TWÓJ KOKPIT
0

Gry

PROMOCJA BASTIONU : KotOR w niższej cenie - Nadal trwa !!

2003-12-22 14:18:00

Ze względu na duże zainteresowanie i liczne maile, promocja nowej gry Star Wars : Knight of the Old Republic PC zostaje przedłużona do 13.01.2004 roku. Zmienił się jednak regulamin, zamówienia zostają przyjmowane do dnia 10.01.2004, tak abyście mieli czas na wykonanie przelewów. W przypadku braku wpłaty do 12.01 zamówienia zostaną usunięte. Dla przypomnienia, gra kosztuje 139 zł + OP. Aby złozyć zamówienie kliknij w ten link.
KOMENTARZE (10)

Gry

Promocje KOTOR

2003-12-21 11:11:00 Lord Sidious

Star Wars Knights of the Old Republic niedawno trafił na półki sklepowe. Media Markt znany jest z dosyć niskich cen. Nieinaczej jest w przypadku KOTOR, gdyż kosztuje 134.99 zł, przynajmniej we Wrocławiu.
Warto również wspomnieć o tym, iż we wrocławskim Empiku Megastore można już nabyć KOTOR w cenie 139.90zł. Niestety w gdańskim cena sięga już ok. 160zł.
KOMENTARZE (8)

Gry

Nowe filmy z SW: KOTOR

2003-12-20 11:47:00 LucasArts

Na oficjalnej stronie LucasArts zamieszczono kolejne trailery z najnowszej gry Star Wars: Knights of the Old Republic. Filmy te powinny jeszcze bardziej zachęcić kupienia tej gry.
KOMENTARZE (1)

Gry

SW : KOTOR 10% taniej w EMPIKU

2003-12-19 11:49:00

Wraz z warszawskim EMPiKie przy ul. Nowy Świat 15/17 zorganizowaliśmy promocję nowej gry Star Wars : Knight old the Old Republic, którą będzie można zakupić taniej o 10% po okazaniu kuponu rabatowego w kasie działu multimedia. Kupon można zrealizować tylko w EMPiKu przy ul. Nowy Świat w Warszawie do końca tego roku.

Pobierz i wydrukuj Kupon

Niech Moc Świat będzie z Wami
Andaral.
KOMENTARZE (8)

Gry

Premiera - Star Wars: KOTOR w sprzedaży!

2003-12-18 14:44:00 Paweł Senator z EMPIK


Paweł Senator z EMPiK "Megastore" przy u. Nowy Świat 15/17 poinformował nas że, ...
Długo oczekiwana przez wszystkich fanów Star Wars w Polsce, pierwsza gra RPG "Star Wars: Knights of the Old Republic" jest już w sprzedaży w sieci sklepów EMPIK. Cena wynosi 159 zł.

PS. jeszcze dzisiaj będę miał wspaniałą wiadomośc dla fanów SW z Warszawy !!

Więcej na temat gry znajdziecie w tych linkach:

- Promocja KOTORA
KOMENTARZE (18)

Gry

KOTOR II

2003-12-12 20:23:00 Kyle Katarn z SWPL za IGN

Knight of the Old Republic jeszcze nie rozgrzał na dobre naszego procesora, a już pojawiła się zapowiedź kolejnej części. Druga część Knight of the Old Republic ukaże się pod koniec roku 2004, lub na początku 2005.
Nie zostanie jednak wykonana przez firmę BioWare - autorów pierwszej części, lecz przez Orange County at Obsidian Entertainment, znanych graczom z np. z serii Fallout i Planescape Tourment.
KOMENTARZE (19)

Gry

PROMOCJA BASTIONU : KotOR w niższej cenie.

2003-12-12 01:12:00 Andaral


W dniu dzisiejszym Bastion rozpoczyna promocję najnowszej gry z LucasArts Star Wars: Knights of the Old Republic. Będziecie mieli możliwość zamówienia gry w specjalnej, niższej cenie. Cena rynkowa będzie wynosiła 169 zł. Mamy nadzieję, że ta informacja ucieszy wszystkich graczy, nie tylko fanów Star Wars.

