TWÓJ KOKPIT
0

Gry

JEDI KNIGHT III - UPDATE 2

2003-03-31 13:35:00 JediKnightII.net

UPDATE - Andaral:
Jak sie okazuje, wszystkie informacje na temat JK3 są żartem Prima Aprilisowym, jaki został przygotowany dla fanów Star Wars przez czasopismo GameStar.De .

UPDATE 2 - Andaral:
Mineła godzina 20.30 i można powiedzieć, że w/w UPDATE był żartem Prima Aprilisowym. Dzieki za miłą i wzajemną zabawę :D
JediKnightII.net podaje za niemieckim magazynem GameStar, że trwają prace nad trzecią częścią Gry Jedi Knight !!! Oto podstawowe fakty:

-Już nie musisz być Kylem, możesz prowadzić grę wybierając postać spośród kilku z jego uczniów [między innymi Twi'lek]
-Poziomy nie liniowe
-Większe bitwy
-PREMIERA JESIEŃ 2003!!!!Na stronie JediKnightII.net przeczytacie też streszczenie niemieckiego artykułu. Nie martwcie się, tłumaczenie poniżej:

[...] po raz pierwszy w serii Dark Forces nie będziesz grać jako Kyle Katarn! W zamian, sam tworzysz postać."

"Raven Software próbuje poświęcić znacznie więcej uwagi ulubionej broni Jedi. Chociaż w dalszym ciągu do dyspozycji będziemy mieć konwensjonalne rodzaje broni (nawet więcej niż JK II), szacuje się, że przez około 70% korzystać będziemy z miecza."

"Inaczej niż w JK II, ponownie będziemy mogli wybrać jakie umiejętności chcemy poprawić. Będziemy też mogli zdecydować, czy podązyć ścieżką jasnej, czy też ciemnej strony!"

"Po raz pierwszy w jakiejkolwiek grze akcji, będziemy mogli wybrać następną misję!"

"Raven obiecuje, że częstokroć poziomy będą dwa razy większe niż w JK II i do tego pełne życia[...]"


Na stronie JediKnightII.net znajdziecie jeszcze więcej informacji i parę dodatkowych screenów.

Zapraszamy do dyskusji na FORUM.
KOMENTARZE (45)

Gry

Star Wars Rogue Squadron III

2003-03-24 10:26:00 Gry-online

Na Gry-online znalazła się wiadomość dotycząca trzeciej części symulatora Rogue Squadron.
Jedną z pierwszych gier, które zostały udostępnione posiadaczom konsoli Nintendo GameCube w momencie jej rynkowego debiutu, była trójwymiarowa zręcznościówka o nazwie Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że trwa developing trzeciej odsłony „Szwadronu Łobuzów”.
Według nieoficjalnych informacji w rzeczony projekt ponownie zaangażowane jest studio Factor 5, a prace koordynują fachowcy z korporacji LucasArts. Użytkownik po raz kolejny będzie miał okazję zasiąść za sterami statku kosmicznego i jako reprezentant wojsk Sojuszu stoczyć mnóstwo potyczek z przeważającymi siłami Imperium Galaktycznego.
Omawiany produkt ma być dostępny wyłącznie dla właścicieli „Kostki”, a jego pierwsza publiczna prezentacja odbędzie się najprawdopodobniej podczas tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo (14-16 maja; Los Angeles).

KOMENTARZE (1)

Gry

Nowe oblicze oficjalnej strony KOTORu

2003-03-23 22:52:00 LucasArts

Całkiem niedawno na stronie Knights of the Old Republic zamieszczono drugi trailer gry, a tymczasem LucasArts przygotowało kolejną niespodziankę dla wszystkich fanów czekających na premierę tego RPGa:
Zupełnie przebudowano stronę i dodano kilka ciekawych informacji o


Najciekawsze są jednak dwa utwory ze ścieżki dźwiękowej w postaci plików mp3: Przypominam, że wersja na Xboxa jest zapowiadana na czerwiec (w USA), potem gra ma się ukazać na PC.
KOMENTARZE (0)

Gry

Zam Wessel ...

2003-03-21 12:31:00 JK2Files.Com

Na stronie JK2Files.Com pojawił się nowy skin, tym razem jest to Zam Wassel. Poniżej znajdziecie screeny i linki skórki:

Screen #01 , Screen #02


- Zam Wessel (1.15 MB)

KOMENTARZE (0)

Gry

Po raz kolejny premiera Galaxies przesunięta...

