Gry komputerowe

Kolejna recenzja gry

1

Ponownie mamy okazję poznać wrażenia Jacksona z gry na GameBoy'a. Tym razem Jackson ekscytował się Obi Wan's Adventures, a jego opinię znajdziecie TUTAJ.

Opis zadawania ciosów miecze świetlnym - UPDATE

\\:: POS :://
0

Wraz z powstawaniem bastionowego zakonu/klanu "Rycerze Bastionu" i uruchomieniem tymczasowego serwera Jedi Outcast, dostaje dość dużo postów na temat "tricków" pozwalających na zadanie skutecznych ciosów mieczem świetlnym. Na stronie POS poświęconej JK2 znajdziecie bardzo dokładny opis wszystkich styli walki i jakich używać skrótów klawiszowych aby stać się Mistrzem we władaniu Lightsaberem, wystarczy kliknąć w ten link lub ewentualnie z tąd możecie pobrać wersję do druku. Powodzenia i Niech Moc Będzie z Wami.

Zapraszamy na Polskiem Forum Star Wars > Gry komputerowe.

JK2: Temple of Two Orders

JK2Files.Com
2

Na stronie JK2Files.Com została zamieszczona bardzo ciekawa i ładnie wykonana mapa dla trybu multi-player nasząca ciekawą nazwę "Temple of Two Orders". Przed zassaniem jej, zapoznajcie się z kilkoma snapami:

Screen 01 Screen 02 Screen 03 Screen 04 Screen 05 Screen 06 Screen 07 Screen 08

Samą mapę można ściągnąć stąd: Temple of Two Orders 1.30MB lub stąd: ToTO.

Zapraszamy na Polskiem Forum Star Wars > Gry komputerowe.

Kolejna planeta w KOTOR

Swkotor
2

Dotychczas znaliśmy tylko cztery planety, na których dziać się będzie akcja gry Knights of Old Republic. Dziś oficjalna strona tej gry podała nazwę kolejnej - Dantooine.
O historii, położeniu, ukształtowaniu i innych cechach tej planety możesz przeczytać w naszej encyklopedi: Dantooine

KOTOR na Xbox

Jedi.net
0

Serwis internetowy IGN doniósł iż zapowiadany na koniec lutego pierwszy CRPG osadzony w realiach Gwiezdnych Wojen wyjdzie dopiero w maju. Informacja ta dotyczy tylko gier na konsole XBox.

Trochę o Galaxies ...

Tvan
0

Tym razem dla tych co chcą się nieco dowiedzieć o Star Wars Galaxies, nowej grze LucasArts i o nowych problemach jakie ich czekają polecam udać się do linka pod którym znajdziece troche informacji o śmierci w grze, jak zostać Jedi czy innych nowościach w SWG. Poniżej zamieszczam link do forum, gdzie toczy sie debata:

Polskiem Forum Star Wars > Gry Komputerowe.

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.