TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nagroda dla Rogue Squadron 3

2003-05-31 13:36:00 LucasArts

Star Wars Rogue Squadron 3 : Rebel Strike otrzymało nagrode “Najlepszego pokazu gry na targach E3 w 2003 roku”. Rebel Strike zachwyciło graczy pod względem kapitalnej grafiki, fantastycznej akcji oraz legendarnej ścieżki dźwiękowej.

Szkoda, że gra jest przeznaczona jedynie na konsole Game Cube.
KOMENTARZE (1)

Gry

Screeny z Jedi Academy UPDATE

2003-05-29 20:04:00 Calsann za LucasArts

Niedawno na LucasArts przedstawiono nowe obrazki z gry Jedi Academy. Kilka bardzo ciekawych...

Więcej zdjęć na stronie LucasArts. Tutaj zaprezentowaliśmy tylko pewien wybór najciekawszych, naszym zdaniem, zdjęć.

UPDATE (21:28, Yako): Tutaj jest już dostępna galeria z obrazkami z tej gry. Narazie nie ma tam jeszcze wszystkich opublikowanych screenów, ale to się zmieni niebawem :). Można tam też zobaczyć 3 rysunki koncepcyjne. Zapraszamy!
KOMENTARZE (49)

Gry

Galaxies wstrzymana ... !!!

2003-05-28 15:30:00 LucasArts

LucasArts potwierdza, że wydanie Star Wars Galaxies na konsole zostało wstrzymane. Wszyscy wydawcy i developerzy skupiają się na wersji PC. Na targach E3 LucasArts ogłosiło, że planowane jest wypuszczenie Star Wars Galaxies: An Empire Divided na konsole szybciej niż na blaszaka. Jednakże te informacje zostały szybko zdementowane i usunięte z oficjalnej strony gry. Tłumacząc się LucasArts mówi: "Chcemy skupić nasze wysiłki na pomyślnym wydaniu Star Wars Galaxies na PC". Wersja na blaszaki jest na razie w fazie beta testów. LucasArts nie ogłosiło jeszcze oficjalnej daty premiery tejże gry. Miejmy nadzieje, że Galaxies trafi do nas niebawem, oraz że abonament (opłata miesięczna) nie będzie zbytnio wygórowany.
KOMENTARZE (12)

Gry

Hamill a X-Men 2

2003-05-17 13:23:00 DARTH VADER

Niedawno do sklepów trafiła gra X-Men 2: Wolverines Revenge. Głos głównej postaci Rosomaka (Wolverine) podkłada znany wszystkim z roli Luke`a Skywalkera - Mark Hamill. To kolejna gra, z udziałem Hamilla. Wczesniej występował on (nie tylko podkładał głos) w kilku grach z serii Wing Commander.
KOMENTARZE (4)

Gry

Jedi Knight III - trailer

2003-05-15 22:28:00 LucasArts

Wszystkich z niecierpliwością czekających na Jedi Knight III odsyłam na oficjalną stronę gry, gdzie można już wessać pierwszy trailer gry. Wskakujcie TUTAJ.

Dzięki dla Saiyan za info.
KOMENTARZE (7)

Gry

Rogue Squadron III

2003-05-15 13:31:00 LucasArts

Jest już oficjalna strona Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike. Znajdziecie tam trochę screenów, concept artów, modeli, a także trailer. Jeżeli jesteście ciekawi, wskakujcie TUTAJ.
KOMENTARZE (2)

Gry

Nowa gra na PC!!!

2003-05-14 12:36:00 Lucas Arts

Oto informacja jaką możecie przeczytać na oficjalniej stronie LucasArts:

SAN RAFAEL, Calif. – 13 maja 2003 – w dniu dzisiejszym LucasArts ogłosił, że pracuje nad grą Star Wars: Republic Commando (tytuł roboczy), mroczną sztrzelaniną w pierwszej osobie na Xbox™ i PC. Gra będzie wykorzystywać ulepszoną wersję uznanego enginu Unreal.

Star Wars: Republic Commando, którego premiera spodziewana jest w lecie roku 2004, zaprezentuje dramatyczne działania militarne widziane oczyma członka elitarnego oddziału do zadań specjalnych Republiki. Gracze wcielą się w rolę członków oddziału komandosów, przeprowadzającego precyzyjne akcje głęboko za linią wroga, biorąc udział w brutalnie realistycznych bitwach świata Star Wars.

