TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Recenzja MODyfikacji dla Galactic Conquest - Bronisława Madziara

2003-10-26 22:47:00 MadMad_The_Jedi_Knight

Bronisław "MadMad_The_Jedi_Knight" Madziar napisał recenzje Galactic Conquest, modu do gry Battlefield 1942. Serdecznie zapraszam tutaj.

Miłej lektury

KOMENTARZE (1)

Gry

Trylogia na DVD ??

2003-10-25 19:52:00 TFN

Niedawno pojawiły się plotki, jako by George Lucas nie chciał wydać „ORYGINALNEJ” (nie chodzi o Wersje Specjalną) Trylogii na DVD. Podobno po skończeniu gry Rogue Squadron 3: Rebel Strike (która jest jedynie na platformie Game Cube, firmy Nintendo) pojawia się końcowa scena z Oryginalnej wersji Powrotu Jedi, gdzie leci charakterystyczna muzyka przy której śpiewają Ewoki. Końcowy filmik jest w wersji panoramicznej, posiada kapitalny dźwięk i jakość obrazu (jest w jakosci DVD). Czy to nie potwierdzenie, że Oryginalna Trylogia ukaże się na DVD ? A może ludzie z LucasArts jedynie wycieli tą scenę i trochę podrasowali ?
Cóż niedługo się przekonamy.
KOMENTARZE (5)

Gry

Jedi Academy - kolejne mody

2003-10-25 17:34:00 JK2Files.comNa stronie JK2Files.com ukazały się ciekawe mody. Pierwszym jest „Flame Mod”, który zastępuje Force Lightning miotaczem ognia, który wygląda niemal jak ten używany przez Jango na arenie Geonosis.
Następnym jest zestaw z Epizodu 1. Tym razem nie o rękojeściach, a o promieniach mieczy świetlnych. Zostały trochę zwężone, by wyglądały identycznie jak w Mrocznym Widmie.


KOMENTARZE (1)

Gry

Troche o muzyce do serii Rogue Squadron

2003-10-25 16:05:00 Music4Games

Ostatnia na łamach Music4Games pojawił się wywiad z kompozytorem muzyki do gier firmy Factor 5, czyli Chrisem Heulsbeckiem.

M4G: Twoje podkłady muzyczne (SCORE) sztywno trzymają się tych jakie John Williams stworzył do Gwiezdnych Wojen ? Czy trudnością było skomponowanie muzyki wiedząc, że będzie ona porównywana z tak dobrze znanymi utworami ?

CH: Oczywiście, że to było trudne. Pewnie dlatego, że John Williams jest jednym z moich ulubionych kompozytorów. Nigdy nie byłem przeszkolony w tworzeniu muzyki klasycznej, musiałem polegać jedynie na sobie. Przez lata słuchałem dużo oryginalnych ścieżek dźwiękowych i czytałem wiele literatury na temat komponowania muzyki i dyrygowania orkiestrą. Kompozytor Jake Jacobson bardzo mi pomógł podczas tworzenia muzyki do Rogue Leader i Rebel Strike. Jest on bardzo dobrze wyszkolony w swoim fachu. Musze stwierdzić, że wiele się od niego nauczyłem. Ciesze się, ze pracowałem nad tymi projektami. Dałem z siebie wszystko.
KOMENTARZE (2)

Gry

Knights Of The Old Republic : Oficjalna tapeta i wygaszacz.

2003-10-25 12:20:00 LucasArts.Com

Na stronie LucasArts pojawiła się nowa tapeta i wygaszacz z gry KOTOR, której niedługo odbędzie się premiera na platformę PC. Z tego linku możecie pobrać wygaszacz (920 K)


KOMENTARZE (4)

Gry

Karty Star Wars Galaxies

2003-10-24 21:14:00 Wa Ja Ann za StarWars.comW Star Wars: Galaxies grają już tysiące fanów Gwiezdnej sagi. Teraz Lucas Arts postanowiło uprościć życie fanów, którzy nie mają możliwości zapłaty kartą kredytowa. Za "jedyne" 29.99 $ będzie można zakupić kartę, która zapewni 60 dni grania w Galaxies. Narazie będą dostępne 4 rodzaje kart (różniące się rysunkami). Na obrazkach będą Boba Fett, Twi'lek, Wookie i Darth Vader.
KOMENTARZE (4)

Gry

Matrix Reloaded v2.1

2003-10-24 21:09:00 Lucasfiles.comNa łamach Lucasfiles.com pojawił się zestaw kilku map z filmu Matrix Reaktywacja. Jedna z nich jest dość wielka i przeznaczona jest dla rozgrywki FFA. „R map” jest kolejną. Znalazły się jeszcze cztery mniejsze dla DUEL. Każda z map posiada oryginalny utwór muzyczny. Zestaw możecie ściągnąć tutaj. Zajmuje on 26.42 MB.
KOMENTARZE (5)

Gry

Jedi Academy: Kolejna porcja postaci dla Single-Player'a.