Aby zamówić grę należy wysłać maila z zamówieniem, którego treść znajduje się w tym linku - ZAMÓWIENIE, a otrzymacie wszelkie niezbędne informacje dotyczące ceny i warunków promocji.

To jedyna okazja, żeby mieć oryginalną grę KotOR w tak niskiej cenie!

Promocja trwa do 20.12.2003 roku.

Promocje na FORUM!!
KOMENTARZE (4)

Gry

Rycerze Starej Republiki - już oficjalnie w Polsce

2003-12-11 20:12:00 Lem.com.pl i GEN 4

Niedawno pisaliśmy o pojawieniu się KOTORA w Polsce.
Na stronie Lemu został uaktualniony plan wydawniczy. Otóż Star Wars Knights of the Old Republic na PC pojawi się 19 grudnia i będzie kosztować 169zł.
KOMENTARZE (4)

Gry

KOTOR grą roku

2003-12-11 20:11:00 Amazon.com

Wczoraj Amazon przyznał dwie nagrody grze Star Wars: Knights of the Old Republic,a mianowicie w kategorii: „Gra roku na konsole X-Box” oraz „Gra roku na swiecie”. Dodatkowo KOTOR otrzymał również nagrodę „Spike TV Video Game” za „Najlepszą grę Fantasy”, a także nagrodę „Golden Joystick”. Star Wars: Knights of the Old Republic dostępna na PC i X-Boxa, typowania przez graczy, otrzymała wynik 94%, stając się drugim wielkim tytułem wydanym na konsole X-Box.
Za jakiś czas przekonamy się o tym, jaki wynik KOTOR odniesie na „blaszakach”.
KOMENTARZE (4)

Gry

Knights of the Force

2003-12-10 16:14:00 TFN

Na TFN przedstawiono zwiastun modyfikacji do Jedi Outcast pod tytułem "Knights of the Force". Co ciekawe, jest to jedna z modyfikacji z serii "Total Conversions", czyli taka, która zmienia niemal wszystko w grze. Wygląda całkiem ciekawie - łączy w sobie kilka mniejszych dodatków do JO (czyli na przykład lightstaffy), oraz wprowadza kilka swoich włanych rozwiązań. Szkoda tylko, że mod jest dostosowany do JO a nie do Jedi Academy...
Plik DivX spakowany zipem (ok 10 MB).
KOMENTARZE (4)

Gry

Zapowiedz promocji KotOR

2003-12-10 16:05:00

W dniu dzisiejszym, Bastion rozpocznie kolejną promocję, ale tym razem z Licomp Empik Multimedia. Jednym z celów, jest między innymi zwalczanie handlu pirackimi kopiami gier. W promocji będzie możliwości zamówienia gry Star Wars : Knights of the Old Republic z 10% rabatem w stosunku do ceny rynkowej, tzn. zamiast 169 zł będzie można nabyć KotOR za 155 zł + OP (;).
Mamy nadzieję że, ta informacja ucieszy wszystkich graczy, nie tylko fanów Star Wars.

Oficjalny wątek Forum (koniecznie zajrzyj!)

A na forum również zwalczamy piractwo!!
KOMENTARZE (16)

Gry

KotOR PC 1.01 Update!

2003-12-10 11:42:00 BioWare


Na stronie BioWare jest już do ściągniecia update do gry Star Wars: Knights of the Old Republic PC (19,5 MB). Znajduje się on na oficjalnej stronie firmy BioWare - Update lub LucasArt - Support.
KOMENTARZE (7)

Gry

Jak się sprzedaje Galaxies? - UPDATE

2003-12-08 20:06:00 Andaral za LEM i Empik oraz

Jak donosi Andaral za LEM i Empik:

Star Wars GALAXIES sprzedaje się lepiej od Jedi Academy, pomimo kosztów związanych z samym zakupem gry (189 zł)+ opłatami za wykupienie samego abonamentu z możliwością grania.

Świetna wiadomość zwłaszcza, że cena orginalnej gry i abonamentu, nie jest taka niska...
Oczywiście, aby nie było wątpliwości, pomiar sprzedawalności Galaxies odnosi się tylko do oryginalnych egzemplarzy.