Na stronie LucasArts możecie już obejrzeć film zapowiadający grę. Jeżeli klimat gry będzie taki jak tej zapowiedzi, to ja czekam na nią ze zniecierpliwieniem.
KOMENTARZE (12)

Gry

Rebel Strike w akcji

2003-05-13 14:25:00 Darth Vader za Gamers.com

Na Gamers.com ukazał się 37 MB filmik z gry Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike, która zostanie wydana na konsolę Game Cube. Trwa on 2 minuty. Jest to pierwszy filmik, pokazujący grę w akcji. Zapewne Lucasarts ujawni więcej na targach E3 (Electronic Entertainment Expo), które już niebawem.
KOMENTARZE (0)

Gry

Wymagania Galaxies

2003-05-10 11:03:00 DARTH VADER

Strona sony.com podała nareszcie wymagania sprzętowe Star Wars Galaxies:

- Komputer musi być w 100% zgodny z DirectX 9.0
- System operacyjny : Windows 98 SE, Millennium, 2000 i XP
- Procesor wymagany : Intel PIII 933 MHz lub AMD Athlon 900 MHz,
polecany : Intel P4 1.5 GHz lub AMD Athlon XP 1500+
- Pamięć wymagana : 256 MB RAM, polecana 512 MB RAM,
- Karta graficzna wymagana : 32 MB karta z funkcja T&L czyli Transform and Lighting ( chipy GeForce ), polecana : 64 MB karta z funkcją Vertex Shader and Pixel Shader (VS/PS),
- Karta muzyczna wymagana : PCI, USB lub karta dźwiękowa na płycie głównej,
- Wymagane połączenie : 56K modem lub szybsze łącze interenetowe,
- Największa instalacja wymaga 2GB wolnego miejsca na twardym dysku. Najmniejsza zajmuje ponad 500 MB.

Gra jest wspierana przez chipy :
ATI Radeon 7200/7500
ATI Radeon 8500/9000
ATI Radeon 9500/9700
Matrox Parhelia
NVIDIA GeForce 256
NVIDIA GeForce 2 family
NVIDIA GeForce 3 family
NVIDIA GeForce 4 family
NVIDIA GeForceFX family
Jeżą mi się włosy na głowie, kiedy patrzę na te wymagania sprzętowe. Cóż zrobić, technika idzie ciągle do przodu. Szkoda, że portfele zwykłych urzydkowników nie... :(
KOMENTARZE (11)

Gry

Kup pan KOTOR

2003-05-06 13:02:00 LucasArts

Oficjalna strona LucasArts zaczełą już zbierać zamówienia na Knights of The Old Republic w wersji na Xbox. LucasArts dorzuca jeszcze nóż do papieru w kształcie miecza świetlnego z wygrawerowanym tytułem gry.
KOTOR można zamówić też na Amazonie, gdzie podana data wydania to 18 czerwca. Co ciekawe, amerykański Amazon przyjmuje już zamówienia na KOTOR w wersji PC i tutaj podana data wydania to 15 października.
Europejskie sklepy też już przyjmują zapisy, np. Blackstar.co.uk prowadzi przedsprzedaż wersji xbox z datą wydania 25 lipca.
KOMENTARZE (2)

Gry

Kłopoty SW Galaxies?

2003-05-05 14:22:00 JediNet.com

Ciekawym spostrzeżeniem podzieliła się ze swoimi czytelnikami strona Jedi.Net.com. Otóż na oficjalnej stronie SW Galaxies znikneło logo Xbox i Playstation 2. Poza tym Galaxies nie figuruje już na listach gier dostępnych na te konsole.
Jak na razie LucasArts milczy w tej sprawie, ale można podejrzewać, że firma zrezygnowała z wydania gry na te właśnie platformy i to na tak zaawansowanym etapie!
Coraz mniej mi się to podoba, zwłaszcza, kiedy przypomnę sobie historię Obi-Wana, który miał być rewelacją na peceta, a skończył jako marna gierczyna na konsole wydana z dużym opóźnieniem. Aż się boję pomyśleć, że ze strony internetowej Galaxies może zniknąć również logo PC, a w niusach pojawić się informacja o zawieszeniu prac nad grą. Brrrr... miejmy nadzieję, że to wyłącznie fikcyjny scenariusz.
KOMENTARZE (6)

Gry

KOTOR na PC

2003-05-03 23:56:00 DARTH VADER za LucasArts.Com

Star Wars: Knights of the Old Republic, epiczna gra RPG opowiadająca starożytną historie Jedi i Sithów, zawita na PC na Gwiazdkę tego roku. Wydawcą jest BioWare Corp. a dystrybutorem LucasArts. Gra dzieje się cztery tysiące lat przed wydarzeniami z Sagi Gwiezdnych Wojen, w starodawnej erze, w której dominuje walka miedzy Jedi a złymi Sithami. W grze ujrzymy wielu bohaterów, zarówno płci żeńskiej jak i męskiej, a także dynamiczne walki na miecze świetlne. Gracz będzie mógł wybrać jaką ścieżką podąży, Ciemną lub Jasną. Dane nam będzie ujrzeć zupełnie nowe światy, o których wcześniej nie słyszeliśmy. Gra na konsole X Box pojawi się już w czerwcu. Szkoda, że posiadacze blaszaków muszą czekać dłużej. Termin wydania KotoR w Polsce nie jest znany :[
KOMENTARZE (5)
Loading..