2003-10-24 20:31:00 LucasFiles.Com

Na stronie LucasFiles pojawiła się kolejna porcją modeli bohaterów z Gwiezdnych Wojen dla trybu Single-Player, które przedstawiają Ki Adi Mundi’ego, Mace’a Windu, Darth’a Maul’a i Vader’a oraz Mandalorianina (rozpakować należy do katalogu np.: C:\Games\LucasArts\Star Wars Jedi Knight Jedi Academy\GameData\base ):Ki Adi Mundi , Mace Windu , Darth Maul , Darth Vader , Mandalor

KOMENTARZE (10)

Gry

Wymagania KOTOR

2003-10-22 22:17:00 Wa Ja Ann za TFN

Na łamach TheForce.net ukazały się oficjalne wymagania Rycerzy Starej Republiki. Oto one:

Wymagania Minimalne:

- Komputer:Kompatybilny z DirectX 9.0b*
- System operacyjny: Windows 98/98SE/ME/2000/XP
- Procesor: Intel Pentium III 1 GHz lub AMD Athlon 1 GHz
- Pamięć Operacyjna: 128 RAM dla Windows 98, 256 RAM dla Windows ME/2000/XP
- Karta Graficzna: 32MB kompatybilna z OpenGL 1.4
- Karta dźwiękowa: 100% komaptybilna z Directx`em 9.0b
- Miejsce na dysku: 4GB

Wymagania zalecane:

- Procesor 1.6 GHz (AMD lub Intel)
- Karta Graficzna: ATI Radeon 9200 lub lepsza, GeForce4 Ti lub lepsza
- Pamięć operacyjna: 512 MB RAM

* - DirectX 9.0b będzie dołączony na CD z grą

Cóż wszystko wskazuje na to, że niektórzy z nas będą musieli wymienić sprzęt :/
KOMENTARZE (27)

Gry

Jedi Academy: Skiny z AOTC (SP)

2003-10-22 14:22:00 LucasFiles.Com

Ze strony LucasFiles można już pobrać trzy skórki dla trybu Single-Player przedstawiające bohaterów z Epizodu II:JA : Anakin Skywalker (1.80 MB) , JA : Kit Fisto (2.15 MB) , JA : Jango Fett (5.00 MB)


KOMENTARZE (8)

Gry

Gry Star Wars w polskiej wersji językowej – czy jest to możliwe ??

2003-10-21 20:05:00

Jak na razie na naszym rynku można kupić prawie wszystkie gry, oprócz serii Star Wars, w pełnej polskiej wersji językowej. W sondzie jaka ukazała na naszej stronie 496 osób (76.4%) głosujących powiedziało tak dla wersji z polskimi napisami, jest to bardzo dobry znak ku temu, aby firma wydająca gry ze stajni LucasArts, zastanowiła się nad rozpoczęciem wydawania gier, które będą połowicznie lub w całości spolszczone. Może w niedługiej przyszłości ujrzymy np. Star Wars - Knight Of The Old Republic, która podobno ukaże się na naszym rynku w wersji na PC w marcu 2004 roku właśnie w takiej wersji, ale jak na razie zobaczmy jak by wyglądały opakowania do gier w polskiej wersji językowej, np. Jedi Outcast i Jedi Academy.W tym topicu na Forum możecie podyskutować na temat gier SW z polskim tłumaczeniem.
KOMENTARZE (16)

Gry

Garść dodatków do Jedi Academy

2003-10-19 10:17:00 Lucasfiles.com

Na Lucasfiles.com ukazało się kilka interesujących dodatków do gry Jedi Academy.

Model Fix v1.0 (2 KB), który poprawia błędy u modeli (np. Luke`a i Kyle`a, u których tekstury ramion i nóg zanikają). Następnym jest Yoda NPC mod (2.2 MB) , umożliwiający grę Yodą naturalnych rozmiarów wraz z odpowiednim dla niego mieczem. Ten mod dodaje również cztery nowe rękojeści. Yody - pomniejszonej i przystosowany do modelu oraz normalnych rozmiarów, a także miecz The Glory of the Sith wraz z krótszym Arbiterem.