2003-03-16 12:33:00 LucasArts

Niestety, jak głosi informacja zamieszczona na oficjalnej stronie Star Wars Galaxies: An Empire Divided - gra z gatunku MMOcRPG nie ukaże się w sprzedaży 15 kwietnia, a nowy termin premiery będzie znany dopiero po zakończeniu trzeciej fazy testów, które powinny wystartować w ciągu kilku następnych tygodni. W między czasie programiści mają dopracować grę do perfekcji...

"Jesteśmy szczerze wdzięczni fanom za ich olbrzymie wsparcie. Z całym szacunkiem prosimy o cierpliwość i zrozumienie podczas tych ostatnich kilku miesięcy prowadzących do premiery tego, co będzie jednym z najlepszych produktów w swojej klasie" napisał Haden Blackman, reprezentant zespołu developerskiego.
KOMENTARZE (3)

Gry

Nowy trailer KOTOR

2003-03-16 11:27:00 LucasArts

Na oficjalnej stronie gry Knights of the Old Republic zamieszczono drugi (zapowiadany w ostanim LucasArts Insiderze) trailer. Filmik dostęny jest w dwóch wersjach (small 5MB, large 23MB), trwa ponad minutę i do jego odtwarzania wymagany jest QuickTime.

Więcej o "Rycerzach Starej Republiki" można poczytać w tych archiwalnych wiadomościach.
KOMENTARZE (1)

Gry

Yoda jak żywy !!!

2003-03-06 20:47:00 JK2Files.Com

Na JK2Files.Com pojawił się kolejny skin przedstawiajacy Mistrza Yodę, ale ten jest wykonany idealnie, Yoda wygląda jak żywcem przeniesiony z ekranu kinowego, gorąco polecam.

- Link #01 Master Yoda (2,06MB)
- Link #02 Master Yoda (2,06MB)
KOMENTARZE (1)

Gry

Jedi Radio FM

2003-03-06 10:47:00 [-o-] NGSW [-o-]

Nowa Gildia Star Wars donosi:

Polska scena JK2 rozwija sie w różnych kierunkach... z inicjatywy klanów DSJ oraz Night powstało pierwsze Polskie Radio JK2. :) Jego adres to http://night.itware.pl:8000. Audycje jednak prowadzą rożni klanowicze... nie tylko z wyżej wymienionych klanów. Jeżeli chcecie otrzymać swoje 5 min. w radiu, to zgłoście sie do MaX'a z Night lub Andrew'a z DSJ... oni przydzielają czas na audycje.Tematyka audycji jest dość różnorodna ale krąży wokół JK2 oraz Star Wars. Przeprowadzane są tam różne konkursy z nagrodami (np. konta 50mb), quizy, relacje z klanówek itd.
KOMENTARZE (0)

Gry

Trochę o KOTOR

2003-03-05 08:26:00 RPG Vault

Fani gier SW czekają przede wszystkim na Knights of the Old Republic. Dla zniecierpliwionych czekaniem RPG Vault odkrywa jedną z broni - Repeating Heavy Blaster. Na stronie RPG Vault możecie przeczytać:

Heavy repeating blaster to jedna największych, nie montowanych na pojazdach broni, jakie mają do dyspozycji wojska lądowe. Jak w przypadku każdej ciężkiej broni, posługiwanie się nim wymaga wysoce wyspecjalizowanego szkolenia. Heavy repeating blaster potrafi radykalnie zwiększyć siłę ognia pojedynczego żołnierza. Ogniwa o wysokiej pojemności szybko się ładują, dając możliwość wielokrotnego strzelania,a eksperci w posługiwaniu się szybko powtarzalną bronią mogą strzelać jeszcze szybciej. Heavy repeating blaster jest bardzo skuteczny, ale nie jest to broń dla lekko opancerzonego żołnierza, ani dla tych, którzy chcieliby szybko się przemieszczać.

Już go czuję na ramieniu.

Na stronie znajdziecie też linki do Star Wars: Knights of the Old Republic Diary, gdzie znajdują się inne ciekawe informacje i screeny.

Dzięki za info dla Adriana


KOMENTARZE (1)

Loading..