UPDATE :
Darek z Traffcic Club potwierdza doskonałą sprzedaż gry Star Wars Galaxies:
Ostanio musimy często mówić naszym klientom że, niestety ale w tej chwili nie mamy na stanie gry. Jest to dla nas bardzo duże zaskoczenie - jak można tak powiedzieć, ale ze względu na dość wysoką cenę gry – 189 zł i dodatkowymi kosztami związanymi z wykupieniem abonamentu, aby można było w nią gra. Trzeba pamiętać że, jest to pierwsza gra ze stajni LucasArts w którą gracz może grywać wyłącznie w sieci (online). Mogę tylko powiedzieć że, w ciągu ostatniego weekendy sprzedaliśmy ok. 10 egzemplarzy, w porównaniu do sprzedaży z innymi gramy z gatunku Star Wars np. Jedi Knight – Jedi Academy, jest wyższa i mogę śmiało powiedzieć jest bardzo dużym sukcesem na naszym rynku.
KOMENTARZE (11)

Gry

Tajna Broń nad Normandią

2003-12-03 16:10:00 Darth Fizyk

Co wspólnego, oprócz Producenta, ma gra "Secert Weapons over Normandy" z Gwiezdnymi Wojnami? Broń tajniejszą, od tej tytułowej, (jakakolwiek by ta tytułowa nie była, może pzestać być bronią tytułową ;) ). Nie, nie jest to Gwiazda Śmierci, tylko dwa myśliwce. Pierwszym jest Incom T-65, zwany popularnie X-Wingiem, a drugi to Twin Ion Engine wyprodukowany przez Siena Fleet Systems, znany jako TIE-Fighter. Oba myśliwce są dostępne dopiero po przejściu kampanii składającej się z 15 missji i wszystkich 21 misji tzw. "Challenge" (Wyzwanie), w trybie "Instant Action", Zapewne podobnym do "Quick Skirmisch" z X-Wing Alliance. W grze w wersji na konsole, będzie można grać przeciwko swoim kolegom.
By dodać realizmu, efekty dźwiękowe poprano z biblioteki dźwiękwej Skywalkera (Pewnie z Rancha Lucasa, ale pierwsze slysze o takiej bibliotece :( )
Screeny:
Screen #1
Screen #2
Screen #3
Screen #4
Screen #5
KOMENTARZE (16)

Gry

Star Wars: Battlefront - UPDATE

2003-12-02 18:04:00 Lord Sidious za Gry Online

Jak donosi serwis Gry Online w tym newsie:

Trwa developing Star Wars: Battlefront, czyli kolejnej wieloosobowej gry wojennej

Olbrzymia popularność multiplayerowej gry Battlefield 1942 i jej podobnych (np. America’s Army: Operations) zainspirowała pracowników korporacji LucasArts do zainaugurowania przedsięwzięcia o tytule Star Wars: Battlefront. Nazwa owego projektu sugeruje, że zmaterializuje się on w postaci wieloosobowego programu online o charakterze militarnym, osadzonego w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Użytkownicy będą mogli wziąć czynny udział m.in. w słynnej bitwie na skutej lodem planecie Hoth, gdzie siły rebelianckie bohatersko broniły się przed nacierającą armią Imperium Galaktycznego – okopana piechota i powietrzne statki (T-47 Snowspeeder) kontra śnieżni szturmowcy i maszyny kroczące (AT-AT i AT-ST). Aplikacja zostanie zadedykowana zarówno posiadaczom komputerów klasy PC, jak i właścicielom konsol Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox. Natomiast rynkowa premiera gotowego produktu nastąpi prawdopodobnie w drugim kwartale przyszłego roku.


Zobaczymy co z tego wyniknie. Będziemy trzymać rękę na pulsie i informować, jak tylko pojawią się kolejne informacje odnośnie tej gry.


UPDATE – DARTH VADER

Na łamach TFN ukazały się pierwsze zdjęcia z tej gry. Oto one:

KOMENTARZE (24)
Loading..