Prócz modów możecie też ściągnąć 2 mapy. Vader's meditation chamber (2.26 MB> oraz cos dla miłośników Gwiezdnych Wrót, czyli mapa SG4RealJA (28.9 MB).

Życze miłej gry.

KOMENTARZE (22)

Gry

Wydanie KOTOR

2003-10-14 20:51:00 Gen 4 za Gry-Online.pl

Oto artykuł na temat Rycerzy Starej Republiki jaki ukazał się na łamach Gry-Online.pl:

W imieniu firmy LEM miło mi Państwa poinformować, że „Star Wars Knights of the Old Republic” na komputery PC, wspólna produkcja LucasArts oraz studia BioWare Corp., ujrzy światło dzienne dokładnie 28 listopada 2003. Oficjalna strona gry „Star Wars Knights of the Old Republic” - www.swkotor.com W najbliższym czasie postaramy się przekazać Państwu więcej informacji na temat tej nieoczekiwanej w tym roku, ale jakże pożądanej przez wielu, premiery.
KOMENTARZE (6)

Gry

Aayla Secura

2003-10-14 16:50:00 Calsann za LucasFiles.comNa LucasFiles.com pojawił się skin Aayli Secury. Możecie go ściągnąć tutaj. To nietypowy skin, bo zawiera jedynie czesci ubioru ciała, które można odpowiednio zmieniać przy tworzeniu postaci. Dzieki temu mamy możliwosc pograć Aaylą Sykurą.
KOMENTARZE (2)

Gry

Stap i Speeder Bike

2003-10-14 16:43:00 Calsann za LucasFiles.comChcielibyscie zasiąść za sterem Stapa lub Speeder Bike`a ? Pewnie tak. Na LucasFiles.com pojawiły się 2 Mody do Jedi Academy, które to umożliwią. Działają zarówno w rozgrywce dla jednego jak i wielu graczy (single i multi). Zapraszam do ściągnięcia Stapa i Speeder Bike`a.
KOMENTARZE (3)

Gry

Więcej rękojeści w JKA

2003-10-14 13:09:00 MadMad_The_Jedi_Knight za LucasFiles.comNa stronie LucasFiles.com ukazał się ciekawy Mod do gry Jedi Academy. Dzięki niemu mamy większy wybór rękojeści w rozgrywce dla pojedynczego gracza (single player). 34 dla zwykłego miecza (w tym rekojesc Dooku) oraz 4 dla podwójnego (light staff). Dodatkowo możemy wybrać czerwony kolor naszego promienia. Mod możecie ściągnąć tutaj.
KOMENTARZE (15)

Gry

Wywiad z Twórcami KOTOR

2003-10-13 14:59:00 TFN

Na PCGameWorld.com ukazał się wywiad z Jamesem Ohlenem i Casey`em Hudsonem, twórcami gry Star Wars: Knights of the Old Republic.

PC Gameworld: Co was zainspirowało do stworzenia postaci droida HK-47 ? Wprowadza on trochę komizmu do gry czy stwarza, że atmosfera rozgrywki jest dosyć poważna?

James i Casey: W oryginalnym projekcie HK-47 nie miał być zabawny, bo zdecydowaliśmy, że komiczną postacią będzie Jolee Bindo. Chcieliśmy stworzyć humanoida-droida, który bardzo by się różnił od C-3PO. Dlatego postanowiliśmy, że HK-47 zostanie droidem-zabójcą. Kiedy jeden z naszych programistów (Dave Gaider) zaczął pracę nad HK-47, nie był zachwycony tworzeniem typowo prostej postaci, więc zdecydowaliśmy, że wpleciemy w nią trochę humoru. W czasie zatwierdzania postaci do gry, HK-47 znalazł się prawie na początku naszej listy. To było wtedy, gdy wiedzieliśmy, że będzie on typowym Star Warsowym „Minsciem” (Popularna postać z serii Wrota Baldura).
Od siebie dodam, że Minsc jest postacią dosc humorystyczną. Sprawia wrażenie mało rozgarniętego, kiedy zwraca się do swego chomika „Boo”.
Postać droida-zabójcy HK-47 (przypomina się troche znajomy skrót :)) możecie zobaczyć tutaj
KOMENTARZE (5)

Gry

Rebel Strike w tłoczni

2003-10-13 10:31:00 LucasArts

Star Wars: Rogue Squadron Rebel Strike jest już w tłoczni i lada dzień pojawi się w amerykańskich sklepach. Firma LEM również zapowiada pojawienie się gry w Polsce jeszcze w październiku, a przynajmniej tak wynika z ich planu wydawniczego zamieszczonego na oficjalnej stronie LEM-u.
Przypomnijmy, że gra dostępna bedzie jedynie na konsolę GameCube :(.
KOMENTARZE (1)

