci Jetpack-a a więc jeśli ktoś miał ochotę polatać jak Jango bądź Boba Fett, teraz nie ma problemu.

Update, 26 września
Instalacja Moda JediPlus v. 3.5:
plik należy rozpakować np. do katalogu: C:\Games\LucasArts\JK II Jedi Outcast\GameData\ , a następnie po uruchomieniu gry, wejść do opcji Setup/Mods i uruchomić moda (powstanie dodatkowy katalog "base", z niego należy przekopiować wszystkie pliki .pk3 do głównego katalogu "base", a tamten można usunąć), kolejnym krokiem będzie włączenie opcji umożliwiającej walkę mieczem o podwójnej klindze lub dwoma miecza. W Setupie pojawi się nowa opcja umożliwiająca dopasowanie do własnych potrzeb kolorów mieczy. Po wybraniu ich należy przypisać klawisze, które będą uruchamiały oba warianty walki. Aby ta dodatkowa opcja zadziałała należy przed włączeniem mieczy lub miecza, wyłączyć podstawowy - klawisz "1". Następnie wchodzimy do wybranej opcji multi-player i rozpoczynamy grę. Aby zadziałały wszystkie możliwe ustawienia, przed włączeniem którejś z opcji, należy wyłączyć miecz i przycisnąć przypisany klawisz, teraz wszystko powinno działać jak należy. Miłego tańca z mieczami !
KOMENTARZE (10)

Gry

Dark Forces 2 : Jedi Knight - stare, ale ...

2002-09-22 12:53:00 Falcon

No cóż, tak jak pisałem są to dwie plansze które powstały tuż przed premierą JK2, dla potrzeb Dark Forces II i MotS. Plansza "Crimson" miała posłużyć do rozegrania turnieju w MotS, podczas jednego ze spotkań w Kantynie przy ul. Pięknej, ale ...nic z tego nie wyszło, druga jest dla tych którzy dobrze znają "Kantynkę" i jeszcze raz chcą ją odwiedzić, lub dla tych co nigdy nie mogli dotrzeć, jest to wierna kopia jej pomieszczeń. Ten drugi dodatek przezentowaliśmy na Bastionie w lutym.
KOMENTARZE (0)

Gry

Jedi Knight 2 - Luke i Talon ...

2002-09-21 12:09:00 Massassi.Net

Na stronie Massassi pojawili się nowi zawodnicy, którzy zgłosili chęć przystąpienia do rozgrywek w trybie multi-player, są nimi Luke Skywalker (Nowa Nadzieja) i Talon Karrde, powodzenia!
Skin Talona Karrde`a
Obrazek skina
Skin Luke`a Skywalkera
Obrazek skina

KOMENTARZE (0)

Gry

Nowości w dziale GRY

2002-09-17 12:22:00

Dodaliśmy karty danych do gier, które nie były opisywane wcześniej na Bastionie. W lewym menu znajdziecie teraz brakujące wcześniej tytuły: Monopoly, Obi-Wan, Recer Revenge, Super Bombad Racing, a także całe podmenu poświęcone grom na Gameboya. Możecie zobaczyć karty danych i galerie, ale niestety w większości z nowo dodanych gier brakuje ich recenzji. Zachęcamy, byście to wy je napisali, jeżeli oczywiście znacie dobrze te giery.
W sekcji pojawiła się też nowa podstrona Zapowiedzi.
Jeżeli checie napisać recenzję lub znajdziecie jakieś błędy, piszcie do Jurka.
KOMENTARZE (0)

Gry

Mały Update

2002-09-08 18:41:00 LucasArts

Na stronie lucasArtsu miał miejsce całkiem spory Update. Pojawiły się nowe screeny z KOTORu, i Jedi Outcast na GameCube'a, oraz opakowania do gry Bounty Hunters.
Bounty Hunter: wersja Gamecube Bounty Hunter: wersja Playstation 2

KOMENTARZE (0)

Gry

Oficjalna strona The Clone Wars

2002-09-02 08:37:00 LucasArts

Na oficjalnej stronie gry The Clone Wars pojawiło się trochę nowych, ciekawych materiałów. Znajdziecie tam dwie tapety, informacje o pojazdach, światach i powerupsach, a także FAQ. Przypominamy, że gra ukaże się w wersji na Gamecube (październik) i PS2 (listopad).
KOMENTARZE (0)

Gry

Attack of the Clones na GBA

2002-09-02 08:08:00 Paweł Szymczak

Oto co donosi Paweł Szymczak:
Gra "Attack of the Clones" jest juz Polsce w cenie 177zł (w Media Markt). Dziwne jest tylko to, że na zdjęciu gra ma tytuł po niemiecku.
thanx
KOMENTARZE (0)
Loading..