Gry

Rebel Strike - bonusowy dysk

2003-10-12 16:43:00 TFN

Gracze, którzy zamówili Rogue Squadron 3: RS w przedsprzedaży (PRE-order - w określonym czasie) otrzymają dodatkowy dysk. Posiadacze konsoli Nintendo Game-Cube znajdą na nim grywalne demo etapu Hoth z Rogue Squadron 3: RS oraz trailery gry Gladius i Rebel Strike. Na dysku znalazła się również pełna, grywalna wersja gry Star Wars Arcade, dawnego hitu na Atari.
KOMENTARZE (9)

Gry

KOTOR 2

2003-10-12 16:28:00 TFN

W listopadowym magazynie X-BOX pojawiła się wzmianka o tym, że trwają prace nad 2 czescią Rycerzy Starej Republiki. Twórca, czyli BIOWARE nie ogłosi tego oficjalnie do czasu, kiedy będzie miał cos znaczącego do pokazania (np. trailer).
Star Wars: Knights of the Old Republic 2 (tytuł roboczy) zostanie wydany prawdopodobnie na przełomie końca 2004 a początku 2005 roku. Plotki mówią, że akcja gry będzie dziać się o wiele później niż wydarzenia z pierwszej części, co pomoże utworzyć całkowicie nową fabułą wraz z postaciami.
KOMENTARZE (10)

Gry

Flight of the Falcon

2003-10-11 20:46:00 TFNOto maszyny za jakimi będziemy mogli zasiać w grze:
- X-Wing
- Millenium Falcon
- Speeder Bike

Troche o misjach:
- Millenium Falcon - walka z Tie-Fighterami w czasie odlotu z Tatooine.
- Bitwa o Yavin.
- Odlot z Hoth - walka w polu asteroidów.
- Proba schwytania Boby Fetta podczas ucieczki z Miasta w Chmurach.
- Ucieczka przed SSD Executorem.
- Bitwa podczas ataku na drugą Gwiazdą Śmierci, a także dodatkowy etap, czyli prowadzenie speeder bike`u w lasie Endor (ten etap przypomina trochę grę Return of the Jedi, która została wydana swego czasu na C64).
KOMENTARZE (7)

Gry

JK 3: Rancor i Industrial Training Station

2003-10-10 20:51:00 LucasFiles.Com

Na stronie LucasFiles pojawiły się nowe mapy dla trybu Multi Player do Jedi Knight, poniżej znajdziecie nazwy map jak i screenshoty :

JA : Rancor FFA (7.00 MB)JA : Industrial Training Station FFA/Duel (4.61 MB)W tym topicu rozmawiamy na temat dodatków do JK2 i JK3 na Forum.
KOMENTARZE (7)

Gry

Pre-Order KOTOR z gadżetem

2003-10-07 19:13:00 LucasArts

Każdy kto zakupi w przedsprzedaży grę Star Wars: Knight of the Old Republic na oficjalnej stronie LucasArts otrzyma bonus w postaci noża do papieru w kształcie miecza świetlnego z napisem Knight Of The Old Republic. Najgorsze jest jednak to, że promocja dotyczy się tylko mieszkańców USA i Kanady, ale można przecież wykorzystać znajomych zamieszkujących te Odległe Rubieże, a cena jaką zapłacimy będzie chyba tylko trochę wyższa od tej którą zafunduje na LEM.


W tym topicu na forum rozmawiamy o KOTOR i gadżetach.
KOMENTARZE (20)

Gry

Recenzja Jedi Academy

2003-10-07 14:58:00

Mamy przyjemność zaprezentować pierwszą recenzję Jedi Academy napisaną przez Garindana. Jeżeli ktoś jest na tyle wytrwały, by napisać polską solucję, to zdecydowanie zachęcam, na pewno znajdzie się na Bastionie.
Recencję przeczytacie TUTAJ
KOMENTARZE (7)

Gry

Jedi Academy : Racing Mod (MP)

2003-10-07 14:12:00 JK2Files.Com

Na stronie JK2Files pojawił się pierwszy Mod do Jedi Academy dla trybu MP o nazwie Jedi Knight: Racing (5.89MB) i poprawka do niego Jedi Knight: Racing Update (5.91 MB).


KOMENTARZE (5)
Loading..